Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

Jz sem bil že prej zadovoljen ,tud odprl sem temo za dva nova modela in te teme več ni , jo je pa objavil nekdo drug ,al so pa šarali in zbrisali ,res pa ne vem zakaj bi mi zbrisali teme o dveh novih modelik 1090 in 1290 R sem odprl jaz , zdaj je avtor nekdo drug  mene pa ni ,pa sem teme odprl pred njim ,pa saj ni važno , men je blo že prej dobro .....:OK:te pa podpiram in si moj vzornik , isto kot Maus :D

To je pa tako, enake teme sem združeval, naslove popravil in poenotil. Zaradi združitve tem se potem pojavi da je avtor tisti, ki je temo prej odprl, oziroma tisti katere naslov je tema obdržala, vendar ponavljam, nič se ni zgubilo, le združilo se je.

Konkretno 1090 sta odprla ti in še nekdo, linkala video v katerem je 1090 in 1190R. Dami je moral zato, počistit temo ker so vsi mešali kateri je kateri moped (najbolj jih je motila luč od 1190, hkrati pa se je razvila debata o hard enduru, kjer se je že govorilo o GSu in terenu)) kar nima v 1090 kaj delati. Potem sem moral vsaj prvi post popraviti tako da sem dal oba modela 1090 in 1090R na fotografijah, da folk ne bo mešal. Tvoj post je pa takoj drugi v vrsti.

Podobno sem naredil še za nekaj drugih modelov. Mislim, pa da je še kup zmešnjave pri nazivih DUKE in EXC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

Skalar: plis preveri nazive v temi Yamaha, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks

Za yamaho sem pregledal.

1 . Imaš 3x odprto temo za XT 600 in XTX 660 In Yamaha XT660R. V temi  XT660X je en uporabnik dal link na AN, do oglasa, ki ga ni več drugih prispevkov ni. V  temi, ki ima naslov XT600 je vsebina od XT660X. Tema naj ima naslov "Yamaha XT660X\R." pa Združi Vse tri teme. 

2 Za yamaho tracer si naredil 2 temi. V eni je samo Wobbel. Vseeno združi...vse spada pod en motor. Bo lažje za nekoga, ki se odloča za nakup tega modela. Naj prebere vse. Dobro in slabo.(moje mnenje)

3. Imaš temo "izdelava novih ključev za yamaho". Jaz bi spremenil naslov v "Yamaha splošno" pa naj se uporabi iskalnik za iskanje "kako se dajo delati novi ključi". Notri se bo lahko pisalo vse, kar je skupnega Yamaham. Spet samo predlog.

4. imaš tudi 2 temi, ki spadata v eno. "

 

 

združi.

Če bo pa še kaj pa napišem...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če pri kawasakiju združiš ZX6 R 636 in ZX 6 R

pa ZX 7  in ZX 7 R

no vidte da pomagam pri preglednosti foruma :010

še sam sem nase ponosn :smoke: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xt660 modeli so precej drugačni od legende xt600 .. sampovem .. :) .. no ok, precej je relativno ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, popravljeno, le Tracer wobling, te moram opozoriti, če združim, se znajo vse objave krepko pomešati, ker se združuje po časovnem vrstnem redu. Vseeno združim?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Texo pravi:

xt660 modeli so precej drugačni od legende xt600 .. sampovem .. :)

odgovornost nosi Skalar, žal sem združil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Super, popravljeno, le Tracer wobling, te moram opozoriti, če združim, se znajo vse objave krepko pomešati, ker se združuje po časovnem vrstnem redu. Vseeno združim?

 

Potem pa pusti...al pa naj še ostali lastniki povejo, kako bi radi imeli...

 

1 hour ago, DAMI34 said:

odgovornost nosi Skalar, žal sem združil.

Prav je da si združil. In res je XT 600 je odličen mlinček, ki z XT 660 nima veliko skupnega. Žal je bilo v temi XT 600 vsebina od XT 660. Zato sem rekel, da združi. Vsebine za XT 600 nisem zasledil. Se bo pač odprla nova tema, ko bo potrebno, oziroma ko bo kdo rabil kak nasvet...

Drugače pa pohvale za pridno delo.

Ko se naslednjič vidimo, dobiš eno leseno medaljo za zasluge...:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super moderator :)

dj nekam še eno sticky temo vstavte za "motonategune" da not popamo screen shote kakih sumljivih prodaj

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, mladench pravi:

super moderator :)

dj nekam še eno sticky temo vstavte za "motonategune" da not popamo screen shote kakih sumljivih prodaj

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno opozorilo:

Blagovne znamke motorjev so razdeljene, v temah se debatira in odpira teme izključno v zvezi z blagovno znamko.

Vse ostalo bom iz MOTOCIKLI (recimo "galerija motociklov", "olja", "luči") premaknil v

                             SPLOŠNO, ki se nahaja pod "SEKCIJE, MOTOKLUBI... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nemo

lepo, da si objavil prispevek

jaz bi samo predlagal, da se bolj dela na "vsebini", da se da par slik po izboru, ostalo pa link do albuma (zato je album na ms in še kje)

ker tak so pa vse fotke "iste", pa bože nedaj to temo odpret na kakšnem mobilcu itd..

"hujši" primer je bil tisti prispevek, ko sta šla dva do Pamirja al kam, nafilalo fotk, da je v Krškem vse zastalo, začneš gledat pa raje izklopiš, ker je preveč vsega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je tudi to pot do kvalitetnega potopisa. Sam si pa ne predstavljam komentiranja posameznih fotk. Namreč fotke pa tisto o 1000 besedah, si predstavljam, da bo kdo še prebral tekst, fotke, s katerimi je kar precej dela (od motiva naprej... do editiranja in korigiranja) pa bo skrolal brez povezave z vsebino. meni se zdi, da so na ta način fotke osiromašene.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lotil sem se urejanja kategorije On The Road & Off Road.

V okviru te kategorije je nekaj podkategorij, kamor bom razvrstil teme po (približni) vsebini. 

Imejte potrpljenje, dokler teme ne bodo prerazvrščene po podkategorijah. Pri tem bo mogoče potrebno malo iskanja, kam sem vtaknil posamezno temo. Čas bo pokazal, ali je dovolj podkategorij, ali pa bomo še kakšno dodali, da bodo teme preglednejše. V planu je, da bo na začetku POTOVANJA in IZLETI neke vrste kazalo, ki bo omogočalo hitro fokusiranje na željene teme (npr: Francija, Španija, Rusija... po končni destinaciji). 

Nove teme objavljajte v novo kreiranih podkategorijah in pri tem poskušajte objavljati v ustreznih podkategorijah. V kolikor se vam zdi, da vaša tema ne spada v nobeno od oblikovanih podkategorij, objavite v OSTALO. Bomo na podlagi izkušenj kasneje oblikovali še kakšno.

Hvaležno sprejemam konstruktivne predloge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri triumphih se mi zdi v redu..naj še kakšen RAT-ovec pogleda te novodobnarije - aja je bla cika že tam ok je .. :P  saj za finese bo čas ko bo osnova pošlihtana ...

hmm. s tisto temo sam svoj mehanik se je posledično kar plaz vsul..in se bodo pokazali dragoceni kamenčki.. kaj čm če sem se zbudil žejen ob 3.30  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospot @DAMI34 ... prosim, da se homologacije nekako združijo, ker so razmetane v več temah.

hvala :D

 

p.s.

ponosn sm nase :ninja: ... mate kakšne medalje za požtrvovalno požrtvovalnost :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

gospot @DAMI34 ... prosim, da se homologacije nekako združijo, ker so razmetane v več temah.

hvala :D

 

p.s.

ponosn sm nase :ninja: ... mate kakšne medalje za požtrvovalno požrtvovalnost :?

 

Ok, bom poiskal, pa zrihtal

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, nemo pravi:

Lotil sem se urejanja kategorije On The Road & Off Road.

V okviru te kategorije je nekaj podkategorij, kamor bom razvrstil teme po (približni) vsebini. 

Imejte potrpljenje, dokler teme ne bodo prerazvrščene po podkategorijah. Pri tem bo mogoče potrebno malo iskanja, kam sem vtaknil posamezno temo. Čas bo pokazal, ali je dovolj podkategorij, ali pa bomo še kakšno dodali, da bodo teme preglednejše. V planu je, da bo na začetku POTOVANJA in IZLETI neke vrste kazalo, ki bo omogočalo hitro fokusiranje na željene teme (npr: Francija, Španija, Rusija... po končni destinaciji). 

Nove teme objavljajte v novo kreiranih podkategorijah in pri tem poskušajte objavljati v ustreznih podkategorijah. V kolikor se vam zdi, da vaša tema ne spada v nobeno od oblikovanih podkategorij, objavite v OSTALO. Bomo na podlagi izkušenj kasneje oblikovali še kakšno.

Hvaležno sprejemam konstruktivne predloge!

@nemo, moj predlog bi bil, da je podkategorija, ki si jo kreiral z naslovom MOTO SREČANJA,  tule nepotrebna. Obstaja namreč že svoja kategorija MOTO DOGODKI, ki je precej obširna (ima 72 strani), in se mi zdi, da se je dobro prijela. Ta dva imena sta si precej podobna, zato bi ob eksistenci obeh, lahko prihajalo do zmede. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, izibajker pravi:

@nemo, moj predlog bi bil, da je podkategorija, ki si jo kreiral z naslovom MOTO SREČANJA,  tule nepotrebna. Obstaja namreč že svoja kategorija MOTO DOGODKI, ki je precej obširna (ima 72 strani), in se mi zdi, da se je dobro prijela. Ta dva imena sta si precej podobna, zato bi ob eksistenci obeh, lahko prihajalo do zmede. 

Imaš prav, že včeraj sem admina prosil, da kategorijo briše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kasneje po dokončni ureditvi in vse, kakšen masoven mail vsim da se pridružijo nazaj še tisti ki so zbežali tudi nebi bilo slabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, nemo pravi:

Imaš prav, že včeraj sem admina prosil, da kategorijo briše

Res je... sorry... spregledal. Pobrisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arcanewater pravi:

Mogoče kasneje po dokončni ureditvi in vse, kakšen masoven mail vsim da se pridružijo nazaj še tisti ki so zbežali tudi nebi bilo slabo :D

Ne bo jih ker bodo prvo vprašali če so kmet ,hd in Dami še na MS :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!