Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 28 minutami, compaq pravi:

Tanova Mitaska :D

DSC04250.JPG

Preveč na špico ti jo obrablja :P. Ti bo kakšen strokovnjak svetoval, kaj narediti, da se zadeva izboljša :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneči, šubler ti neki slabo prkazuje....če js prav vidim, je tistu bl 3,69 cm :jezik:

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 10. 2016 at 21:00, norc 16 pravi:

Po celem dnevu naziganja na Marofu :) Na r6ki je odlicno drzala na r1 pa je bilo treba malo pazit pri odpiranju iz ovinkov

20161001_151946.jpg

Lepa obraba. Kakšen tlak si vozil? Moja zadnja je zgledala podobno. Sprednja pa kot na spodnji sliki. Drugače pa oprijem za mene brez pripomb, sploh sprednja, zadnja je malo spuščala na odpiranju ampak še vedno ok.

IMG_20160923_153006.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročilo o TF, po slabih 3000 km

Sprednja iz "novih" 4mm, na 3,3mm

Zadnja iz "novih" 8mm na 5,4mm

Kar lepo jo pobira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, u-r-o-s pravi:

Poročilo o TF, po slabih 3000 km

Sprednja iz "novih" 4mm, na 3,3mm

Zadnja iz "novih" 8mm na 5,4mm

Kar lepo jo pobira

Pa sicer, kaksen je filing napran RS1 ali 2 ki si jo mislim, da imel pred tem? Pricakovano je manj sportna, verjetno glasnejsa ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem vozu RS2, makedam definitivno na strani TF, čeprav tud ni ne vem kaj, cesta na strani RS2 definitivno, tudi presenetljivo bolj udobna od TF?? Zadnjič na jadranki sem imel hecn občutek, pri poravnanem motorju kot da bi imel preveč napumpame, v zavoju pa kot da bi imel premalo.

V dolomoitih v dvjoje ni blo težav ker so predvsem bolj počasni zaprti zavoji

Avtonomija vsekakor na strani RS2

Nimam pojma kaj bom vzel naslednjo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 01/10/2016 at 21:00, norc 16 pravi:

Po celem dnevu naziganja na Marofu :) Na r6ki je odlicno drzala na r1 pa je bilo treba malo pazit pri odpiranju iz ovinkov

20161001_151946.jpg

 

Ob 04/10/2016 at 12:38, Domen L pravi:

Lepa obraba. Kakšen tlak si vozil? Moja zadnja je zgledala podobno. Sprednja pa kot na spodnji sliki. Drugače pa oprijem za mene brez pripomb, sploh sprednja, zadnja je malo spuščala na odpiranju ampak še vedno ok.

IMG_20160923_153006.jpg

Pri kakšnih časih? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam sem bil prvič in nisem nič štopal. Verjetno je za tako obrabo krivo vzmetenje in moj stil? Skratka vožnja je bila nekaj takšnega.DSC00210.JPG

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje so zvozene. Zaenkrat(!)jih ne dam vec gor. Raje grem nazaj na dunlop. Mam rad sebe in motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, skalar36 said:

Moje so zvozene. Zaenkrat(!)jih ne dam vec gor. Raje grem nazaj na dunlop. Mam rad sebe in motor!

hm? zakaj pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Texo pravi:

hm? zakaj pa?

ker so mu grozno drsele :P al je pa ratal prehiter :D sam tega noče noben priznati.

AJA, da ne boš narobe razumel, če ti guma ne vliva več zaupanja menjaj gumo, blagovno znamko itd...vem kako je ko je čuden filing, človek še vozit ne zna več.

bdw, namensko nisem hotel do sedaj komentirati "drsenja" ker sem vozil testne ki so baje boljše , mislim da je uporabljena tudi silika, vendar imam sedaj že kar nekak km nameščeno zadnjo iz redne prodaje....katera se pelje normalno, le po mokrem se mi zdi da bolj drsi kot pa prva testna, ki je pa tudi že na koncu.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

ker so mu grozno drsele :P al je pa ratal prehiter :D sam tega noče noben priznati.

ja, saj ravnokar prebiram ..

1 hour ago, skalar36 said:

Pravijo drugi da lahko kvaliteta mitask variera. Moje so bile na zacetku odlicne. Nekje na polovici je zacela drsati tudi v suhem. Trenutno lahko drsem z njo povsod. Ce pa grem na svetleci asfalt me skrbi. Guma mi drse in plese. Stvar je zelo nevarna se v rondojih mi spusti. Nazadnje v postojni na obeh.

Moje so bile sicer zelo poceni. Mogoce je krivo to.

kaj te vem .. meni špila do sedaj ql .. res pa, da še nisem do konca zvozil, tako da ne vem, kako se bodo obnašale na koncu .. 

mogoče pa je res diwjak ratal .. ;) ..jaz pa (še) ne .. :?:)

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Texo pravi:

ja, saj ravnokar prebiram ..

 

kaj te vem .. meni špila do sedaj ql .. res pa, da še nisem do konca zvozil, tako da ne vem, kako se bodo obnašale na koncu .. 

zadnja se nima kaj drugače obnašat, prva ponavad postane trikotna in je mal bolj smotan filing, ampak raj imam oprijem zguljene mitaske, kot sportsmarta, t30, pa še kak kurac od gume bi našel :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

 

bdw, namensko nisem hotel do sedaj komentirati "drsenja" ker sem vozil testne ki so baje boljše , mislim da je uporabljena tudi silika, vendar imam sedaj že kar nekak km nameščeno zadnjo iz redne prodaje....katera se pelje normalno, le po mokrem se mi zdi da bolj drsi kot pa prva testna, ki je pa tudi že na koncu.

A to potem pomeni da so bile testne drugačne - boljše kot naše v redni prodaji? Ali se kaj ve ali kaj delajo na izboljšavi oprijema v mokrem? V suhem sem zaenkrat zelo zadovoljen, v mokrem pa sem bil samo enkrat (na srečo) in zelo razočaran :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thunderace pravi:

A to potem pomeni da so bile testne drugačne - boljše kot naše v redni prodaji? Ali se kaj ve ali kaj delajo na izboljšavi oprijema v mokrem? V suhem sem zaenkrat zelo zadovoljen, v mokrem pa sem bil samo enkrat (na srečo) in zelo razočaran :hmm:

Dela se (na izboljšavah, baje bodo tudi za nekatere motorje prva vgradnja), več ne znam povedat, oddali so kup testnih, ker jih zanima feedback tudi od normalnih uporabnikov. 

Kaj konkretno te je na mokrem motilo?

 

pred 6 urami, skalar36 pravi:

Sej sem napisal v sosednji temi pa je en tepček zbrisal.

lej, tak bom povedal, danes 10C, afnal sem se na ovinkih na mrtvo odpiral, valda je drsela, TC je non stop blenkal in popravljal zadnji konec. Ampak to znam narediti na vsaki gumi 173 konjev je preveč za full odpiranje gasa in to v nagibu, zato se vedno vprašam a je guma kriva?

Ko sem pa 150km/h priletel v ovinek (kar je cca 30km  več kot mi je običaj za isti ovinek) sem opazil popuščanje prve, vendar se jo je dalo zlo lepo popravljati. (zmanjševanje nagiba, rahlo zaviranje))

 Pa še na koncu je guma. cca 8000km že ima za sabo in je že trikotna. To je meni normalen pojav v hladnejših mesecih. Podobno ali za odtenek bolje se obnaša S20, ki mi je zelo dobra pnevmatika.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!