Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

Tudi jaz sem skoraj 100% odlocen, da bom letos zopet vzel mitas. Se malo kolebam, ker je se cas ampak bolj kot studiram bolj mi je jasno. Do zdaj vselej zadovoljen. Imel sem jo tako na 600 kot na R1 big bang pa se pelje kot po tirih.. 

.. Malo me se drazi, da bi probal Gp racer.. Ampak glede na to, da pist ne obiskujem, da je do zdaj mitas drzala vedno kot treba in pa, da letos prvic postajam ocka - posledicno vprasanje ce bom naredil isto stevilo km kot prejsnja leta - mislim, da je mitas vec kot dovolj pa se ugodna je navsezadnje.. Naslednje leto pa 100% probam gp.. Ampak res samo iz firbca ne zarad tega, da z mitas ne bi bil zadovoljen..

Zakljucek.. z mitasom se je mogoce zelo hitro in dinamicno vozit.. Al mas 600 al 1000 al pa 1300ccm.. Ce gres v smrt do podna te pa skipa lahko katerakoli guma.. 

 

.. Vse je v glavi

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

 

Prav ničemur :P dokler uživajo v vožnji.

No meni se je vedno zdel bencin prevelik strošek in na gume nisem gledal..vedno supercorsa na koncu gp racer M (več kilometrov)zadaj spredaj GP n-tec S...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

No meni se je vedno zdel bencin prevelik strošek in na gume nisem gledal..vedno supercorsa na koncu gp racer M (več kilometrov)zadaj spredaj GP n-tec S...

ne oporekam, važno da je človek zadovoljen. Ne gre se za najboljšo, najbolj optimalno in superduper gumo, gre se za to, da ko se navadiš in da ti odgovarja si zmagal. So nekateri, ki jim Mitas ne sede, so nekateri, ki jim...dokler se uživa, ne vidim problema.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

ne oporekam, važno da je človek zadovoljen. Ne gre se za najboljšo, najbolj optimalno in superduper gumo, gre se za to, da ko se navadiš in da ti odgovarja si zmagal. So nekateri, ki jim Mitas ne sede, so nekateri, ki jim...dokler se uživa, ne vidim problema.

 

Absolutno...mitas poznam le s skuterja...in še tu...v končni vazi dolgo drži in kul...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Ciko86 pravi:

A je ze kdo sprobal letosnjo mitas?se drsi?

ne. letos so montirali šmirgel papir finost 120, ma grip za popizdit :P

(drsi tok kot lani :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Ciko86 pravi:

A je ze kdo sprobal letosnjo mitas?se drsi?

Ne, sem se pa letos peljal turistično z lanskimi gumami in nisem opazil da bi drselo :)))

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Gušter pravi:

Ne, sem se pa letos peljal turistično z lanskimi gumami in nisem opazil da bi drselo :)))

jah, z letošnjimi se lani vozit bi bilo bolj težko, al drsi al pa ne :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se priporocam za izpoved mnenja glede dota 17:) ko ga bo kdo ze sprobal.. Baje je malo drugacna zmes in naj bi trajalo se malo dlje.. Uzitek seveda:)

.. Nekaterim so 2016ke bile cisto ok in ni bilo drsenja.. Cisto odvisno zgleda kaj smo bili kupili..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2017 ob 15:38, stankolovski pravi:

Tudi jaz se priporocam za izpoved mnenja glede dota 17:) ko ga bo kdo ze sprobal.. Baje je malo drugacna zmes in naj bi trajalo se malo dlje.. Uzitek seveda:)

.. Nekaterim so 2016ke bile cisto ok in ni bilo drsenja.. Cisto odvisno zgleda kaj smo bili kupili..

 

Lp

predvidevam, da se ta informacija "drugačna zmes" nanaša na lanske testne, ki smo jih dobili, katere naj bi imele nekaj silike vmes. Seveda je velik "če"jev. No, kilometrina ni bila večja, oprijem pa ni bil slab. Maš mogoče kaj bolj natančno informacijo o drugačni zmesi?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

predvidevam, da se ta informacija "drugačna zmes" nanaša na lanske testne, ki smo jih dobili, katere naj bi imele nekaj silike vmes. Seveda je velik "če"jev. No, kilometrina ni bila večja, oprijem pa ni bil slab. Maš mogoče kaj bolj natančno informacijo o drugačni zmesi?

 

Cisto nic vec informacij kot ti.. Oz.jih imas ti vec:) to sem slisal od Bostjana.. Da naj bi bila malenkost drugacna zmes..

pred 3 urami, Ciko86 pravi:

Bomo spet sprobali kaj pravi mitas...

WP_20170302_08_20_06_Raw.jpg

Porocaj kako se obnese ce imas tanovi dot..

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob prebujanju mopeda iz zimskega spanja na strani plašča opazim nekakšno bulo, ki deluje kot nekak ujet mehur v sami zmesi...me mika da bi razpraskal in ugotovil kaj se dogaja...

Je imel kdo že kaj podobnega?

 

20170305_112247-1.jpg

Popravljeno . Popravil Damo001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Damo001 pravi:

Danes ob prebujanju mopeda iz zimskega spanja na strani plašča opazim nekakšno bulo, ki deluje kot nekak ujet mehur v sami zmesi...me mika da bi razpraskal in ugotovil kaj se dogaja...

Je imel kdo že kaj podobnega?

 

20170305_112247-1.jpg

ne bi se hecal, peljal bi k vulkanizerju kjer sem jo kupil in poskusil z reklamacijo.

Oziroma, naj vulkanizer pove kaj narediti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje. Ce kdo ve..

Videl sem da rumenec oglasuje ze dot 0717..

Po drugi strani pa noben drug prodajalec ne omogoca nakupa novega dota.. Ampak najvec 4016.. Baje da je vse od 38 tedna 2016 naprej nova zmes in ista tisti ki je v dot 17.. Kdo kaj ve o tem? 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, stankolovski pravi:

Vprasanje. Ce kdo ve..

Videl sem da rumenec oglasuje ze dot 0717..

Po drugi strani pa noben drug prodajalec ne omogoca nakupa novega dota.. Ampak najvec 4016.. Baje da je vse od 38 tedna 2016 naprej nova zmes in ista tisti ki je v dot 17.. Kdo kaj ve o tem? 

jz ne vem nič o tem (od kdaj je druga zmes), mam pa dot 3416 in mi je Rumeni tudi povedal, da je lanska , dim.190/55/17

Sicer sem že napisal, lani sem vozil testne, razlika je tako hudičevo minimalna, da moraš biti prekleto pikolovski. Le kilometrina se mi je zdela kak par 100kmju večja. Ampak, ta info je že bolj tko tko, ker doseg z gumo je vezan, kje, kdaj, v dvoje, sam, navijanje...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

jz ne vem nič o tem (od kdaj je druga zmes), mam pa dot 3416 in mi je Rumeni tudi povedal, da je lanska , dim.190/55/17

Sicer sem že napisal, lani sem vozil testne, razlika je tako hudičevo minimalna, da moraš biti prekleto pikolovski. Le kilometrina se mi je zdela kak par 100kmju večja. Ampak, ta info je že bolj tko tko, ker doseg z gumo je vezan, kje, kdaj, v dvoje, sam, navijanje...

Hvala za info.. Si menjal pri rumencu? Zakaj nisi vzel dota 17? Al jih se ni imel takrat..

:)

 

Evo da se prilepim komentar od lokalnega vulkanizerja: "Vse kar je izdelano za letošnjo sezono (tudi če je datum 2016) od 3816 dalje je izboljšana zmes"

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, hajoktejn pravi:

" odležana " guma se počasneje obrablja. Ob istem oprijemu. 

Odlezana? Mislis lanska v tem primeru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, stankolovski pravi:

Hvala za info.. Si menjal pri rumencu? Zakaj nisi vzel dota 17? Al jih se ni imel takrat..

:)

 

Evo da se prilepim komentar od lokalnega vulkanizerja: "Vse kar je izdelano za letošnjo sezono (tudi če je datum 2016) od 3816 dalje je izboljšana zmes"

Da, prejšnji teden sem menja, ni imel 2017.

pred 12 urami, hajoktejn pravi:

" odležana " guma se počasneje obrablja. Ob istem oprijemu. 

Jaz sem 2015 vzel 3 leta staro conti road attack, pa se ni kaj poznalo, čeprav sem mislil, da se bo. Je pa res, da sem 3 jurje prevozil v dvoje in 1000km AC, ter velik ravnin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce rab kdo odležano mitas 160 60 17 naj pove :D   kot nova,  narjena  je bila 40 teden 2015..    montirana pa jeseni 2016.... samo po sredini malenkost obrabljena, drugače kot nova...  prodam ugodn 

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 3. 2017 ob 9:43, Gušter pravi:

A ma slučajno kdo že kej izkušenj o teli gumici...

http://www.mitas-moto.com/international/products/motorcycle-trail-tyres/e-07/

 

 

Vprašaj Nedo in Geen-a vozita nekaj podobnega...

DSCN0768-L.jpg.518fa2e1346902e3d12cea66178553b6.jpg

Sem zvozil že nekaj kompletov E08 na mojem F-u in lahko napišem, da imajo odličeno price-performance razmerje.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2017 ob 21:05, stankolovski pravi:

Odlezana? Mislis lanska v tem primeru?

Ja.

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

Jaz sem 2015 vzel 3 leta staro conti road attack, pa se ni kaj poznalo, čeprav sem mislil, da se bo. Je pa res, da sem 3 jurje prevozil v dvoje in 1000km AC, ter velik ravnin.

S prejsnjo, ki je bila enakega tipa/proizvajalca, le tekocega letnika proizvodnje, si ob istem rezimu voznje prevozil enako kot s slednjo? See what my point is? 

Meni se pri enakem rezimu voznje z enako gumo razlicnih letnikov pozna manjsa obraba v prid starejsi gumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!