Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

recimo primer: pri wingsu lahko narocis 50 luknjo, 55, 60 in ce se ne motim celo 65 ala motoGP... vendar vse kar je nad 55 bo po morebiti spremenjeni zakonodaji nemogoce spravit v cestni promet.

V nemciji imajo samo street legal varianto akrapovica, s katero se lahko vozijo po cesti in ima tudi a-test..homologacijo za cesto uporoabo.

Je pa tako tih da ga dajejo gor izkljucno za zamnjsanje teze motocikla, ni ne zvoka ne efekta na moci. :wacko: jest ga verjetno potem ne-bi dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tako tih da ga dajejo gor izkljucno za zamnjsanje teze motocikla, ni ne zvoka ne efekta na moci. :wacko: jest ga verjetno potem ne-bi dal.

Sej za taks sistem to ze velja-za cist zaprtega. Sam jest imam problem v tem, de hodim na daljse fure pa tm rabis malo tisji ror-bi imel vstavljen dušilec. Za krajse fure po SLO pa bi imel ror brez dusilca. Pa se po slucajni spremembi zakonodaje nebi blo problemou.

Ravno zato me zanima zvok Stree-legal rora brez dušilca v primerjavi z Slip-on-line.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVA vijaka! to ti je odgovor.

Ko grem na dolgo turco odvijem 2 vijaka in zamenjam lonec z originalnim. B)

(v mislih imam tiste 3-5 dnevne ture) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVA vijaka! to ti je odgovor.

Ko grem na dolgo turco odvijem 2 vijaka in zamenjam lonec z originalnim. B)

(v mislih imam tiste 3-5 dnevne ture) B)

To je ze res. Sam je pa tut res, de ima zaprt Akrapovic sugurno lepsi zvok kot pa original.

Tko de je bols sam dusilc not ustavt, kot pa cel ror menjat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji zgubiš homologacijo s takimi "hitrimi" vložki, ampak mora biti zadeva skup zvarjena. V Italiji bo ta zakon stopil v veljavo spomladi. Za Avstrijo ne vem. Ampak verjemite, tudi mi bomo kmalu "varili", saj pobere naša država same tabolš stvari od vsepovsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo morda kakšne inf.,kaj je s temi ljudmi pr Wings-u?Sem naroču auspuh pr njih pa ga še nism dubu,pa kličem jih že en teden pa niso dosegljiv sploh? :o :angry: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je Akrapovičev dušilec

V minuti ga odšravfaš(izjavil g.Igor Akrapovič) z zadnje strani lonca

post-22-1074964128.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da je v bisvu potem (po idstranitvi dušilca) zvok Stree legal (skoraj) identičen zvoku pravega rece Slip-on Akrapovič rora. A to drži??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo morda kakšne inf.,kaj je s temi ljudmi pr Wings-u?Sem naroču auspuh pr njih pa ga še nism dubu,pa kličem jih že en teden pa niso dosegljiv sploh? :o :angry: :ph34r:

nebi vedu...pri meni so ukrepali še prej kot so rekli....dobil sem ga v 7 dneh....če jih ne dobiš na mobitel probi dobit katero drugo številko.... :hmm:

poročaj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

Najbrž so zelo zasedeni. Jaz sem jih povprašal, če bi meni naredili slipe za moj motor, pa so mi rekli, da majo za delat cele serije za nove tipe. Torej..... :doze:

LP. Pa povej ko boš opravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemciji so v avspuhe vstavili tale lulcek, kot je na Hanzijevi sliki. Lulcek se le zadaj porine v odprtino izpuha (lonca, oz. dusilca). Ta lulcek je zreduciral nivo hrupa na dovoljeno mejo in so tako dobili homologacijo pri TUV. Pri TUV so zelo zajebani.

Ko te bo prijelo, da bi imel "ta hud" zvok bos pac v roke vzel kljuc 10 in bos ta lulcek vzel ven.

Pri registraciji, ga bos pa spet vstavil nazaj v dusilec.

Ta lulcek ti malenkostno vzame moc. So v Akrapovicu rekli, da najvec enega konja.

V avspuhe, ki so bili prodani brez tega lulcka, se ne bo moglo naknadno vstavljati teh lulckov, ker je bil lonec prvotno narejen za brez tega lulcka in bi teza tega lulcka pripomogla k temu, da bi se zadnji del med voznjo odlomil.

Lonci kupljeni s tem lulckom so dodatno ojacani.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da je v bisvu potem (po idstranitvi dušilca) zvok Stree legal (skoraj) identičen zvoku pravega rece Slip-on Akrapovič rora. A to drži???  :?  :?

Ja, a takšni so le novi rori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nekaj bi ma zanimal. Ker bom kupil nov ror in to ta Street-legal, bom verjetno zraven dobil certifikat. Ali moram potem kljub temu it na Viator in auspuh vpisati v homologacijski kartonček kot predelavo. Ce bi, koliko bi to kostal (sem zasledil ceno 4500 pri enem od forumašev, v ceniku pa piše da 12000). :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali moram potem kljub temu it na Viator in auspuh vpisati v homologacijski kartonček kot predelavo.

da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 17.01.04 do 25.01.04 so pri wings-u na dopustu!

kakšno obvestilo v obliki telefonske tajnice spada med osnovno poslovno higieno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko časa pa kej rabijo da ti pri Wingsu pošljejo naročeno. Da če rabijo en mesec da naročim kar kmalu.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko časa pa kej rabijo da ti pri Wingsu pošljejo naročeno. Da če rabijo en mesec da naročim kar kmalu.

LP

Leteči

kot sem že napisal :devil:

meni so poslali po 7 dneh po naročilo....vštevši vikend... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala vsem za odgovore,upam da bo res to da so na dopustu.Naroču sem ga sicer okol 8. januarja pa mi je blo rečen da bo v enem tednu,ampak ga še nism dubil.Sej ne da bi bil siten ampak ker nimam nobenih inf.ne morm vedet ka se dogaja;bo pa potem verjetn vesele tolk slajše pravjo :? .) (vsaj upam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nekaj bi ma zanimal. Ker bom kupil nov ror in to ta Street-legal, bom verjetno zraven dobil certifikat. Ali moram potem kljub temu it na Viator in auspuh vpisati v homologacijski kartonček kot predelavo. Ce bi, koliko bi to kostal (sem zasledil ceno 4500 pri enem od forumašev, v ceniku pa piše da 12000). :hmm:

Da, če hočeš imeti mir. Plačat pa je treba ceno tehničnega pregleda. Jaz sem lansko leto zamenjal platišča in gume na avtu z širšimi, pa sem plačal 4500 SIT. Letos se je tehnični podražil in zna biti kakšen tolar dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za Wingsa se da tut dobit kak nastavk da mal zvok priduši za na tehničnga(neki tazga kot ma akrapovič street-legal)?

Dobi se en čuden vložek v obliki mrežice, kateri zmanjša db, vendar pa precej čudno zgleda, ko ga maš gor in moraš biti pri nameščanju zelo previden, da ti ne uide v lonec- pol pomaga sam lonec dol in ga obrnit,al pa magnet. Če osučeš gas do kraja ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za Wingsa se da tut dobit kak nastavk da mal zvok priduši za na tehničnga(neki tazga kot ma akrapovič street-legal)?

se mi zdi, da samo meritev glasnosti na tehničnem ni dovolj ... mora biti izpuh že prej EU homologiran, da ga lahko na enostaven način vpišeš v homologacijski kartonček ... al pa ne ... bi bilo fino prej vprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za Wingsa se da tut dobit kak nastavk da mal zvok priduši za na tehničnga(neki tazga kot ma akrapovič street-legal)?

neki obstaja...jst osebno bom pa gor kr original vrgu...ko bom rabu...dela je za 10 minut....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nekaj bi ma zanimal. Ker bom kupil nov ror in to ta Street-legal, bom verjetno zraven dobil certifikat. Ali moram potem kljub temu it na Viator in auspuh vpisati v homologacijski kartonček kot predelavo. Ce bi, koliko bi to kostal (sem zasledil ceno 4500 pri enem od forumašev, v ceniku pa piše da 12000). :hmm:

Od 1.5.2004 naprej to ne bo več potrebno, AFAIK --- če boš seveda nemški TUV recimo nosil s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!