Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

Tudi pri meni bo potrebna menjava in razmišljam o tem, da še ostanem na Mitas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob Sunday, March 05, 2017 ob 19:23, Damo001 pravi:

Danes ob prebujanju mopeda iz zimskega spanja na strani plašča opazim nekakšno bulo, ki deluje kot nekak ujet mehur v sami zmesi...me mika da bi razpraskal in ugotovil kaj se dogaja...

Je imel kdo že kaj podobnega?

 

20170305_112247-1.jpg

Evo, rešil zadevo v petek...zamenjali pnevmatiko z novo. Savatech odobrila reklamacijo.

Mi je pa bilo malo bed, ko sem prišel do vulkanizerja in je bilo komaj opaziti 'bulo'. Še doma sem gledal je bila očitna, potem pa kokr da bi od temperature skoraj izginila. Je delovalo skoraj tako, kot, da sem si izmislil ;).

Še dobro da imam dosti slik, kjer se vidi, da je res nekaj v materialu...

Skratka, imam obe novi mitaski...vozi se odlično ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info za gume dota 17.. Z Mitas SF+ letošnjega dota zaenkrat po 400km ( od tega 250km zelo hitrih ) zadovoljen.. Glede na to, da temperatura asfalta še ni čisto prava se odlično obnesejo..Lima kot mora brez zdrsov.. Z lahkoto se pelješ gp racerju za ritjo - in ni mi niti malo žal zaenkrat..:ras: Bomo videli kako bo naprej..

 

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2017 ob 6:44, stankolovski pravi:

Info za gume dota 17.. Z Mitas SF+ letošnjega dota zaenkrat po 400km ( od tega 250km zelo hitrih ) zadovoljen.. Glede na to, da temperatura asfalta še ni čisto prava se odlično obnesejo..Lima kot mora brez zdrsov.. Z lahkoto se pelješ gp racerju za ritjo - in ni mi niti malo žal zaenkrat..:ras: Bomo videli kako bo naprej..

 

Lp,S.

Poročaj kako se bo obnesla po mokrem. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse Mitasoljubce še moje mnenje. Gume so glede na ceno super, voženo na 1000RR samo po cesti. Če me kej moti je to da ne prenesejo ful naklona-zadnjo greš hitro čez rob(190/55), pri 4500km(slike) sem opazil razpoko na zadnji pnevmatiki, na obeh straneh okol in okol je razpoka. Sem pisal v savatech, je gospod rekel da ni nevarno, da se tam skupaj vulkanizirata 2 različni zmesi in se to lahko zgodi. Seveda sem bil kr jezen, ne vozim se lih počasi in mi je to ali bo guma držala pri 250 hudo važno. Ponudili so mi reklamacijo z računom, ki ga seveda imam izpred enega leta(NOT).

IMG_20170324_165251_resized_20170324_050331774.thumb.jpg.0bb62fe63071b1c249c5f90630138d62.jpg

IMG_20170324_165514_resized_20170324_050405120.thumb.jpg.ab89d2d88628bf2df0f220b0a9b1fac7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pr 250 je bolj važno, da te drugi vidijo, guma ko guma drži, dokler ne spusti. Ni pa racing, naj ti kar povem. Kok maš še profila po 4.500kmjih, na zadnji seveda.

ps. če so ponudili zamenjavo, bi jaz takoj menjal brez razmišljanja, dot 2017 ma not tut siliko, pa so malce drugačne, vsaj tako se govori okol. Jaz sem jih lani vozil, pa niso bile slabe, pravzaprav za odtenek boljše kot dot 2017

eno vprašanje, a voziš precej nizke tlake (sploh zadnja)? SF+ ni ravno prijateljica (beri nima tehnologije) za nizke tlake.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, TomosRacing pravi:

pri 4500km(slike) sem opazil razpoko na zadnji pnevmatiki, na obeh straneh okol in okol je razpoka. Sem pisal v savatech, je gospod rekel da ni nevarno, da se tam skupaj vulkanizirata 2 različni zmesi in se to lahko zgodi. Seveda sem bil kr jezen, ne vozim se lih počasi in mi je to ali bo guma držala pri 250 hudo važno. Ponudili so mi reklamacijo z računom, ki ga seveda imam izpred enega leta(NOT).

...na to me je pred časom, ko sem menjal prvi komplet mitas, opozoril vulkanizer...sem pogledal in res sta obe gumi imeli male razpoke...pri naslednji menjavi enako...vmes pa z zadnjo 5kkm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Monday, March 27, 2017 ob 20:24, TomosRacing pravi:

Za vse Mitasoljubce še moje mnenje. Gume so glede na ceno super, voženo na 1000RR samo po cesti. Če me kej moti je to da ne prenesejo ful naklona-zadnjo greš hitro čez rob(190/55), pri 4500km(slike) sem opazil razpoko na zadnji pnevmatiki, na obeh straneh okol in okol je razpoka. Sem pisal v savatech, je gospod rekel da ni nevarno, da se tam skupaj vulkanizirata 2 različni zmesi in se to lahko zgodi. Seveda sem bil kr jezen, ne vozim se lih počasi in mi je to ali bo guma držala pri 250 hudo važno. Ponudili so mi reklamacijo z računom, ki ga seveda imam izpred enega leta(NOT).

IMG_20170324_165251_resized_20170324_050331774.thumb.jpg.0bb62fe63071b1c249c5f90630138d62.jpg

IMG_20170324_165514_resized_20170324_050405120.thumb.jpg.ab89d2d88628bf2df0f220b0a9b1fac7.jpg

To razpoko sem imel tudi jaz na lanskem letniku (januar)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vi veselo še naslednje gume kupujete a vsem vam pokajo?...to pa sistemu saj nima kaj bit?Nikoli imel kakih težav z gumami ampak,da bi mi tako izgledala guma se mi zmeša...Naj se on vozi s tako jz se ne bom!!!Za svoj denar se bom vozil z gumo,ki bo taka kot jz hočem...če pa sprobam novo firmo pač je očitno klump...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, motolover pravi:

Kolikor sem do zdaj razbral je čar Mitask samo v nižji ceni. 

 

Narobe si razbral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, motolover pravi:

Kolikor sem do zdaj razbral je čar Mitask samo v nižji ceni. 

Jz sem jih na skuter kupo...v bistvu,ker bil željen profil ceneje kot pireli...če pa bi tako napokale da bi zahteval nove....mislim,da bi jim že prvi dan ko bi opazil šel težit!Pa je to skuter 50 in ne nekaj kar potegne...zavira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, stankolovski said:

 

Narobe si razbral..

Zakaj se jih toliko odloči za Mitas in ne Conti ali Pirelli, če ne zaradi nižje cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, na moji nisem opazil kakšnih razpok .. je pa zadnja dot 2816 .. vozim na 2.9 tlaka in večino v dvoje z kufri .. keri doti in pri kakšnem tlaku so vam pokale?

gre pa jutri dol, je zdržala 6500, no zadnjih nekaj 100 bolj kot ne na meji ilegale oziroma malo čez .. jih je pa v zadnjih 1000km lepo pobralo, ampak to je bolj posledica mrzlega asfalta .. predsezonski kilometri so hudič .. :yea2: :OK:

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Zakaj se jih toliko odloči za Mitas in ne Conti ali Pirelli, če ne zaradi nižje cene?

...če bi samo ceno gledali, bi kupovali res najcenejše gume v teh dimenzijah (conti motion je še cenejša, pa še kakšna bi se našla)...ampak vedno (večina) gleda razmerje med dobljenim za ceno (price/performance ratio po angleško)...in očitno je mnogim to razmerje dobro (če že ne optimalno)...obstajajo boljše gume (glede posameznih lastnosti), o tem ni nobenega dvoma, a mitas ima za nižjo ceno sprejemljive lastnosti...

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Zakaj se jih toliko odloči za Mitas in ne Conti ali Pirelli, če ne zaradi nižje cene?

Ker piše made in Slovenia.

Cena je faktor pa tudi performanse, ki so na nivoju dražjih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, siks pravi:

, a mitas ima za nižjo ceno sprejemljive lastnosti...

Seveda ima...še kaj lahko skrivaš v razpoke..V nevarnosti ziher nisi...kaj pa,če poči guma pač poletiš kot superman in pristaneš ali pa si pomagaš z iztrelki mreže ko spiderman?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Seveda ima...še kaj lahko skrivaš v razpoke..V nevarnosti ziher nisi...kaj pa,če poči guma pač poletiš kot superman in pristaneš ali pa si pomagaš z iztrelki mreže ko spiderman?

...razpoke kontroliram redno ob kontroliranju pritiska...niso to brazde v katere bi si lahko shranil sendvič...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

 

Cena je faktor pa tudi performanse, ki so na nivoju dražjih.

Baba rekla,baba kazala..Ti nisi sposoben ocenit,niti še nisi preizkusil...

pred 6 minutami, siks pravi:

...razpoke kontroliram redno ob kontroliranju pritiska...niso to brazde v katere bi si lahko shranil sendvič...

Dober si da se ti ne zmeša tam,ko si jih kupil..Men se resnično utrga..Sam bi se počutil kot,da igram rusko ruleto...oz huje saj te po ruski ruleti nič ne boli...po padcu pa oh zelo in več let..plus posledice...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Baba rekla,baba kazala..Ti nisi sposoben ocenit,niti še nisi preizkusil...

Dober si da se ti ne zmeša tam,ko si jih kupil..Men se resnično utrga..Sam bi se počutil kot,da igram rusko ruleto...oz huje saj te po ruski ruleti nič ne boli...po padcu pa oh zelo in več let..plus posledice...

...meni delujejo te razpoke enako kot na ostalih gumah, samo da se prej pojavijo...ne zgleda to zelo strašno...sicer bi zagotovo reklamiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, siks pravi:

...meni delujejo te razpoke enako kot na ostalih gumah, samo da se prej pojavijo...ne zgleda to zelo strašno...sicer bi zagotovo reklamiral...

Še nisem doživel razpok na svojih gumah!Je pa res,da se vozim z težkimi mopedi šele 21let...oz izpit imam šele 21let

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Še nisem doživel razpok na svojih gumah!Je pa res,da se vozim z težkimi mopedi šele 21let...

...js jih pa na vsakih opazim...mogoče zato, ker jih bolj dolgo radiram...;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde mitas, mogoce kdaj sprobam... Za podobno ceno se dobi diablo strada... Trenutno imam namontirane na mopedu, so mi boljse kot roadsmart 2, pa velik manj stanejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, a79 pravi:

Ajde mitas, mogoce kdaj sprobam... Za podobno ceno se dobi diablo strada... Trenutno imam namontirane na mopedu, so mi boljse kot roadsmart 2, pa velik manj stanejo...

...sam da so mitas bolj športne...govorim če mitas primerjam z diablo, ki sem jih vozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!