Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

18 minutes ago, DAMI34 said:

Ampak, ne morem se znebiti občutka, da je pri razvoju veliko entuziazma in žrtvovanja naših domačih ljudi, korporaciji pa se več al manj jebe za vse. Škoda, lahko bi zadevo naredili tudi z vidika marketinga na nivoju, če bi lastnik kak penez primaknil (ugibam, ampak verjetno ni daleč od resnice)

.

 

Mislem, kašni svizci so zdej u igri? Gumo so nardili z entuziazma? A so popoldan na fuš, pa za svoj dnar razvijali? Brez budgeta lahk sam kolo plešeš. in plače, orodja in budget zagotavljajo koncerni. Brez koncerna, pa bi bla Sava že 10 let zugrunt.

Glede marketinga, trdim, da bi v SLO mitaske vozilo 50%manj folka, če se ne bi delale pr nas, in če bi bil par sportforsov 220€, bi jo vozila peščica zanesenjakov  al pa nihče. ker prej prepričaš hlod da pleše tango , ko bajkerja de natakne neke češke gume. Filmčki igrajo 0,05% vloge. Za resn globaln preboj, bi verjetno morali izpogajat prvo vgradnjo pri kakem eminentnem evropskem proizvajalcu. 

kar se Terraforca tiče, kot sm reku, ne manjka mi kej dosti.Po kaki uri voznje v dvoje. pa me začne neki motit. Ne vem točno, a je vzmetenje, al guma. Prej s Contiji tega ni blo, ampak, takrat sm se na SUV šele privajal, in zunaj je blo hladnej. Zato hočem probat še gumo z manj mesa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst morm neki kupit se letos. S to lahko sam se na AC vozim.

Upam da bo cimprej sneg :)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, krucymucy pravi:

Jst morm neki kupit se letos. S to lahko sam se na AC vozim.

Upam da bo cimprej sneg :)

Če so samo še za po AC, dvomim, da bodo tudi še za v sneg dobre...:naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 10. 2018 ob 17:48, Kugelschreiber pravi:

 

Mislem, kašni svizci so zdej u igri? Gumo so nardili z entuziazma? A so popoldan na fuš, pa za svoj dnar razvijali? Brez budgeta lahk sam kolo plešeš. in plače, orodja in budget zagotavljajo koncerni. Brez koncerna, pa bi bla Sava že 10 let zugrunt.

Glede marketinga, trdim, da bi v SLO mitaske vozilo 50%manj folka, če se ne bi delale pr nas, in če bi bil par sportforsov 220€, bi jo vozila peščica zanesenjakov  al pa nihče. ker prej prepričaš hlod da pleše tango , ko bajkerja de natakne neke češke gume. Filmčki igrajo 0,05% vloge. Za resn globaln preboj, bi verjetno morali izpogajat prvo vgradnjo pri kakem eminentnem evropskem proizvajalcu. 

kar se Terraforca tiče, kot sm reku, ne manjka mi kej dosti.Po kaki uri voznje v dvoje. pa me začne neki motit. Ne vem točno, a je vzmetenje, al guma. Prej s Contiji tega ni blo, ampak, takrat sm se na SUV šele privajal, in zunaj je blo hladnej. Zato hočem probat še gumo z manj mesa. 

za video sem govoril, ne pa za gumo.

Za filmčke si pa v popolni zmoti, svet postaja digitalno viralen...le zakaj je tok kupcev ajfona ...

Poglej Akrapovičev video, kjer se prodaja bolj kot ne "megla", pa vsak lastnik težke endure najprej pomisli "must have"

ps. tut naši igralci :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

A jebote.......

se pa popolnoma strinjam, če ne bi bila Mitaske "naše" potem jih niti povohal ne bi, kot ne ostalih čungalunga gum. Je pa čisto možno, da so med njimi dobre.

Še največ za reklamo SF+ pa smo naredili uporabniki, ker se poznamo, ker se vidimo, ker vsak poda neko svoje mnenje itd.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snecer pravi:

ti si mel mitas sf+ zdaj? 

nope, Tracer prvovgradnja kar vem ni Mitas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

 

Mislem, kašni svizci so zdej u igri? Gumo so nardili z entuziazma? A so popoldan na fuš, pa za svoj dnar razvijali? Brez budgeta lahk sam kolo plešeš. in plače, orodja in budget zagotavljajo koncerni. Brez koncerna, pa bi bla Sava že 10 let zugrunt.

Glede marketinga, trdim, da bi v SLO mitaske vozilo 50%manj folka, če se ne bi delale pr nas, in če bi bil par sportforsov 220€, bi jo vozila peščica zanesenjakov  al pa nihče. ker prej prepričaš hlod da pleše tango , ko bajkerja de natakne neke češke gume. Filmčki igrajo 0,05% vloge. Za resn globaln preboj, bi verjetno morali izpogajat prvo vgradnjo pri kakem eminentnem evropskem proizvajalcu. 

kar se Terraforca tiče, kot sm reku, ne manjka mi kej dosti.Po kaki uri voznje v dvoje. pa me začne neki motit. Ne vem točno, a je vzmetenje, al guma. Prej s Contiji tega ni blo, ampak, takrat sm se na SUV šele privajal, in zunaj je blo hladnej. Zato hočem probat še gumo z manj mesa. 

Raje preveri vzmetenje in tlak v gumah. Ker guma lima. 

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

za video sem govoril, ne pa za gumo.

Za filmčke si pa v popolni zmoti, svet postaja digitalno viralen...le zakaj je tok kupcev ajfona ...

Poglej Akrapovičev video, kjer se prodaja bolj kot ne megla, pa vsak lastnik težke endure najprej pomisli "must have"

ps. tut naši igralci :P

 

Ti bi moral že po videu in kakšnemu grafu vedeti, kaj in kako bo držala in koliko km bo kdo naredil z njo. Čakamo informacije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Raje preveri vzmetenje in tlak v gumah. Ker guma lima. 

Ti bi moral že po videu in kakšnemu grafu vedeti, kaj in kako bo držala in koliko km bo kdo naredil z njo. Čakamo informacije. 

kolko tebi mitaska zdrži na vstrom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Ti bi moral že po videu in kakšnemu grafu vedeti, kaj in kako bo držala in koliko km bo kdo naredil z njo. Čakamo informacije. 

jih bodo podali tisti, ki so vozili testne, al pa tut ne.

Sneci bo nardil 20kkm, saj je napisal. Jaz upam na cca 8 jurjev, kar je zlahka dosegljivo, če bo trda sredina. Ampak mi bodo morali boki ustrezat, ker drugače me ne zanima. Aja pa sam za zadnjo govorim, prva me ne zanima. Je SF+ qul v vseh letnih časih in na vseh podlagah preverjeno.

ps. držala bo, brez dileme, a ktera Mitaska ne drži? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

ti si mel mitas sf+ zdaj? 

Ne, default gume sem imel. Dunlop D222.

Dokaj zanic gume, sem mislil da so vsaj trde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Ne, default gume sem imel. Dunlop D222.

Dokaj zanic gume, sem mislil da so vsaj trde.

mel D221 OEM, ni blo ne vem kaj

mitas je precej boljša, me čudi, da ti, ko si taki rejser, niso prvo menjal za najjaće gume, ki se dobijo pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

mel D221 OEM, ni blo ne vem kaj

mitas je precej boljša, me čudi, da ti, ko si taki rejser, niso prvo menjal za najjaće gume, ki se dobijo pri nas

Spet ne vem od kje si pobral da sem rejser.

A originalne gume ti stran meces neizrabljene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

11,4k dok je nisem zavrgel

spodaj slika iz jadranja

P9225210.JPG

To je ker divje pospesujes. Vem da sune versys, ampak vseeno ti ni treba na polno odpirat po vsaki ravnini. 

Take pridejo pa pri normalni voznji. 

20181027_115937.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, krucymucy pravi:

Spet ne vem od kje si pobral da sem rejser.

A originalne gume ti stran meces neizrabljene?

povsem izrabljena, drseča, material razpadel, celo grčijo je prevozila, tam je fasala

ni vse v profilu

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

To je ker divje pospesujes. Vem da sune versys, ampak vseeno ti ni treba na polno odpirat po vsaki ravnini. 

Take pridejo pa pri normalni voznji. 

20181027_115937.jpg

vidiš kak je položna, to ti brez nagibanja drsa, možna tudi napaka na tcju

z mitasom to vse izgine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

11,4k dok je nisem zavrgel

spodaj slika iz jadranja

P9225210.JPG

a do ruba gume ima mjesta za reklamu od Ikea, Gorenja i jos kojeg prodajnog centra u Sloveniji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kronik pravi:

a do ruba gume ima mjesta za reklamu od Ikea, Gorenja i jos kojeg prodajnog centra u Sloveniji. 

pogrebno podjetje še najlepše gor pride

v slo ni gorenje centra, niti ikeje :)

tu je samo mitas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Snecer said:

vidiš kak je položna, to ti brez nagibanja drsa, možna tudi napaka na tcju

z mitasom to vse izgine...

Vem, oblika je napacna. Vem tudi kaksna je razlika ko sem menjal Qualifier takrat za Sport Attack ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!