Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

tožba bi padla. :P

Vlada ne bi dvignila pošte :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodelavec dobil termin za cepljenje.. z az .. a so fukjeni ? al jo hočjo ponucat da bi jo zmanjkalo za drug šus in da bognedaj zjebejo zdravje enkrat cepljenim z az z drugim cepivom? ker posledic kombinacije az z drugim cepivom ne pozna še nihče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, kaizer said:

Ja in? Vsak lahko tozi vsakga, recimom ce nekdo nosi pikcaste gate, ga tozis, da zmede pokapolonice....  Vazno je ali potem proces sploh je in ali je kdo potem sploh obtozen...  Ma, smesno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, thumper pravi:

sodelavec dobil termin za cepljenje.. z az .. a so fukjeni ? al jo hočjo ponucat da bi jo zmanjkalo za drug šus in da bognedaj zjebejo zdravje enkrat cepljenim z az z drugim cepivom? ker posledic kombinacije az z drugim cepivom ne pozna še nihče..

Saj ni važno, ...važno, da te nafilajo s čim več zvarki...še bolje različnimi :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, thumper pravi:

sodelavec dobil termin za cepljenje.. z az .. a so fukjeni ? al jo hočjo ponucat da bi jo zmanjkalo za drug šus in da bognedaj zjebejo zdravje enkrat cepljenim z az z drugim cepivom? ker posledic kombinacije az z drugim cepivom ne pozna še nihče..

Beovička jo, je že klobasala, da bomo pa neki drucga dobili. Sicer pa to kar si ti sedaj zapisal sem že jaz včeraj. Mogoče vtemi cepljenje, se ne spomnim. 

Čudno mi je vse skupaj, sicer pa tut teli delilci vakcine štejejo na prste, pa dvomim da jim kalkulacije štimajo.

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Saj ni važno, ...važno, da te nafilajo s čim več zvarki...še bolje različnimi :) 

tudi na to sem dal link, kjer nek strokovnjak smatra, da bi zadeva še bolje prijela, al pa v širšem spektru (ne da se mi iskat, sem pa včeraj objavil) v glavnem poskusni zajčki že dobivajo kombinacije, edin naši pa že vedo, da je tut kombinacija 100% varna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, thumper said:

sodelavec dobil termin za cepljenje.. z az .. a so fukjeni ? al jo hočjo ponucat da bi jo zmanjkalo za drug šus in da bognedaj zjebejo zdravje enkrat cepljenim z az z drugim cepivom? ker posledic kombinacije az z drugim cepivom ne pozna še nihče..

Dobili smo jo cca 300.000 doz od 1.700.000 naročenih

Brez straha ne bo je še zmanjkalo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

most likely je svetlobna leta od almost sure ..kamoli tehtnih dokazov v točno določenem primeru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, thumper said:

sodelavec dobil termin za cepljenje.. z az .. a so fukjeni ? al jo hočjo ponucat da bi jo zmanjkalo za drug šus in da bognedaj zjebejo zdravje enkrat cepljenim z az z drugim cepivom? ker posledic kombinacije az z drugim cepivom ne pozna še nihče..

Nebom pametoval, ampak saj niso rekli da dobimo samo se xxx.xxx doz pa je konec.. poleg tega EU ni narocila doz iz AZ, kar pa ne pomeni da jih mi na nacionalbi ravni nebomo, ce jih bomo rabili za drugo dozo.

Tudi studije kombiniranja cepiva drugih proizavjalcev so bile narejene in je bilo ugotovljeno da je ucinek isti/podoben kot ce si samo z enim proizvajalcem.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo moje mišljenje: Ker delničarji zgubljajo denar na Wall Streetu, so se spomnili načina, kako pridet do denarja - 100 milijard letno bi bilo potrebno plačevat bio laboratorije, da se kaj takega ne bi znova zgodilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Nebom pametoval, ampak saj niso rekli da dobimo samo se xxx.xxx doz pa je konec.. poleg tega EU ni narocila doz iz AZ, kar pa ne pomeni da jih mi na nacionalbi ravni nebomo, ce jih bomo rabili za drugo dozo.

Tudi studije kombiniranja cepiva drugih proizavjalcev so bile narejene in je bilo ugotovljeno da je ucinek isti/podoben kot ce si samo z enim proizvajalcem.

Slo ima dovolj AZ na zalogi, za 2.odmerek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Slo ima dovolj AZ na zalogi, za 2.odmerek.

Danska tut .. so pa pobili nekaj miljonov živalc ... ne zaupajo cepivu, da pa potoučejo več miljonov kun, to je pa sprejemljivo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ukica said:

Nebom pametoval, ampak saj niso rekli da dobimo samo se xxx.xxx doz pa je konec.. poleg tega EU ni narocila doz iz AZ, kar pa ne pomeni da jih mi na nacionalbi ravni nebomo, ce jih bomo rabili za drugo dozo.

Tudi studije kombiniranja cepiva drugih proizavjalcev so bile narejene in je bilo ugotovljeno da je ucinek isti/podoben kot ce si samo z enim proizvajalcem.

Ne bo novih naročil, kar pa je že naročeno bo pa prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

ko te cepijo in ti vbrizgajo čip, te pol spremljajo z G5 in G6 ... vsakega posebi ... s tako napravo

File:Apple Maps Car 2019.jpg - Wikimedia Commons

tko sem slišal od FB strokovnjakov in ... kaj veš, ... sem ga parkrat srečal v soboto med Postojno, Unecem, Sodražco, Kočevjem in Ljubljano ... @Ella je pa rekla, da ga je že prej ... spremlju jo je :huh: 

To moj nečak fura kle ukol po slo.....če boste rabl kkšne veze pa tak :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

ko te cepijo in ti vbrizgajo čip, te pol spremljajo z G5 in G6 ... vsakega posebi ... s tako napravo

File:Apple Maps Car 2019.jpg - Wikimedia Commons

tko sem slišal od FB strokovnjakov in ... kaj veš, ... sem ga parkrat srečal v soboto med Postojno, Unecem, Sodražco, Kočevjem in Ljubljano ... @Ella je pa rekla, da ga je že prej ... spremlju jo je :huh: 

jest sm ga vidu učer v kamnku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Grut pravi:

jest sm ga vidu učer v kamnku

sj ni čudn.. vsi ki so cepljeni ga bodo videvali .. pa tudi necepljeni bodo spremljani, dokler se ne bodo cepili... razumeš :huh: 

če rečjo, da snemajo ceste je ena velika laž ... sm na FB prebrau :dry: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

sj ni čudn.. vsi ki so cepljeni ga bodo videvali .. pa tudi necepljeni bodo spremljani, dokler se ne bodo cepili... razumeš :huh: 

če rečjo, da snemajo ceste je ena velika laž ... sm na FB prebrau :dry: 

ne razumem,ali po tvoje - ne štekam :lol1:,k jest se ne obremenjujem s tem kdo je in kdo ni cepljen,zame ste in boste enaki kot do slej,torej ... moji frendi.

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Grut pravi:

ne razumem,ali po tvoje - ne štekam :lol1:,k jest se ne obremenjujem s tem kdo je in kdo ni cepljen,zame ste in boste enaki kot do slej,torej ... moji frendi.

lažje najdeš cepljene frende.. sam na street view klikneš in vidiš kje so ... štekaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

lažje najdeš cepljene frende.. sam na street view klikneš in vidiš kje so ... štekaš :P

spet ne štekam :?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ftp pravi:

Ne bo novih naročil, kar pa je že naročeno bo pa prišlo.

Dobava az ni v dogovorjeni količini. Kdo garantira, da bodo prrostalo količino sploh dobavili? Fb ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, thumper said:

Kdo garantira, da bodo prrostalo količino sploh dobavili?

Kdo pa garantira, da boš do druge doze sploh prišel?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To naj skrbi tiste ki so že prejeli prvo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, thumper said:

To naj skrbi tiste ki so že prejeli prvo..

Kaj se potem sekiraš? Spet en anti... ki ga vse moti, tudi tisto kar se ga ne tiče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!