Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pa še skor 1cm profila ima. Če bi delali 190/55/17, bi jo takoj dal zadaj na mojega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Mitas farerji. Kje kupujete Mitas gume in kje jih montirate? Bi bile Mitas TerraForce primerne za BMW R1100GS ali bolje da montiram E08?

Hvala za odgovore.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, tomash pravi:

Pozdravljeni Mitas farerji. Kje kupujete Mitas gume in kje jih montirate? Bi bile Mitas TerraForce primerne za BMW R1100GS ali bolje da montiram E08?

Hvala za odgovore.

 

lp

E08 je 80/20 glede na podlago, TF-R pa 90/10 in je po konstrukciji "modernejša". Pač namestiš gume, ki ti ustrezajo glede na predvideno podlago, ki jo boš vozil.

Zvozil že nekaj kompletov E08 na F-u po vseh podlagah, tudi po Grobniku (111.000km trenutno) naslednji teden namestim nov komplet E08.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz na 1200 GS-a ne bi dal več E08. Po mojih opažanjih je sredina gume premehka za težje motorje. Sprednja se deformira, kocke na sredini se napihnejo, zadnja se po sredini hitro obrabi, ob straneh je bil še velik profil, čeprav je šla občasno do roba. Verjetno nima trše sredine, kot dražje gume? Terra Force naj bi bila bolj za "GS" razred:  https://www.avto-magazin.si/moto/novice/mitas-dodaja-nove-dimenzije-pnevmatik-terra-force-r/ 

Sedaj imam Michelin Anakee 2, vožnja po cesti je bolj uglajena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, discover0709 pravi:

kje kupit gumo mitas E07

150 70 r17?

pit stop Logatec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, DinDiin pravi:

Moja je kurc, vijolcna je bla na Jadranki! 

taka mora bit, da veš da je delala, ne pa lenarila :P

ps. to je normalno, sploh v dvoje, pa s kakimi kufri :D

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/29/2017 at 0:29 PM, sesir said:

Nisem sprobal...a po mojem mnenju toliko,da se greš ti malo poigrati so ziher!

 ZX10, Mitas SF+, Grobnik: 1.38   Se da... Milsim pa da je bilo vsega skupaj 4 kroge, in samo dva hitra, potem pa zacne drseti....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr zajebavajte se vi z Mitas na grobniku čase pod 1:40, pa srečno. Več kot to pa bolje da ne komentiram. 

 

Da se z marsičem, svetovat pa nekomu da to počne je skrajno neodgovorno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, SMX17 said:

Kr zajebavajte se vi z Mitas na grobniku čase pod 1:40, pa srečno. Več kot to pa bolje da ne komentiram. 

 

Da se z marsičem, svetovat pa nekomu da to počne je skrajno neodgovorno.

Kdo pa je komu kaj svetoval...  In preden se pizdis, preveri za kaj se gre. Tele case je dosegel testni voznik za Mitas... In kako receno, gume dopuscajo take case samo krog ali dva, potem se zacnejo pregrevat... Torej se enkrat: nobeden se ne zajebava, to so dosezki testiranj Mitasa in nikjer ne vidim, da bi kdorkoli komu svetoval naj natakne Mitas in se gre rekorde na Grobniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, SMX17 pravi:

Kr zajebavajte se vi z Mitas na grobniku čase pod 1:40, pa srečno. Več kot to pa bolje da ne komentiram. 

 

Da se z marsičem, svetovat pa nekomu da to počne je skrajno neodgovorno.

ti kr, ne se bat, kr svobodno napiš da je smrtno nevarna, saj si na FBju prebral :P

 

pred 17 minutami, jvalant pravi:

Kdo pa je komu kaj svetoval...  In preden se pizdis, preveri za kaj se gre. Tele case je dosegel testni voznik za Mitas... In kako receno, gume dopuscajo take case samo krog ali dva, potem se zacnejo pregrevat... Torej se enkrat: nobeden se ne zajebava, to so dosezki testiranj Mitasa in nikjer ne vidim, da bi kdorkoli komu svetoval naj natakne Mitas in se gre rekorde na Grobniku.

če greš podirat rekorde na Grobnik in nimaš niti za moped za pisto niti za prave dirkalne gume, mi niti ni jasno kaj se greš.

Ampak eni poskušajo, pol je pa guma kriva :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, sem se zaletel v izjavo preden sem prišel do dela o dveh hitrih krogih.

Ker nočem več gledati kako letijo iz zagrebškega ven, ker je na forumu bral da je Mitas super za podirat rekorde.

 

Se gre za to da nekdo prebere da se da, ampak sam 2 kroga, pa potem še on bi nekaj probal, pa ajde dejmo stisnit še četrti krog, pa sej ne gre tak hitro pa... 

Popravljeno . Popravil SMX17
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem jo jagala po Jadranki, brez težav :) Od polovice življenjske dobe navzdol pa se v neidealnih pogojih- hladno, asfalt z manj gripa slabše odreže, kot GP Racer, ki drži dobro do konca. Po 5600 km ima še cca 2,5 mm profila, tako da za ene 7-8k bi morala bit, približno enako kot GP Racer. Govorim samo za zadnjo, glede na to, da moj stil vožnje precej obremenjuje prednjo pnevmatiko, tam ostajam pri GP Racer, za zadnjo pa še kolebam med bistveno cenejšo Mitas in Sportsmart 2max, ki mi bo zdržala dosti dlje, sploh ker imam precej transferja s pravokotno tehniko :S. Naj Mitas naredijo 2 komponentno, da ne bo dilem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za takoj!! (samo zadnjo, prvo naj pustijo enako)

sicer pa 2017 naj bi kakih 10-15% več naredila. (drugačna zmes, več silike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/10/2017 at 2:24 PM, svobodnaptica01 said:

 Po 5600 km ima še cca 2,5 mm profila, tako da za ene 7-8k bi morala bit

 Kaj bi pa se rada! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, jvalant pravi:

 Kaj bi pa se rada! ;)

Sportsmart 1 je zdržal skor 15k ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportsmart1 15k?? okj... 

Aje ze kdo vozu mitaske na suzukiju gsx1250fa ali benditu? kako se obnesejo.... na yamahci so ble zakon

sam suzi je precej tezja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, gasperX pravi:

Sportsmart1 15k?? okj... 

Aje ze kdo vozu mitaske na suzukiju gsx1250fa ali benditu? kako se obnesejo.... na yamahci so ble zakon

sam suzi je precej tezja.

in zakaj ne bi zdržale?

SX 230kg pa zdržijo, vse drug je pa način vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drzijo zihr dokler ne spustijo ma ne sem samo vprasu za mnenje kako se kej obnesejo ker je moja suzi Osterreichische schweine z 270pofukanih kil yamaha jih je mela pa mislm da okl 215 se mi zdi ... pa mal sm hotu nabijat po zelo dolgem casu :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!