Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

2 hours ago, Matej207 said:

Cartman pa najbolj zanimivo je da imaš prav.. Ampak kmet2 ti bo rekel da nimaš... :D

Yamaha je naredla izredno prodajan motor... V bistvu je celotna serija mt prodajana... 

Težave z woblanjem ima par procentov uporabnikov... Zanimivo da je biker takrat vozil tracera ki wobla pa le- ta njemu ni zwoblal lastniku pa.... 

Kombinacija agresivnega agregata, pre"lahkega" krmila in pa drža voznika pa lahko hitro poplešeta situacijo...

So pa dali na voljo 3"mape" moči, in si nastaviš na tisto katero "zmoreš".... 

 

Pismo ne vem no. Kasn agresivn agregat? Ce grust in vzmetenje ne zmoreta tistih 110 konj pol so zajebali. Ce na avtocesti ne morm mirno potovat 160-180, pol so zajebali. Ker to sm lahkotno pocel z motorjem letnik 1985. Ce se bojis 110 kojnskega motorja, mas dve opciji. Nisi dorasel al pa je motor nevarn. In ce je motor pr 160km/h nevarn, so zajebali. Tega ne spremeni nobena prodajna cifra. Xrunnerca nikomur ne opleta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jaz prav razumem je to oblanje levo desno .. to ima guzzi narejeno že zanalašč po defoltu s konstrukcijo agregata .. kar je- kot pravi moja - dobro za seksualno življenje .. če ga vozi ženska .. 

je pa zanimiva cena ..samo 160e je dražja kot v ameriki. kar je ali poceni za naše tržišče ali pa drago za ameriško..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Matej207 pravi:

Cartman pa najbolj zanimivo je da imaš prav.. Ampak kmet2 ti bo rekel da nimaš... :D

Yamaha je naredla izredno prodajan motor... V bistvu je celotna serija mt prodajana... 

Težave z woblanjem ima par procentov uporabnikov... Zanimivo da je biker takrat vozil tracera ki wobla pa le- ta njemu ni zwoblal lastniku pa.... 

Kombinacija agresivnega agregata, pre"lahkega" krmila in pa drža voznika pa lahko hitro poplešeta situacijo...

So pa dali na voljo 3"mape" moči, in si nastaviš na tisto katero "zmoreš".... 

 

Pa ti si pravi strokovnjak .................sej pravim 2 motorja v življenju pa še žena ti ne pusti da bi šu na izlet s snecerjem , veš pa vse , znaš tud in tvoj oči je nnajmočnejši , tud jz bom kupil Tracera :lol1:

Zdej se pa umir , in če misliš ,da imaš agresiven agregat se spet potrjuje moja teza o instant motoristih in pa da nimaš blage veze o čem nabijaš ..............agresiven , a si ti sploh vozil kakšen motor , ki ima res "agresiven" agregat ??

MT ima zelo lepo prožen motor , men všečno prestavno razmerje in če nisi hepan v pisker je skor nemogoče se razbit alo kakor drugače ,da te preseneti,  če si preveč grob na ročki , pa še to odpravlja  TC , ki lepo deluje in posega v sam agregaqt pri razigrani vožnji .

P.s. zdej pojdi pa se mu potož,sej veš tvojemu mentorju  in nehaj pisat neumnosti , ker res izpadeš neveden in Cartman ima prav , nekomu , ki ve kaj piše in je dal nekaj čez ne bom nikoli oporekal , ker mu nimam kaj ...............nebuloz o tvojem vrhunskem in najbolj prodajanem motorju pa le zadrži za v vrtec ......

in ker imaš z branjem očitno hude probleme , še enkrat samo za tebe , pa odpri usta ko me bereš , mogoče ti bo lažje ...................MT09 je soliden motor za dobro ceno je pa daleč od motorjev v višjem cenovnem razredu ,kar je vsakemu ki ima 5 pik jasno da enostavno ne more biti in še zelo pomemben podatek ....zdej res odpri usta ,da se usede ........niso pa ti motorji toliko ali enkrat boljši kot Tracer , ki stane skoraj enkrat manj ...bo šlo ,ali ti poskusim napisat še z velikimi tiskanimi .

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je do zdaj woblu samo harley in to pri nadzvocni brzini 120kmh,Skalar cim skopni se morva zment da probam ,me prou zanima kako to zgleda.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, luxsa said:

Skalar cim skopni se morva zment da probam ,me prou zanima kako to zgleda.

Kamot...če ga bom še imel...:) Se pa začne dogajat tam pri 170, 180 kmh naprej. Zato nič čudnega, da "veliko lastnikom ne wobla".   Do 160 km\h zelo lepo drži smer. Potem se počasi začne, ne vedno, se pa.

Jaz pač velikokrat obiščem Nurgurigring, al pa grem v Daytono, kar z motorjem, mal na krog povadit. Da nav kešn Botter mislu, da se vozm v Slo tok hitr :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi bilo pametno, če bi se dva dobila, ko enemu vobla drugemu pa ne in zamenjata pa probata .. da se najprej izloči vpliv (oblika, teža, oblačila, ...) voznika ..

vsekakor se pa nikakor to ne dela na cesti .. mi smo zadnjič tu na letališču, smo ga razervirali .. če kakšen Botter res to prebira .. :P;)

edit: skalar: botter .. :D

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomiri se prijatelj... pomiri... :)

Da se neboš vžgal v teh hladnih dneh :P

 

Ja za nekoga ki ga ne "obvlada" je preagresiven.. je to težkko zastopit? 

Pa saj to jaz tebi govorim, da za 20k€ ne dobiš 1x boljšega in oh in sploh motorja....

Razlike so v detajlih, nekomu paše to, drugemo nekaj drugega... :P

Texo: sem ponudil skalarju da pelje mojega...pa da vidimo če bo moj tud zwoblal....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Matej207 pravi:

Pomiri se prijatelj... pomiri... :)....vdih, izdih ...evo miren ;)

Da se neboš vžgal v teh hladnih dneh :P Tracera raje vžgi , če ga hočeš spomladi slišat :lol1:

 

Ja za nekoga ki ga ne "obvlada" je preagresiven.. je to težkko zastopit?  Kakor sem razumel iz tvojih postov si pravi stručko, mislim ,da takšnemu kalibru res ne bi smel delati problemov lepo prožen Yamahin agregat .......na cesti je vsaj 50% ljudi ki ne obvladajo svojih motociklov , nekateri ne obvladajo tudi 50ccm skuter .......sam niso tak pametni , kot ti ........................a je to težko zastopit ?

Pa saj to jaz tebi govorim, da za 20k€ ne dobiš 1x boljšega in oh in sploh motorja....to sem ti jaz napisal že  večkrat v tej temi in to že dooolgo nazaj , ko si ti samo sanjal tega Tracera in onaniral na Fazerco ......ti res težko zastopiš , malo se odalji od mentorja , bo bolje  ....;)

Razlike so v detajlih, nekomu paše to, drugemo nekaj drugega... :P Ne , največkrat je razlika v debelini listnice , pa jaz sem bolj revne sorte ,sam mam res rad motorje :winkiss:

Texo: sem ponudil skalarju da pelje mojega...pa da vidimo če bo moj tud zwoblal....a ni mentor vozil tvoj motor ?

 

 

 

pred 5 minutami, Dr_Jakob pravi:

Za dnar Tracerja dobiš kakega super dobro ohranjenega italjana, ki ne bo wobblal.

Dej rajši pomagej , ne pa ljudi vlačit še v hujše stroške ...............:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Dej rajši pomagej , ne pa ljudi vlačit še v hujše stroške ...............:lol1:

Jebiga, vsaj wobblal ne bo. Pa 110 kojnov ni preveč za italjanski okvir, zgleda jih ne delajo iz stiroporja..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Tracerji. Se dobimo enkrat ko bo vreme, pa mal sprobamo. Zame velja. Bi blo pa fajn da se dobimo nekje v Sepangu, da nav kakšna kazn. Pa še to, de navte jokal, ke vam bom ventile spucu..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

OK. Tracerji. Se dobimo enkrat ko bo vreme, pa mal sprobamo. Zame velja. Bi blo pa fajn da se dobimo nekje v Sepangu, da nav kakšna kazn. Pa še to, de navte jokal, ke vam bom ventile spucu..

a lohk pridm še jaz ............sam pol ne bo nobvenega , sam jaz pa ti :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2 sem se moral oglasit, da ne bo tragedije, ker me v vsakem postu, če ne drugače, med vrsticami kličeš :) pa tudi že v drugi temi.

Tak ti bom rekel. Meni ni woblal tisti motor, ki je lastniku woblal dan prej, pač druga tehnika vožnje in občutek. Od Matej027 tracer ne wobla, ker je tudi že spuščen v križu pa tudi prej ni, koliko sem seznanjen, sicer pa ga vprašaj.

Ne vem pa, kje je dami ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

 

Ne vem pa, kje je dami ...

 

tukaj :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, siks pravi:

vnema minla? :-)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

a lohk pridm še jaz ............sam pol ne bo nobvenega , sam jaz pa ti :lol1:

Kr prid, de vidm če tist tvoj KTM sploh zalaufa. Če pa že bo, ti pa nav treba ventilu nastavlat:jezik:

PS: Pa ni ga treba spucat prej, bo jest prah spucu dol...sam ne s cunjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, če bo prišlo do srečanja pridem še sam, da poskusimo najti problem zakaj prihaja do tega, če ne drugega bo fajn videt par Tracerjev na kupu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Andrejcer said:

Pa še ženke pripeljite, bomo vse probali. :lol1:

Če me že proste, de probam, če vam motorji woblaja...se bom pa še na tem področju žrtvoval. Sm gams...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Matej207 pravi:

Joj sam Kmeta ne zraven... :P

To Skalar36 ti si prav ded....

Saj res... kje je Kmet2? počiva? :D:ras:

ja, že 5 postov, pa nikjer njegove objave, zna bit, da je celo zaspal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kot bi bral špansko limonado  Mio corason de Tracer :kva2::kva2::kva2:

Aprilia.....no wbling , over the TOP :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!