Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Primopredaja je uspela.

Po prvih nekaj km-jih lahko samo rečem "Dobro da imam ušesa, če ne bi se mi smejalo okrog glave".

attachicon.gif20150731_151729.jpg

 

P.S.: A se mi lahko javi tisti, ki je bil včeraj na servisu Štern z matt grey tracer-ko ob mojem prevzemu.

 

Lp,

Sašo

a plata za zadnji kovček je serijska? pa ti stranski kovčki? koliko €?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko nekdo, ki je pred tracerjem vozil kak močnejši (športni, naked, enduro) motor opiše občutke ob prehodu na "manj" konjev, vzmetenja,.?

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko nekdo, ki je pred tracerjem vozil kak močnejši (športni, naked, enduro) motor opiše občutke ob prehodu na "manj" konjev, vzmetenja,.?

 

Prijatelj imel Z750 potem Z1000 nato še CBR1000RR sedaj kupil Tracerja.

 

Rekel je da mu je zelo všeč ker se lahkotno vozi, malo pogreša tiste špice moči vendar je reku da gre dovolj ker sedaj sploh ko ima sopotnico gor je dosti lažje kej več kilometrov naredit.

 

Odvisno kaj pričakuješ od motorja, vidim da imaš Z1000, vozil se boš hitro in natančno vendar razliko v vzmetenju boš opazil. Jaz na z750 sem imel spredaj original zadaj od ninje showa in se opazi razlika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistih nekaj manj konjev se cuti pri hitrostih nad 180. Agregat je zelo zivahen in tezko pogresas vec konjev. Je pa "manj vzmetenja" kot ti to poimenujes opazno. Ena fajn nadgradnja bi bila dobrodosla. Predvsem pa pozicija na motorju ni kot na nakedih ampak bolj kot na supermotu. To pa potegne za sabo dolocene stvari. Konjev ne bos pogresal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistih nekaj manj konjev se cuti pri hitrostih nad 180. Agregat je zelo zivahen in tezko pogresas vec konjev. Je pa "manj vzmetenja" kot ti to poimenujes opazno. Ena fajn nadgradnja bi bila dobrodosla. Predvsem pa pozicija na motorju ni kot na nakedih ampak bolj kot na supermotu. To pa potegne za sabo dolocene stvari. Konjev ne bos pogresal..

 

Glede konjev je odvisno od voznika, če je navaen in zna samo vozit hitro potem jih bo pogrešal.

 

Če se hoče vozit hitro, dinamično in mu je to dovolj bo čisto ok.

 

Nadgradnja vzmetenja pa bo vsekakor izboljšala motor.

 

Menim da menjava vzmeti spredaj in zadaj ter olja bi bila čisto dovolj.( sam razmišljam prvo o tem in če ne bo dovolj pač celotna kartuša spredaj in zadaj komplet amortizer.)

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glih zaradi bolj udobne vožnje za dva razmišljam o alterntivi..glede konjev niti nisem skeptičen, ker se v dvoje večinoma po regionalnih cestah vozim med 100 in 160...redko hitreje...vzmetenje pa...??? sedež je tudi na tracerju baje bolj tako tako???...na sedanjem motorju mi v solo ni problem tudi par sto km, ker se presedam in rit ne trpi tako, v dvoje mi pa že po 100 km rit fejst trpi...ne vem če bi blo na drugem motorju kaj bolje...pa vetrno zaščito pogrešam od 140 dalje... kolk so uni kufri, ki so na sliki na tracerju...original al aftermarket?...vizuelno mi je tracer všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal nekaj minut in po njegovem navdušenju bi rekel, da ima Tracer najmanj 400 konjev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času tega testa je vozil hondo nc700x. Je pa tudi pri drugih testih motorjev včasih zelo navdušen. Zna pa stvar tudi precej pokritizirat v kolikor misli da ni vredu. Drugače pa kako že gre ono " sto ljudi, sto čudi " ali nekako tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga mel priliko zadnjič vozit tistega od Delta team - testnega.No, ni slabo, edino lahk rečem, če si pred tem kdaj mel kaj večjega, močnejšega pol ti verjetno ne bo ustrezal, za moje mere malo premajhen, slaba vetrna zaščita, sedež vsaj zame katastrofa za daljše vožnje, mogoče bo drugemu vredu, jaz pač dam veliko na udoben sedež.Skratka za ta denar...... vredu. Mel ga pa  ne bi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: povsod slišim, da se odlično prodaja in da je za letos razprodana ??? Če jih je v SLO prišlo 10 potem je lahko "razprodana" (ne vem pa zakaj so potem na anetu oglasi za nove ... ) Če pa je kdo prekratek za novo, so med oglasi že tudi tri rabljene: ena testna malo bolj rabljena, dve pa skoraj nič rabljeni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a plata za zadnji kovček je serijska? pa ti stranski kovčki? koliko €?

 

Stranski torbi sta original, plata za topcase je pa od Kappa, ker kovček že imam.

 

Lp,

Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a plata za zadnji kovček je serijska? pa ti stranski kovčki? koliko €?

Zadnjo plato imam tudi sam od kape, ki je prišla z nosilcem okoli 80€+120€ za kovček. Stranske nosilce so mi podarili ob nakupu tako, da sem moral nabaviti samo original torbe, ki pa res niso čisto poceni.

 

http://delta-team.com/product/product&path=2321_1934_2143_2382&product_id=4896(nosilci)

http://delta-team.com/product/product&path=2321_1934_2143_2382&product_id=4895(stranske torbe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glih zaradi bolj udobne vožnje za dva razmišljam o alterntivi..glede konjev niti nisem skeptičen, ker se v dvoje večinoma po regionalnih cestah vozim med 100 in 160...redko hitreje...vzmetenje pa...??? sedež je tudi na tracerju baje bolj tako tako???...na sedanjem motorju mi v solo ni problem tudi par sto km, ker se presedam in rit ne trpi tako, v dvoje mi pa že po 100 km rit fejst trpi...ne vem če bi blo na drugem motorju kaj bolje...pa vetrno zaščito pogrešam od 140 dalje... kolk so uni kufri, ki so na sliki na tracerju...original al aftermarket?...vizuelno mi je tracer všeč...

S sedežem "comfort" se v dvoje vozim brez problema 600, 700 km, naredil sem pa tudi že preko 1000 enem kosu. Prej sem imel Hondo cbf 1000 in "gel" sedež, pa nisem mogel narediti preko 500 km?!? Res je sedež confort na Tracerja malce trši, vendar se ne udobnost čuti le do neke točke, naprej gre vse ok. Vetrna zaščita je zame odlična, moja višina je 172 cm. Prvi motor, pri katerem je nisem takoj zamenjal. Menjal sem jih pri Hondi cbf 1000, Suzukija Bandita 1200 in 600, tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah; jst vem da moj sajberprjatu builder vse nažge z 20 let staro apriljo; če pa kjerm ni kej prov pa lohk tud gumo od bagra nanga vrže :)

 

Pa se ti si drugi H.C. Andersen. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo more tudi pozirat...

 

 

1.jpg

 

Lepa kot slika in Yamaha. :)

 

jani, a Tracer ma obe paraboli enaki? Bi se dalo zvezat, da gorista hkrati obe za kratko in dolgo luč?

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledal še paraboli če sta enaki vem samo da dioda sveti od zgoraj dol na stekelce in odbija po paraboli.

 

Verjetno bi se dalo zvezat vendar bi moral potem dolgo znižat in dejansko je nebi imel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!