Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pač nočeš (ali ne zmoreš) razumet. Zato pa je na Švedskem tako kot je pri nas pa tudi kot je. Ukrepi , restrikcije in palica. In prav je tako. In ne bo drugače...ker je tukaj BALKAN. 

Slovenci pa smo ravno prava izpeljanka....radi bi bili svetovljani med tem ko se nam na škornjih še vedno suši hlevski gnoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede korone se naš folk obnaša nekako tako, kot v prometu. Ne pelje skozi vas 50 zato ( če sploh pelje) ker je to varno, ampak predvsem zato, ker ve, da je lahko kaznovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No comment... kamniska bistrica,,90%vdaj brez mask,,

20201025_140723.jpg

20201025_140720.jpg

20201025_140536.jpg

20201025_140531.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Španski premier Pedro Sanchez pa je zaradi hitrega širjenja bolezni znova razglasil izredne razmere za celotno državo. Uvedli bodo tudi policijsko uro. Ukrepi bodo v veljavi predvidoma pol leta.

https://www.24ur.com/novice/korona/crn-dan-na-hrvaskem-in-madzarskem-v-avstriji-pred-praznikom-pozivajo-spostujte-ukrepe.html

...kar dolg val okužb se predvideva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Virus je prvi obrambni zid ukrepov z 9. oktobra prebil, kot da ga ne bi bilo.


ukrepi proti virusu so bolj kot boj z mlini na veter. Zanimivo, da okuženi primeri, ki jih poznam niso okužili svojih bližnjih stikov...tudi sem zasledil, da večina ne ve kje se je okužila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, BIF pravi:

Pač nočeš (ali ne zmoreš) razumet. Zato pa je na Švedskem tako kot je pri nas pa tudi kot je. Ukrepi , restrikcije in palica. In prav je tako. In ne bo drugače...ker je tukaj BALKAN. 

Slovenci pa smo ravno prava izpeljanka....radi bi bili svetovljani med tem ko se nam na škornjih še vedno suši hlevski gnoj.

veš v severni Koreji je tudi ukrep, da imajo vsi iste frizure, drugače pa restrikcija palica in še kaj. Pa ti nočeš razumet.

Jaz ne vidim, da smo Slovenci manj disciplinirani od drugih EU narodov, nsmreč imamo približno podoben porast okužb. Pa veliko borbe za oblast, relativno slabe in površne ukrepe in določen procent naroda, ki slepo sledi.

Je bilo lepo zapisano tudi pri linku na Švedsko, maska marsikdaj, daje občutek lažne zaščite (sploh tista na ušesu in pod brado) Veliko boljša je distanca.

Da nekateri drugi narodi, kljub maskam zunaj niso zaprli lokalov /seveda pod določenimi ukrepi) pa tudi pove, da ne mislijo vsega zafrčkat.

Tako da govorit o Slovenskem narodu kot "svetovljanih s hlevskim gnojem na škornjih" očitno potrjuje da smo po tvojem "za hlapce rojeni". In tako bo, dokler se bodo vladajoči iz nas norca delali (pa nisem omenil nobene stranke, ker je vsa elita enaka)

ps. zakaj pa hlapcem ne pojasniš zapisa NIJZ in njihovega pisanja po netu? Sem lepo zapisal, označil točke itd..teoretično bi se hlapci lahko držali tudi internetnih priporočil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

No comment... kamniska bistrica,,90%vdaj brez mask,,

 

 

 

 

zato ker vedo da je bedarija. In ni to tržnica v Lh, folk lazi v gozd. Razn tebe, ki jih slikaš :P

 

pred 9 minutami, vandrovec pravi:


ukrepi proti virusu so bolj kot boj z mlini na veter. Zanimivo, da okuženi primeri, ki jih poznam niso okužili svojih bližnjih stikov...tudi sem zasledil, da večina ne ve kje se je okužila.

zihr so bili sami v gozdu brez maske, takrat je virus najbolj nevarn :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

ps. zakaj pa hlapcem ne pojasniš zapisa NIJZ in njihovega pisanja po netu? Sem lepo zapisal, označil točke itd..teoretično bi se hlapci lahko držali tudi internetnih priporočil.

jer nijz?? a ta od kretenabrezmaskekreka ? dej ne hebi ..

 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

zato ker vedo da je bedarija. In ni to tržnica v Lh, folk lazi v gozd. Razn tebe, ki jih slikaš :P

nehaj..en čez drugega , en mimo drugega brez razdalje.. .. kot podgane v gnezdu.

in ja full neosrednjeslovenskih registracij..dripci iz obale vnašajo virus.. a ni blo tko z lj tablicami poleti v kopru ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

jer nijz?? a ta od kretenabrezmaskekreka ? dej ne hebi ..

 

nehaj..en čez drugega , en mimo drugega brez razdalje.. .. kot podgane v gnezdu.

in ja full neosrednjeslovenskih registracij..dripci iz obale vnašajo virus.. a ni blo tko z lj tablicami poleti v kopru ?

pa ti predpisujejo ukrepe in tako pišejo o koroni in prenosu.. Da horde ljubljančanov se je trlo na obali spomladi :P zdej vam kp vrača milo za žajfo (ps, pred mojo bajto je GO, KP, LJ in PO tablica) vsi živimo v isti ulici. Verjamem da se folk boji voziti izven dovoljenih con.

NIJZ informacija

KAKO SE NOVI KORONAVIRUS PRENAŠA MED LJUDMI?

Novi koronavirus se med ljudmi prenaša kapljično. To pomeni, da je za prenos potreben tesnejši stik z bolnikom (razdalja do bolnika manj kot 1,5 m).  Možno je, da se z novim koronavirusom okužimo tudi ob stiku z onesnaženimi površinami, ni pa še jasno, kako pomembna je ta pot prenosa.

Čeprav ni dokazano, da bi se novi koronavirus prenašal po zraku (aerogeno), se svetuje previdnost in zaščita pri posebej tveganih posegih v zdravstvenih ustanovah (npr. ob bronhoskopiji, kjer nastaja kužni aerosol). Bivanje v istem prostoru z bolnikom (če smo na razdalji vsaj 1,5 m) ne predstavlja tveganja.

 

ps. nijz nikjer ne piše, kako se z zdrave na zdravo osebo prenaša virus :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, vandrovec pravi:


ukrepi proti virusu so bolj kot boj z mlini na veter. Zanimivo, da okuženi primeri, ki jih poznam niso okužili svojih bližnjih stikov...tudi sem zasledil, da večina ne ve kje se je okužila.

nihče ni okužen pač pa samo pozitven izvid PCR testa, ki pa ni namenjen diagnostiki za COV-19

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

pa ti predpisujejo ukrepe in tako pišejo o koroni in prenosu.. Da horde ljubljančanov se je trlo na obali spomladi :P zdej vam kp vrača milo za žajfo (ps, pred mojo bajto je GO, KP, LJ in PO tablica) vsi živimo v isti ulici. Verjamem da se folk boji voziti izven dovoljenih con.

NIJZ informacija

KAKO SE NOVI KORONAVIRUS PRENAŠA MED LJUDMI?

Novi koronavirus se med ljudmi prenaša kapljično. To pomeni, da je za prenos potreben tesnejši stik z bolnikom (razdalja do bolnika manj kot 1,5 m).  Možno je, da se z novim koronavirusom okužimo tudi ob stiku z onesnaženimi površinami, ni pa še jasno, kako pomembna je ta pot prenosa.

Čeprav ni dokazano, da bi se novi koronavirus prenašal po zraku (aerogeno), se svetuje previdnost in zaščita pri posebej tveganih posegih v zdravstvenih ustanovah (npr. ob bronhoskopiji, kjer nastaja kužni aerosol). Bivanje v istem prostoru z bolnikom (če smo na razdalji vsaj 1,5 m) ne predstavlja tveganja.

 

ps. nijz nikjer ne piše, kako se z zdrave na zdravo osebo prenaša virus :P

 

 

 

Klikni in si preberite  mogoče komu pomaga razsvetliti temo  http://www.holist.eu/lanka.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima ta naš nijz pojma nič. 

če bi imeli kaj pojma in znanja nebi bilo toliko pozitivnih.. da vidimo rezultate čez en teden.. 

folk se prosto vozi med regijami - videno danes..folk med ljudmi ne nosi mask čeprav je razdalja manjša kor 1,5m... videno danes..

pred svojo bajto mi je neumno nosit masko čeprav sem "zunaj" ...

samo tam v kamniški bistrici sem se pa počutil slabo..tud vizirja nisem odprl..ne čika - pa veš kaj to pri men pomeni..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kaizer pravi:

Klikni in si preberite  mogoče komu pomaga razsvetliti temo  http://www.holist.eu/lanka.html

tumač za brat. Sem potegnu kar izvleček:

To je dobro, da takrat v osemdesetih, ko je bil AIDS na pohodu, še nismo imeli NIJZ-ja, ker bi sicer morali vsi s kondomom na tiču, okrog po vasi špancirat... ?

Pravkar, thumper pravi:

nima ta naš nijz pojma nič. 

če bi imeli kaj pojma in znanja nebi bilo toliko pozitivnih.. da vidimo rezultate čez en teden.. 

folk se prosto vozi med regijami - videno danes..folk med ljudmi ne nosi mask čeprav je razdalja manjša kor 1,5m... videno danes..

pred svojo bajto mi je neumno nosit masko čeprav sem "zunaj" ...

samo tam v kamniški bistrici sem se pa počutil slabo..tud vizirja nisem odprl..ne čika - pa veš kaj to pri men pomeni..

 

ja, da si v strahu, folk pa ni, in ne verjame v kretenizme...

122763701_975621002924417_3996226610831896242_n.jpg.95c307c23445b7c302a2ed20b3e192d1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, kaizer pravi:

Klikni in si preberite  mogoče komu pomaga razsvetliti temo  http://www.holist.eu/lanka.html

Dr. Lanka je v 1 litru morske vode našel čez 100 milijonov različnih virusov, ki so se med seboj pomembno razlikovali.  :lol1:

dejte nehat ..100 000 000 različnih viruso je najdu v enem litru vode?  rega ne zmore v 30 letih 100 strokovnjakov.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

Dr. Lanka je v 1 litru morske vode našel čez 100 milijonov različnih virusov, ki so se med seboj pomembno razlikovali.  :lol1:

dejte nehat ..100 000 000 različnih viruso je najdu v enem litru vode?  rega ne zmore v 30 letih 100 strokovnjakov.. 

Le dobro in pozorno preberi do kraja. Kdor ne bere ga pobere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, kaizer pravi:

nihče ni okužen pač pa samo pozitven izvid PCR testa, ki pa ni namenjen diagnostiki za COV-19

 

Dva sta morala v bolnišnico, prvi že pred meseci v Braziliji, po treh dneh je bil odpuščen, je pa še dolgo čutil posledice, drugega so včeraj ponoči morali odpeljati na kisik, po dobrem tednu prehlajenosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se malo vozil proti večeru z avtom .. na vsaki bencinski pumpi v Ljubljani polno vozil in vsi  zunaj pijejo koffe to go ... super, kajne :huh:

če je red je red ... ni kaj :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsod itak. Zjutraj v Domzalah isto, vsi hengajo na kofetu ? Jebivetrsko pac, ker ipak je lustn bit doma, pa 80% place vlect, zakaj pa ne. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

Danes sem se malo vozil proti večeru z avtom .. na vsaki bencinski pumpi v Ljubljani polno vozil in vsi  zunaj pijejo koffe to go ... super, kajne :huh:

če je red je red ... ni kaj :P 

 

a se ne sme zunaj pit kafeta? Kadit? Fak...jst vse ogrožam, sem 2x pil zunaj kavo in kadil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

a se ne sme zunaj pit kafeta? Kadit? Fak...jst vse ogrožam, sem 2x pil zunaj kavo in kadil :P

 

ne razumeš poante .. čisto vseeno bi bilo, če bi bili lokali odprti ;) 

tako pa imajo nekateri delnice v Petrolu in to je to ... štekaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!