Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Pri Yamahi bodo s tega naredil biznis. Namreč zdej bodo za Trejserke oziroma Woblerke ponudil zraven še specialne oprijete jakne.

Ker zamenjava amortizacije je zguba, biznis z jaknami pa dobiček. Se mi zdi da se bodo začele trejst še druge firme.... :fight2: 

nič specialnega..samo tako ki ti je prav..

sej je deki sam povedal da je 12 kil shujšal..good for him ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič specialnega..samo tako ki ti je prav..

sej je deki sam povedal da je 12 kil shujšal..good for him ;)

sledi sledeče, hujšanje in ne menjanje cot za motor je lahko smrtno nevarno :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sledi sledeče, hujšanje in ne menjanje cot za motor je lahko smrtno nevarno :kva2:

sej že cel kup feministk vpije kako so manekenke presuhe..

mogoče bolje če rečemo da smo debeli bolj srečni :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrava kmečka pamet mi pravi da se ne vozim nad 200kmh:-P

sm včasih jo pa loviš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..iz vsega prebranega (trejser mi je namreč relativno všeč, zato berem)...bi potegnil to, da bi blo fajn, da jamaha z naslednjim modelskim letom malo dodela amortizacijo (in ostale malenkosti: ogledala, sedež,itd)....ali pa ponudi npr. R serijo z izboljšanim vzmetenjem... glede na to, da verjetno ni veliko potrebno in da so serije velike, bi bil sam pripravljen plačati za omenjeno cca 500€ večjo ceno. potem se pa naj vsak sam odloči...

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..iz vsega prebranega (trejser mi je namreč relativno všeč, zato berem)...bi potegnil to, da bi blo fajn, da jamaha z naslednjim modelskim letom malo dodela amortizacijo (in ostale malenkosti: ogledala, sedež,itd)....ali pa ponudi npr. R serijo z izboljšanim vzmetenjem... glede na to, da verjetno ni veliko potrebno in da so serije velike, bi bil sam pripravljen plačati za omenjeno cca 500€ večjo ceno. potem se pa naj vsak sam odloči...

se strinjam..R verzija bi bila kul..

ampak za normalno in tudi fajn hitro vožnjo je okej..

ogledala in sedež pa ja..niso top of the top..

po drugi strani pa tako..ljudje kupijo novo R1 in jo komplet predelajo preden grejo dirkat z njo..in ne govorim o superbike prvenstvu ;) pa nima slabih komponent gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm včasih jo pa loviš :P

Jaz sem mislu da je pod 200 meja da ne smeš :-D

V resnici je na Tracerju drža precej pokončna in to pač ni za 180+ hitrosti.

225km/h seveda nr dvignjen ampak se skriješ :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo je ja, da MS testni voznik uporabnikom razlaga, kaj je narobe :)

Oz. Fajn da ga imate

Biker77@ organiziraj jim en tečaj, pa naj začnejo z oblačili

Res smešno tole z woblanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..iz vsega prebranega (trejser mi je namreč relativno všeč, zato berem)...bi potegnil to, da bi blo fajn, da jamaha z naslednjim modelskim letom malo dodela amortizacijo (in ostale malenkosti: ogledala, sedež,itd)....ali pa ponudi npr. R serijo z izboljšanim vzmetenjem... glede na to, da verjetno ni veliko potrebno in da so serije velike, bi bil sam pripravljen plačati za omenjeno cca 500€ večjo ceno. potem se pa naj vsak sam odloči...

Mislim da lih to bo yamaha naredila, popravila sedež, amortizacijo ter kakšen bonbonček v obliki elektronike bo še dodan.

Takrat bom potem kupu gsa :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo je ja, da MS testni voznik uporabnikom razlaga, kaj je narobe :)

Oz. Fajn da ga imate

Biker77@ organiziraj jim en tečaj, pa naj začnejo z oblačili

Res smešno tole z woblanjem...

Po ravnem si obleči 3x preveliko obleko boš videl še tvoj versys bo začel woblat pa boš mel spet obujeno temo o versysu da neboš fouš ki smo to temo o tracerju dobro razvili :-P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, versys pri 190 polna oprema, kufri (187 gps) nič ne wobla in ne trese, pokončna drža

Verjetno ima tracer slabo aeridinamiko, da ga ne pritisne dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ravnem si obleči 3x preveliko obleko boš videl še tvoj versys bo začel woblat pa boš mel spet obujeno temo o versysu da neboš fouš ki smo to temo o tracerju dobro razvili :-P

3x prevelik dežjak imam in pri polni brzini NIČ ne wobla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ravnem si obleči 3x preveliko obleko boš videl še tvoj versys bo začel woblat pa boš mel spet obujeno temo o versysu da neboš fouš ki smo to temo o tracerju dobro razvili :-P

jah Jany, menda si kupiš genau oblaičla in ne prevelika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, versys pri 190 polna oprema, kufri (187 gps) nič ne wobla in ne trese, pokončna drža

Verjetno ima tracer slabo aeridinamiko, da ga ne pritisne dovolj.

ne verjamem, sicer pa:

DIUJAK :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, versys pri 190 polna oprema, kufri (187 gps) nič ne wobla in ne trese, pokončna drža

Verjetno ima tracer slabo aeridinamiko, da ga ne pritisne dovolj.

Objestnež :-D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ravnem si obleči 3x preveliko obleko boš videl še tvoj versys bo začel woblat pa boš mel spet obujeno temo o versysu da neboš fouš ki smo to temo o tracerju dobro razvili :-P

  

teb se ti zdi dobro razvita tema? zgublat cajt in prebirat nebuloze folka k se ne zna oblect, ni sposobn opazit de ga stresa, in pol poslusat se njegovga frenda k vozi za njim pa ne vidi kaj se dogaja? za intermezzo se resi svet z 1.8mm narob3 nastelano spuro? teb se to res zdi dobro razvita tema?

Mimogrede, versys pri 190 polna oprema, kufri (187 gps) nič ne wobla in ne trese, pokončna drža

Verjetno ima tracer slabo aeridinamiko, da ga ne pritisne dovolj.

:eek: ET TU, SNECER?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no, on ni objestnež, to sem mu jaz povedal :P, po števcu, tako ni šel več kot 198 km/h, sklanjat se mi ni dalo...raje z vzdignjeno glavo 198km/h kot pa ležat na tanku in bit smešen ter se peljat 202km/h :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo LSL podaljške za ogledala jih je gospod mož pripravljen menjat za hambič pr vikiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, versys pri 190 polna oprema, kufri (187 gps) nič ne wobla in ne trese, pokončna drža

Verjetno ima tracer slabo aeridinamiko, da ga ne pritisne dovolj.

Nisi pa jim napisal kje si se peljal.... Si jih dregnil iz sence :P

Dejstvo je da je na trgu dovolj velika ponudba, da bi verjetn najdu popoln motor zase brez predelave....

Ampak enkrat se vsega naveličaš... Žena več ne kuha ok, avto je prelen, otroci niso pridni, služba sux....motor...

Ljudje smo pač vajeni da bomo probali nekaj spremenit, pa makar bo čist ql zadeva ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, versys pri 190 polna oprema, kufri (187 gps) nič ne wobla in ne trese, pokončna drža

Verjetno ima tracer slabo aeridinamiko, da ga ne pritisne dovolj.

za takšno brzino že moraš imeti motor da ne wobla :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!