Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 59 minutami, thumper pravi:

japajade .. boš rekla da bo vlada odgovarjala za negativne posledice cepiv? ja ne bo.. bo vlada odgovarjala za vse s.p. in d.o.o ki so morali zapret? ja ne bo.. bo odgovarjala za vse nađe zjebane lajfe ? ja ne bo ..

prav vseeno je kje so meje pooblastil ali odgovornosti..pri nas nihče za nič ne odgovarja..  pa da ne bova dolgovezila : naštej mi politike in gospodarstvenike od 01.08.1991 , ki so odgovarjali..

skrbi me vijolčna štajerska..

Katere negativne posledice cepiv? 

Lahko to pojasniš?

S.p. in d.o.o., ki so morali zapreti?

Pa se ti morda spomniš, koliko delovnih mest so izgubili špediterji in druge panoge, ki so bile vezane na mednarodni promet ob vstopu Slo v EU?

Pa ob vstopu Hrv v EU?

Kdo je takrat lapal po netu zaradi tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Še enkrat. Vseskozi govorim o treh mnenjih na podlagi iste stroke - saj si že prej ugotovil.

Pozabi na več mnenj iste stroke ker to v tem primeru ni dovoljeno :)

"Cenzura in popolna odsotnost znanstvene razprave" je ena od točk oz. razlogov v članku iniciative slovenskih, zdravnikov, zakaj je cepljenje zaskrbljujoče 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Galileota so tudi zažgali ane.

Tako se bodo nam smejali... ali pa tudi ne, dopuščam to možnost, medtem ko tisti z '99% epidemiologov se strinja' mnenjem pač ne. Ne razumem kako eni kar tulite v eno ali pa drugo stran, iz ene skrajnosti v drugo. In če nisi za eno skrajnost si takoj za drugo, čeprav nisi ?komunajzeri/domobranci all over again.

Sem edini ki v vsako stvar najprej podvomi? Ali ni to zdravo? Spet ponavljam, ne verjamem v teorije zarote, virus obstaja, Bill Gates ne vstavlja 5G...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BlackDoc pravi:

Galileota so tudi zažgali ane.

NOPE!!!

Morda misliš na Giordana Bruna, Galileo je umrl brez pomoči ognja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa zde s to korono, kdaj bo 4 val? takoj ko Kaco zapusti vikendico?

pred 3 urami, BlackDoc pravi:

Galileota so tudi zažgali ane.

Tako se bodo nam smejali... ali pa tudi ne, dopuščam to možnost, medtem ko tisti z '99% epidemiologov se strinja' mnenjem pač ne. Ne razumem kako eni kar tulite v eno ali pa drugo stran, iz ene skrajnosti v drugo. In če nisi za eno skrajnost si takoj za drugo, čeprav nisi ?komunajzeri/domobranci all over again.

Sem edini ki v vsako stvar najprej podvomi? Ali ni to zdravo? Spet ponavljam, ne verjamem v teorije zarote, virus obstaja, Bill Gates ne vstavlja 5G...

žgal ne, so ga pa drgač jebali.

E pur si muove :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

Kwa zde s to korono, kdaj bo 4 val? takoj ko Kaco zapusti vikendico?

Ja, konec poletja bo. Pri nas se poleti ne širi kot npr., v Braziliji ali Indiji...:)

Me zanima, če bo kaj s tisto napovedano tožbo Reinerja Fuellmicha...drugače se EU že pripravlja na cepljenje leta 2022 in 2023 oz. podpisuje pogodbe za nabavo cepiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GucciSLO pravi:

NOPE!!!

Morda misliš na Giordana Bruna, Galileo je umrl brez pomoči ognja.

 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

žgal ne, so ga pa drgač jebali.

Se opravičujem za napako, bom prej preveril na googlu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam povem, da nau dvomov.

V neskladju z vladnim semaforjem, bo vlada razdelila zeleno fazo na dve podfaze :P

Tok, da veste. Še semaforji niso to kar so bili :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam na dve? Čist brez navdiha.. lahko bi šli na vsaj 51 odtenkov zelene..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 5. 2021 ob 18:04, thumper pravi:

Dam na dve? Čist brez navdiha.. lahko bi šli na vsaj 51 odtenkov zelene..

pššššt da te JJ ne sliši, je blo že 60 odtenkov rdeče (maske gor, maske dol, maske zuni, maske notri...2m narazen, ne 1,5m narazen, ne 3 osebe na pumpi, 5 oseb, danes listek 11 oseb je bla kr gužva)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

Sam povem, da nau dvomov.

V neskladju z vladnim semaforjem, bo vlada razdelila zeleno fazo na dve podfaze :P

Tok, da veste. Še semaforji niso to kar so bili :P

A misliš na utripajočo zeleno (preden se prižge rumena) :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Darko3g pravi:

A misliš na utripajočo zeleno (preden se prižge rumena) :)

no, našim utripa bolj rumena, pol se pa znajdi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Alla

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/rusija-proti-covidu-19-cepi-hisne-ljubljencke-avstrija-uvaja-covidno-potrdilo/581804

Citiraj

"Veterinarske klinike v več ruskih regijah so začele cepiti hišne ljubljenčke proti covidu-19. Dan prej so klinike dobile prve serije edinega cepiva na svetu za živali Carnivac-Cov, ki so ga razvili ruski znanstveniki," je sporočila svetovalka vodje ruske službe za veterinarski in fitosanitarni nadzor Julija Melano. S cepljenjem želijo v Rusiji preprečiti širjenje virusa med živalmi.

 

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, 3nity pravi:

Če bi psu grozila trajna izguba voha, bi najbrž drugače razmišljala ?

te grožnje so stare točno toliko kot korona. Že takrat je bila cela drama o mačkah v Italiji, pa tigru v živalskem vrtu. V glavnem v Bergamu so odvažal ljudi, ne mačk. Pa ma skor vsaka bajta psa al mačka.

Tehnično obstaja možnost prenosa virusa na žival, praktično pa je dokazano (saj domače živali v hišah niso obolevale enako kot ljudje) da je tega tako malo ali skoraj nič.

Dokazovanje s testi je itak larifari, podobno kot poboji kun, ker so baje fasale korono. Bog ve kake mučke in testiranja so bila vmes.

 

Sicer pa, zdej je moderna mišja mrzlica. In mogoče celo bolj nevarna domačim živalim. Še mal pa bomo psom tut maske stavili, mačkam bo mal težje :P

 

pred 24 minutami, Snečer pravi:

kako je to mogoče? A ni Avstralija bila zgled, zmagal so, pregnal korono, blokiral tujce??? Tut tam niso lih brihtni al pa so sorodniki naši strokovnjakov. :D

 

Melbourne znova v teden dni zaprtja

V Melbournu v Avstraliji in v zvezni državi Viktorii so zaradi novega izbruha novega koronavirusa uvedli zaprtje, ki bo trajalo teden dni. Ukrep, ki se bo začel ob polnoči po krajevnem času in bo trajal sedem dni, bo prizadel več kot pet milijonov prebivalcev tega drugega največjega avstralskega mesta. Tamkajšnje oblasti za nov izbruh krivijo počasno kampanjo cepljenja in napake pri izvajanju hotelskih karanten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, 3nity pravi:

Če bi psu grozila trajna izguba voha, bi najbrž drugače razmišljala ?

V bistvu ne. Vsaj pri teh podatkih, ki  so trenutno na razpolago. Raje živ pes brez voha kot pa mrtev pes.

Nobene raziskave ni, ki bi potrjevala da je velika nevarnost, da domače živali zboli za to boleznijo, če že zboli, da je zelo smrtna, nobenega dokaza, da bi eventuelno lahko to prenesli na človeka, še manj pa je raziskano kako cepivo dolgoročno vpliva na organizem.

Mislim, da je trenutno povsem dovolj prostovoljnih človeških "poskusnih zajčkov" nepreverjenega cepiva, ne rabim bit še jaz ali pa moj pes vmes.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snečer pravi:

Sem se podal malce v brskanje po spletu in izgleda da  o cepljenju živali v rusiji vedo samo na rtvslo torej do nadaljnega velja kot lažna novica

in tako kot "nabijajo" po prav vseh medijih, kako bo cepiva zmanjkalo, sem prepričan da je ta zapis rtvslo zgolj manipulacija da čim več ljudi pocepijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, kaizer pravi:

Sem se podal malce v brskanje po spletu in izgleda da  o cepljenju živali v rusiji vedo samo na rtvslo torej do nadaljnega velja kot lažna novica

 

 

Točno o tem sem razmišljal. Že dolgo ne verjamem več medijem. Sploh potem, ko se ugotovi kdo so lastniki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kaizer pravi:

Sem se podal malce v brskanje po spletu in izgleda da  o cepljenju živali v rusiji vedo samo na rtvslo torej do nadaljnega velja kot lažna novica

in tako kot "nabijajo" po prav vseh medijih, kako bo cepiva zmanjkalo, sem prepričan da je ta zapis rtvslo zgolj manipulacija da čim več ljudi pocepijo.

 

pošlji pomagam5 za RTV slo :P

Sploh ne vem, če je manipulacija, prej čas kislih kumaric.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

191213965_424289272269427_462715978515284258_n.thumb.jpg.cbe1b07f708ccfc8d7b39ad93b50f57f.jpg

zgleda, da bodo kmal ukinil dodatke..pol bo pa tut korona samo še prehlad (nisem preverjal točnosti zapisa)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, za potovanje v Avstrijo moraš biti še matematik (Pre-Travel-Clearance) :) 

image.png.d13b48e1e3b95c01659af8210d0de29e.png

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Hm, za potovanje v Avstrijo moraš biti še matematik (Pre-Travel-Clearance) :) 

image.png.d13b48e1e3b95c01659af8210d0de29e.png

a je to "i am not an robot" ??? :lol1: :lol1: :lol1:   

ker če je robot potem ne vem kaj jih skrbi .. prenos virusa na kovini?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Alla pravi:

V bistvu ne. Vsaj pri teh podatkih, ki  so trenutno na razpolago. Raje živ pes brez voha kot pa mrtev pes.

Torej je Goof v prvi vrsti gospod, šele potem delovni pes :D Sem mislila, da mu služba več pomeni :P

pred 23 urami, kaizer pravi:

Sem se podal malce v brskanje po spletu in izgleda da  o cepljenju živali v rusiji vedo samo na rtvslo torej do nadaljnega velja kot lažna novica

?

Citiraj

Odločitev za eksperimentalno cepljenje orangutanov in bonobov temelji na predhodni okužbi tropa osmih goril s SARS-CoV-2. Pri cepljenih opicah niso opazili neželenih učinkov in vse živali se dobro počutijo. Ker je cepivo še v fazi razvoja in namenjeno predvsem psom in mačkam, ni možno vnaprej natančno predvideti učinkovitosti in varnosti cepiva za opice.

Dosedanja testiranja kažejo, da je bil imunski odziv mačk in psov dober - vendar še ni jasno, ali dovoljšen, za uspešno preprečevanje okužbe.

https://www.vf.uni-lj.si/novice/prvo-cepljenje-zivali-proti-covid-19

Citiraj

Winston, the silverback who developed pneumonia and heart disease, including severe arrhythmia, it’s unclear if the virus exacerbated an underlying condition (heart disease is common in geriatric gorillas), or caused his symptoms. Regardless, Lamberski was worried. “He’s the guy that keeps it all together in the troop,” she says. “The loss of him would be significant.”

After treating him with a monoclonal antibody treatment—which was not taken from the human medical supply chain—he’s been improving, but it’s unclear to what extent the treatment may have helped. “Welcome to zoo veterinary medicine!” Lamberski says.

https://www.nationalgeographic.com/animals/article/first-great-apes-at-us-zoo-receive-coronavirus-vaccine-made-for-animals

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!