Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Me prov zanima kako vobla al trese al kaj ze..

A to se pravi, da bo test?

če bo test, ne ga primerjat z GS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prejel klic da bo yamahin tehnik testiral in videl kaj se dogaja ter bodo posredovali naprej.

Več kot jih bo to javilo da čuti prej bo yamaha ukrepala.

Nakoncu je lahko le za zamenjat olje kot je dami predlagal.

Bomo videli.

Jaz sem sedaj probal amortizacijo na skoraj najtrše in problem je še prisoten.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sigurno ni prava rešitev da bi moral zategnit feder do konca, saj ga s tem omejiš v delovnem območju.

Naj zrihtajo, pritiskajte na Yamaho.

(da bo že OK, ko jo vzamem jaz :) )

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi se moral malo naprej nagniti pri teh surovih pospeških pa bo nehalo voblat. Torej gre za nepravilno držo in tehniko pri vožnji.

Isto kot pri konju po bregu navzdol, se moraš nazaj nagnit, da te ne povobla preko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi se moral malo naprej nagniti pri teh surovih pospeških pa bo nehalo voblat. Torej gre za nepravilno držo in tehniko pri vožnji.Isto kot pri konju po bregu navzdol, se moraš nazaj nagnit, da te ne povobla preko

to bo ja hahaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev :P

 

kupiš GS (če prav vidim je cena okrog 16.000), in ga čez 5 let prodaš še vedno za ceno novega tracerja. torej si dubu motor, ki ne wobla in ima najnovejše "cukrčke" za 6 jurčkov. 

 

da bo pa yamaha fedre zamenjala, bi me pa res zelo, zelo čudlo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sigurno ni prava rešitev da bi moral zategnit feder do konca, saj ga s tem omejiš v delovnem območju.

Naj zrihtajo, pritiskajte na Yamaho.

(da bo že OK, ko jo vzamem jaz :) )

 

Vem da ni prava rešitev isto kot montaža krmilnega stabilizatorja ni prava rešitev, vendar lahko le probavaš.

 

Mogoče bi se moral malo naprej nagniti pri teh surovih pospeških pa bo nehalo voblat. Torej gre za nepravilno držo in tehniko pri vožnji.

Isto kot pri konju po bregu navzdol, se moraš nazaj nagnit, da te ne povobla preko

 

Naprej sem zmiraj kolko se le da, ostalega pa ne razumem konjev ne upam jahat. Z crossom navzdol se tudi dam nazaj ja.

 

 

rešitev :P

 

kupiš GS (če prav vidim je cena okrog 16.000), in ga čez 5 let prodaš še vedno za ceno novega tracerja. torej si dubu motor, ki ne wobla in ima najnovejše "cukrčke" za 6 jurčkov. 

 

da bo pa yamaha fedre zamenjala, bi me pa res zelo, zelo čudlo. 

 

Hjah problem je če želiš imet Tracerja ? Nekoč bom zbral 27.000€ in mel dovolj izkušenj za GSa sedaj nimam ne tolko € ne tolko izkušenj.

 

Bomo videli kaj bodo naredili. Sej ni prvi motor da ima kakšne težave.

 

Zanimivo je da je imel Delta team na racelandu testne vožnje pa noben tega ni opazil.  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na recelandu 130 na uro????

 

Ne vem kako so speljali progo, pa mislim da so vozili tudi okoli ? Tam so pač imeli testni dan in predstavitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Racelandu lahko potestiraš le vožnjo čez ovinke vse drugo je bolj tako tako... že dosti pove, da je to gokart steza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je da je imel Delta team na racelandu testne vožnje pa noben tega ni opazil.  :grrr

Zanimivo je, da pri vseh testiranjih tega v tovarni niso opazili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes še posnel kako opleta motor, kolega, ki je vozil za mano se je kar ustrašil :)

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil deki28
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez kovčka, pri 165 začne tresti kot stara ku...

Si javil na Yamahi ? 

 

Povej da že vejo problem da je javljen in da ga imaš tudi ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem javil serviserju ampak bom v ponedeljek še Yamahi.

 

Točno tako je bilo na testnem pri Motonautiki brez kovčka. :grrr  Upam da čimprej porihtajo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje se še vedno niso zjasnel, kako trese. Vsak govori drugače....... En, da niha, drug, da trese, tret, da pri grobem pospeševanju iz ovinka, četrti, da pri 165km/h s kovčki ali brez.............................. pol pa vedi, kaj je res. Še mehankarjem ne bojo znal razložit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce se v sesti prestavi peljes? Isto trese?

Isto v šesti opleta.

Fantje se še vedno niso zjasnel, kako trese. Vsak govori drugače....... En, da niha, drug, da trese, tret, da pri grobem pospeševanju iz ovinka, četrti, da pri 165km/h s kovčki ali brez.............................. pol pa vedi, kaj je res. Še mehankarjem ne bojo znal razložit.

Zato sem pa video posnel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce se v sesti prestavi peljes? Isto trese?

 

V vseh , recimo da od 3. navzgor kjer začnejo malo večje hitrosti.

 

Fantje se še vedno niso zjasnel, kako trese. Vsak govori drugače....... En, da niha, drug, da trese, tret, da pri grobem pospeševanju iz ovinka, četrti, da pri 165km/h s kovčki ali brez.............................. pol pa vedi, kaj je res. Še mehankarjem ne bojo znal razložit.

 

Zato ker ne vozimo vsi enako, jaz na avtocesti še nisem bil zato niti ne vem če po ravnem trese oziroma wobla. Meni zmera ob pospeševanu iz hitrih ovinkih.

 

Trese pa isto kot na videu zgoraj.

 

Jaz neke rešitve sem dobil od ljudi ki se z motorji ukvarjajo ne bom pa vlagal € dokler ne vidim kaj bo iz strani yamahe. Če nebo nič bom začel zadevo rihtat sam.

 

Mogoce se povijanje resi z menjavo gum. Vseskupaj pa mi najbolj zgleda kot presvoh gestel. Yamaha bo pa pomoje kar lepo tiho.

 

En iz obale je menjal gume je dal sport ali road attack ne vem točno kere, torej gume niso.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa, če je za vse skupaj kriva vetrna zaščita ? Ker res ni neki orng fiksirana in se pri visokih hitrostih kr precej trese, vibracije se bi pa lahko prenesle na sprednji konec motorja. Mogoče bi bilo za probat kako se motor obnaša brez zaščite.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!