Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

2 hours ago, Darko3g said:

Mene pa zanima koliko ventilatorjev smo dejansko uporabili / potrebovali (trenutno nič) in koliko kupili.

Boljše je vprašanje za koliko smo jih kupili in koliko je res uporabnih ???   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojs Hojs Hojs..lej jih :P

Slovenci se vračajo v popoldanskih urah mimo karantenskih kontrolnih točk ... ??????

118469477_10223879546438729_4667925703244834186_n.jpg.a2b313bd77c9e5ee6ec628eff6022f60.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Darko3g said:

Mene pa zanima koliko ventilatorjev smo dejansko uporabili / potrebovali (trenutno nič) in koliko kupili.

To je stranskega pomena, pomembni je da se denar obrača... Denar so dobro obrnili, nardili nek buznisda je dali ljudstvo mir. 

Drugače pa so ventilatorji če so kvalitetni in ne po nabavljeni po principu patrie, uporabna stvar pa jih lahko malce raztalajo po bolnicah ki vedno jočejo da ni opreme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav neverjetni smo. Še kar spremljamo korona virus, ki se skriva.

Da malo obnovimo.

V pol leta (to je šest mesecev) je bilo cca 2700 pozitivnih testov, s tem da so bili lahko posamezniki testirani večkrat.

V pol leta (to je še kar šest mesecev) je bilo 420 aktivnih primerov.

Ali niso ti podatki dovolj zgovorni sami zase.

V pol leta se rodi in umre cca 10.000 ljudi.

Lepo vas prosim ukinimo že to "temo" v naših glavah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni tema, ki so se jo spomnili na MS .... to je svetovna tema .... 

v tej poplavi objav in strokovnjakov, se je res zgubilo bistvo ... to je namen dezinformacij raznih skupin ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

To ni tema, ki so se jo spomnili na MS .... to je svetovna tema .... 

v tej poplavi objav in strokovnjakov, se je res zgubilo bistvo ... to je namen dezinformacij raznih skupin ;) 

Saj, ukinimo to na svetovni ravni. Mislim pa na dvoje.

Na "témo" (osnovni, osrednji predmet obravnavanja - v našem primeru koronavirus)

in na "temò" (duševno stanje nerazsodnosti, obupa in stanje, ko se preprečuje svoboda, napredek ali kritično mišljenje). 

Pa to, pa tak.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bodo avioni NATA u rikverc preletel Slovenijo v čast drugemu valu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, tomash pravi:

Saj, ukinimo to na svetovni ravni.

dj.. sprož svetovno gibanje proti paniki korona virusu ...

podpiram te ... s fulom :P

Fotografija osebe Milan S Maus.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, maus pravi:

dj.. sprož svetovno gibanje proti paniki korona virusu ...

podpiram te ... s fulom :P

Fotografija osebe Milan S Maus.

Je že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, žur placi zdej ne obratujejo, pa kaj. Še vesno ne vem kaj se folk tolmo buni, kaj se je sploh soremenilo s karanteno? Maske nosijo japonci in kitajci po mestih že leta, to da si je treba redno umivat roke in ne dihat ljudem za vrat je stvar kulture. Za resne stvari se gre lahko kamor je treba. 

Nisem zelo star ampak, so bile večje frke v zadnjih 120letih kot navodilo  "ne klatit okoli". 

A ste taki odvisniki od jadranke al kaj? Pejte jahat ženo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

A ste taki odvisniki od jadranke al kaj? Pejte jahat ženo :P

Daj jo prosim vprašaj, kdaj ima čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Darko3g said:

Daj jo prosim vprašaj, kdaj ima čas.

Sem mislil vsak svojo, vprašaj soseda če ti jo posodi. Jaz moje ne šeram sem staromoden. 

 

Ps: imam rešitev za slovensko ekonomijo v času jesenskega vala in zelo poceni je, naj talajo za đabe gradbena dovoljenja gradnjo prizidkov in popravila na hiši, to se bojo vrteli mešlaci, se bo trošlo na veliko vsak bo mel za popravit streho pa bo hiša mela čudežno še eno nadstropje več in ves denar bonostal v državi. 

Popravljeno . Popravil smasher
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....  v večini so ljudje packi.... delam v trgovini s tekstilom ti lohk iz prve roke povem..... še več na to temo bi pa lahko kak zdravnik in medicinsko osebje povedalo....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, smasher pravi:

 

A ste taki odvisniki od jadranke al kaj? Pejte jahat ženo :P

ženo še vedno rad pojaham, pol bi pa na jadranko šel. Odvisen sem od omejevanja svobode gibanja z izgovorom, da nau kdo okužen nazaj pršu. 

A lej ga zlomka, v faking krizi marca sem delal po celi Slo in delu Italije, pa me je koronca pri miru pustila.

Sovražim vse meje in vsa omejevanja, ker niso povezana z realnostjo. Realnost je da si lahko pacek tako na Jadranki, kot nekje v Ljubljani ali Hrastniku ali Bosni...korona ne loči med mejami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o šit..

Ta korona je pa res hudič!
Ubogi dečko je umrl 3x v različnih državah...
???
118645725_10222310771628867_1808667360945492751_n.jpg.17ca4e6b2058df13d46515f4f8e32308.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, DAMI34 said:

ženo še vedno rad pojaham, pol bi pa na jadranko šel. Odvisen sem od omejevanja svobode gibanja z izgovorom, da nau kdo okužen nazaj pršu. 

 

Sovražim vse meje in vsa omejevanja, ker niso povezana z realnostjo. Realnost je da si lahko pacek tako na Jadranki, kot nekje v Ljubljani ali Hrastniku ali Bosni...korona ne loči med mejami.

Ah, omejujejo nas vedno, samo veriga je dost dolha, zdej so jo prevej skrajšali. Mene tut jebejo vsi bedni zakoni ki skrbijo za razne varnosti... zakaj si ne morem v garaži sestavit avijona in ga peljat en krog? Kaj me omejujejo prasci birokratski. 

Zdej pa je samo fora, da si vsaka država svoje packe drži znotraj meja, ker tisti grupne žurke ki so jih meli razni packi ki si po možnosti radi šerajo razne tekočine pol nardijo celo pizdarjo. 

Mislim... moja babica je nekaj časa preživela v Lj znotraj žice... tisto je bilo omejevane gibanja in svobode...

Zdej ko se reče folku ne swingat okoli doma se drkajte pa je frka.. Pa televizije 4k pa vsi možni pripomočki. Vse ulice bi lahko bile čiste, vse njive urejene... Jaz sem ena lenoba, pa nisem imel še dovolj fraj časa letos. Kdor rabi delo, delo se zmeraj najde... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, smasher pravi:

Pejte jahat ženo :P

ti razžagana in nasekana drva nazaj v hosto nosiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

14 hours ago, smasher said:

Ok, žur placi zdej ne obratujejo, pa kaj. Še vesno ne vem kaj se folk tolmo buni, kaj se je sploh soremenilo s karanteno? Maske nosijo japonci in kitajci po mestih že leta, to da si je treba redno umivat roke in ne dihat ljudem za vrat je stvar kulture. Za resne stvari se gre lahko kamor je treba. 

Nisem zelo star ampak, so bile večje frke v zadnjih 120letih kot navodilo  "ne klatit okoli". 

A ste taki odvisniki od jadranke al kaj? Pejte jahat ženo :P

Zur placi zaprti? Hah, optimist.

Privatke po vecjih lokalih se zmeraj pokajo.. no pa tudi lokali pokajo po sivih. Jokamo nad Hrvati, pri nas ni pa nic drugace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, ukica said:

 

Zur placi zaprti? Hah, optimist.

Privatke po vecjih lokalih se zmeraj pokajo.. no pa tudi lokali pokajo po sivih. Jokamo nad Hrvati, pri nas ni pa nic drugace.

 

36 minutes ago, smasher said:

 

Zdej pa je samo fora, da si vsaka država svoje packe drži znotraj meja, ker tisti grupne žurke ki so jih meli razni packi ki si po možnosti radi šerajo razne tekočine pol nardijo celo pizdarjo. 

 

Sem že v kasnejšem postu odgovoril na to. Žurke so manj internacionalno pisane in ne rabiš lovit kontaktov po celi EU ali še dlje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, smasher pravi:

Sem mislil vsak svojo, vprašaj soseda če ti jo posodi. Jaz moje ne šeram sem staromoden. 

 

Ps: imam rešitev za slovensko ekonomijo v času jesenskega vala in zelo poceni je, naj talajo za đabe gradbena dovoljenja gradnjo prizidkov in popravila na hiši, to se bojo vrteli mešlaci, se bo trošlo na veliko vsak bo mel za popravit streho pa bo hiša mela čudežno še eno nadstropje več in ves denar bonostal v državi. 

Ni treba kaj talat, samo zaprejo vse tak kot so pa vsi navalijo po gradbeni materjal ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 2 metra pa se nčne sekirajo,,

20200829_172505.jpg

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!