Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

ka komplicirate?

gres k unmu od kogar mas izpuhe, če mas pa arow al pa bla bla gres pa k kakem fušerju pa odpre izpuh pa volno noter da - ne se sekirat jo bo ze on dubu (po vezah) tako kot mata wings al pa akraopvic. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem arrowa dol jemal ja bila zadej ploscica z napisom "žan d.o.o." kaj je to kak slovenec k arrowe stima al kaj?? (aha arrow je bil ze na motorju ko sem ga kupil rabljenega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem arrowa dol jemal ja bila zadej ploscica z napisom "žan d.o.o." kaj je to kak slovenec k arrowe stima al kaj?? (aha arrow je bil ze na motorju ko sem ga kupil rabljenega)

Po moje si ti kak ponaredek arrowa gor dobu, ko si motor kupil :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni ponaredek. Nekdo si je privoščil svojo reklamo na ispuhu ARROW.

Sej sem mel tud jest podoben primer, samo da je stručko - ki se s temi ispuhi res ukvarja, ugotovil na 3 m, kdo ga je izdelal. Ni pomebna nalepka ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še novička iz MCN pri predstavitvi novih izpuhov Akrapovic na Suzukiju GSX -R 600:

"The Bolt On Exaust carries the firms FAMOUS NAME AND LOGO".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še novička iz MCN pri predstavitvi novih izpuhov Akrapovic na Suzukiju GSX -R 600:

"The Bolt On Exaust carries the firms FAMOUS NAME AND LOGO".

ja in :?

akro je ja ze legenda. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi narodi, razen Slovencljev, so ponosni na (pa četudi je prej drek kot zlato) stvaritve svojih posameznikov. Mi šele takrat, ko se dotični zvrne v jamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me ,če ima akrapovič objavlen tudi cenik?

Na njihovi strani sem bil že večkrat pa ga nisem zasledil. :? :?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, direktnih cenikov nimajo objavljenih. Lahko pa jim posles e-mail in bos zvedel tocno ceno. Ce ne pri njih, pa pri drugih prodajalcih sirom Slovenije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna/ dela na Akrapoviču: a se že ve, kdaj bo prišel izpuh za FZ& Fazerja (novega :D ) in koliko bo najcenejša verzija. Že kar nekaj časa gledam njihovo stran, pa še nikjer besede o njem.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna/ dela na Akrapoviču: a se že ve, kdaj bo prišel izpuh za FZ& Fazerja (novega :D ) in koliko bo najcenejša verzija. Že kar nekaj časa gledam njihovo stran, pa še nikjer besede o njem.

Na obisku tovarne smo videli FZ6 na razvojnem oddelku. Iz tega sklepam, da je bodisi ze narejen, bodisi bo ravnokar. Cena je primerljiva ostalim A. izdelkom (En lonec okrog 100.000)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imajo že narejenega za FZ6,samo homoligirat ga morajo,cena bo okrog 200.000sit :hmm: ,na ogled in prodajo bo v nekaj tednih,dobil odgovor po mail-u :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Tukaj lahko preberete članek o tem, kako smo motosvetovci bili na obisku pri Akrapoviču, kjer so nas informirali o podjetju, kako izdelujejo najboljše izpuhe na svetu, in podobnem... Res fino!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebral članek...akrapo ruls.....bi moral it enkrat pogledat to tovarno...preseneča me da ni nekih velikih logotipov ki bi opozarjali na lokacijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za pomoč!

Da se dobit samo lonec, sem se pozanmil!!

Eden je vprašal od kod sem: Murska Sobota ( okolica )

Hvala...sem ponosni lastnik akrapoviča.....!

Bomba... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tkole, da bo fama o nevemkakšnih prednostih in povečanju moči z Akrapoti malo trpela, bom na kratko povzel test po novem strogem EU zakonu homologiranih izpuhov v februarskem Moto magazinu. Poleg Akrapota, so na yamahi Fazer 600 testirali še lonce Remus, Devil, Laser, Mivv, Nikko, Ninja, Pro Gun, Scorpion in seveda original.

Performanse: Pridobitev moči je v primerjavi z originalom malenkostna oziroma nična. Enega konjiča pridobimo zgoraj, pri 11.000 ob/min in ne "spodaj", kjer bi bil bolj uporaben. Pri testu pospeškov v peti se ni noben izkazal bolje od originala, kar kaže na to, da se tudi krivulja navora ni nič izboljašala. (če se mi bo dalo, bom enkrat poskeniral grafe, ki so jih naredili na Fuchsu) Proizvajalci izpušnih loncev priznavajo, da je težko narediti boljši lonec kot je originalen yamahin. Torej glavni prednosti sta izgled in zvok, za takšne kot je Akrapo pa tudi teža. Vse naštete lonce je mogoče tudi poslušati na straniwww.motomag.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky a ti govoriš samo o menjavi lonca ali celega izpušnega sistema?

Na ogledu so nam lepo pokazali grafe performansov:

- originalnega izpušnega sistema,

- samo z menjavo lonca,

- z menjavo kompletnega sistema.

Lepo so povedali, da je razlika med prvo in drugo alinejo minimalna.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammmm, jap Tadej maš prav razlika med celotnim sistemom in odprtim loncem je občutna, .... in jap ljudje božji razlika med odprtim loncem in zaprtim z nastavkom, da je homologiran tudi!

Bistvo odprtih loncev in celih sistemov je v tem da so odprti ne pa da imajo not dodatke, ki kvarijo pretok plinov.

Hmm med homologiranim Akrapovičem in originalom je pa dejansko razlika v teži in nekoliko v barvi tonu motorja in basta ostalo nepomembno.

Tko da fanta oba imata prav, samo da en govori o hruškah drugi o lubenicah, .... jst pa samo hočem pomlad pa na cesto.

Z.t.H.! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, samo za lonce gre. Gdo pa misliš, da od ostalih proizvajalcev sploh izdeluje celotne sisteme? Pa kdo jih sploh kupuje? V fr je cena za akro lonec slabih 600 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, samo za lonce gre. Gdo pa misliš, da od ostalih proizvajalcev sploh izdeluje celotne sisteme? Pa kdo jih sploh kupuje? V fr je cena za akro lonec slabih 600 EUR.

Kolk naj ti jih naštejem?? Nojima,Yoshimura, Arrow,Leo vince, Remus,Shacal, Termignoni, mig,... Celoten sistem 4v1 je precej cenejši kot pa dva lonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk naj ti jih naštejem?? Nojima,Yoshimura, Arrow,Leo vince, Remus,Shacal, Termignoni, mig,... Celoten sistem 4v1 je precej cenejši kot pa dva lonca.

Mislil sem proizvajalcev omenjenih v tistem testu. Samo Remus. Mogoče Scorpion? Ok?

S tem sem hotel povedati, da verjetno večina nima takšne high-end tehnologije kot Akrapo, zato tudi z novimi krivinami ni nč boljš. Pa še tole, v franciji dovoljujejo, da z izpuhom in ostalimi posegi v motor brez dodatnih procedur povečaš moč motorja za 5 (al 3? mater sem pozabljiv) konjev. V nasprotnem primeru, mora motor znova na homologacijo. Prek 100 konjev pa itak zakonodaja ne dovoljuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., so na yamahi Fazer 600 testirali še ...

A to je bil test izveden na fzs600 ali fz6 ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!