Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

saj to je to, moped je bil zazidan od blatnega šodra :(. Jutri nameravam dol, pa ne bi rad po makedamu spet šodral

Tudi KTM ni več, kar je bil :ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/15/2016 at 15:16, notranc pravi:

Cesta je asvaltna, ponekod malo oska a načeloma ni problema. Od gostilne se dvigneš na magistralko do Vinice.

 

lp, n

Lani je bil en manjši kos še makedam. V redu makedam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Tudi KTM ni več, kar je bil :ras:.

Sam res, pussiji, grem nazaj na kawo :P

pred 53 minutami, zoranko pravi:

http://www.hak.hr/info/stanje-na-cestama

ISTRA

  • do 22. srpnja vozi se uz privremenu prometnu signalizaciju na državnoj cesti DC44 kroz naselje Lupoglav;

To sem videl, vendar je lahko na eni sttani že asvalt. Izravnavali so pred 14 dnevi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 7. 2016 at 12:58, Kmet2 pravi:

Jaz sem tu ,pridi na pir :)

Ja hvala za ponudbo ... nisva bila sama - nas je bilo za cel six pack, pa te ne bi rad spravljal v prevelik strošek ...

Aja to je tema o cesti: ja malo makadama je še ostalo od Madroniča pa proti Vinici, ampak sta ga bila dva na GS-jih prav vesela; je že tako, da ko si človek zamisli nedeljski izlet, mora gledat na to, da je za vsakega nekaj in so na koncu vsi zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

pozna kdo magistralo Delnice - Crikvenica. Google maps najde 3 različne variante https://www.google.si/maps/dir/Delnice,+Hrvaška/Crikvenica,+Hrvaška/@45.2674925,14.6531842,12z/data=!4m18!4m17!1m5!1m1!1s0x47648f9ad3ba19c7:0x45fb88d678950b88!2m2!1d14.8016108!2d45.3987305!1m5!1m1!1s0x47637b8182355203:0xab5feb426599e29!2m2!1d14.6915049!2d45.173583!2m2!1b1!2b1!3e0!5i1?hl=sl.

Najrajši bi šel po tisti ki gre mimo Omladinskega jezera ker je najdaljša in pa po slikah izgleda cesta OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo, ima kdo kak uporaben podatek iz prve roke glede srbske ceste Mokra Gora - Bajina Basta - Valjevo?

Thanks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 16. 7. 2016 at 0:55 PM, DAMI34 said:

A je kdo zadnji teden 14 dni šel čez Lupoglav v Istri, a so mogoče že asvaltirali tista 2 kilometra?

 

V petek (15.7.) popoldan je bila cesta čez cel Lupoglav še vedno makadam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Toni pravi:

severni del Bashkimi (Vermosh)_Tamare bo še makedam dočim so Tamare_Božaj že asfaltirali.

Je nekje na msf-ju link do videa.

Prepeljal za 1.maj 2013.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me kakšna je cesta na teh dveh relacijah, ki sem ju prilepil v sliki:

1. Nekje od Koritnice do Bohinjskega jezera,

9. Koritnica - Bohinjsko jezero.JPG

2. Pa od Bohinjskega jezera do Škofje Loke.

10. Bohinjsko jezero - Škofja Loka.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večinoma dober asfalt,nič makadama.Lepi relaciji za prevozit.

Edino ne vem če je že odprto iz Sorice proti Železnikom.Če ni bi moral narediti obvoz čez Petrovo Brdo. OBVOZ

TUKAJ nekje je bila zapora.

 

LP

Popravljeno . Popravil Toni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Toni pravi:

Večinoma dober asfalt,nič makadama.Lepi relaciji za prevozit.

Edino ne vem če je že odprto iz Sorice proti Železnikom.Če ni bi moral narediti obvoz čez Petrovo Brdo. OBVOZ

 

LP

Je odprto, prepeljal danes. Lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Koritnice do Podbrda je t.i. Baška Grapa. Tudi dobesedno je grapa, ker je notri stisnjena reka Bača, železnica Jesenice - N. Gorica in cesta, ki so jo delali še Italijani. Cesta je sicer asfaltirana, na nekaterih odsekih je ozka, pa tudi asfalt je že hudo žalosten. Vseeno....gre za zelo lepo področje. Posebej  lepo je, ko se od Petrovega brda pelješ proti Soriški planini, je pod teboj "najlepša  vas v SLO" Sorica. Ko se spuščaš iz Soriške planine (Bohinjsko sedlo) se ti občasno odpre pogled na centralni del Julijcev...

Moje osebno mnenje...če bi bile te ceste urejene, bi šlo za top moto destinacije v SLO....

Ne pozabi se ustaviti tule:

 

https://www.google.si/maps/@46.223065,14.0262135,3a,75y,174.01h,72.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1sBxOZ0Hojl8LO8QeO0uF47g!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=sl

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

ja, poznam.

Lupoglau .. makadam .. motor sm usrou :cry: ... to pacajo že več kot en mesec :mad:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Lupoglau .. makadam .. motor sm usrou :cry: ... to pacajo že več kot en mesec :mad:

 

Glede na to, da je tema o cestah - kakšna je kje ... itd.
Je morda kdo zasledil včerajšnjo novico, kakšen je bil prelaz Ljubelj na avstrijski strani?
Ko sem to videl, kaj je naredilo predvčerajšnje deževje nisem mogel verjet, da so avstrijski gasilci in cestarji čez noč spravili cesto v prvotno stanje in je bila zjutraj ob 10.oo že odprta. Vsa čast avstrijcem!! Kapo dol! Naši cestarji bi za zanacijo potrebovali sigurno mesec dni. 

Foto: Dieter Arbeiter in Feuerwehr Ferlach
Novica iz strani Kleine Zeitung : Teile der Loiblpass Bundesstraße

DSC_4565_1471289846351506.jpg

DSC_4561_1471289844892398.jpg

DSC_4558_1471289843861360.jpg

DSC_4545_1471289842682675.jpg

DODATEK K PREJŠNJEMU POSTU:
Za mene je to eden najboljših - zanimivih prelazov med Avstrijo in Slovenijo, saj je že zanimiv zaradi tega, ker je eden najbolj strmih na celotnem področju Alp. Ponekod ima 32% vzpon. Jaz, ko sem se prvič peljal iz smeri Avstrije, sem bil prijetno presenečen. Potem naprej proti Tržiču pa je ob cesti še kar nekaj znamenitosti. Tudi na Avstrijski strani se da marsikaj videt ... slapovi ... itd.
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DL650 pravi:



ODATEK K PREJŠNJEMU POSTU:
Za mene je to eden najboljših - zanimivih prelazov med Avstrijo in Slovenijo, saj je že zanimiv zaradi tega, ker je eden najbolj strmih na celotnem področju Alp,  pa je ob cesti še kar nekaj znamenitosti. 
 

Eni smo pa ta prelaz v letih 1980 do 1990 doživljali kot "oskrbovalno" pot. Prašek, banane, kava...kakšen TV ali VCR pri Majdiču v Unterloiblu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Tedybear said:

Eni smo pa ta prelaz v letih 1980 do 1990 doživljali kot "oskrbovalno" pot. Prašek, banane, kava...kakšen TV ali VCR pri Majdiču v Unterloiblu.....

Rec da ste svercal pa bo.  

""ratni" profiteri"

 :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, DL650 said:

Glede na to, da je tema o cestah - kakšna je kje ... itd.
Je morda kdo zasledil včerajšnjo novico, kakšen je bil prelaz Ljubelj na avstrijski strani?
Ko sem to videl, kaj je naredilo predvčerajšnje deževje nisem mogel verjet, da so avstrijski gasilci in cestarji čez noč spravili cesto v prvotno stanje in je bila zjutraj ob 10.oo že odprta. Vsa čast avstrijcem!! Kapo dol! Naši cestarji bi za zanacijo potrebovali sigurno mesec dni. 

Foto: Dieter Arbeiter in Feuerwehr Ferlach
Novica iz strani Kleine Zeitung : Teile der Loiblpass Bundesstraße

DSC_4565_1471289846351506.jpg

DSC_4561_1471289844892398.jpg

DSC_4558_1471289843861360.jpg

DSC_4545_1471289842682675.jpg

DODATEK K PREJŠNJEMU POSTU:
Za mene je to eden najboljših - zanimivih prelazov med Avstrijo in Slovenijo, saj je že zanimiv zaradi tega, ker je eden najbolj strmih na celotnem področju Alp. Ponekod ima 32% vzpon. Jaz, ko sem se prvič peljal iz smeri Avstrije, sem bil prijetno presenečen. Potem naprej proti Tržiču pa je ob cesti še kar nekaj znamenitosti. Tudi na Avstrijski strani se da marsikaj videt ... slapovi ... itd.
 

32 vzpon? Nekaj te je zmedlo... 

Že 18 vzpon je gadn... 

Ljubelj (nemško Loiblpass; 1369 mnm) je cestni gorski preval v Karavankah. Do leta1945, ko je bil nekaj sto metrov pod prevalom zgrajen cestni predor, je Ljubelj veljal za najbolj strm cestni preval na celotnem področju Alp, saj je naklon na gorenjski strani povprečno 14%, na nekaterih mestih pa celo 32%. Danes stara cesta, ki je zaprta za promet, v zimskem času služi kot sankališče, poleti pa prirejajo dirke starodobnikov (Hrastov memorial)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Matej207 pravi:

32 vzpon? Nekaj te je zmedlo... 

Že 18 vzpon je gadn... 

 

Ne razumem, kaj želiš povedat? Ja, stara cesta je bila na določenih delih tudi do 32% , ampak sedaj v kolikor si se peljal iz avstrijske strani, je cesta tako strma .... Sem preveril in je samo 17% naklon. Meni se je zdelo dosti več, ampak ok ...

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem se peljal... Čez ljubelj na drugo stran :D pa mi ni deloval ful strm.. Sam to sem imel v mislih... :)

Ponavadi verjamem "napisanemu", sam tu pa sem preveril, ker mi ni dalo miru.. Pa ok :) bolj je važno da,se peljemo al ne? 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!