Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Ob ‎9‎.‎3‎.‎2017 ob 13:51, Matej207 pravi:

Če bo šlo tako naprej, boš ga (skalar) lahko drugo leto še komot za 9500 prodal :P

Raje počakam še 2 leti, pa bo vreden že 10k. Sej nekak tko je tud na našem AN, 13  let stari motorji po 3,5k. Pred leti so bli cenejši. Zgleda z leti tud cena raste...:slap:

PS: ko ga bo 3. lastnik prodajal, bo že...

 

Drugač pa ko pelješ kak drug motor lohk rečem za agregat na MT 09 :worship:. Fenomenaln...sem že mal pozabu kok je dober. Je treba mal zamenjat motorje sem pa tja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo tracerko,ki je visok 195cm in cca110kg? Zanima me kako je z vetrno zaščito pri tej velikosti človeka, aja pa z dvema na motorju se kaj matra mogoče? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Hytech said:

Ima kdo tracerko,ki je visok 195cm in cca110kg? Zanima me kako je z vetrno zaščito pri tej velikosti človeka, aja pa z dvema na motorju se kaj matra mogoče? 

 

Veterna pri mijih 185 je že bolj boga .. no, pač šumi v čeladi .. če imam vizir čist gor, mi ruka čelado, če pa čist dol pa mi zrak meče nad ramena in šumi, a ne ruka glave .. zmeni se za testno vožnjo in boš videl samo kako in kaj ..

Glede kg je pa čist odvisno kaj voziš zdaj .. midva ko sva naložena sva skoraj! (Garancija pa to, torej nikoli ne voziva nad max ;) ) nad max obremejitvijo, ki je kao 180kg .. pri stock vzemetenju sem na max obremenitvi opazil kakšno slabost, zato sem menjal za wilbers ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Hytech pravi:

Ima kdo tracerko,ki je visok 195cm in cca110kg? Zanima me kako je z vetrno zaščito pri tej velikosti človeka, aja pa z dvema na motorju se kaj matra mogoče? 

 

To ni motor za take hruste :D Vzmetenje pri tvoji teži deluje normalno ,toda vzmet zategnjena do konca . Tudi sam imam tam nekje kg  in ti povem to ni motor za dva ,edino če sta povprečna kitajca :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2, pa ni Tracerka kriva, ko ste vi eni taki orjaki. :ras:

Midva z mojo drago sva "kitajca", jaz človek od 78kg pri 182cm, ona ženska od 64kg pri 176cm, pa se vredu peljeva. Še za prtljago imava lufta. :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Andrejcer pravi:

@Kmet2, pa ni Tracerka kriva, ko ste vi eni taki orjaki. :ras:

Midva z mojo drago sva "kitajca", jaz človek od 78kg pri 182cm, ona ženska od 64kg pri 176cm, pa se vredu peljeva. Še za prtljago imava lufta. :cool:

pr Kmetu tut MTS nima dobrega vzmetenja :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 3. 2017 ob 9:59, Andrejcer pravi:

@Kmet2, pa ni Tracerka kriva, ko ste vi eni taki orjaki. :ras:

Midva z mojo drago sva "kitajca", jaz človek od 78kg pri 182cm, ona ženska od 64kg pri 176cm, pa se vredu peljeva. Še za prtljago imava lufta. :cool:

Vem ,sej sem tako napisal ..........samo da ni motor za njega , ne da je kriv motor :P

Motor mi je bil všeč in za 6k€ ga takoj kupim od Skalarja36 sam se je potem premislil :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, DAMI34 pravi:

pr Kmetu tut MTS nima dobrega vzmetenja :D
 

A bova spet začela :twak: MT je veliko višja  karter-cesta kot MTS in z pravim vzmetenje bi bila stvar rešena , na MTS je bilo vrhunsko vzmetenje ,toda prenizek motor in ne preveč poseda zaradi slabega vzmetenja v ovinkih ............tudi z zamenjavo na MTS ne bi rešil nič edino če bi tako zašponal vzmetenje da skoraj ne bi absorbiralo neravnin ............kot da mi rečeš da ma LT slabo vzmetenje , nima ,samo v ovink ne gre pa če mu daš gor ne vem kaj ,prenizek :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

A bova spet začela :twak: MT je veliko višja  karter-cesta kot MTS in z pravim vzmetenje bi bila stvar rešena , na MTS je bilo vrhunsko vzmetenje ,toda prenizek motor in ne preveč poseda zaradi slabega vzmetenja v ovinkih ............tudi z zamenjavo na MTS ne bi rešil nič edino če bi tako zašponal vzmetenje da skoraj ne bi absorbiralo neravnin ............kot da mi rečeš da ma LT slabo vzmetenje , nima ,samo v ovink ne gre pa če mu daš gor ne vem kaj ,prenizek :cool:

 

 

aha, razumem :P

MTS in BMW mata dobro vzmetenje sam slabo deluje, Tracer pa slabo vzmetenje in slabo deluje, al se motim? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

 

 

aha, razumem :P

MTS in BMW mata dobro vzmetenje sam slabo deluje, Tracer pa slabo vzmetenje in slabo deluje, al se motim? :P

 

Kje sem napisal da slabo deluje ? In kje sem napisal da pri enem(vozniku) na MTo9 deluje slabo ?  

Napisal sem ,da je na MT  to rešljivo za dva z boljšim vzmetenjem na LT in MTS pač ne bi rešil z zamenjavo nič . Motor je tudi brez obremenitve precej nižji kot MT ...............ne vem kako drugače naj ti razložim .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kmet to :D

Pismeno mu razloži, vidiš da je neu.... :P

Včeraj testiral motor na pisti...

200 z dvema v nulo, brez tresljajev...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc,tccc, tcccc, že na začetku razprav o MT 09 sem zapisal " vzmetenje - lega motorja je katastofa " ,do sedaj me še niste prepričal o nasprotnem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

Tc,tccc, tcccc, že na začetku razprav o MT 09 sem zapisal " vzmetenje - lega motorja je katastofa " ,do sedaj me še niste prepričal o nasprotnem ....

sam ti si precej kritičen in skurcaš vsak moped (razn najboljših seveda), pa ti ni ravno za verjet vsega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

sam ti si precej kritičen in skurcaš vsak moped (razn najboljših seveda), pa ti ni ravno za verjet vsega :P

 

Ampak je to čita resnica, se nisem nč zlagou,  nagnen v uvinku, ko usekaš u lukno-grbino, se začne neprecenljiva zabava ... , spljoh če greš mejčkn na poskok ....

Ti maš pa trdo bučo ( Xsara pa to ), pa tud nočš nič razumet okol linj in še kar napadaš kvazi nasproti vozeče preko sredinske črtre :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Lipstick pravi:

Ampak je to čita resnica, se nisem nč zlagou,  nagnen v uvinku, ko usekaš u lukno-grbino, se začne neprecenljiva zabava ... , spljoh če greš mejčkn na poskok ....

Ti maš pa trdo bučo ( Xsara pa to ), pa tud nočš nič razumet okol linj in še kar napadaš kvazi nasproti vozeče preko sredinske črtre :ras:

jaz rad pogledam okol vogala vedno :P

Sej se strinjam, meni je bil Tracer preveč zvijajoč, premehak, prednja guma mi je preveč drsela ven, je pa res da itak ne maram endur in poze sedenja, ter daljših hodov vilic. Mi je bila pa všeč oprema in agreagat. Vzmetenje se pa verjetno s kakim ne pretiranim finačnim vložkom tudi da zrihtat, da je solidno.

Tako sem jo obutil v tistih par kmjih kot sem jo peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi edin, tud lastniki nočjo verjet, jest sem to sam pregledal in otipal, ne samo prebral:

Tehnični podatki okvir - telalio: spredaj 137, zadaj 130 , pa ne da se mi več to razlagat trdim bučam ...:004.

https://www.yamaha-motor.eu/si/produkti/motocikli/hyper-naked/mt-09.aspx?view=featurestechspecs

https://www.yamaha-motor.eu/it/prodotti/motocicli/sport-touring/tracer-900.aspx?view=featurestechspecs

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, vandrovec said:

Torej je enako, če daš na navadnega 09 višje krmilo, drug sedež...pa še ceneje bo?

Ne vem kaj misliš pod enako ?????

Nisem čisto prepričan ( 98% ), se mi zdi, da je tudi krmilo enako, samo Trejser ima podalške -"poviške" dodane med zgornji križ in krmilo.

Pssst še nekaj vam prišepnem, potem neham, kar imata skupnega MT09 in Mt 09 TRACER ima tudi XSR 900

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Lipstick pravi:

Ampak je to čita resnica, se nisem nč zlagou,  nagnen v uvinku, ko usekaš u lukno-grbino, se začne neprecenljiva zabava ... , spljoh če greš mejčkn na poskok ....

 

Hehe, pridi mojega zdej poskusit. Je kar velik nasmešek pod čelado. Je pa res da nima več origi fedrčkov. Ampak se splača tistih par sto zelencev!!!

Že vidim izpit bo...

 

pred 14 urami, Lipstick pravi:

Tc,tccc, tcccc, že na začetku razprav o MT 09 sem zapisal " vzmetenje - lega motorja je katastofa " ,do sedaj me še niste prepričal o nasprotnem ....

Odgovor isti prejšnjemu. :D

PS: Originalno vzmetenje je pa isto vsem motorjem v cenovno istem rangu.malo para malo muzike.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zahvaljujem za ponudbo, vendar se z tujimi motorji ne vozim.

Vesel zelooo zate, samo da si Ti zadovoljen, Woobla še kaj .....Nekaj mi povej, seveda če imaš že tako izkušnjo, spodaj pod Črnim Kalom je eden poznan fest ovivnk, 180° omejitev  30 km/h, sredi voznega pasu je kar fino valovit asfalt, si ga že gdaj odpeljal tam čez na poskok  cca 80 km/h ( ja Snecer,Borrut, vem, da je to "prepovedano" , neprilagojena hitrost pa to ...), povej kakšni so abčutki z novimi fedri napram originalnim ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobla-pri 200 ne. Huh, tam a Črnem kalu že vozil letos 3x, ampak se ne spomnem valovitga asfalta, oziroma kakih težav.

Wilberse mam zategnjene do konca. Motor se obnaša kot cestak. Je trd, lepo drži smer, in lepo požira luknje. Će jih je preveč, pač poskoči, ziba se pa ne. Glede na to, da sem v kratkem času vozil zeloo veliko podobnih motorjev z origi vzmetenjem, je  Wilbers res vreden denarja.

Ponudba za vožnjo še velja...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Lipstick pravi:

Se zahvaljujem za ponudbo, vendar se z tujimi motorji ne vozim.

Vesel zelooo zate, samo da si Ti zadovoljen, Woobla še kaj .....Nekaj mi povej, seveda če imaš že tako izkušnjo, spodaj pod Črnim Kalom je eden poznan fest ovivnk, 180° omejitev  30 km/h, sredi voznega pasu je kar fino valovit asfalt, si ga že gdaj odpeljal tam čez na poskok  cca 80 km/h ( ja Snecer,Borrut, vem, da je to "prepovedano" , neprilagojena hitrost pa to ...), povej kakšni so abčutki z novimi fedri napram originalnim ?

 

180 stopinjskega ti samo v sanjah prevoziš z 80kmh... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

180 stopinjskega ti samo v sanjah prevoziš z 80kmh... :) 

110km/h z original fedri :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Lipstick pravi:

 

ovivnk,

 

180° omejitev  30 km/h, sredi voznega pasu je kar fino valovit asfalt, si ga že gdaj odpeljal tam čez na poskok  cca 80 km/h ( ja Snecer,Borrut, vem, da je to "prepovedano" , neprilagojena hitrost pa to ...), povej kakšni so abčutki z novimi fedri napram originalnim ?

 

A se ti mal hecaš i mene. Res je da nisem ravno iz Ljubljane, iz Idrije pa tud Ne. :ras: Lih nekje vmes :D

 

80 se jaz tam ne bi upal pelat z nobenim motorjem. Morm prznat, da mam pusištrajfne-jebi ga-reva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!