Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

Hehe, razumem! :D Sam sem vseeno mislil, da je mogoče komu ratalo, ker tam na LPP-ju včasih prav po kavbojsko delajo.. Sam da je keš.. Tako da se ne bi preveč čudil, če bi se nekdo pojavil, ki je res pri njih homologiral auspuh na prvega aprila! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je kdo dejansko že mel letos probleme s policaji glede rora? A so res tolk sitni, da bo treba original namontirat? Bomo pol tihi ko veter, Akrapovič pa za staro železo. :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je kdo dejansko že mel letos probleme s policaji glede rora?

Ma ne prej ne zdej, zarad kamina še ne tolk komplicirajo :) Upamo d ne bojo niti začeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pravim tako, bolje preventiva kot kurativa. Če je možnost homologacije pol nej se ta opravi, sej te lahko v petih letih samo enkrat ustavjo pa boš takratr vse za nazaj pokasiral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res brezveze izzivat, maš prov. Mene so od novega leta policaji ustavil vsaj petkrat (prej v šestih letih enkrat!!??) ko sem bil z avtom in sm mogu vsakič kazat homologacijo za auspuh...se dobr da jo mam.

So kar začel mal gledat te zadeve... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da če voziš po predpisih te tudi ustavijo ne.Če pa že izvajajo kontrolo prometa pa ponavadi ustavijo zaradi firbca pa predvsem zaradi dokumentaov.Če se ti pa glih v avspuh zatakne se pa probaš kej zgovort.Če imaš pa ti en vredu odnos z njimi ga imajo pa tudi oni s tabo.Pa upam da ne bojo zdej mene po f.... k sem tok pameten. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če maš srečo da naletiš na OK polcaja...drugač je qrc...sm mel tud že tako srečo da sm plačeval prekrške k jih sploh nism naredu... :SS :SS :SS

Sreče pa itak zmer manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Wings izpuh se še da kupiti, pa zanima me, če ima komplet s krivinami?

Pred kratki se je še dalo, ga je kupil kolega za CBR 900....tako da pomoje ja, pa še možakar je bil zlo prijazen do njega!!! :OK:

Za krivine pa nimam pojma se nisem zanimal....sem pristaš Akrapota...no razen ko zvem ceno ne :wacko:

Decaf :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,

V petek sem registriral motor brez problema, izpuha tud pogledal ni, pa je kr precej glasen. Če me ustavijo policaji, me lahko po tem, kar sem prebral tule pošljejo na tehničnega, ki pa sem ga naredil brez problemov. Torej ne bi smel imeti težav, ne?

Sicer je pa moj motor starejši letnik (91), pa homologacijskega kartončka nimam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,

V petek sem registriral motor brez problema, izpuha tud pogledal ni, pa je kr precej glasen. Če me ustavijo policaji, me lahko po tem, kar sem prebral tule pošljejo na tehničnega, ki pa sem ga naredil brez problemov. Torej ne bi smel imeti težav, ne?

Sicer je pa moj motor starejši letnik (91), pa homologacijskega kartončka nimam ...

Ko bo šel polcaj s tabo na tehničnega, ga sigurno ne boš naredil :D , sledi odvzem nalepke ... aja, sej zdej jih itak ne bomo več rabil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dolgo tega sem v eni od tem opazil, da je nekdo napisal o vložku, ki ga vstaviš v lonec in vsaj malo zaduši zvok....ve kdo kje se da to dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dolgo tega sem v eni od tem opazil, da je nekdo napisal o vložku, ki ga vstaviš v lonec in vsaj malo zaduši zvok....ve kdo kje se da to dobit?

pri Wingsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je fora street legal?!? Kaj sploh pomeni, kako se razlikuje?

Street legal = legalen za cesto.

Pomeni, da izpuh ustreza določenim normam glede glasnosti, emisij in morda še česa ter da je proizvajalec vložil konkretno vsoto denarja v to, da je pridobil tudi ustrezen papir, ki to dokazuje. Zato so 'street legal' izpuhi dražji.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in uni "navadni" recimo od akrapoviča niso legalni za na cesto al kaj?

Ker tm u prospektu sm vidu dve varjanti, ena "navadna" in street legal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in uni "navadni" recimo od akrapoviča niso legalni za na cesto al kaj?

Ker tm u prospektu sm vidu dve varjanti, ena "navadna" in street legal...

Jp, sam s "street legal" ustrezaš najnovejšim predpisom za vožnjo po cesti! Seveda z namontiranim "tulcem". Ko pa greš na pisto ga vzameš ven in imaš "navaden" akrapovič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Kje pa se pa da to dobit? Trgovina?

Poglej v Salamonov oglasnik..dobiš telefonsko...jih pokličeš in se zmeniš.

Mislim da pride okoli 3-4k Sit.Jaz sem ga dal v lonec ko sem šel na tehničnega.Zadeva rata tišja kot pa z original izpuhom.(je fino da naletiš na nekoga ki se ne spozna na motorje al pa da ne doseže do tal...pol pa ratajo čisto zmešani...jaz sem šele pol opazil da mi zadnja luč ni gorela. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem tednu so me plcaji 2x ustavli, pa mam wingsa gor, sicer brez napisa, pa si niti mal niso gor prišli edin za tablico smjim mogu tvezit kk so mi jo na parkir placu u luft zvili :grim , tk da morm glede tablce neki drugega pogruntat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem tednu so me plcaji 2x ustavli, pa mam wingsa gor, sicer brez napisa, pa si niti mal niso gor prišli edin za tablico smjim mogu tvezit kk so mi jo na parkir placu u luft zvili  :grim , tk da morm glede tablce neki drugega pogruntat.  :whistle:

Mene je pa na ridah ustavu zadnič in neki omenu zarad wingsa, sam je šlo lišo skoz (no ticket), pa zaradi tablce se je tudi pičuru :slap:

Kako si pa napis dol ruknu? Al ga sploh nisi meu. K tista tablca je z dvemi robatinčki prpeta :hmm:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa na ridah ustavu zadnič in neki omenu zarad wingsa, sam je šlo lišo skoz (no ticket), pa zaradi tablce se je tudi pičuru :slap:

Kako si pa napis dol ruknu? Al ga sploh nisi meu. K tista tablca je z dvemi robatinčki prpeta :hmm:

Kovici previdno prevrtaš, z druge strani pa je znak prilepljen z silikonskim kitom, za kar sem porabil ker nekaj časa, da sem ga odstranil (z leseno kuhalnico :OK: ). V luknjici,ki sta ostali vstavil dve novi kovici, ju pobarval v črno in zadeva sploh ne izgleda tak slabo. (jebeš znaak, važn je glas) :yea2: :yea2: :yea2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!