Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 39 minutami, Whiskey pravi:

Mislil sem tiste kateri niso upoštevali navodil in provokatorje na protestih. Primer kateri je krožil je bil z "Rebel TV" neke marginalne NGO. Kazni preračunano pa so večje od 3.000 € za prekrškarje. Tam bi jih ćapca Ćordić in Lićina v hipu fasala z vzgojno palico, lisice na roke pa na glavo v marico.

čapca je reku... :lol1:lol človek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

točno tako, pa še bolje bi bilo. Bi vsaj sedel kulturno pri mizi.

 

ps...h14dni nazaj, ko se je okužba najbolj širila, smo veselo sedeli na OMW, ridah, jedli perutničke, pice al še kaj boljšega. Brez mask, brez drame in brez strahu. Sedaj se pa bojimo že ljudi, ki daleč stran od nas na havbi avtomobila pijejo kavo..daleč so nas pripeljali tile naši Covid strokovnjaki, zelo daleč :P

 

....zvedajoč se stanja in ukrepov ste zavestno sedeli skupaj jedli in se zabavali...brez mask, drame in strahu.....

Ni v Sloveniji dovolj Covid strokovnjakov, ki bi lahko sanirali dejanja Covid BEDAKOV!...zato smo prišli tako daleč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo reklam vmes, da se spočijemo

https://www.24ur.com/popin/zanimivosti/19-letni-britanec-visel-z-najvisje-zgradbe-na-hrvaskem-in-izvajal-vzgibe.html

Citiraj

Iz hrvaške Elektroprivrede so že sporočili, da ugotavljajo, kako se je mladeničema uspelo povzpeti na vrh dimnika in kje so v tistem času bili varnostniki. 

Ja kak te bo korona pol harala :) če še večjih komadov ne morejo zadržat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, BIF pravi:

....zvedajoč se stanja in ukrepov ste zavestno sedeli skupaj jedli in se zabavali...brez mask, drame in strahu.....

Ni v Sloveniji dovolj Covid strokovnjakov, ki bi lahko sanirali dejanja Covid BEDAKOV!...zato smo prišli tako daleč!

dej umiri se angelček...

zavedajoč se ukrepov (sem nalašč zapisal "smo", žal nisem imel časa sedet) se je sedelo tako kot je bilo predpisano.

Ni v Sloveniji takih Covid paranoikov, kot tisti, ki sedijo doma z dalnogledom v roki ter modrujejo in 3x dnevno preverjajo številke, ki jim jih posredujejo mediji. Zato smo tam, kjer smo.

"Get a life" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena globoka naše birokratske države

Dokazila in izjave

Pri prehajanju med občinami mora imeti posameznik pri sebi ustrezno dokazilo, s katerim izkaže uveljavljanje izjeme, in lastnoročno podpisano čitljivo izjavo, ki vsebuje naslednje podatke:

  • ime in priimek,
  • naslov bivališča,
  • naslov oziroma kraj cilja potovanja,
  • navedbo razloga, ki upravičuje gibanje in zadrževanje,
  • navedbo morebitnih ožjih družinskih članov ali članov skupnega gospodinjstva, ki gibljejo in zadržujejo z njim,
  • navedbo, da njemu ali ožjim družinskim članom ali članom skupnega gospodinjstva, ki se gibljejo in zadržujejo z njim, ni bila odrejena osamitev (izolacija) ali karantena,
  • navedbo, da se zaveda kazenske ali odškodninske odgovornosti zaradi neupoštevanja predpisov, odredb ali ukrepov za zatiranje ali preprečevanje nalezljivih bolezni pri ljudeh,
  • navedbo, da se zaveda omejitev iz tega odloka in da jih bo spoštoval.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

dej umiri se angelček...

zavedajoč se ukrepov (sem nalašč zapisal "smo", žal nisem imel časa sedet) se je sedelo tako kot je bilo predpisano.

Ni v Sloveniji takih Covid paranoikov, kot tisti, ki sedijo doma z dalnogledom v roki ter modrujejo in 3x dnevno preverjajo številke, ki jim jih posredujejo mediji. Zato smo tam, kjer smo.

"Get a life" :P

 

Zdaj si me spomnil, da spet daljnogled nastavim :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

Zdaj si me spomnil, da spet daljnogled nastavim :) 

pa na spid dial dej 113 :P

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/logar-med-cakanjem-na-rezultate-koronatesta-v-narodno-galerijo/540278?fbclid=IwAR2iCJWmZiTOYjakKK2bXGG876AOoXZ29uQV8cvWXR6-GVopiwMSxa2e1bk

ne pit kave, pojdite raje v narodno galerijo, sploh če čakate rezultate testa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

najprej mi definiraj čapac, čefur...

Ne poznam prave definicije, zato pa sprašujem.... jaz sem vedno mislil da je čapac 'počefurjen' slovenec, brez južnih korenin :) zato sklepam da te je pri zlatkotu zmotila beseda čapac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čapac je tisti ki nosi čapko :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ne pit kave, pojdite raje v narodno galerijo, sploh če čakate rezultate testa :P

Logar je šel samoiniciativno na test. A ti bi šel potem domov, se razkužu in se zaprl v špajzo?

Pr smrkoucu je v firmo pršu en balkanez na zdravilih. Debila južnjaškega so takoj nagnal na test. Zdej je pa panika kaj sploh narest, ker se je ćipćapar gibal okoli enih 20 zaposlenih. Firma si ne sme prvoščit izpada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Whiskey pravi:

Logar je šel samoiniciativno na test. A ti bi šel potem domov, se razkužu in se zaprl v špajzo?

A ni v navodilih, da moraš doma/v osamitvi počakati na rezultate?

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, BlackDoc pravi:

Ne poznam prave definicije, zato pa sprašujem.... jaz sem vedno mislil da je čapac 'počefurjen' slovenec, brez južnih korenin :) zato sklepam da te je pri zlatkotu zmotila beseda čapac...

ne, ne vem kaj je čapac, čefur... pa sem prosil za definicijo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Žiga Turk na Twitterju Mestu Ljubljana predlaga, da zaradi širjenja koronavirusa priporoči enosmeren promet pešcev na pločnikih - da se hodi, kot se vozi, po desni, če je pločnik na obeh straneh este. "Tek omejiti na pločnike," piše Žiga Turk. "Prav tako naj se uvede enosmeren promet na PST - sourno."

 

Uau, na twiterju je predlagal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

Uau, na twiterju je predlagal...

Ma ta je pa res debil.

In kaj greš potem po PST okol Ljubljane?

lp

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

ne, ne vem kaj je čapac, čefur... pa sem prosil za definicijo :) 

Na Jesenicah je to zadnji pravi Jeseničan, ki ob smrti izjav: Evo, odoh i ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Whiskey pravi:

Logar je šel samoiniciativno na test. A ti bi šel potem domov, se razkužu in se zaprl v špajzo?

Pr smrkoucu je v firmo pršu en balkanez na zdravilih. Debila južnjaškega so takoj nagnal na test. Zdej je pa panika kaj sploh narest, ker se je ćipćapar gibal okoli enih 20 zaposlenih. Firma si ne sme prvoščit izpada.

al je šel samoiniciativno al iz strahu, to se da vse malo pomašit. Kaj ma kurac samoiniciativno za hodit? Ga praska po grlu? Ma vročino? Se slabo počuti, rabi izvid?

pa da te popravim: Logar je pozitiven skakal okrog!!!! Preventivno se je testiral Koritnik.

Predsednik vlade Janša pri tem ni navedel, da ukrepe zadnje dni rušijo predvsem ministri in direktor Nijz.  Minister za javno upravo Boštjan Koritnik se je konec tedna preventivno testiral na novi koronavirus, a na izvid ni počakal v samoizolaciji, pač pa je obiskal kozmetični salon. Samoizolacije ni upošteval niti zunanji minister Anže Logar, ki je bil v petek pozitiven na testu za novi koronavirus, a se je, po poročanju medijev, med čakanjem na izvid v Narodni galeriji srečal z direktorico galerije Barbaro Jaki, zato je ta zdaj v samoizolaciji. Pri neupoštevanju ukrepov so v zadnjih dneh zalotili tudi direktorja Nijz, ki je gorivo na bencinskem servisu točil brez zaščitne maske.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/jansa-fajonovi-ljudje-umirajo-in-trpijo-zaradi-vas-363378?fbclid=IwAR1zN1JCGI2-D2fJQzcZh5D96IcxToth_GOdbiScjHfhW1GmIT_eupqCs0c

Tako da namesto težit šiptarjem na gradbiščih, ki še za masko nimajo, bi bilo bolj smiselno kako kazen napisat politikom.

 

Vzeto vse iz tega članka..in ko prebiram JJa je skoraj isto kot bi bral Bifa na MSju :P

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena od naših članic:

 

A: "Dober dan gospa, obveščam vas, da ste pozitivni na COVID."
B: "Kako, če je bil test negativen?"
A: "Aja, se opravičujem pozitivni ste na virusno angino."
Ne pravim, da virus ne obstaja. A zdaj mi je pa jasno od kje take številke. ? (BTW. Ni vic. To je se zgodilo meni, danes zjutri.)
  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ena od naših članic:

 

A: "Dober dan gospa, obveščam vas, da ste pozitivni na COVID."
B: "Kako, če je bil test negativen?"
A: "Aja, se opravičujem pozitivni ste na virusno angino."
Ne pravim, da virus ne obstaja. A zdaj mi je pa jasno od kje take številke. ? (BTW. Ni vic. To je se zgodilo meni, danes zjutri.)

saj si v komentarju verjetno prebral da je napisala, da so pomešali papirje ker plavajo v njih? 

sicer pa, saj so ji rekli da je negativna-torej, vse lepo in prav. 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

Dober dan gospa,

 

5 minutes ago, DAMI34 said:

(BTW. Ni vic. To je se zgodilo meni, danes zjutri.)

Nisem vedel da si gospa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

saj si v komentarju verjetno prebral da je napisala, da so pomešali papirje ker plavajo v njih? 

mešajo oni marsikaj...

Pravkar, ftp pravi:

 

Nisem vedel da si gospa ?

nisem vedu, da slabo vidiš...a Logar te pa ne sekira? Pozitiven pa okrog skače..ne to ne, srce te boli ko nekdo brez maske kavo pije al pa gre čez mejo občine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

mešajo oni marsikaj...

večji problem bi bil, če bi ji rekli da je pozitivna in sploh nebi bila na testiranju... berem da se tudi to dogaja, zdaj a je to res ali ne... nevem. 

da se pa nekdo zmoti...vsi smo ljudje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!