Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Bi vprašal lastnike trajcerke, kako je s stopalkami. Sam nisem ravno velik, a imam precej veliko nogo 44-45. Ko sem se sam vsedel na njo sem takoj z peto zadel v zadnje tačke. Kako je z sopotnikom?

 

Sam imam številko 42/43 nekje moja ima 40/41  pa malokdaj ruknemo z nogami mogoče se je v 1000km zgodilo 3x.

 

 

Če bi imel prste na tačkah bi pa nonstop rukal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam nogo 43-44 pa se tudi dosti s punco furama okol in nimava nobenih težav, da bi se kam butal z nogo oziroma ona mene. Vprašanje pa kak točno si ti vajen imeti noge, da so ti že sedaj napoti zadnje stopalke. Bolj pametno je narediti testno vožnjo pa boš takoj videl na čem si in kako vama odgovarja s sopotnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če bi imel prste na tačkah bi pa nonstop rukal.

 Sam sem se navadil, da imam prste na tačkah, ker lahko hitreje odreagiram, če je kakšna luknja, ali kakšna druga neprijetnost na cesti. Bo pač treba počakati, da pride ven 2. generacija trajcerke, če bodo kaj uredili za nas "dolgostopalkarje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi vprašal lastnike trajcerke, kako je s stopalkami. Sam nisem ravno velik, a imam precej veliko nogo 44-45. Ko sem se sam vsedel na njo sem takoj z peto zadel v zadnje tačke. Kako je z sopotnikom?

 

Jst mam nogo 49 in mam uporabljam tole rešitev. Je pa res, da se skozi vozim sam.

 

http://www.evotech-performance.com/yamaha-mt-09-tracer-abs-pillion-footpeg-removal-kit-2015-onwards :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ioannis je legenda!

Tracer pa ima RADICAL mount disc calipers. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav vsem! Sem nov na forumu, lastnik Tracerja dober mesec. Do sedaj sem naredil preko 2000 km, večino s sopotnico in top kovčkom Givi 48 l.

Motor gre kot ura in do sedaj sem prepričan, da je to tisto tapravo. Se mi je pa zadnjič pri vožnji po mokrem cestišču zgodilo, da je bila sopotnica vsa mokra po nogah - ali se je kdo od vas že srečal s to težavico? Menim, da je zadnji blatnik občutno premajhen za vožnjo po mokrem. Ob dežju to sicer ni nek problem, saj se obleče dežna obleka - vendar po mokrem cestišču pa oblačit dežno obleko? Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po mokrem peljal pa je bil samo motor umazan sopotnica ne pretirano. Mogoče ker se bojim mokrega in gre bolj počasi  :OK:   Sem pa na ebaju zasledil že drugi daljši blatnik.

 

No nekaj mojih nadgradenj se je zgodilo... števec pa danes prišel na 4100km...  :kva1:

 

Kratke ročke.. lepo vsi vijaki zamenjani in podložene tako da delujejo kot treba čeprau izvirajo iz kitajske..

 

dsc3449.jpg

 

 

Malo šminke da ga prepoznam na daleč...

 

dsc3453.jpg

 

 

G2 ročka od gasa... prvih 20% skrajšana pot gasa potem naprej pa tovarniško, naročen imam samo še nastavek za čisto hiter gas... Problem je bil ker m je bolelo zapestje od navijanja gasa...  :BUA:

 

dsc3465.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po mokrem peljal pa je bil samo motor umazan sopotnica ne pretirano. Mogoče ker se bojim mokrega in gre bolj počasi  :OK:   Sem pa na ebaju zasledil že drugi daljši blatnik.

 

No nekaj mojih nadgradenj se je zgodilo... števec pa danes prišel na 4100km...  :kva1:

 

Kratke ročke.. lepo vsi vijaki zamenjani in podložene tako da delujejo kot treba čeprau izvirajo iz kitajske..

 

dsc3449.jpg

 

 

Malo šminke da ga prepoznam na daleč...

 

dsc3453.jpg

 

 

G2 ročka od gasa... prvih 20% skrajšana pot gasa potem naprej pa tovarniško, naročen imam samo še nastavek za čisto hiter gas... Problem je bil ker m je bolelo zapestje od navijanja gasa...  :BUA:

 

dsc3465.jpg

Hvala za odgovor. Tudi jaz nisem pretiraval s hitrostjo, pa je bila kljub temu kar pošteno mokra... Tudi jaz sem na Ebayu zasledil podaljšek zadnjega blatnika, nek podaljšek je tudi na Amazonu - bom še malo počakal, oziroma še enkrat probal vožnjo po mokrem. Saj ne, da bi bil pretirano občutljiv (sicer pa zaliva mojo in ne mene?!?), vendar me malce vseeno jezi. Yamaha zagotovo daljšega blatnika nima, ne bi pa želel kupiti kr neki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima tisti, ki imate gor Dunlop Roadsmart 2 ali imate dober občutek na motorju ? Meni osebno tale guma ni preveč všeč in samo čakam, da jo kmalu pobere, da jo lahko zamenjam že nekajkrat sem opazil, da mi je v ovinku zdrsnil motor tako, da res ne zaupam preveč tej gumi  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima tisti, ki imate gor Dunlop Roadsmart 2 ali imate dober občutek na motorju ? Meni osebno tale guma ni preveč všeč in samo čakam, da jo kmalu pobere, da jo lahko zamenjam že nekajkrat sem opazil, da mi je v ovinku zdrsnil motor tako, da res ne zaupam preveč tej gumi  :BUA:

Menjal Dunlop za Metzeler Z8. Bistveno razliko pričakujem po polovici obrabe....

Dunlop je zelo nagnjen k nihanju krmila, ko se prednja guma nekoliko obrabi! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima tisti, ki imate gor Dunlop Roadsmart 2 ali imate dober občutek na motorju ? Meni osebno tale guma ni preveč všeč in samo čakam, da jo kmalu pobere, da jo lahko zamenjam že nekajkrat sem opazil, da mi je v ovinku zdrsnil motor tako, da res ne zaupam preveč tej gumi  :BUA:

 

Sportmaxx d222 ? vsaj te imam jaz gor original.  Prvič mi je uspelo nenalašč drsat nožnike in guma mi je ful všeč.  Kolko maš pumpane ? jaz mam 2.5 in 2.9.   Kaj pa amortizerje si kej nastavljal ?

 

Jaz imam spredaj prednapetost od tovarniške za en krog trše ter povratek za 2 klika zaprt od tovarniškega

 

Zadaj pa napetost na predzadnji stopnici ter povratek mislim da ene 3-4 klike zaprt.  Lepo se ga da vozit hitro ter tudi v dveh lepo diha skozi luknje nič ne gunca in je še dovolj udoben.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te ja D222 sej mislim, da je to isti šmorn kot Roadsmart 2, napumpane imam podobno kot ti zadnjo imam 2,8 . Sej drugače se dobr drži ne rečem sam vseeno mi je nekajkrat za trenutek čist vzelo oprijem pol je pa guma nazaj prijela... no mogoče je tudi bilo kaj na cesti ne morem rečt sam pesek ziher ni bil, ker ga bi vidu. Samo vzmetenje pa še nisem tikal je pa od začetka nastavljeno moji kilaži primerno v detajle se pa nisem spuščal. 

 

bladzo točno to kar si napisal sem imel tudi sam problem na prejšnjem motorju, da mi je zaradi sprednje gume treslo balanco. Od takrat je pri meni Dunlop dobil črno piko zdej sem pa pač imel smolo, da sem jih dobil na novem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kratek nosilec tablice, tablica je pod istim kotom kot original le malenkost višje, manjka še lučka ter kresnička pod tablico.

 

dsc3508v2.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisuka, se kar nisem sel sprobat te zadeve....

 

Kaj pa iz profila kako zgleda s tem nosilcem....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno odsevnik, pa ne bo problemov s policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno odsevnik, pa ne bo problemov s policaji.

Jutri pride odsevnik in lučka še gor.

Na z750 sem mel pa mi je samo en policaj svetoval da jo malo spustim nižje ki je bla zabita do konca gor. Načeloma ne vidim zakaj bi to blo narobe itak original tista olastika nima nobene funkcije.

Po mokrem sem bil moker po hrbtu torej ni blo neke vloge dobre.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je všečen ta motorček  :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo mogoče akrapoviča na mt09 oz traceru ... Zvok z original izpuhom se mi zdi malo podhranjen :) všeč mi je racing akrapo sam k se ga ne da homologirati pa bi mel lahko probleme z murijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Res je všečen ta motorček  :OK:

 

 

 Kupiš ?  Glede na to da so baje razprodani je cena 11.000€  :grim

 

 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!