Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

a lahk jst prašam, če se da leovinceja pač slip on lonc skrajšat???? ker mi je lonc predolg in bi odnetu tist dol skrajšu za par centi in nazaj zanetu. :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk jst prašam, če se da leovinceja pač slip on lonc skrajšat???? ker mi je lonc predolg in bi odnetu tist dol skrajšu za par centi in nazaj zanetu. :hmm:

lp

Če so pred 50 leti, bili sposobni človeka v vesolje poslat, se bo ja zdaj našel kakšen junak, ki bo sposoben en kos alu pleha za kak centi skrajšat.

Kaj ti misliš? ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so pred 50 leti, bili sposobni človeka v vesolje poslat, se bo ja zdaj našel kakšen junak, ki bo sposoben en kos alu pleha za kak centi skrajšat.

Kaj ti misliš? ;)

lp

Tole poklič,mojster vse zrihta 041 595 336 evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole poklič,mojster vse zrihta 041 595 336 Objavljena slika

O hvala...sm mislu prašat če se to da tko, da ne bi kšno sranje naredu kaj jst vem tm notr te volne pa te kurci???

iz kje pa je ta tip?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno vprašanje, ali je mogoče akrapovič za suzuki K8 namontirat na K6? Kupil sem rabljenega (prilagam sliko) pa me zanima če mislite da bodo kake komplikacije?

Ta paše na K8 drugače pa je za model K6 in K7 kolkor je meni znano! Kolega je tega dau na K8, sicer je katalizator šou stran, potem pa tega gor z objemko, nosilec je pa tudi pasal.

LP

tole mi je ostalo za enim od prejšnjih motorjev, če bi kdo tole želel imeti ali pa ima motor kot je v certifikatu, naj se mi javi na PM in po dogovoru mu-ji dam, šenkam, zastonj prodam ! enkrat ob priliki, če bo sreča mila bo dal-a za :beer1:

Maš mogoče kaj takšnega za Thundercat ;) ali pa kdo drug??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole poklič,mojster vse zrihta 041 595 336 Objavljena slika

O hvala...sm mislu prašat če se to da tko, da ne bi kšno sranje naredu kaj jst vem tm notr te volne pa te kurci???

iz kje pa je ta tip?

Štore,pri Celju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo tu akrapoviča na r6 l.2008-09?

lp

kolega ima, homologiranega in vpisanega, kaj točno te zanima ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje okoli homologacije.

Imam možnost kupit akrapoviča za moj motor vendar nima tip papirjev, je možno dobit pol kje te papirje naknadna da lahko homologiram izpuh ali ne?

Hvala za odgovore

lp

Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje okoli homologacije.

Imam možnost kupit akrapoviča za moj motor vendar nima tip papirjev, je možno dobit pol kje te papirje naknadna da lahko homologiram izpuh ali ne?

Hvala za odgovore

lp

Gregor

Ja če je izpuh sploh možno homologirat, boš papirje zanj sigurno dobil pri Akrapoviču. Pokliči tja, jim povej serijsko številko izpuha, in je to to. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa majo serijske akrapoviči na loncu ali cevi? Gre za fejzerko ko ima vse pod zicem.

Ker lastnik motorja ni motorist je dobo motor namesto dnara, pa sprva sploh ni vedo da ma motor akrapoja gor, na slikah se pa vidi da je:) Pa da mu po telefonu lepo razložim kje naj mi poišče serijsko številko.

Hvala za odgovor

lp

Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa majo serijske akrapoviči na loncu ali cevi? Gre za fejzerko ko ima vse pod zicem.

Ker lastnik motorja ni motorist je dobo motor namesto dnara, pa sprva sploh ni vedo da ma motor akrapoja gor, na slikah se pa vidi da je:) Pa da mu po telefonu lepo razložim kje naj mi poišče serijsko številko.

Hvala za odgovor

lp

Gregor

Serijske številke so na loncu, v bistvu so ponavadi nekje na vidnem mestu, tako da jih nebi smel biti problem videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serijske številke so na loncu, v bistvu so ponavadi nekje na vidnem mestu, tako da jih nebi smel biti problem videt.

Serijskih št. ni na dušilcih, samo homologacijske številke. Pokliči v podjetje in povej, da bi rad vpisal predelavo v homologacijski krtonček samo, da nisi dobil zraven motorja, ko si ga kupil papirjev od izpiha in verjetno se bo dalo zadevo rešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

A ma kdo slučajno kak db killer za akrapoviča viška? Imam pa starega ovalca pa bi večkrat db killer prav prišo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se mi je en valal po garaži, bom malo pogledal popoldan.

A si slučajno kaj našel? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla. Ima slučajno kdo certifikat za Slip-On Akrapoviča - Suzuki GSXR 750 K6 - K7? Rabim kopijo ker ga nisem dobil ob nakupu motorja :rolleyes:

Najditelja častim drink :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!