Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Odlično čistilo iz hladilnika poleg kokakole, je tudi kečap. Po mojih izkušnjah se obnese bolje kot kokakola.

? Okej bad :unsure: :unsure:

kako si pršu pa na idejo da bi polil motor z kečapom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ze probu z polir pasto(zakljucni sloj) pa s polirno pa je je mat zacel ratvat pa sm pol raj nehu zato sprasujem pa ce mi lahk prosm poveste s katero polir pasto se to dela mogoce sm tle kj zajebu aja pasta je bla pa od a3m se mi zdi neki tazga

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? Okej bad :unsure: :unsure:

kako si pršu pa na idejo da bi polil motor z kečapom?

Nekaj časa nazaj, sem sčistil Ladin (Niva) bakreni radiator (tisti mali) s kečapom. Pred začetkom čiščenja je bil baker oksidiran in ne prav lep na pogled, po čiščenju s kečapom pa je dobil spet svoj sijaj. Najbrž bi tudi aluminij sčistil.

Kako sem prišel na to idejo? Ubistvu nisem sam, ampak sem bral nekje na netu (neka PC modding stran).

P.S.: Ne zajebavam se, probajte pa boste videli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ze probu z polir pasto(zakljucni sloj) pa s polirno pa je je mat zacel ratvat pa sm pol raj nehu zato sprasujem pa ce mi lahk prosm poveste s katero polir pasto se to dela mogoce sm tle kj zajebu aja pasta je bla pa od a3m se mi zdi neki tazga

LP

pa ne iz navadno polir pasto aluminij polirat :slap: za to uporabš purol univerzal k je prov za aluminij pa te kovine...preizkušeno, se bo 100% svetl :OK:

post-10671-1201991477.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore se posebej pa _N3jc_-u k je dau neki konkretnega pa sm se to bi lepo prosu ce mi lahk prosm poveste kje bi to kupu?

mah to majo skor v vsaki trgovini...če pa že ne vsaki pa sigurn v kkšni prov z barvami in laki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore se posebej pa _N3jc_-u k je dau neki konkretnega pa sm se to bi lepo prosu ce mi lahk prosm poveste kje bi to kupu?

Ah, kečap je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am sam se neki me zanima ce kdo ve slucajn kje bi dubu set diz za dellorto PHBH 28 pa kok to kj pride?za odgovore se vam ze vnaprej zahvaljujem

LP

set diz boš zlo težko dobu... razn v italiji pa brez problema

najbolš da greš u jefra racing v domžalah pa jih tam uzameš lahko cel set... ma tipo tam use kar si zmislš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil glih nenaštelan, sam taka konfiguracija mašine ne da nekega potenciala na nizkih obratih

ma da cist normalno... sam sej ti pravm doskrat sploh neves.. ce ne probas..

Kaj je normalno to, da ko ga odblokiraš še malo bolj dolgo rabi da pride do 7k?

cist normalno...

upam stavt da flemči poč kerga koli mitota od vas tukaj. gre njegova rs ka res k prasica :whistle: še z nenaštelano je mene pojedu... zdej more pa pomojem kr v tretji na zadno metat :whistle:

mormo probat obvezno... recmo un kukec ma enga tazga k bi biu uporabn če se ne motm, al pa ta koči :D

ej caki se 3 tedne gremo probat :D

pa na pico obvezno u garazo!

A ima flame polini kit gor pa 34carb, sam tok vprašam ?

ne sam 34ko

mal si oboje dvoje na 1x preber...

je ze uredu prjatu... bivsi prjatu. :topic:

hvala za to trgovino :worship: :worship: ...a pol kle tud kit prodaja?? pa če kdo ve za kšnga mehanika, k bi mi dau motor skup (pa ne mislim aprilia servisov k so predragi, pa še orginial dele dajo gor k so še 1x draži od fejkov), pa iščem kšnga k se prou ukvarja z 2T motorji pa da bi mi use zrihtov tko k je treba k je pač več stvari za popravt, k ne mislim dobit kšnga telebana...pa useen je al bo dele on zrihtov al pa jst, sam da mi ga 100% popravi, pa seveda za solidno ceno.... :rolleyes: dejte plissssss pomagat, k sezona prhaja jst pa brez motorja!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ej jst ti priporocam jerneja! pocen zanesljiv pa pocen :worship: :worship:

ne tanove majo LCD pa še play station 3 .... tko zgleda tist tanov CDI :whistle:

med 180-190 po števcu če se ne motm

odvisn od pogojev zunaj in našega flemčija kok se nažre kej :whistle:

že moja je šla hitr... tale flamčijeva gre pa res k burja :whistle:

ok a me ti hecas? :D

se sam u seb nikol nism tko govoru.. slabo negre sicer samo sej veš- good is not GOOD enugh :worship: :naughty:

ti ej sam tvoja je bla res najbl nastelana original petarda jeri pa se lepa :grim :grim . ke sploh je zde?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil glih nenaštelan, sam taka konfiguracija mašine ne da nekega potenciala na nizkih obratih

ma da cist normalno... sam sej ti pravm doskrat sploh neves.. ce ne probas..

Kaj je normalno to, da ko ga odblokiraš še malo bolj dolgo rabi da pride do 7k?

cist normalno...

upam stavt da flemči poč kerga koli mitota od vas tukaj. gre njegova rs ka res k prasica :whistle: še z nenaštelano je mene pojedu... zdej more pa pomojem kr v tretji na zadno metat :whistle:

mormo probat obvezno... recmo un kukec ma enga tazga k bi biu uporabn če se ne motm, al pa ta koči :D

ej caki se 3 tedne gremo probat :D

pa na pico obvezno u garazo!

A ima flame polini kit gor pa 34carb, sam tok vprašam ?

ne sam 34ko

mal si oboje dvoje na 1x preber...

je ze uredu prjatu... bivsi prjatu. :topic:

hvala za to trgovino :worship: :worship: ...a pol kle tud kit prodaja?? pa če kdo ve za kšnga mehanika, k bi mi dau motor skup (pa ne mislim aprilia servisov k so predragi, pa še orginial dele dajo gor k so še 1x draži od fejkov), pa iščem kšnga k se prou ukvarja z 2T motorji pa da bi mi use zrihtov tko k je treba k je pač več stvari za popravt, k ne mislim dobit kšnga telebana...pa useen je al bo dele on zrihtov al pa jst, sam da mi ga 100% popravi, pa seveda za solidno ceno.... :rolleyes: dejte plissssss pomagat, k sezona prhaja jst pa brez motorja!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ej jst ti priporocam jerneja! pocen zanesljiv pa pocen :worship: :worship:

ne tanove majo LCD pa še play station 3 .... tko zgleda tist tanov CDI :whistle:

med 180-190 po števcu če se ne motm

odvisn od pogojev zunaj in našega flemčija kok se nažre kej :whistle:

že moja je šla hitr... tale flamčijeva gre pa res k burja :whistle:

ok a me ti hecas? :D

se sam u seb nikol nism tko govoru.. slabo negre sicer samo sej veš- good is not GOOD enugh :worship: :naughty:

ti ej sam tvoja je bla res najbl nastelana original petarda jeri pa se lepa :grim :grim . ke sploh je zde?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe am kok veliko se pa da ponavad ca mas cist odblokirano z celotnim gianelijem??k to me zanima k sm kupu gianelija pa nism se nc dize menju

jst sm meu 125... kar hitr meni dizo da novš raj batov menu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, še ena stvar...glede štroma. 2007 še majo cdi blokado? Spain's ?

majo ja zlo zablokeran... se bolj :(

ja ševedno

zgleda pa glih tko k LCD pa play station 3 v enem :)

uglavnm ena ugromna škatla pa en kup dratov... lahko jo pa odkodirajo "baje" samo na uradnih servisih z enim programom :)

ej playka dela gut.... sam k usak spil stane 70€ :whistle: sam tist s programom so ble buce. lukno zvrtajo

mene pa zanima s kom vi pucate gistel-ogrodje k je poliran aluminij k men je tak lisast ratal mau mjckn se hje uzrl notr pa me zanima s ktermu cistilom nej spucam to ce mogoce ker ve

LP

kup od motula cistila gre use dol.

a kdo ve link k bi lhk naroču polini kit 125cc/160cc?? :unsure: :unsure:

to je blo pa magar ze 100x povedan... dej pejt pa mal poglej.

lp

aja jernej dej mi posd assasins creed... tale piratska mi mal pr 13.500 steka :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

mene zanima zakaj mi ne užge aprilia rs 125.

ima iskro in benzin pride do cilindra ampak ne uzge :headbang:

ve kdo kaj bi bilo to?je imel kdo ze taksno izkusnjo? :unsure:

hvala za odgovore

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

mene zanima zakaj mi ne užge aprilia rs 125.

ima iskro in benzin pride do cilindra ampak ne uzge :headbang:

ve kdo kaj bi bilo to?je imel kdo ze taksno izkusnjo? :unsure:

hvala za odgovore

Lp

Poglej če maš un senzorčk pr tački ok, mislm da ni kej polomlen... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je pa neke cajta stala pa dvigni kesl pa daj roko gor na filter pa ima da upali. Sem mel isti problem 2 tedna nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če maš un senzorčk pr tački ok, mislm da ni kej polomlen... :whistle: :whistle: :whistle:

sm dal senzorč dol ker ni delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu 125... kar hitr meni dizo da novš raj batov menu :P

Že 16000km mam odprt motor (komplet gianeli, rave, itd.) z original dizo pa ni nč ribnu. Bat sm pa čez zimo zarad kilometrov menov (vsh skp je 20000).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej senzorčk nima veze, če maš v leru more v vsakmu primeru laufat

SAm res ja... se vid da že predolg nism nč vozu se :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm dal senzorč dol ker ni delal.

Svečko dej vn pa jo mal vbriš, pa z prenerjom al pa z nečim mal zagrej! Men tud ni vžgal zadnič ko je 3mesce stau motor, pol je pa v

prvo zapaliu! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!