Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

13 minutes ago, DAMI34 said:

Torej, če se gre za posel, so stvari razumljive, in če domač proizvajalec gleda mene samo skozi posel, potem ne vidim niti potrebe niti želje, da bi domačega proizvajalca kakorkoli podpiral.

Torej tu ni več čustew niti pripadnosti. In zato mi je čisto vseeno a ma 10ali 20 obletnico, raj si zato zberem drug ror, recimo MASS, kjer še vedno kontaktiram s človekom in kjer mi grejo na roko, ter uredijo vse od a do ž. 

Podpora domačemu proizvajalcu?Ja, ampak samo ko gre le ta v obe smeri, v nasprotnem je to samo eden izmed proizvajalcev, ki slučajno izdeluje raufnke pri nas.

Torej, če živi v Sloveniji, kjer podpira skupnost z enormnimi davki, ki jih plačuje in z zaposlovanjem Slovencev, naj bi moral dajati še več?

Če bi bil zainteresiran samo za dobiček, bi proizvodnjo že davno preselil. Kdo tu govori, da ga mi moramo podpreti? Kupiš tisto kar ti paše, če ne bi imel dobrih izdelkov, se ne bi prodajali. Kdo kupi Clia, zato ker je narejen v Sloveniji? Kupujejo ga, ker je cenejši. Pri nakupu pralnega stoja Gorenje tudi pričakuješ osebno obravnavo Bobinca?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ukica pravi:

js podpiram akrapoviča z nakupovanjem njegovih nalepk..a to tud šteje?:ras::ras:

...in to s kitajske...  :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motolover je razložu po ps-u (pravila službe u JNA) :)

mi npr proizvajamo relativno drage izdelke in če spustimo za par procentov si kupec (recimo mu znanec) lahko kupi en lep moped.

je to potem posel zanj ali zame? Ker zame ni je potem sigurno zanj. al kako?

Akrapović ima 100+ zmag na SP s svojimi rori, BMW na največjem moto sejmu v EU postavi njegovo steno v osrednji prostor - in ne obratno itd...  prepričan sem da bodo tako oče kot Igor preživeli pa čeravno en brez drugega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega dobim te dni. Naročil sem ga pri BMWju, ker se ga pri Elisi ne da. Podobno dela KTM in mogoče še kdo, ki ima z Akrapovičem pogodbo za izdelavo posebnih izpuhov. Izpuhe naroči BMW iz Nemčije in jih sam distribuira po celem svetu. Še v Akrapovičevem katalogu jih ni videti.

ZZ09_HP-sports-silencer.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, motolover pravi:

Torej, če živi v Sloveniji, kjer podpira skupnost z enormnimi davki, ki jih plačuje in z zaposlovanjem Slovencev, naj bi moral dajati še več?

Če bi bil zainteresiran samo za dobiček, bi proizvodnjo že davno preselil. Kdo tu govori, da ga mi moramo podpreti? Kupiš tisto kar ti paše, če ne bi imel dobrih izdelkov, se ne bi prodajali. Kdo kupi Clia, zato ker je narejen v Sloveniji? Kupujejo ga, ker je cenejši. Pri nakupu pralnega stoja Gorenje tudi pričakuješ osebno obravnavo Bobinca?

Ne pričakujem, zato pa nimam niti pralnega stroja Gorenje, niti drugih proizvodov, ki bi jih kupoval na podlagi nacionalne zavesti.

Kupim kar mi je dobro in kar smatram da je za denar ki ga odštejem največ.

Davke tudi jaz plačujem, torej tu ne vidim, da bi mene osebno Akrapovič podpiral, kvečjemu vsi podpiramo prepožrešno in preveč zapufsno državo. Pravzaprav mi ni jasno zakaj ni že selil proizvodnje v tujino.

Včasi mora tudi kaka stvar pogoreti do konca, da se potem na pogorišču sezida novo....in tu mislim državo. Koneckoncev je čas, da jo tudi uspešni nehajo podpirati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, motolover pravi:

Takega dobim te dni. Naročil sem ga pri BMWju, ker se ga pri Elisi ne da. Podobno dela KTM in mogoče še kdo, ki ima z Akrapovičem pogodbo za izdelavo posebnih izpuhov. Izpuhe naroči BMW iz Nemčije in jih sam distribuira po celem svetu. Še v Akrapovičevem katalogu jih ni videti.

ZZ09_HP-sports-silencer.jpg

Moraš to homologirat ? 

Akrapovič je pozabil iz kje je zrastel in kdo so mu bili prvi kupci ,prav na te prve kupce in zveste stranke zdaj gleda zviška in je nefleksibilen v reševanju reklamacij ali popravil .....to je point!   

Drugače pa je Akrapovič seveda v samem vrhu kar se tiče izpuhov in tudi zaradi njega vejo kje je Slovenija !

Država mu bi morala za vse dosežke dati zastonj zemljišče sam če želi pri nas delat ne pa da se bori z biokracijskimi mlini na veter.

Kar se pa mene tiče osebno pa sam lahko rečem da za mene več ne obstaja ,kar naj ima svoje nestetske Teš6 dimnike.....želim mu pa še veliko uspehov in to resno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje mora homologorat ... edin če mu uvoznik da novo homologacijo

kar se tiče pa akrapota, sem pa že svoje povedal in se ne mislim ponavljat :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej za zmagovat ne rabiš akrapoviča to je samo za se palit po lokalih :-D 

 

Za zmagovat moraš imet pravega voznika :-D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, motolover pravi:

Najbrž ja. Pelješ do APPja in daš tistih 35€, vsaj tako je bilo z RRom.

Preveri ,ker KTM ima podobno pogodbo in prav zaradi tega ni potrebna homologacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Kmet2 said:

Preveri ,ker KTM ima podobno pogodbo in prav zaradi tega ni potrebna homologacija.

Bom preveril, ko dobim. Hvala.

53 minutes ago, jany said:

Pa sej za zmagovat ne rabiš akrapoviča to je samo za se palit po lokalih :-D 

Za zmagovat moraš imet pravega voznika :-D 

Malo si zamešal. Za kupiti Akrapoviča moraš najprej zmagovati. Najprej v šoli, potem v službi in tako naprej.. :) 

47 minutes ago, Ciko86 said:

Zato js furam g.p.r ;)

Je to znamka viličarjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

 

Malo si zamešal. Za kupiti Akrapoviča moraš najprej zmagovati. Najprej v šoli, potem v službi in tako naprej.. :) 

Sam res, za kupit akrapoviča moraš bit zmagovauc.

Al pa se potem tako počutit ko precenjen ror gor nabiješ :fyou:. Še večji zmagovauc si, ko pa akrapota gor na BMW nabiješ.

Vse je v filingu :ras:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak je svoj zmagovalec ozirom ima svojega zmagovalca.

moj zmagovalec je naprimer tale horny Fritzl

56967fe76f24a_ktm02.jpg.30085567174c8bf4

...ki se bo ogrel na delovno temperaturo nekje okrog BarićDrage :)

56968051a0c54_ktm01.jpg.e6edef611f6f88d1

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, DAMI34 said:

Sam res, za kupit akrapoviča moraš bit zmagovauc.

Al pa se potem tako počutit ko precenjen ror gor nabiješ :fyou:. Še večji zmagovauc si, ko pa akrapota gor na BMW nabiješ.

Vse je v filingu :ras:

Preveč se obremenjuješ!

 

9 minutes ago, UnionJack said:

vsak je svoj zmagovalec ozirom ima svojega zmagovalca.

moj zmagovalec je naprimer tale horny Fritzl

Je že v garaži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobro, kaj bodo vsi letos na pomaranče navalili? Jojj bomo ratali ko ena horda kawasakijevcev :D

Horny fritzi nima prav posrečenega rora, dolgocasen je, prav tako GT. Zato ga pri meni ne bo!!!

pred 3 minutami, motolover pravi:

Preveč se obremenjuješ!

Ti maš pa preveč čustev zarad enga rora :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, motolover said:

Je že v garaži?

že 2 s sliponi so mi zviznl pred nosom ker sm kao čakal na depresijo v zimskem filingu :) 

zgleda da nemci niso tok u depri !

pričakujem do srede februarja.

1 hour ago, DAMI34 said:

Ma dobro, kaj bodo vsi letos na pomaranče navalili? Jojj bomo ratali ko ena horda kawasakijevcev :D

zgleda, odkar sm ga lan junija sploh prvič vidu je blo to to. 

ampak ni panike ker ohranjam še oba japonca in angleža u garaži za mal kolobarjenja :)

mi pa auspuh od akre kar paše na brutalneža. na angležu mam mivv na suzy pa mass. sve radi estetike ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je! letos se sploh prebujajo.... tok enih stvari k jih mamo zdele še nobeno zimo ni blo - u moji branži....

še prej moram pa od otroka in žene bicikle pod strop obesit ker ni placa u garaži. te točke še nisem naznanil :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, UnionJack pravi:

že 2 s sliponi so mi zviznl pred nosom ker sm kao čakal na depresijo v zimskem filingu :) 

zgleda da nemci niso tok u depri !

pričakujem do srede februarja.

zgleda, odkar sm ga lan junija sploh prvič vidu je blo to to. 

ampak ni panike ker ohranjam še oba japonca in angleža u garaži za mal kolobarjenja :)

mi pa auspuh od akre kar paše na brutalneža. na angležu mam mivv na suzy pa mass. sve radi estetike ;) 

Nej ti bo sa srečom, tak moped kot izpuh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še zdej ne vem... a moram zdej dol pošravfat Akrapovića...al se loh še vozim z njimi....  :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Zivnorc pravi:

...še zdej ne vem... a moram zdej dol pošravfat Akrapovića...al se loh še vozim z njimi....  :huh: 

Najbolje da z Dolenčki vred vse prodaš ....evo zdej veš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!