Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Me prav zanima kje ga je g.Kawasaki usral :hmm: ker tole je zgleda resno. Če so dal na ful stop prodajo nove 10-tke, plus vse ki so že pri končnih kupcih odkupujejo nazaj, tole ne more bit lih majhna napaka.

kopirano iz MCN-ja:

2011 NINJA ZX-10R ON TECHNICAL HOLD

IRVINE, Calif. (Dec. 11, 2010) — Kawasaki Motors Corp., U.S.A. is placing a technical hold on the 2011 Ninja® ZX™-10R sportbike. The company is proactively addressing a remedy which reflects Kawasaki’s commitment to excellence and its relationships with its highly valued customers and dealer network.

The following actions are being initiated through the Kawasaki dealer network:

•Unsold units will be returned to KMC warehouses. The units will be redistributed once Kawasaki is 100 percent confident they reflect company standards for this highly technical, race-bred machine.

•Those who have taken delivery of a unit will be instructed to return the unit to the dealership for a full refund and will be among the first to have the option of receiving a new unit once the technical hold has been lifted.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vprašanje če kdo pomotoma ve...

paše špegu od letnika 04/05 na letnik 06/07 ???

na oko sta si zelo podobna če ne enaka. enako vpetje, enaka (vsaj na oko) dolžina, enaka oblika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na uč zgleda enako sj zato me pa zanima. Na ebayu sm našu špegu od 04/05 od 06/07 ni pa nič in ne bi rad kupoval neki kar ne paše gor, ker na elisi hočjo 84€ za enga, medtem k ga na ebayu za cirka 20-25€ dobim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ebay.co.uk vpišeš zx-10r mirror, jih je kar dosti gor.

Povsod piše, da so isti od 04-08, pašejo pa tud na zx-6r 05-06 in obratno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N moji desetki 2006 moram zamanejat svečke...pa me zanima ketere mi svetujete naj vzamem...pr nas so cene brutalne zato bom tako kot vedno naročil iz UK :rolleyes: vem da potrebujem svečke rdium in v oli so mi padl tele NGK: ngk iridium Je to ok zadeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzameš pač predpisane za tvoj moped. jaz sem tut iz uk naroču, pa je blo okl 35eur s ptt

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po umiku desetke iz prodaje predvsem v ZDA kjer so izdobavili okrog 20 motociklov je po dolgem času vendarle pojasnen začasen umik iz tržišča.Napaka naj bi bila na vzmeti ventila (predvsem sesalni) ki naj bi pri visokih obratih deloval nepravilno oz. se celo deformiral. Prenovljen motor bo imel drugačne vzmeti ,nove ventile ,morda pa še drugačno odmično gred. Naslednja dobava motorjev naj bi bila konec Januarja 2011. Če bodo hoteli doseči te datume izdobave ,bodo Kawasakijevi delavci novo leto praznovali za trakom v tovarni.:hmm:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po umiku desetke iz prodaje predvsem v ZDA kjer so izdobavili okrog 20 motociklov je po dolgem času vendarle pojasnen začasen umik iz tržišča.Napaka naj bi bila na vzmeti ventila (predvsem sesalni) ki naj bi pri visokih obratih deloval nepravilno oz. se celo deformiral. Prenovljen motor bo imel drugačne vzmeti ,nove ventile ,morda pa še drugačno odmično gred. Naslednja dobava motorjev naj bi bila konec Januarja 2011. Če bodo hoteli doseči te datume izdobave ,bodo Kawasakijevi delavci novo leto praznovali za trakom v tovarni.:hmm:.

V novem mptu pulsu piše,da je le padla moč motorja pri priganjanju(pista) zaradi "uzrok ovoj pojavi identificirane su upruge usisnih ventila,koje bi u udređenim uvjetima počele nepredviđeno oscilirati i time narušavati pravilno zatvaranje ventila."Konjev ostane še vedno 197!

Je pa tudi test nove 10 na 12straneh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam vprašanje pri avspušnem sistemu za zx10r letnik 2006 - 207 in sicer me zanima če je kdo že zamenjal katalizator z arrow krivinami, sem videl da obstajajo? Pa pustil original lonce gor.. Zanimam me kako deluje tako? In če bi se splačalo dat še športn filter zdraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje pri avspušnem sistemu za zx10r letnik 2006 - 207 in sicer me zanima če je kdo že zamenjal katalizator z arrow krivinami, sem videl da obstajajo? Pa pustil original lonce gor.. Zanimam me kako deluje tako? In če bi se splačalo dat še športn filter zdraven?

Jz sem imel na R1 2004 tako.Se je poznala razlika.S tem,da jz sem imel akrapovič tisti Y del.Stal pa je takrat 36,000sit

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem imel na R1 2004 tako.Se je poznala razlika.S tem,da jz sem imel akrapovič tisti Y del.Stal pa je takrat 36,000sit

Saj zdej je v bistvu cen ista okoli 150eur, s tem da prideta dve Y krivini in sicer prva po krivinah ki združi dve v eno in pol še ena ki razdruži eno v dve.

Eko slike še da se bo vedlo točno kaj mislim

71329MI.jpg

71330MI.jpg

http://www.redracingparts.com/en/english.htm#english/motorbikesmotorcycles/partsandaccessories/arrowexhaustsystems/kawasaki/ZX-10RNinja2006.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce je bolj smisleno investirat 300e v en sportni izpuh na stran. S tem pridobis zvok mogoce kakega konja, ter precej nizjo težo. Tako imam narejeno jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce je bolj smisleno investirat 300e v en sportni izpuh na stran. S tem pridobis zvok mogoce kakega konja, ter precej nizjo težo. Tako imam narejeno jaz.

Kakšnega si pa nabavu? Lahko prlimaš kakšno slikco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnega si pa nabavu? Lahko prlimaš kakšno slikco?

evo tkole nekak:

[cimg3572.jpg]

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj nebi reskiral 50€ več pa nabavu dvojnega od LeoVincija. Mislim da je sam izgled veliko lepši, to je seveda moje mnenje.

Popravljeno . Popravil KUŠČAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!