Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave


Sej Tra ni tok slab. Sej v končni fazi sem kar zadovoljen. Letos ga bom še imel, če sem že Wilberse gor dal. 

Ko bom pa kupil naslednjega mi boš pa itak fouš, pa hotel, da ti ga dam za kak krog- uganeš kaj bo? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:


Sej Tra ni tok slab. Sej v končni fazi sem kar zadovoljen. Letos ga bom še imel, če sem že Wilberse gor dal. 

Ko bom pa kupil naslednjega mi boš pa itak fouš, pa hotel, da ti ga dam za kak krog- uganeš kaj bo? :D

jebise

SX bo zihr :P

pa js ga ne smem kupit zarad karme baje :(

ps. a z wilbersi tut wobla? Si poskusil brez šipce?

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da bo kKawasaki SX. Kawasaki for ever!

 

Z wilbersi ne wobla, ga pa rahko premetava levo desno če se preveč držim za krmilo, ali pa ko prestavim na grobo. A to šele nad 170 km\h. 

 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, skalar36 pravi:

Ja itak da bo kKawasaki SX. Kawasaki for ever!

 

Z wilbersi ne wobla, ga pa rahko premetava levo desno če se preveč držim za krmilo, ali pa ko prestavim na grobo. A to šele nad 170 km\h. 

 

mal te mora metat sm ter tja, da veš da si prehitr :D

ps. brez šipce?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez šipce nisem poskusil. Pa tudi ne bom.

Tra se uvršča v neko zlato sredino med motocikle. Ni presežek je pa nadpovprečen izdelek. Če gledamo še finančno je pa zelo lepa ponudba. Precej je slabših motociklov, pa tudi precej boljših. So pa boljši tudi precej dražji. Za to kar ponuja glede na ceno je trenutno najboljša ponudba na trgu. Če gledam, da bi se z njim vozil v okviru omejitev ali kak odstotek več + za vožnjo sopotnice na izlete, imaš pa v denarnici cca 10k želiš si pa nov motor, potem je to to, sploh ni dileme. Če pa lahko daš 15 k bi pa svetoval kaj drugega. Za neke dirkaške podvige pa ni, čeprav v pravih rokah...

Jaz ponavadi kupujem za suh denar+ da mi še nekaj ostane v tošlnu, zato sem se odločil za tega. Ni mi žal. Pokomentiram pa kar ni OK. Se je pa treba pri meni kar navadit, da ponavadi napišem čist realno oceno nekega izdelka, pa nima veze kaj je. Nisem eden izmed mnogih, ki si misli, če sem se jaz zajebal, pa se naj še kdo drug, ali pa hvalim svoj zajeb do onemoglosti, da pač navzven dajem občutek, da sem sem "jack", pa da se meni ne more zgodit, da se zmotim. Če moje pisanje komu pomaga pri odločitvi sem zadovoljen, da se je kaj naučil iz mojih izkušenj. Ali da se lažje odloči za nakup, glede na uporabo. Zato pa pišem vse to, kar ne boste zasledili v nobeni motoreviji ali kateremkoli članku (plačanem-tako ali drugače) v motorizmu. Jaz pač naredim: pošteno uporabniško kritiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, skalar36 said:

Brez šipce nisem poskusil. Pa tudi ne bom.

Tra se uvršča v neko zlato sredino med motocikle. Ni presežek je pa nadpovprečen izdelek. Če gledamo še finančno je pa zelo lepa ponudba. Precej je slabših motociklov, pa tudi precej boljših. So pa boljši tudi precej dražji. Za to kar ponuja glede na ceno je trenutno najboljša ponudba na trgu. Če gledam, da bi se z njim vozil v okviru omejitev ali kak odstotek več + za vožnjo sopotnice na izlete, imaš pa v denarnici cca 10k želiš si pa nov motor, potem je to to, sploh ni dileme. Če pa lahko daš 15 k bi pa svetoval kaj drugega. Za neke dirkaške podvige pa ni, čeprav v pravih rokah...

Jaz ponavadi kupujem za suh denar+ da mi še nekaj ostane v tošlnu, zato sem se odločil za tega. Ni mi žal. Pokomentiram pa kar ni OK. Se je pa treba pri meni kar navadit, da ponavadi napišem čist realno oceno nekega izdelka, pa nima veze kaj je. Nisem eden izmed mnogih, ki si misli, če sem se jaz zajebal, pa se naj še kdo drug, ali pa hvalim svoj zajeb do onemoglosti, da pač navzven dajem občutek, da sem sem "jack", pa da se meni ne more zgodit, da se zmotim. Če moje pisanje komu pomaga pri odločitvi sem zadovoljen, da se je kaj naučil iz mojih izkušenj. Ali da se lažje odloči za nakup, glede na uporabo. Zato pa pišem vse to, kar ne boste zasledili v nobeni motoreviji ali kateremkoli članku (plačanem-tako ali drugače) v motorizmu. Jaz pač naredim: pošteno uporabniško kritiko.

A pol ni to tko kot testi v revijah, internetu, grafkih slavospevi govorijo? 

Tu na MS veliki poznavalci trdijo drugace.  Verjetno so to samo uporabniske dezinformacije. 

Samo se medijskim mototestom, Demokraciji, Reporterju in Nova24tv je za verjet in ne nabijaj prosim !!!

:smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 10 je verjetno top allrounder, do perfekcije zmotijo nedodelani detajli, vendar pa se da počasi z vložki stvar urediti

zaradi tega se prodaja za tople žemljice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zdej ''woblarji'' lani je bila nekaj govora, da se bi nekje dobili... ? še velja ali je padlo vse v vodo ? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce nas bo prevec lohk se zemlja iztiri. Sej poznas uno teorijo ce bi na mostu skakal...

No jest vseen pridem.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če nam pa to uspe nas bo pa tut Yamaha začela resno jemati, da nekaj ni ok s tem motorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo uspel testirat 2017 model? Izboljšano bi naj bilo vzmetenje, je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Skalar36 imaš popolnoma prav. 

Če bi človek razpolagal z 15-20k€ viška bi kupil kaj "boljšega"... 

Koliko pa jih je dejansko takih da mu 15-20k€ višla hodi? :D

Tovarniško vzmetenje brez posega je zgledalo kot na barki z mirnimi valovi... V kakem ovinku je bil včasih filing da bo rit "prehitela",  z malo nastavitve pa zgleda kot po tirih..

Ni pa to bmw ali ktm da se razume, tud vložek je "polovičen" pri novem, pa nebi ravno rekel da je tud takšna razlika...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr se bere je fora v voznikih, profici obvladate :)

A ni najbl pomemben "fun factor"? Koga briga kaj komu trese in sede? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DinDiin pravi:

Kokr se bere je fora v voznikih, profici obvladate :)

A ni najbl pomemben "fun factor"? Koga briga kaj komu trese in sede? 

1. Res je. Sam je pa res tud, da pri ostaih motorjih tega ni. Recimo FZ6S2 -240 brez težav-čisto mirna. ter nebroj drugih...

2. Je pa čist res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 4. 2017 ob 18:06, DAMI34 pravi:

dj, kupi si že 1x prav moped zate, če si že ugotovil kaj je to.

ps. če bi meni voblalo, ga prodam, ko mu jebe....v prvi vrsti mi mora moped nuditi užitke in če teh ni ali pa če sm v strahu....

Imel,lastil čuda mopedov...vse preobul,servisiral,nastavil...na koncu ugotoviš kaj res rabiš in tistega zrihtaš...no nekateri imamo dva kot ti...:grupni:

Absolutno samo užitke....zato vedno odlične gume in original bremze in yamalube olje v vilicah!!!

Strah mi pa sedel ko na poligonih izvajaš power slyde verjemi,da te velikokrat strah z nasmeškom na ustih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na neuporabnost slovenske yamahine strani za preverjanje odpoklicov vam predlagam, da preverite na angleški strani (vpišeš vin številko in klikneš submit):

https://www.yamaha-motor.eu/uk/services/modification-checker/index.aspx

predvsem za druge lastnike (ki ste kupili rabljene), kupci novih tako dobijo obvestilo .. če pa delta team ni obveščen o zamenjavi lastnika pa je velika možnost, da obvestila po pošti ne boste dobili ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na servisu, ker sem imel neke druge opravke in mi je bilo po poti, pa sem opazil da imajo novo Tracerko na razpolago za testno vožnjo. 1h vožnje je gratis, za kaj več pa po dogovoru.

Skratka nova Tracerka za testiranje na voljo v salonu K-MOTORS Murska Sobota.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical Delta Team Krško glede vpoklica in možakar iz servisa mi je zatrdil da ni potrebno neke panike zganjat (ki je itak nikoli nisem). Govoril je o nekem lepilu ali tesnilu, ki lahko popusti. Zatrdil je tudi, da pred 1.5. verjetno sploh ne bodo dobili dele za zamenjavo. Tako da mi je priporočal, da se to zamenja na prvem servisu (1000km (trenunto sem na 350)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Rubuz said:

Sem klical Delta Team Krško glede vpoklica in možakar iz servisa mi je zatrdil da ni potrebno neke panike zganjat (ki je itak nikoli nisem). Govoril je o nekem lepilu ali tesnilu, ki lahko popusti. Zatrdil je tudi, da pred 1.5. verjetno sploh ne bodo dobili dele za zamenjavo. Tako da mi je priporočal, da se to zamenja na prvem servisu (1000km (trenunto sem na 350)).

Maš ti tracerja al nakeda?

Kolko sem gledal je zelo zelo redko kdo imel dejansko tezave z tem vijakom ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Andrejcer pravi:

 

Skratka nova Tracerka za testiranje na voljo v salonu K-MOTORS Murska Sobota.

Yamaha ima testne motorje na več lokacijah...tu je seznam!

IMG_20170422_074829_873.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Tex said:

Maš ti tracerja al nakeda?

Kolko sem gledal je zelo zelo redko kdo imel dejansko tezave z tem vijakom ..

Nakeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!