Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Motor ne sme voblat pa če maš kratke hlače in švabsko čelado al pa moto gp opremo pa pika!!

 

 

Sej se strinjam s tabo, in v ktarkih hlačah+majci je verjetnost vpliva na vožnjo majhna. Z jaknami pa se lahko zgodi da oblečeno corduro malo napihne, te zamaje, zagrabiš belanco, streseš motor in maš usajanje na polno. Če imaš motor z živahno geometrijo in površno vetrno zaščito je to pol woblanje.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki a samo pora vnem probavaš ? Meni po ravnem nikoli ni stresala.

 

Najdi dolg ovinek v levo ali desno da se malo dviga in pospešuje počasi do 180 km/h pa da vidimo.

ne, to je direkten odgovor na dekijev video..

drugače pa če poznaš cesto čez planinsko polje..je fajn zjebana, hitrosti do tam kjer omenjaš..nič..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc ne wobla ce pustis motor pri miru. Jest sm ga hotu prsilt da bi zavoblal s sopotnico zadaj..tretja do konca..v cetrto in polni gas naprej..nic..

Stiri razlicne celade..tri razlicne jakne..nic..noce..jutri probam se nekaj..da vidim ce ga pripravim da zaruka..

sopotnica naj bo sam v tangicah, boš vidu ko wobla :P

 

ko boš testiral, ne vozi prav, ampak pusti da te moped nazaj potegne, da vidimo, če bo bolj plesal prednji konec.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki a samo pora vnem probavaš ? Meni po ravnem nikoli ni stresala.

 

Najdi dolg ovinek v levo ali desno da se malo dviga in pospešuje počasi do 180 km/h pa da vidimo.

Pa nočem nič provocirat al pa karkoli..samo rad bi pa vseeno videl kako ti v ovinku pri 180 pospešuješ..

in to ne na avtocesti..

Pa pustmo to da se to ne dela..sej noben od nas razen Pajkice ni svetnik..

In bi mogoče rekel da si izbral napačen motor..R1 bi bla bolj zate..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, to je direkten odgovor na dekijev video..

drugače pa če poznaš cesto čez planinsko polje..je fajn zjebana, hitrosti do tam kjer omenjaš..nič..

Sem ti poslal povabilo za test na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti poslal povabilo za test na ZS

Vem da si, vendar se ne bom odzval. Ker vozit tuj motor, ki ni kasko in ne vem kako še zavarovan (kot so testni) mi res ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole se obnaša testna iz BS Centra..ne zavobla pa da jo j...

popolnoma tovarniške nastavitve

 

Lahko bi dal naziv Tracer - no woble" ali vsaj v komentar kaj napisal, kaj si hotel s tem filmom.

 

Ker tako bo en kup uporabnikov pregledovalo ta film pa jim ne bo nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da si, vendar se ne bom odzval. Ker vozit tuj motor, ki ni kasko in ne vem kako še zavarovan (kot so testni) mi res ni..

ti si faca, najprej deki dej posod zdej deki ne bom :)

 

men fazerca nč ne wobla, sam tankam in vozim :ninja:

 

ps. reklame Tracerki s tem wooblanjem ste pa naredili več ko Sneči Versaćeju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si faca, najprej deki dej posod zdej deki ne bom :)

 

men fazerca nč ne wobla, sam tankam in vozim :ninja:

 

ps. reklame Tracerki s tem wooblanjem ste pa naredili več ko Sneči Versaćeju :)

:) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si faca, najprej deki dej posod zdej deki ne bom :)

 

men fazerca nč ne wobla, sam tankam in vozim :ninja:

 

ps. reklame Tracerki s tem wooblanjem ste pa naredili več ko Sneči Versaćeju :)

 

 

To je bil namen tema ima 50 strani kmalu  :OK:

 

Pa nočem nič provocirat al pa karkoli..samo rad bi pa vseeno videl kako ti v ovinku pri 180 pospešuješ..

in to ne na avtocesti..

Pa pustmo to da se to ne dela..sej noben od nas razen Pajkice ni svetnik..

In bi mogoče rekel da si izbral napačen motor..R1 bi bla bolj zate..

 

 

Amm ovinek katerega me je stresalo je desni in dolg notri pridem cca 150 km/h in počasi pospešujem do 180km/h tisti dan ko sem testiral poravnano kolo zadaj ter nove druge nastavitve amortizacije je šlo do 200 km/h.

 

O svetnikih in ne svetnikih ne bomo govorili vsak vozi kakor mu paše.

 

R1 bi imel za gušt zadnje čase gledam po kaki R6 2004/2005  :OK:  Bi bilo bolj za na progo na cesti mi je do 200 čisto dovolj.( še to po cesti ki jo poznam drugače niti 150 ne grem ) 

 

Danes sem testiral spet in me ni nič streslo.

 

Moje mnenje je da je v mojem primeru kriva amortizacija ter kakšna neravnina na cesti.

 

Problem mojih ovinkov sem rešil, po ravnem mi ni nikoli stresala kot na posnetku. Za tisto pa ne vem kaj bi bil vzrok.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogoce moral se s kakim drugim motorjem isto peljat po tisti cesti. In govorim o motorju istega cenovnega razreda. Ker je jasno da se vzmetenje Tracerja ne obnasa isto kot vzmetenje drazjih motorjev. Po drugi strani je tudi pozicija na tracerju bolj supermoto kot pa pri naprimer nakedih. Supermoto pa ni narejen za 170+ hitrosti.

Se strinjam..vzmetenje bi lahko bilo boljse..ampak za normalno ali pa tudi bolj dinamicno voznjo je dovolj.

Ker nenazadnje bi lahko na istem delu tako streslo tudi kako multistrado ali gs-a..sploh ce malo bolj leseno sedis na motorju in si preprican da bo amortizacija popravla vse napake ki jih vsi delamo.

Tisto kar dekiju dela pa ne vem ce je problem v motorju. Mogoce pa vseeno pridem malo do Primca danes. Ker me fajn firbec matra. Tracer je dober motor

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogoce moral se s kakim drugim motorjem isto peljat po tisti cesti. In govorim o motorju istega cenovnega razreda. Ker je jasno da se vzmetenje Tracerja ne obnasa isto kot vzmetenje drazjih motorjev. Po drugi strani je tudi pozicija na tracerju bolj supermoto kot pa pri naprimer nakedih. Supermoto pa ni narejen za 170+ hitrosti.

Se strinjam..vzmetenje bi lahko bilo boljse..ampak za normalno ali pa tudi bolj dinamicno voznjo je dovolj.

Ker nenazadnje bi lahko na istem delu tako streslo tudi kako multistrado ali gs-a..sploh ce malo bolj leseno sedis na motorju in si preprican da bo amortizacija popravla vse napake ki jih vsi delamo.

Tisto kar dekiju dela pa ne vem ce je problem v motorju. Mogoce pa vseeno pridem malo do Primca danes. Ker me fajn firbec matra. Tracer je dober motor

 

 

Z vsem se strinjam.

 

Naprimer Z750 2004 sicer sem imel amortizacijo zadaj od Ninje je šel 235 ko po tirnicah gor.

 

Versys 650 žal več kot 180 km/h ni niti ujel.

 

 

V celoti Tracer je dober motor, nikakor ne razmišljam o menjavi vsaj 3-4 leta odvisno od kilometrine ki se bo nabrala.

 

Mene tudi zanima zakaj po ravnem nekaterim otresa, tudi na FJ 09 sem videl posnetek ki na ravnem otresa.

 

Včeraj za na vršič v dveh mi je dvigalo sprednjo kolo pa ni otresalo ker so bile hitrosti nižje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še da gremo malo naprej...

 

160€ SW motech zaščita motorja sigurno jo bom v prihodnje dodal.... cenovno 160€ se mi zdi precej ugodno.

 

sbl_06_525_10000__b_zusatz_20.jpg

 

sbl_06_525_10000__b_Schutzb_gel__Schwarz

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa GIVI TN2122 za  cca. 127€? Katero bi izbrali?

 

type;item;size;1000;name;_dxdx__dxdx_A_8

 

 

Kam pride spodaj vpeta ? Zgleda boljša ja.  :OK:

 

Ne vem kako bi izgledalo če bi jo prebarval na race blu ?  Največji problem bi bilo zadet barvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je te zaščite bolje pustiti črne, da so čim manj vpadljive. In seveda, lažje jo je korigirat, če kam podrsaš ali slučajno položiš motor na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvega semizdi da sem probal vozit ker lastnik neki ni zadovoljen, je pa pri nakupu bilo neki čudno vseskupaj.je pa človek rekel da je v 3eh letih menjal 11 motorjev tko da.... Nisem siguren če je to ta.

Drugi je testni od delta teama najbrž.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvega semizdi da sem probal vozit ker lastnik neki ni zadovoljen, je pa pri nakupu bilo neki čudno vseskupaj.je pa človek rekel da je v 3eh letih menjal 11 motorjev tko da.... Nisem siguren če je to ta.

Drugi je testni od delta teama najbrž.

ne odkrivaj tople vode, piše da je testni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne odkrivaj tople vode, piše da je testni ;)

 

Ne odkirvam nič, nisem niti bral.

 

Za to ceno z vso to opremo je dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nočem nič provocirat al pa karkoli..samo rad bi pa vseeno videl kako ti v ovinku pri 180 pospešuješ..

in to ne na avtocesti..

Pa pustmo to da se to ne dela..sej noben od nas razen Pajkice ni svetnik..

In bi mogoče rekel da si izbral napačen motor..R1 bi bla bolj zate..

hvala za omembo v tako pomembni temi :inlove:

jaz sem ful vesela da me po 7 letih še kar sanjaš ... v čast mi je :hooray:

 

p.s.čeprav pu kurca ne štekam kva si hotu povedat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa prec šteknu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!