Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Helou!

Pravite, da je potrebno pri montaži športnega izpuha oz. za njegovo max. izrabo nastaviti tudi motor (uplinjače)!

Kako pa je pri motorjih z elektronskim vbrizgom?

A lahko el. vbrizg naredi optimalno mešanico bencina in zraka, glede na povečano pretočnost izpuha?

Pa sorry ce kaksne čudne klobasam!

Cist tako! Ce ma kdo za prodat akrapota za CBR 600F l.01 sem zainteresiran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri akrapoviču ti ga motirajo zastojn(če ga tam kupiš) in po moje ti bojo tudi glede ,,nastavitev,, tam svetovali.

Žalostno, da Akrapovič še nima naslova ,,podjetnik leta,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem uspel naredit zaključke po branju članka v Poletu, Akrapoviču rahlo "dol visijo" razni nazivi podjetnik leta 03, gazela 03, nagrade Gospodarske zbornice 03, ...

On je že zdavnaj presegel ozke okvire SLO podjetniške miselnosti in japijev v kravatah. Morda ga je ravno to stalo teh nagrad in nazivov. Če bi se vsa podjetja v SLO zgledovala po njem, nam sploh ne bi bilo treba v EU, apmak bi oni hoteli k nam.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,slaba roba se sploh ne proda,ampak jo vržejo stran,glede plač pa prijatelj je imel 130.000,šel k akrapoviču,razočaran,prišel nazaj delat za 130.000 LP Curi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,slaba roba se sploh ne proda,ampak jo vržejo stran,

in kaj je tukaj napačnega oziroma slabega...to potrjuje da so vrhunski izdelovalci izpušnih sistemov....a ti bi želel dat 150k za avspuh potem pa bi bil z tem razočaran ker ni izdelan kvalitetno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,slaba roba se sploh ne proda,ampak jo vržejo stran,glede plač pa prijatelj je imel 130.000,šel k akrapoviču,razočaran,prišel nazaj delat za 130.000 LP Curi :BUA:

slaba roba v smislu lepotne napake se da dobit zelo pocen. vcasih jo kdo od zaposlenih lahko ven prinese. pac ni mnozicno.

znanec ima placo 350k. ampak je pravi svasar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem uspel naredit zaključke po branju članka v Poletu, Akrapoviču rahlo "dol visijo" razni nazivi podjetnik leta 03, gazela 03, nagrade Gospodarske zbornice 03, ...

Sej če hočeš dobit eno tako nagrado, morš po moje poznat tiste, ki o tem odločajo ali pa malo podmazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kakašna ja približo točna cena (+-2.000 SIT) za lonec slip-on CBR600F 01?

Pokliči v Fabriko ali v Eliso v Domžalah.

Orientacijsko pa cca 600-700 EUR po slip-on loncu.

(V bistvu sem ti ceno bulldogovih loncev prepolovil)

ZtH! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kakašna ja približo točna cena (+-2.000 SIT) za lonec slip-on CBR600F 01?

Evo: Slip-on, CBR600F - 424,37eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Mene pa zanima ali ima kdo pozna koga. ki po znosni ceni napravi športni izpuh(lonce) za Yamaho FJR 1300 :? Hvaležen bom za vsak namig :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pozdravljeni. Mene pa zanima ali ima kdo pozna koga. ki po znosni ceni napravi športni izpuh(lonce) za Yamaho FJR 1300 :? Hvaležen bom za vsak namig :notworthy:

Voziš motor za 3mio sit, pa rabiš poceni avspuhe? Ne vem, ne vem? :? :hmm: :? Pa kaki prav poceni verjetno ne bodo preveč lepo zgledali ?!? Počakaj še malo, našparaj še malo pa kupi pravi avspuh pa bo! :OK:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola :)

Saj nisem mislil tko za 20k sit. Problem je v tem, da za moj motor prav veliko izpuhov ne delajo, vsaj takih s homologacijo ne. :unsure:

Tako vsaj izgleda situacija po nekaj klicih po slovenskih trgovinah.

Motor je res stal 3 mio+, ampak mar je res potrebno dati za nekaj decibelov več 200 k sit+ :nono:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mar je res potrebno dati za nekaj decibelov več 200 k sit+ :nono:

LP :yea1:

S kompletnim Akrapovičem boš dobil tudi nekaj konjičev in Newton metrov. Sam se odloči.

Samo za decibele si pa lahko navrtaš luknje v avspuh.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest bi pa v zvezi z Akrapotam samo se nekej prasou. Kaksna je razlika med navadnmu Slip-on roram pa Street-legal poj k mu gun notranju dusuic vn odsraufas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa v zvezi z Akrapotam samo se nekej prasou. Kaksna je razlika med navadnmu Slip-on roram pa Street-legal poj k mu gun notranju dusuic vn odsraufas.

prosim? lahko tole v slovenscini poves mogoce? hvala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zvezi z izpuhi Akrapovič bi rad vprašal še eno stvar. Kakšna je razlika med izpuhom Slip-on-line ter izpuhom Street-legal potem, ko slednjemu odstraniš dušilec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko naj bi se te fi premera cevi poznal na zvoku ter krivulji moči.

na krivulji moči po moje ne dosti...glede zvoka..a si že slišal akrapota s slabim zvokom...tu se ne sekiraj...akrapovič bo vseeno ostal pravi akrapo ne glede na to kateri produkt vzameš...po mojem mnenju.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vecji fi = vecji pretok plinov = vecja moc masine se da realizirati. kar pa ne gre v nedogled. vendar samo na eni strani odpreti ne pomaga. obe strani sistema (in and out) morata biti usklajeni, da masina doseze zeljeno/najvecjo moc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vecji fi = vecji pretok plinov = vecja moc masine se da realizirati. kar pa ne gre v nedogled. vendar samo na eni strani odpreti ne pomaga. obe strani sistema (in and out) morata biti usklajeni, da masina doseze zeljeno/najvecjo moc.

A s tem mislis, da je potrebno nastaviti frgazerje a da je potrebno zamenjati celo filter. Glede fi-ja ze velja, de vecji fi pripomore k boljsemu pretoku zraka, sam se mi vseeno zdi de pri Akrapovicu znajo to dobr preracunat. Sej zaradi tega sploh ni velik problem. Bolj se bojim, de se razlika pozna v zvoku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda se pozna pri zvoku, ce dusilec vzames ven. <_<

in da, tudi akrapovic se ne more spremeniti zakone fizike. vcasih se mora tudi periferija masine prilagoditi na povecan pretok plinov. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!