Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Motor je bp. Ostalo bo pa Deki povedal.

Kar pa se tice janijevega problema pa mogoce mal prevec zahteva od motorja.

Karakteristike so kakrsne so. Motor ni supersport izvedba. Nima vzmetenja iz motogp. On bi resil svojo tezavo z boljsim vzmetenjem. Skoda da yamaha tega ze v osnovi ne ponuja kako R verzijo z boljsim vzmetenjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po celi proceduri woblanja se lahko reče tresla se je gora, rodila se je miš  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sta ugotovila ?

 

Meni nikoli po ravnem ni woblal.

 

Zadnje dni ko sem nastavil center kolesa probavam več nastavitev in zaenkrat me še ni stresel.

 

Zahtevam ne preveč hočem pa da gre mirno povsod sej ne podiram rekordov z njim na grobniku  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po celi proceduri woblanja se lahko reče tresla se je gora, rodila se je miš  :grim

 

 

Malo treba da tema postane živahna  :OK: Poglej samo koliko ljudi je šlo probat Tracerja  :OK:

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sta ugotovila ?

Meni nikoli po ravnem ni woblal.

Zadnje dni ko sem nastavil center kolesa probavam več nastavitev in zaenkrat me še ni stresel.

Zahtevam ne preveč hočem pa da gre mirno povsod sej ne podiram rekordov z njim na grobniku :OK:

Da bo kot kaze mogu deki kupit novo jakno. Z balonom se ni za vozit.

Sem ze omenjal koliko vetra u bistvu dobis v roke in rame.

Jaz sem probal z razlicnimi jaknami se vozit ampak nimam nobene tolk prevelke ;)

Jani..definitivno zmore tracer veliko..vsega pac ne. To jest vidim problem pri tebi kjer pri veliki hitrosti v ovinku navzgor pospesujes cez ne cist gladko cesto. Se pa da tut to malo pokorigirat s tehniko voznje.

In ce smo ze pri tem..tut na motogp jih kdaj strese pa majo "mal" bols vzmetenje kot je na tracerju.

U ja ogledala..zlo mal se vidi..sem pa ze vozil motorje kjer se je se manj videlo ;)

Tracer dober motor? Definitivno..sploh agregat..res dober..bi ga mel..agregat namrec..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je bp. Ostalo bo pa Deki povedal.

Kar pa se tice janijevega problema pa mogoce mal prevec zahteva od motorja.

Karakteristike so kakrsne so. Motor ni supersport izvedba. Nima vzmetenja iz motogp. On bi resil svojo tezavo z boljsim vzmetenjem. Skoda da yamaha tega ze v osnovi ne ponuja kako R verzijo z boljsim vzmetenjem.

Biker77 hvala še enkrat, ker si vzel čas, da si sprobal mojo tracerko, ki je videla 220km/h in ni voblala, tinesx je pa tudi videl da leti 220 kot puščica naravnost :-) saj je vozil za biker-jom77.

Dejansko je kriva jakna:$, ki mi je malenkost ohlapna, saj sem kar nekaj kg izgubil v zadnjem letu, sprobal drugo, bolj oprijeto in ne vobbla več.

Nisem mogel verjeti dokler nisem videl in poskusil sam. Evo pa je trejse-r spet tracer :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super samo da sta rešla, jaz se vsako leto poredim pa so mi jakne vedno manjše tko da nima kje mi pihat dosti notri.

 

Jaz bom Tracerja imel neki časaa tako da ga bom porihtal da bo zmogel vse napore  :OK:  Naslednji mesec ga preobujem v Mitaske da testiramo kako se bodo obnesle.

 

Agregat je poezija. Ogledala nujno rabijo razširitve jih imam tudi jaz naročene. Sedež je trd po 400 km ne čutim riti to bom čez zimo reševal pri komu ki sedeže dela ker berem da tisti komfort ni bog ve kaj.  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo..konec dober vse dobro. Me veseli da sem lahko bil v pomoc..

Jani sporoci glede mitask..

Pomoje ti bojo tut pri tvojem problemu pomagale

Popravljeno . Popravil biker77
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov škoda da ste ugotovili... upam da tema ne zamre, vas je fino brat namrwč :)

mogoče mi pa še ta trejserka rata všeč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super samo da sta rešla, jaz se vsako leto poredim pa so mi jakne vedno manjše tko da nima kje mi pihat dosti notri.

 

Jaz bom Tracerja imel neki časaa tako da ga bom porihtal da bo zmogel vse napore  :OK:  Naslednji mesec ga preobujem v Mitaske da testiramo kako se bodo obnesle.

 

Agregat je poezija. Ogledala nujno rabijo razširitve jih imam tudi jaz naročene. Sedež je trd po 400 km ne čutim riti to bom čez zimo reševal pri komu ki sedeže dela ker berem da tisti komfort ni bog ve kaj.  :BUA:

Kakšna ogledala si naročil? A jih misliš montirat na isto mesto, kot so sedaj? Sam sem razmišljal, da bi bilo dobro nova ogledala montirat na ščitnik rok...

Sedež confort je konforten za sopotnico, za voznika je zadeva praktično enaka kot pri originalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naroču sem samo adapter ki razširi ogledala za 2 cm. Menim da bo dovolj.

Jah no moja se sicer ne pritožuje čez sedež dosti, zato bom dal predelat original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak a ni bilo rečeno, da so to opazili tudi drugi, v tujini? Imajo vsi prevelike jakne in to ravno na tem motorju?

Ponavadi je tudi kaj ognja tam, kjer je dim...

 

Ali je mogoče agregat enostavno premočen za preostanek motorja, pa to opazijo le tisti, ki agregat izkoristijo do konca?

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bodmo mal realni, pospeševanje na 200, pa še kufr, pa kaka ohlapna jakna, kdo to rabi, pa v končni fazi, kdo se sekira če takrat mal potrese. Jaz se ogromno prevozim, pa rabim (še to občasno) hitrosti do 150. kar je čez 130 je itak že moteče zarad vetra, pa še gume mormo šparat po AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak a ni bilo rečeno, da so to opazili tudi drugi, v tujini? Imajo vsi prevelike jakne in to ravno na tem motorju?

Ponavadi je tudi kaj ognja tam, kjer je dim...

 

Ali je mogoče agregat enostavno premočen za preostanek motorja, pa to opazijo le tisti, ki agregat izkoristijo do konca?

za maksimalen izkoristek bi bilo fajn investirat v amortizacijo kak kilo evrov.

ampak..da se tudi brez samo ni tolk zlo "u izi"

 

pa že rečeno..zaradi pozicije na motorju dobiš veliko vetra v roke..kar ni motece, zna pa bit mal smotano če ti res pri 200 opleta tista jakna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je trejser najbolj užitkarski na zaprtih in pol zaprtih ovinkih, ter v pospeševanjih iz enga do druzga.

Karlobag-Starigrad mora bit zanj prava relacija, in z dobrimi gumami.....wiiiiiiiiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MS je prehitel Yamahine inžinirje in našel rešitev......po novem bo v navodilih pisalo: Če vam med vožnjo začne motor woblat se ustavite v prvi moto trgovini in se preoblečite......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MS je prehitel Yamahine inžinirje in našel rešitev......po novem bo v navodilih pisalo: Če vam med vožnjo začne motor woblat se ustavite v prvi moto trgovini in se preoblečite......

Sej vem da ni čist samoumevno..sam če gre motor nad 200 ti kmečka :D pamet pravi da se bi blo mogoče fajn primerno oblečt..

vseeno se ne pogovarjamo o 125 kubičnem skuterju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da ni čist samoumevno..sam če gre motor nad 200 ti kmečka :D pamet pravi da se bi blo mogoče fajn primerno oblečt..

vseeno se ne pogovarjamo o 125 kubičnem skuterju ;)

Zdrava kmečka pamet mi pravi da se ne vozim nad 200kmh:-P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Yamahi bodo s tega naredil biznis. Namreč zdej bodo za Trejserke oziroma Woblerke ponudil zraven še specialne oprijete jakne.

Ker zamenjava amortizacije je zguba, biznis z jaknami pa dobiček. Se mi zdi da se bodo začele trejst še druge firme.... :fight2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!