Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Kmet, preberi še 1x, pa čas si vzami, ker moji posti niso leteli nate osebno, zgolj komentar in razmišljanje, tako kot ga imaš ti ga imam jaz!! Ti ga ne smeš met ,ti si moderator :lol1:

Point 1:

tudi moped za 20k€ ima probleme: primer KTM Super adventure 1290, problemi, luft v križih, feltna... torej znesek ne določa da nimaš problemov, lahko so.Kje sem trdil nasprotno ?Rekel sem samo, da sem menja (MNENJA osebnega ), bo zdaj razumljivo, da toliko para toliko muuzike

Point 2:

moj post je normalno napisan, brez vlačenja kdo kaj vozi in zakaj, torej ne vidim potrebe, da se užigaš, sploh pa mi ni jasno zakaj. Če pr teb ni jasno , pol po vsej vrjetnosti tud pr men ni :P

point 3:

nekomu je Tracer všeč in ga je kupil zato ker mu je všeč, a je to težko razumeti? Gre se pa za problem, ki bi ga bilo mogoče s kakimi dokaj cenovnimi fintami odpraviti. Tako kot imaš ti svoje mnenje, da je bolje odkartat 15 in več € za boljši moped imam jaz svoje mnenje, da lahko z malce vložka vsaj omiliš probleme ki jih ima Tracer.

Se citiram :  za ta denar ste dobili kar nekaj motorja in toliko kot je KTM,BMW itd dražji ...naj vas potolažim ,da ni toliko tudi boljši ...............treba še kaj dodat ? 

point 4: 

da leti tvoj in moj KTM 260 in več, da 1190 prehiti SXa, ki gre skromnih 255 :D je v tej temi popolnoma nepomemben podatek in zgolj hvaljenje mopeda...

Taprav mi govori o hvaljenju mopeda , pa sej si v vsaki temi omenil kako ti to in ono špila v primerjavi z drugim motorjem .Zame je to dialog , izmenjava mnenj ne hvaljenje. Če gre moj z kovčki in povišanimi vetrobranskimi šipami in vso navlako,  ki sem jo obesil na njega 250 brez da kej wobla so že morali vedet kaj delajo in za kakšno ceno , no vsaj tok po ZKP če na hitro pomislim .

point 5:

po mojem bi morala Yamaha narediti za tak problem vpoklic........sej bojo , kakšen odvetnik ,dva pa se spelje , prej ali slej . Samo Yamaho sem imel za firmo kar se tiče takšnih kolobocij , ko pa vidim kaj se revež Skalar ubada z njimi ja pol me pa vse mine , tok nervozen da še mene prjatla napada :lol1:

 

ps. od sedaj naprej brišem vse kar ni v zvezi s Tracerjem!!!!!! dej mene pust no , k smo frendi ,dej plisss nooo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Lepo je biti palicaj, kajne. 

jaz točk ne talam, pa tut stane te bolj mal :P

JU3 brišem najina dopisovanja g policaj :D

 

 

pred eno uro, skalar36 pravi:

Ha , na tem mestu, ti bom še enkrat napisal, da sam sebe demantiraš. Kok si ti zmetal za oba KTM-a , da sta vozna? Zakaj nisi že v štartu kupil motor, ki nima težav z cukanjem, s pregrevanjem sedeža, z krivo feltno, s puščanjem semeringov...kok...1050 3k €? Za 1190 4k, da ti stoji v garaži? Dej dej...

Pa ni treba v vsako temo vlačit KTM-a in SX-a. Sta fajn motorja imata oa ravno tako napake. Sploh KTM, samo jih lastniki prikrivajo.

Pa preden mi tvoj kolega briše post, bi mu svetoval, naj briše vse, ne samo mene, ki povem resnico brez zavijanja v celofanček.

Brisal sem vse, ker se je žalilo povprek, mene posti v smislu zgornjega ne motijo, to je tvoje mišlenje in napisano dokaj kulturno. le zadnji odstavek ti ju3 pobrišem :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Kdo pa pravi, da so se vse napisane napake na KTM-u zgodile tebi. Smiri konje. Vesolje se ne vrti okrog tebe. Napisal sem ti, da se tudi KTM kvari, oziroma ima napake. Mogoče celo več kot Yamaha, ki jo precej pljuvaš, vozil si jo pa 1000km, pa še to si le utekoval!

Preden daješ kritike, moraš bit pripravljen jo tudi sprejeti!

enako prijatelj .......pa če bi prebral moje poste o motorju in ne o prepucavanju boš videl ,da sem ymahco kar konkretno pohvalil ;)

Kar se pa tiče referenc mi pa ne moreš očitat , nekateri tu gor pišejo expertize ko se 1h zapeljejo z testnim motorjem , sam nisem nikdar komentiral če nisem z motorjem naredil vsaj par 100km , če pa v tem času ne vidiš prednosti in sla bosti si pač hepan kaj čem jaz .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Lej sem bolj trde sorte ...................pa ne mi o pravljicah ........res si se zapičil točno v Tracera in niti milimetra nisi odstopal , jaz ti vrjamem , ti pa ne vrjamem da imaš na lagarju 100k€ , če jih bi imel bi bil v garaži definitivno NE Tracer , pa lep dan ,ne da se mi s teboj pregovarjat in brat neumnosti . Uživaj kot sem že napisal ,se pač razvija debata in ne razumem oz sem bolj trd , zakaj bi kupil motor , na katerega moraš obesit za 2k€ opreme da je vozno namesto da bi kupil motor ki nima težav , ne ti si si točno , kljub milionom , ki jih imaš zamislil Taracera ......dej ne seri no .......

Se pa poslavljam od teme ,prvič , ker se ponavljate , drugič ker je težko sprejet kritiko in tretjič ker si ne mislim kupit te plužne ,sem jih imel po 1kkm povsem dovolj za 25let naprej .

Če bi ta motor bil BP bi bil vreden vsakega centa , tako pa ajde napribližno je soliden .

to je dobro, da si trde/trmaste sorte .. to človeka zna daleč pripeljati v življenju .. :OK:

motiš se .. sem se prvo zapičil v super tenereja, ga hotel vzet, pa se moji ni dopadel, oziroma ji je bil prav grd .. ok, tracer ji je bil všeč, tudi meni je lep in po testni vožnji sem ga vzel .. najdi en post, kjer hvalim tracerja da je oh in sploh, ga ne boš našel .. že parkrat sem povedal, kaj me moti in kaj bi za majhen dodaten € lahko že tovarniško izboljšali .. trdim pa še danes, po 15k prevoženih, da je tracer tovarniško opremljen, vozen .. seveda je pa vse odvisno od tega, kaj kdo pričakuje od motorja ..

poslovil si se že večrat, pa se vedno vrneš .. :P

wtf pa je to o nekih miljonih na lagerju? :?  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Texo pravi:

to je dobro, da si trde/trmaste sorte .. to človeka zna daleč pripeljati v življenju .. :OK:

motiš se .. sem se prvo zapičil v super tenereja, ga hotel vzet, pa se moji ni dopadel, oziroma ji je bil prav grd .. ok, tracer ji je bil všeč, tudi meni je lep in po testni vožnji sem ga vzel .. najdi en post, kjer hvalim tracerja da je oh in sploh, ga ne boš našel .. že parkrat sem povedal, kaj me moti in kaj bi za majhen dodaten € lahko že tovarniško izboljšali .. trdim pa še danes, po 15k prevoženih, da je tracer tovarniško opremljen, vozen .. seveda je pa vse odvisno od tega, kaj kdo pričakuje od motorja ..

poslovil si se že večrat, pa se vedno vrneš .. :P

wtf pa je to o nekih miljonih na lagerju? :?  :lol1:

Hvala za pojasnilo ,ti pač ne spadaš v to šablono ki sem jo omenil , večina pa ! Zanimiva odločitev ST1200 sem gledal od nekdaj , se mi dopade ,sploh ta zadnja z vsem kar imajo veliki :P

Tracer je bil men prav solidno vozen .

Ma sej vem ,sam ta bolniška je kurba ......

tableti ........:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Kmet2 said:

Hvala za pojasnilo ,ti pač ne spadaš v to šablono ki sem jo omenil , večina pa ! Zanimiva odločitev ST1200 sem gledal od nekdaj , se mi dopade ,sploh ta zadnja z vsem kar imajo veliki :P

Tracer je bil men prav solidno vozen .

Ma sej vem ,sam ta bolniška je kurba ......

tableti ........:lol1:

no, ženki se vseskup zelo dopade motorizem (lanska sezona je bila njena prva - tudi zato sem popustil pri izbiri; no sedaj jo komaj dobiš z motorja :D ) in ji je sedaj tudi super tenere vedno bolj všeč .. kaj češ, ženske .. tako da ja, verjetno kdaj v bližnji prihodnosti .. čeprav me malo skrbi to, da ima manj kw in navora kot tracer, pa več kg .. torej bo glede tega korak nazaj, ampak tako ali tako je drugačen segment in se drugače vozi .. bmwji odpadejo, ker so mi grdi z kljuni in boxom, morda še kak ktm pride v poštev .. bomo vidli .. sicer pa je to :topic: ...

bolniška, tablete .... vem, saj te imamo radi in sočustvujemo s tabo .. :friend1: .. prebiramo tvoje komentarje z rezervo .. :P;)

drž se!

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne bom brisal, mejte posrano, pa še jaz bom svinjal :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 oprosti, ampak tu pa tam dokazuješ da si res kmet na kvadrat... :)  

Oglasi se na kak deci vinčka, deluje proti stresno :P

Drugo neznaš srat po forumu kot sam ktm pa bmw.... A berem pa da vlagaš še dodatn denar za motor da ga "izpopolnjuješ" c.c.c.

Jaz z tracerjem "še" nimam težav!!! 

Tvojega neestetskega ktma neb mel niti na sliki v garaži, pa verjamem da je odličen motor....

Skalar36 prid spomladi do mene... Boš mojega peljal, da vidiš če ti bo zvoblal, meni še trenutno ni....

 

Na motorju pa me moti "cenena" plastika ko ga gledam... Pelje se mi pa ql... In uporabnik happy sosedje faušni :P

Popravljeno . Popravil Matej207
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Matej207 pravi:

Kmet2 oprosti, ampak tu pa tam dokazuješ da si res kmet na kvadrat... :)  

Oglasi se na kak deci vinčka, deluje proti stresno :P

Drugo neznaš srat po forumu kot sam ktm pa bmw.... A berem pa da vlagaš še dodatn denar za motor da ga "izpopolnjuješ" c.c.c.

Jaz z tracerjem "še" nimam težav!!! 

Tvojega neestetskega ktma neb mel niti na sliki v garaži, pa verjamem da je odličen motor....

Skalar36 prid spomladi do mene... Boš mojega peljal, da vidiš če ti bo zvoblal, meni še trenutno ni....

 

Na motorju pa me moti "cenena" plastika ko ga gledam... Pelje se mi pa ql... In uporabnik happy sosedje faušni :P

dej da si ne boš kaj naredil :lol1:dihej ,dihej , pa fazerco ne prodat , vrjem zmeri prov pride :winkiss:

Od Skalarja mi je Tracer res top izgled , naj ti pove kako sem mu jo popljuval ko sva naredila par voženj , on ima resnico rad , ti bo morda on povedal ,da se motiš in ne bom žaljiv kot ti , pa bom samo rekel  ..........uživaj z tracerom , vrjamem,da si naredil korak naprej ;)

Sam tolikokrat kot sta ti pa Skalar uporabila v svojih postih BMW in KTM .......ja to je pa že zloraba :lol1:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA dobr no .... Čist ste me spravl v trilemo :blush:

A kupit Tracerja al ne, kje smo zdej ... Sm kr mau zmeden ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti na vsak način hočeš človeku z lasmi vsilit naj bo gol kot ti!!! 

Meni paše, vozim, sprejmem kritike...

Ti pa si ga neupaš kupit, ker si ga že tolko popljival da bi te bilo sram ga met.... 

Jaz bi z veseljem vozil ktm al pa bmw če bi mi kater model bil ql...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Matej207 pravi:

Ti na vsak način hočeš človeku z lasmi vsilit naj bo gol kot ti!!! 

Meni paše, vozim, sprejmem kritike...

Ti pa si ga neupaš kupit, ker si ga že tolko popljival da bi te bilo sram ga met.... 

Jaz bi z veseljem vozil ktm al pa bmw če bi mi kater model bil ql...

 

Še dobro da ti ni nobeden ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm in bmw nimata tovrstnega motorja v tem razredu, tako da ni kaj gledat. V višjem rangu pa bi lahko to bil XR in GT pri ktm.

Skratka, ni kaj gledati.

Se pa pri traceru vidi, kako je težko kar čez noč skopirati uspešen in kultni model iz sosednje ulice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem kako lahko primerjate KTM po kvaliteti sZ yamaho. 

KTM je ja pojem za podrtije! Sem malo gledal po 690 enduro pa sem kaj kmalu začel brat da ti lahko zaradi enih vsranih ležajčkev na odmikačih razfuka celo mašino. To je žalost ne pa woblanje pri 160kmh :)

Meni je tale tracer zelo všeč- tako da skalar36 - 6500€ pa roka :D vso ropotijo lahko dol pobereš in mi prodaš originalnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kawl said:

tako da skalar36 - 6500€ pa roka :D vso ropotijo lahko dol pobereš in mi prodaš originalnega :)

Kera? Desna al leva? Bol de desna, pa boš dal še quiqija gor, ker navš mogu sklopke stiskat.:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Kera? Desna al leva? Bol de desna, .:P

Sem ravno učiraj gledal film: Django brez okovov ,  kar lepo se rokujta :):bounce: če ne je celo sranje, videl  u filmu use:blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem. Sem pa pomislil. Je pa nekdo probal, mislim "jany" (ga ne vidim več na forumu) mislim, da je bilo bolje. Kuj ko bo boljše vreme, bom sprobal vse. Najprej pa križe za 2 cm.

Mavti, vidu tud jest. Sm bel dohtarske sorte pr rokovanju. :P

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kawl pravi:

Sploh ne vem kako lahko primerjate KTM po kvaliteti Z yamaho. 

KTM je ja pojem za podrtije! Sem malo gledal po 690 enduro pa sem kaj kmalu začel brat da ti lahko zaradi enih vsranih ležajčkev na odmikačih razfuka celo mašino.

Problem niso ležajčki ampak lastniki, ki ne spremljajo nivo olja. LC4 pije olje (eni več eni manj) in če ne dolivaš olja najbrž veš kaj rata.

Če bi vedel kok Lc4 mašin lavfa brez olja bi mislil da je čudež, da jih je sploh še tolk na cesti :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka e fantje? Vsi PMS, a? 

 

Mene mal cudi, da je tracer v vseh vzporednih testih pojedu xrunnerco. Pa de honde na cesti skor ne vidim. Tracerjev pa miljon. Ceprav jo sinfate in trzete na kose ko de je nevozna in neuporabna podrtija. 

 

 

Zan96, vsaj za dva vem da nikoli nista lavfala brez olja, pa je model na koncu pol hlave sam porezkal in dal not prave lezaje.....pravi, da je blo par generacij 1cindrcov izrecno lomljivih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman pa najbolj zanimivo je da imaš prav.. Ampak kmet2 ti bo rekel da nimaš... :D

Yamaha je naredla izredno prodajan motor... V bistvu je celotna serija mt prodajana... 

Težave z woblanjem ima par procentov uporabnikov... Zanimivo da je biker takrat vozil tracera ki wobla pa le- ta njemu ni zwoblal lastniku pa.... 

Kombinacija agresivnega agregata, pre"lahkega" krmila in pa drža voznika pa lahko hitro poplešeta situacijo...

So pa dali na voljo 3"mape" moči, in si nastaviš na tisto katero "zmoreš".... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ravno tema o Yamahi MT09 Tracer... 

Moj Guzzi tud ne wobbla pr 160km/h. Ker sploh ne wobbla. To mi, ki vozimo kvaliteto, sploh ne poznamo :D muahahaha, Yamaharji


HAISTA VITTU, PASKIAINEN JAPSI!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kawl pravi:

KTM je ja pojem za podrtije! Sem malo gledal po 690 enduro pa sem kaj kmalu začel brat da ti lahko zaradi enih vsranih ležajčkev na odmikačih razfuka celo mašino. To je žalost ne pa woblanje pri 160kmh :)

Se strinjam in zelo odsvetujem KTM-a. Jajca jebena. Za enega morem celo še mešanco delat... ko nek jeben Tomos je. Kaj sploh delam s tem... bom kr Yamaho nabavil :slap:

 

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Nisem. Sem pa pomislil. Je pa nekdo probal, mislim "jany" (ga ne vidim več na forumu) mislim, da je bilo bolje. Kuj ko bo boljše vreme, bom sprobal vse. Najprej pa križe za 2 cm.

2cm je preveč. Probaj po 5mm korake delat, s testnimi vožnjami vmes. Pa še 5mm je resen poseg v geometrijo mopeda.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!