Skoči na vsebino

Priporočene objave

Pravkar, HD-Dyna pravi:

A miljonaste miljone za cestninjenje si že najdu ???

išćem :dry:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

Kot vidm mam fajn transparentne prjatle:

elektro transparentneža, darsovsko cestnega transparentneža, transparentno batino s passatom....

fantje kdaj me častite s kako večerjico?

 

Če ne prej jutri :D

pred 1 minuto, maus pravi:

:eek:

 

A ne veš da v spanju govoriš :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

A ne veš da v spanju govoriš :lol1:

ne :eek:  .. kako pa ti to veš :O

p.s.

a je planinsko polje že asfaltirano .. se je kdo že peljal :?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

ne :eek:  .. kako pa ti to veš :O

p.s.

a je planinsko polje že asfaltirano .. se je kdo že peljal :?

 

Povedala mi je ptička sinička :D......a neb midva skup spala ...tok fuul narazen sam da zvem kam si miljone dau :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

 

a je planinsko polje že asfaltirano .. se je kdo že peljal :?

Planinsko polje je super asfaltirano. Ravno prav zdrapan asfalt, da razni Spidi Gonzalesi preveč ne rohnijo po tem habitatu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Planinsko polje je super asfaltirano. Ravno prav zdrapan asfalt, da razni Spidi Gonzalesi preveč ne rohnijo po tem habitatu...

rečeno je bilo, da bo v začetku septembra asfaltirano ... mene itak ne moti ... saj se je dalo komot peljati 90 ... edin ko si kakega usraneta dohitel, ki je peljal 50 je bilo zoprno, ker je vate kamnčke kamnau :P

 

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Povedala mi je ptička sinička :D......a neb midva skup spala ...tok fuul narazen sam da zvem kam si miljone dau :P

japajade .. če veš kje so, greva skup iskat... js sm podabu :P .. dobiš 1/3 :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

rečeno je bilo, da bo v začetku septembra asfaltirano ... mene itak ne moti ... saj se je dalo komot peljati 90 ... edin ko si kakega usraneta dohitel, ki je peljal 50 je bilo zoprno, ker je vate kamnčke kamnau :P

Take počasnele se da z raketo tut tm zelo hitr prehtet. Ampak kolk se šele pol kamnčkov u luft dvigne, padajo za njim k toča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Take počasnele se da z raketo tut tm zelo hitr prehtet. Ampak kolk se šele pol kamnčkov u luft dvigne, padajo za njim k toča...

sj pravim, da je bolje da asfaltirajo, kot pa te brazge pustijo po cesti, čeprav mene to sploh ne moti .. tega je ogromno po hrvaški istri, pa je meni prav zabavno k imaš občutek, da malo odnaša in pleše :P

sm iskal datum pa ga ne najdem več ... ali je bil 1 ali 2 september... se ne spomnim več

napisal sem 90 ... in ja .. sm slišal, da se da peljati precej hitreje :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

kar se tiče zakonodaje, ni ne od Borutta, ne od Kmeta2 in ne od Snećija ... tuti moja ne ... ta zakonodaja je naša, katero sprejema parlament, ki smo ga mi izvolili ... in ker smo mi butasti imamo butaste zakonodajalce ...

z marsičem se ne strinjam (pa Borutt tut ne) ampak tako je napisano .... zakon je pač treba brat, čeprav je marsikje nelogičen ...

če zakon pravi, da ne rini v tardećo, paš ne smeš riniti v tardećo ... in tojeto :P

upam da zdj štekate ... 

:ras:

 

Res je. Samo če pa vidiš, da je glupa, neumna zakonodaja zakaj jo potem še vedno izvajati?

To si jest predstavljam tako: Če bi men "šef" reku, dej svojga podrejenga na gobec, če bo kej narobe naredu. Bi jz pogledu šefa pa mu reku, da takga butastga predloga ne bom izvajal. Je pa res , da jes ne uživam v jebanju običnega človeka, ki ga že tko al tko jebejo povsod.

Moraš se zavedat, da brez policistov, naš parlament nebi mogel uveljavljat nobenga zakona na cesti. Politiki rabijo nekoga, da dela sranje, ki se ga oni spomnijo. Včasih se jim je reklo biriči. Danes pa...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Res je. Samo če pa vidiš, da je glupa, neumna zakonodaja zakaj jo potem še vedno izvajati?

za enga je nekaj glupo, za drugega nekaj drugega glupo .. težko je vsem ugoditi ...

en primer:

maš fičkota in se moraš privezti ... ok ... ima samo varnostni pas

maš najhujšo mećko, ki ima vsaj 20 airbagov ... zakaj se moraš privezati ?

;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

za enga je nekaj glupo, za drugega nekaj drugega glupo .. težko je vsem ugoditi ...

en primer:

maš fičkota in se moraš privezti ... ok ... ima samo varnostni pas

maš najhujšo mećko, ki ima vsaj 20 airbagov ... zakaj se moraš privezati ?

;)

 

da ti arbag gobca ne razbije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

za enga je nekaj glupo, za drugega nekaj drugega glupo .. težko je vsem ugoditi ...

en primer:

maš fičkota in se moraš privezti ... ok ... ima samo varnostni pas

maš najhujšo mećko, ki ima vsaj 20 airbagov ... zakaj se moraš privezati ?

;)

 

Imaš pa avto, ki nima pasa in se ne rabiš privezat...

Zanimivo, kakšne so razlike, pa je predpis za vse enak (aja, izjeme...) :) 

štekaš? :chase:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Imaš pa avto, ki nima pasa in se ne rabiš privezat...

Zanimivo, kakšne so razlike, pa je predpis za vse enak (aja, izjeme...) :) 

štekaš? :chase:

štekam .. sj zato sem pa napisal nekaj nelogičnosti :P

ampak,jaz dal sem primer, kjer imata oba avta varnostni pas :P 

upam, da zdj štekaš :) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

Jaz sem pa dal primer, da eni sploh nimajo pasa pa so lahko na cestah :)

Pa v avtobusu tudi ni pasa itd.

si isti k politiki .. js nekaj govorim ti pa nekaj drugega ...

k mlin na veter .. :P

obrneš, samo da je tebi prav ... 

fičo z varnostnim pasom vs mećka (tahuda) z varnostnim pasom .. a bo šlo :?

pri gospodarskem razstavišču že končujejo križišče ... vse poasfaltirano ... semaforji že rumeno utripajo in mislim, da se boste lahko jutri neovirano mimo vozili :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, maus pravi:

evo .. najdu :

R2-409, Logatec - Planina, pri Grčarevcu, polovična zapora zaradi sanacije vozišča, predvidoma do 2. 9. 2016, dnevno med 7. in 16. uro. Promet poteka izmenično enosmerno.

Aja, ta odsek si imel ti v mislih. Jaz sem te pa razumel Unec - Planina. Ker tam pa ptičkov in gozdnik živalic res ni treba strašit s prekomernim ropotajnem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, izibajker pravi:

Aja, ta odsek si imel ti v mislih. Jaz sem te pa razumel Unec - Planina. Ker tam pa ptičkov in gozdnik živalic res ni treba strašit s prekomernim ropotajnem...

jp .. un odsek je pa tut grozn :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

si isti k politiki .. js nekaj govorim ti pa nekaj drugega ...

k mlin na veter .. :P

obrneš, samo da je tebi prav ... 

fičo z varnostnim pasom vs mećka (tahuda) z varnostnim pasom .. a bo šlo :?

pri gospodarskem razstavišču že končujejo križišče ... vse poasfaltirano ... semaforji že rumeno utripajo in mislim, da se boste lahko jutri neovirano mimo vozili :P

 

fiček nima samozategljivega, si individualno nastaviš in ne rabi airbaga (v formuli 1 si tudi sami nastavijo)

bova se enkrat dobila pa podebatirala, vidim, da je veliko odprtih zadev :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

fiček nima samozategljivega, si individualno nastaviš in ne rabi airbaga (v formuli 1 si tudi sami nastavijo)

bova se enkrat dobila pa podebatirala, vidim, da je veliko odprtih zadev :) 

fiček nima vzglavnikov, kar je v primeru da te pas zategne in odbije nazaj še en butast primer slabe ali malomarne zakonodaje. Za vse, ki so pa nepripeti v avtomobilih z airbagom, je ta lahko smrtno nevaren, saj ti lahko zlomi tilnik,

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, skalar36 pravi:

Res je. Samo če pa vidiš, da je glupa, neumna zakonodaja zakaj jo potem še vedno izvajati?

To si jest predstavljam tako: Če bi men "šef" reku, dej svojga podrejenga na gobec, če bo kej narobe naredu. Bi jz pogledu šefa pa mu reku, da takga butastga predloga ne bom izvajal. Je pa res , da jes ne uživam v jebanju običnega človeka, ki ga že tko al tko jebejo povsod.

Moraš se zavedat, da brez policistov, naš parlament nebi mogel uveljavljat nobenga zakona na cesti. Politiki rabijo nekoga, da dela sranje, ki se ga oni spomnijo. Včasih se jim je reklo biriči. Danes pa...

Kaj je po tvojem glupo in neumno ? Ker ta tvoj primer, da mora nekdo nekoga na gobec, lahko zraste samo na zeljniku fizikalca. 

pred 34 minutami, Snecer pravi:

Imaš pa avto, ki nima pasa in se ne rabiš privezat...

Zanimivo, kakšne so razlike, pa je predpis za vse enak (aja, izjeme...) :) 

štekaš? :chase:

To sem našel v najini zakonodaji. 

(1) Med vožnjo morajo biti osebe v motornem vozilu na vseh sedežih, kjer so vgrajeni varnostni pasovi, pripete na način, ki ga je predvidel proizvajalec vozila glede na konstrukcijo zadrževalnega sistema.

(2) Določba prejšnjega odstavka se ne uporablja za avtobuse mestnega potniškega prometa in za avtobuse, ki imajo stojišča, na katerih osebe stojijo.

(3) Varnostnega pasu ni treba uporabljati osebi iz prvega odstavka tega člena, ki z veljavnim zdravniškim potrdilom dokaže, da pasu zaradi zdravstvenih razlogov ne more uporabljati.

(4) Varnostnega pasu ni treba uporabljati osebam na zadnjih sedežih v vozilih policije in vojaške policije, če uporaba varnostnega pasu onemogoča izvajanje uradnih nalog.

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

fiček nima vzglavnikov, kar je v primeru da te pas zategne in odbije nazaj še en butast primer slabe ali malomarne zakonodaje. Za vse, ki so pa nepripeti v avtomobilih z airbagom, je ta lahko smrtno nevaren, saj ti lahko zlomi tilnik,

Sem jih že veliko videl, ko jih je odbilo skozi zadnje okno. Ne piši neumnosti. 

Zračna vreča je pa zelo nevarna za tiste, ki niso pripeti z varnostnim pasom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!