Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 17 urami, Dark pravi:

 

ja js tut :(

pa sam neki mencajo....pa obljubljajo....še za dodatno opremo, katero sem povpraševal, mi ni napisal odgovora, čeprav mi je 2x že obljubil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je poznano, pri "moji" firmi so zelo inovativni pri obljubah, trenutno čakam ( teče 16. mes ) na ponedeljek, da zvem ali  bo končno sestavljen ( bojda bo prišlo 10 setov mankajočih komponent, da sestavijo 10 motorjev ) ?? :mad::mad:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne lajkam čakanja, da ne bo pomote. Si pa najbrž kaj posebnega naročil, da tolko dolgo čakaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12 Mar 2016 at 9:55, DAMI34 pravi:

ja js tut :(

pa sam neki mencajo....pa obljubljajo....še za dodatno opremo, katero sem povpraševal, mi ni napisal odgovora, čeprav mi je 2x že obljubil.

Hja, bo potrebno začeti razmišljati o nakupovanju v tujini, pa ne zaradi naših trgovcev.  Temveč zaradi Avstrijcev, ki nas, zaradi majhnega trga, smatrajo za Bananastan. V prvem letošnjem obdobju pride v Podalpsko deželico samo en (1) KTM 1290 GT, za nadaljnjo dobavo pa se še ne ve...

P.s.: Tudi za nakup Alpinestarsovega kombinezona so me naši trgovci napotili v tujino.... Pa ne, da bi sam imel z nakupovanjem v tujini težave. Avtomobile že nekaj časa kupujem v tujini.

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3/12/2016 at 9:55, DAMI34 pravi:

ja js tut :(

pa sam neki mencajo....pa obljubljajo....še za dodatno opremo, katero sem povpraševal, mi ni napisal odgovora, čeprav mi je 2x že obljubil.

No, zgleda, da bo, poleg mene, še kdo okusil avstrijsko ignoranco do slovenskih kupcev, ki se začne pri izdobavi novega motorja in nadaljuje pri obravnavi reklamacij. Na tem področju me je BMW razvadil: dobavil je takrat, kot je bilo dogovorjeno, reklamacije je odpravljal promptno, brez kakršnih koli vprašanj ali ugovorov. KTM lahko naredi še tako konkurenčen motor, ampak ponakupnega servisa , ki ga nudi BMW, mislim, da ne bo dosegel, ker ga noče ali pa ne more.  Pri KTM ne razumejo, da smo kupci najcenejši testni vozniki, celo plačali smo, da testiramo in odkrivamo napake, ki so normalni del razvojnega procesa. In potem, ko se pojavimo z reklamacijo, moramo najprej dokazovati napako, potem pa potrpežljivo moledovati in čakati. V "tolažbo", nismo samo Slovenci deležni ignorance ( http://advrider.com/index.php?threads/1290-sa-low-speed-front-wheel-wobble.1087149/ ali pa http://advrider.com/index.php?threads/1290-sa-front-ending-clunking-noise.1067350/#post-26846244)

Pri meni je odpravljanje "wobblinga" trajalo cca 6 mesecev (kriv originalni obroč prednjega kolesa, nato v okviru reklamacije izdobava dveh novih, prav tako defektnih, dokler Avstrijci niso popustili pritisku slovenskega trgovca in poslali kompletno prednje kolo, ki so ga pred dobavo natančno pregledali, da je res OK. Klonkanje vilic pa je še vedno v reševanju...

Take zadeve ne povečujejo pripadnosti znamki...

Popravljeno . Popravil nemo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej to sem vzel v zakup, vendar sploh do teh "problemov" še nisem prišel in upam, da jih ne bo. Pizdi me, poslovnost. Če jaz komu kaj službeno (in privat) obljubim, bom izpolnil, pa če se na pol prelomim. Dejstvo je, če ti (slovenski) trgovec, ali njegov pomočnik, obljubi, da ti naslednji dan pošlje ponudbo, ali odgovor na email, ti ga mora poslat in pika. sploh če mu jaz napišem vse kataloške, pa res nima veliko dela. In seveda, ko ga čez teden dni pokličem je izgovor, da je email romal v koš :( in spet obljubi in nič....a jebiga

Če nočejo  denarja pa nič. Bom dodatno opremo drugje nabavil.

torej do Avstrijcev sploh še nisem prišel. Do sedaj, pri slovenskih trgovcih japoncev nisem še doživel niti takega mencanja, pa tudi Kawasaki kjub DKSu, ki je tog za reklamacije, rešuje zadeve hitro in uspešno, če sploh so. Zahvala sicer gre Elisi, ki je močno aktivna pri reševanju reklamacije-v mojem primeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons nisem šel nikamor! fuck me!

sem pa uspel zdrkat šrauf kateri drži db.

Zadeva sploh ni pripikana ampak je faking zalita! luknjo za imbus so uspeli zalit z neko kovino al pa so zatoukl en košček notr..... skratka, šrauf sem samo razmesaru kot romunski zobar, brez uspeha. sem pol kar nazaj sestavu pa še mal poslikal.

image.thumb.jpeg.819c1a767a6fa1ef4c73f26

če dobr prisluhneš nč bol ne ropota :) 

ma kdo kak palčkast rezkar da bi zarezi za šraufncigar naredu al pa drugo idejo....?

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če naročiš sx-a 2018 ga boš potemtakem dobil izdobavljenega prej kot gt 2016???:eek:      :hmm:    :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, thumper pravi:

če naročiš sx-a 2018 ga boš potemtakem dobil izdobavljenega prej kot gt 2016???:eek:      :hmm:    :lol1:

Ne, to pa nisem rekel. Dobava bo nekje v planu, saj se KTM hvali, da bo do konca marca, predvidevam za SLO verjetno v začetku aprila in tu trgovec res ni kriv, če mu ne povedo točnega datuma.

Pokritiziral sem samo drobnarije, bolj v smislu pozitivne kritike. :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Pokritiziral sem samo drobnarije, bolj v smislu pozitivne kritike. :ras:

 

no saj če boš tolk časa na moped čakal ga imaš dovolj za poiskat dodatno opremo drugje ja .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, UnionJack pravi:

sem pa uspel zdrkat šrauf kateri drži db.

ma kdo kak palčkast rezkar da bi zarezi za šraufncigar naredu al pa drugo idejo....?

Zarezo lahko napraviš z žago za kovino, če prideš zraven. Drugače vijak enostavno povrtaš in nadomestiš z drugim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

no saj če boš tolk časa na moped čakal ga imaš dovolj za poiskat dodatno opremo drugje ja .. :P

ja in ne, ne da se mi ubadat z iskanjem kasnej, če lahko vse skompletiram sedaj. Drgač pa za čakanje sem vedel, saj je bil moped predstavljen na Eicmi z dostavnim rokom (prvi modeli) šele predvidoma konec marca 2016. Bolj je važno (zaradi mojih problemov, zdravilišče itd) da zvem okvirno kdaj, da se tem rokom prilagodim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

... da se tem rokom prilagodim.

Si hotu rečt: "da se roka temu roku prilagodi" ?

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

ja in ne, ne da se mi ubadat z iskanjem kasnej, če lahko vse skompletiram sedaj. Drgač pa za čakanje sem vedel, saj je bil moped predstavljen na Eicmi z dostavnim rokom (prvi modeli) šele predvidoma konec marca 2016. Bolj je važno (zaradi mojih problemov, zdravilišče itd) da zvem okvirno kdaj, da se tem rokom prilagodim.

V trgovini točno vedo, da še nisi pripravljen na novo sezono. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Ferrarist pravi:

Si hotu rečt: "da se roka temu roku prilagodi" ?

:lol1:

 

 

pred 17 minutami, Scarabeo 500 pravi:

V trgovini točno vedo, da še nisi pripravljen na novo sezono. :D

Jutri skinem longeto, in bom čez 5 minut pripravljen :P

Evo, toliko. Drgač pa takole fantje:

al je kriv Avstrijec al ni, men moped prodaja trgovec (Slovenec) in on, mora imet odnos do mene in skrbet zame, ne more bit izgovor, da ga Avstrijci podcenjujejo, zajebavajo itd...kaj se potem gre tak posel?

Bom povedal moj primer, ker tudi tržimo blago tujih proizvajalcev:

ko pade reklamacija, popušimo mi kazen, ne pa proizvajalec, z njim se žal moramo ubadati sami, a nam bo kaj dal ali ne, a bo priznal ali ne...žal tako je.

Enako velja za zgoraj naštete reklamacije 1290 ADV.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tok pa nisem nobenemu v bran ...............reklamacije ,vpoklici,odnos Axla(Alena) in Jamnik kot serviser lahko samo rečem :OK: jz zadovoljen in še bom kupoval pri njih ,je pa res BMW te zna razvadit ....:cool:

P.s. razumem pa pritožbe.............vsi pred penzijo in v penziji ,takim se najbolj mudi :P (vklopite sarkazem ) da ne bo kdo vun padu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

Jutri skinem longeto, in bom čez 5 minut pripravljen :P

al je kriv Avstrijec al ni, men moped prodaja trgovec (Slovenec) in on, mora imet odnos do mene in skrbet zame, ne more bit izgovor, da ga Avstrijci podcenjujejo, zajebavajo itd...kaj se potem gre tak posel?

to je genau tko. če pa ve vnaprej, kar verjetno ve, pa mora o tej zagati kupca pred aro/pologom obvestit, da ima ta možnost odločitve.

na koncu se vse obrne v številke in je za zamudo v opravičilo ali nižja številka ali dodatki....

....dokler mam še polno garažo prid po tripla da bo lažje čakanje :) 

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, UnionJack pravi:

....dokler mam še polno garažo prid po tripla da bo lažje čakanje :) 

 

UnionJack čestitam za GESTO LETA 2016 na Motosvetu!!!:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Dark pravi:

 

UnionJack čestitam za GESTO LETA 2016 na Motosvetu!!!:grupni:

Jz sm mu prikoličarja kupu pa se fensi šmensi noče vozit v njej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, UnionJack pravi:

to je genau tko. če pa ve vnaprej, kar verjetno ve, pa mora o tej zagati kupca pred aro/pologom obvestit, da ima ta možnost odločitve.

na koncu se vse obrne v številke in je za zamudo v opravičilo ali nižja številka ali dodatki....

....dokler mam še polno garažo prid po tripla da bo lažje čakanje :) 

Js sm že srečen, da vsaj fotke gledam :P

Drugači pa, v smislu dostave me nihče ne zeza, tu ne smem delat krivice trgovcu, zaenkrat smo še v okvirnih rokih obljub.

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Jz sm mu prikoličarja kupu pa se fensi šmensi noče vozit v njej :P

čeb se na Bmflu, ma si me dal v prkolo, tm se pa ponavad živina vozi :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Js sm že srečen, da vsaj fotke gledam :P

Drugači pa, v smislu dostave me nihče ne zeza, tu ne smem delat krivice trgovcu, zaenkrat smo še v okvirnih rokih obljub.

čeb se na Bmflu, ma si me dal v prkolo, tm se pa ponavad živina vozi :P

Sej kaj pa ti delaš zdej ......sereš in ješ ...kaj bi še marcedesa rad :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Sej kaj pa ti delaš zdej ......sereš in ješ ...kaj bi še marcedesa rad :P

Ne KTMja....pa ne bom tle nabijal, če mi ima kdo kaj očitat, naj mi očita!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ne KTMja....pa ne bom tle nabijal, če mi ima kdo kaj očitat, naj mi očita!!!

Očitat:eek: kaj si izgubil humoristično noto .....sam tok da vem .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Očitat:eek: kaj si izgubil humoristično noto .....sam tok da vem .....

potem pa ne piši, da serem in jem.

Itak se samo malo šalim, vsi se sam malo šalijo, še najbolj avstrijci z nami, oni so pa polni šal :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

čeb se na Bmflu, ma si me dal v prkolo, tm se pa ponavad živina vozi :P

a ti tud pussy? jst pa skoz mislu da su žwau .. :hmm:       :P

 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ne KTMja....pa ne bom tle nabijal, če mi ima kdo kaj očitat, naj mi očita!!!

sej ti očitamo! triple ti ni , prkoličar ti ni ... ej a ti jst suwath-a posodm za po nanosu dokler ma mamuth gume gor? se ti ne bo treba zajbavat z akumulatorjem k ga ne rabi ...z bremzami tud ne k lahko spredno zmeraj na full stisneš ..tiste 2l olja za dolit te pa tud častim ... aja kurbl ti pa zna delat mal problemov za vžigat - pa sej te tečaj častim k ti ga prpelem.. 

 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

potem pa ne piši, da serem in jem.

Itak se samo malo šalim, vsi se sam malo šalijo, še najbolj avstrijci z nami, oni so pa polni šal :P

kmet je sam vrsti red zamešal no .. sam se pa res bljak prebere .. :lol1:

avstrijci se ne šalijo .. oni te nategnejo realno .. vrjem sej veš kje delam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Frips
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!