Skoči na vsebino

TRIUMPH Trophy 1200


MARJA

Priporočene objave

StormBringer, dobrodošel med Triumphatorji. Mam 1200 in brez prblemov že čez 64000 km. Upam da se kdaj srečamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sn s svojo 900-tko zaenkrat po 3K km zadovoljen ko vrag. :OK:

Papa mi malo čez 5l, leti ko vrag, vozim se pa tak udobno kot v Merdžotu mod.123 SE, ki sn ga mel pred leti. :afro1:

No vidiš Štef, kaj sem ti rekel. Sem res vesel zate, da ti služi triumfatorsko. :OK: Kaj drugega sploh nisem pričakoval. :D

Dragi moji Triumphatorji, zdaj pa bi že bil počasi čas, da kje pridemo skupaj. Upam, da nam rata še do konca letošmje sezone.

AVE in lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

potrebujem nasvet bajkerji!!!! tale recesija je tudi mene zdelala tako da razmišljam o nakupu:?

kako se obnese Triumph Trophy-a 900 l.2002 z 30.000km za slabe 3200euro

dober? slab? vožnja glede 900ccm? popravila in težave?

hvaležen za odgovor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebujem nasvet bajkerji!!!! tale recesija je tudi mene zdelala tako da razmišljam o nakupu:?

kako se obnese Triumph Trophy-a 900 l.2002 z 30.000km za slabe 3200euro

dober? slab? vožnja glede 900ccm? popravila in težave?

hvaležen za odgovor :worship:

Če maš šanse vzam raj 1200. V osnovi sta ista, samo da ima 900 3 cilindre, 1200 pa 4. Jaz imam 1200 letnik 2001 na števcu že 160 000 km in ga ne dam. Dela k šus. Težav ni, razen tko k pri vseh znamkah. Če hočeš ti pa povem še kaj na 4 oči. Jaz sem zelo zadovoljen. Pa še čista klasika je ( fergazerji ) in ni nepotebne elektronske navlake :naughty:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

No, v predstavitvi je precej govora o tem, da sta si novi Trphy in BMW podobna le po tem, da imata oba po dva kolesa. A ste sigurno še takega mnenja ?? Jaz nisem .

triumph_BMW.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-vetrobransko steklo je iste barve kot ga ima bmw :kva2: pa še spredaj je nameščeno :kva2: barabe neizvirne !

-pa kufri zaobljeni in enak zadej montirani kot na bmw ...da jih ni sram :kva2:

-pa luči OMG :glare: isto ko na bmw-ju spredi so jih dal :BUA: total neizvirno

-pa žmigovci levo desno TOTAL isto kot na bmw še clo tolk deleč so šli da so dal levga na levo stran desnga pa na desno tko ke na bmw :kva2:

Nekaj se šušlja da bojo vse to spremenl ravno zaradi govoric o podobnosti z bmw :kva2:

Zdej ko to vidm sm pa tud o ACTI mnenje spremenu :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v predstavitvi je precej govora o tem, da sta si novi Trphy in BMW podobna le po tem, da imata oba po dva kolesa. A ste sigurno še takega mnenja ?? Jaz nisem .

Definitivno obstaja bistvena razlika. Triumph v svoje motorje ne vgrajuje traktorskih agregatov!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno obstaja bistvena razlika. Triumph v svoje motorje ne vgrajuje traktorskih agregatov!

Verjetno obstaja razlog, zakaj so bmw-jevi motorji z bokser agregatom dosegli "kultni status" in jih tudi ohoho prodali - pa verjetno ne zaradi tega, ker so slabi (oz kot praviš "traktorski") ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi strani je bila kot primerjava podana slika K1300gt, tam neke hudo očitne podobnosti nisem videl (nič bolj kot napram kakšni FJR ali pa PanEuropean ali pa Norge).

Ko pa se da zraven slikca tegale r1200rt pa je :(. Res upam, da bodo naredili spremembo, ker tole je pa res preveč podobno. škoda za Triumph, da bi kaj takšnega spravil ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno obstaja razlog, zakaj so bmw-jevi motorji z bokser agregatom dosegli "kultni status" in jih tudi ohoho prodali - pa verjetno ne zaradi tega, ker so slabi (oz kot praviš "traktorski") ...

Kdo pa pravi, da so slabi? Prav fino parirajo Tomo Vinkoviču, Fergusonu, IMT in ostalim zvezdam s tega področja.

John-Deere-Motorcycle-01.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi strani je bila kot primerjava podana slika K1300gt, tam neke hudo očitne podobnosti nisem videl (nič bolj kot napram kakšni FJR ali pa PanEuropean ali pa Norge).

Ko pa se da zraven slikca tegale r1200rt pa je :(. Res upam, da bodo naredili spremembo, ker tole je pa res preveč podobno. škoda za Triumph, da bi kaj takšnega spravil ven.

Čak mal Kec, saj veš, da se pred končno izdelavo za testne vožnje prototipov vedno zadevo zamaskira. In to vedno nagravžno zgleda. Nič bat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je r 1200 rt najbolj prodajan tourer v Angliji, pri triumphu že vejo zakaj kopirat.

saj so tudi GS-a namerno skorpiral..in naredl boljšega..baje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnjih letih so imeli zelo srečno roko pri konstruiranju, čakam (pa ne privoščljivo) da pač jim enkrat ne rata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pravi, da so slabi? Prav fino parirajo Tomo Vinkoviču, Fergusonu, IMT in ostalim zvezdam s tega področja.

John-Deere-Motorcycle-01.jpg

A ste porajtali vlečno kljuko? Pa naj še kdo reče, da niso traktorji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste porajtali vlečno kljuko? Pa naj še kdo reče, da niso traktorji!

Ja motor za vsestransko uporabo,prikolica,potovanje ,oranje,vzdržljivost,moč,udobje,pluženje...... :OK:

Kaj boš pa ti z unim svojim Vmax...še prikolce ne morš zapet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ni kaj lep, vendar cena v neboder, verjetno glih vštric z rt-jem, tk, da jok brate odpade.

Triumph bo dražji,ker ma en bat več... :P

ni kaj lep, vendar cena v neboder, verjetno glih vštric z rt-jem, tk, da jok brate odpade.

Triumph bo dražji,ker ma en bat več... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!