Skoči na vsebino

Honda XRV 750 Africa Twin


Climber

Priporočene objave

Srečno in varno 2014

 

Vsem ki imajo stare in tistim ki čakajo na NOVE!!!!!!!! :naughty: :naughty:

L.PZupi

Enako i tebi sine, pa da te do afrike twin nikoli ne mine... :drunk:  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa itak, se razume, brez kmeta ni africe piknika, seveda tudi njegova kmetica je všteta.

 

Naj se prej skup spravi, da bo lahko plesal okrog nove africe twin in se klanjal mojstrovini...

 

Kmet & Kmetica welcome to africa twin party, someday, somewhere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Znani enduraško usmerjen italijanski predelovalec motociklov Gian Paolo Mucci, prehiteva predstavitev (če bo sploh kdaj) nove AT. Tehnika preizkušeno dobra nadgrajena z odličnim vzmetenjem ter drastično zmanjašanje in prerazporeditev teže. Projekt z navdihom modernega Dakarja se bliža koncu.

 

 

post-2898-0-85524300-1389515580_thumb.jpgpost-2898-0-64989900-1389515590_thumb.jpgpost-2898-0-27171800-1389515601_thumb.jpgpost-2898-0-50146000-1389516184_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kp-kp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Zanima me, če je kdo že imel probleme z "zaugom" (čokom po slovensko)? Pri moji africi pač ne deluje, pri hladnem motorju - sicer vžge za sekundo, potem ga pa takoj zamori do konca.

Bi bilo treba nastaviti uplinjača?

 

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tegale vprašaj: 051-615-853

O, hvala, bom! Je ob kakšnih posebnih urah dosegljiv? Sicer je pa SMS taka nevtralna opcija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav vsem!

 

Se slučajno komu valja kaj viška niplov za Africo oz ve kje bi jih dobil posebaj? Obnavljam platišča in sem uspel rešiti vse špice, žal je pa cca 12 niplov deformiranih. Na hondi prodajajo niple zgolj v paru s špicami, pa mi je škoda dat 30+eur za par vijakov .. 

 

thx,

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če kdo potrebuje šponarje verige odmične gredi imam dva viška. Ko sem naročal za svojo sem pomotoma naročil 4 namesto 2.....cena ugodna.. več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep večer vsem!

 

Z bratom sva naredila par dizajnov za majice, ker se nič pametnega ne dobi na internetu. Plan je bil, da stvar ponudiva še ostalim afrikašem, če bi bilo kdo zainteresiran za kak kos ali dva. Spodaj so opcije, pa če bi kdo želel, naj javi .. Cena bi bila 15eur za majico + PTT ali pa pač prevzem v NM ali LJ.

 

Majice so kvalitetne Sol's 190g/m2, tisk je pa na cut-out folijo s termo prenosom, kvaliteta vrhunska. 

 

AFRICATWIN_1.jpg
AFRICATWIN_3.jpg
AFRICATWIN_4.jpg
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbolel sem, fasal sem vročino, bolelo me je v glavi........ zato me je zdravnik poslal na slikanje glave. In... Poglej si ga hudiča, kaj mi je povzročalo te strašne glavobole...??! ....................... :O  :OK::010 Africa Twin XRV :010

post-4472-0-03471300-1393333256_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno vprašanje - je kdo od vas našel kakšno poceni opcijo nižjih footpegov?

 

Zaradi višine bi nujno rabil cca 3 cm nižje, ker stoje precej trpim, krmilo sem pa že tako dvignil s poviški in sem na max kar se tiče dolžine kablov .. @diskow, nisi ti nekje omenil da jih imaš? Sicer sem našel par opcij, vendar ni nobena pod 100eur, kar se mi zdi res predrago, glede na to, da sem za širše normalne dal 17eur :)

 

thx!

 

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Do katerega letnika so Afriko izdelovali na Japonskem ? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da so RD07 še delali rajževci do 1996,potem pa model RD 07A  (1996-2003) v Montessi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si to uštimal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je najjača :)

 

1011254055_bKBzD-X2.jpg

 

1011229553_ydq92-L.jpg

 

1011234491_LDtso-L.jpg

 

1011241117_bQ2tA-XL.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

 

Kako se kaj sedi na teh ravnih ozkih sedežih na daljših potovanjih?

Odvisno kolko maš razvajeno rit.Sem poskusu že tudi blizu jurja na takem sedežu v enem šusu in preživel.

Za pogoste dolge transferje po cesti obstaja veliko riti bolj prijaznih sedežev.

Drugače pa mislim,da na takih specialkah bol stojiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!