Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

2 minutes ago, BIF said:

Poskusi ti tvojo babico vprašat, kakšen zaslon ima njen televizor led ali?....pa koliko pikslov ima, pa če ima sosed hibrida ali bencin turbinca....pa vprašaj jo še katera barvila in E-ji so v kruhu sosedove pekarne, pa s čem je letos sosed kaj vinograd šprical....

Ne kvasi kozlatij izpred 100 let....svet se spreminja hitreje kot uspemo slediti....na vseh področjih, torej tudi v zdravstvu in farmaciji.

Ni vse novo tudi dobro...ampak marsikaj starega je bilo tudi hudo zanič....

Seveda se in zmeraj je več pokvarjencev, ki bi ostale ljudi izkoristil za svoj dobrobit - pa smo v današnji dobi katero ti predstavljaš z takimi izjavami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, nejc74 pravi:

Poizkusi nadzora ljudi, de-demoratizacija, ustvarjanje odvisnosti etc, vse te grozote s katerimi mahate so prisotne skozi celotno zgodovino clovestva. Ampak očitno se določenih egoističnih omejencev to dotakne sele ko se jim odvzame samo njihovo nisno "pravico", recimo odhod v bife brez maske. In tako dobimo teoretike zarot.

Proti temu se bori z emancipacijo, izobraževanjem in skrbjo za zdravo družbo. Ne pa z dolgočasnim jokanjem snezinkic.

Svoboda gibanja je osnovna človekova pravica...sedaj so pač šli preko meje. Naj delajo kar hočejo, samo mene naj pustijo pri miru, naj me ne omejujejo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, vandrovec said:

Svoboda gibanja je osnovna človekova pravica

Je pa relativna. A misliš da se lahko svobodno giblješ po privatnem zemljišču???? NE.

Lahko se svobodno giblješ samo tam kjer je dovoljeno oz. ni prepovedano!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, ftp pravi:

Je pa relativna. A misliš da se lahko svobodno giblješ po privatnem zemljišču???? NE.

Lahko se svobodno giblješ samo tam kjer je dovoljeno oz. ni prepovedano!

 

Prepove ti pa lahko le nekdo v skladu z veljavnimi zakoni ne pa nezakonito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj nam je skupnega, cepljenim in necepljenim. Oboje skrbi za zdravje, je tako? Eni se zaradi tega ne cepijo, drugi se ravnpo zaradi tega ne...

Še kaj drugega počnete za svoje zdravje? Ste tudi pred 2020? Tako iz firbca vprašam, mogče najdemo kakšno skupno točko, da se ne bomo samo kregali :)

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Erikcslo said:

Poskusi vprašat svojo babico, katera zdravila so imeli (večina je bila naravnega izvora ali žganja) in ni bilo zdravila v celofanu ali steklenički. Poglej malo Ameriko z njihovimi opiodi v prosti prodaji - da se lažje zbudiš, da lažje zaspiš, da lažje greš na WC, da te zapre,...  Opioidi so pa za izmišljene bolezni in deformiranje družbe, ki nekomu zelo dobro leži!

Če imas problem zivet v 21. stoletju, zaprosi za skrbnika na CSD, bo on zate sprejemal odločitve. Ze celo leto samo jamraš in nakladas, mogoce je cas da kaj naredis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, nejc74 said:

Če imas problem zivet v 21. stoletju, zaprosi za skrbnika na CSD, bo on zate sprejemal odločitve. Ze celo leto samo jamraš in nakladas, mogoce je cas da kaj naredis.

Naredit kaj?!?

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

ne pa nezakonito

To pa dokaži na sodišču, imaš vso pravico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, vandrovec pravi:

Sem bolj pesimist in se mi zdi, da gre vse v smeri, ko ne bo več drugega pogleda 

o bo bo..

"ej francl kje s pa ti biu 2 let nč te ni blo vidt?"

"mah zaprt sm biu" 

zakaj?

"k sm gledu precednika vlade"

alooo? zakaj le  saj ga uhka gledaš?

" ma sm ga gledu skoz dalnogled" ..

ja si bil predaleč in pač ne vidš tolk dobr na daleč ..

"ej stari nehej..dalnogled je bil na puši.."

pred 6 urami, Scarabeo 500 pravi:

A naj zdaj postanem manj sposoben ali grem po težji poti? :) 

al pa tolk pomemben člen v firmi da ti nič ne rečejo..

pred 5 urami, KARMEN1 pravi:

Tako da je covid lahko kuga 21.stoletja, lahko pa pričakujemo tudi pogostejše pojavljanje raznih nalezljivih bolezni, ki bodo vedno bolj nalezljive in vedno bolj smrtonosne.

jih imajo na zalogi globalisti kolkr hočeš..

pred 1 uro, BIF pravi:

svet se spreminja hitreje kot uspemo slediti....na vseh področjih, torej tudi v zdravstvu in farmaciji.

Ni vse novo tudi dobro...ampak marsikaj starega je bilo tudi hudo zanič....

jaz čist u redu sledim..sam denarja ni dost..

s tem drugim se pa strinjam.. 

pred eno uro, BlackDoc pravi:

Tako iz firbca vprašam, mogče najdemo kakšno skupno točko, da se ne bomo samo kregali :)

:alko: ???

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BlackDoc pravi:

Tako iz firbca vprašam, mogče najdemo kakšno skupno točko, da se ne bomo samo kregali :)

Recimo motorizem. Ampak ce slučajno voziš BMW, pa ne maraš Kavasakija, pol smo še bolj skregani, kot glede korone :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, skalar36 pravi:

Ampak ce slučajno voziš BMW, 

:alko: ??? aja bmflarji ga ne pijejo ..oni žlampajo .. svojega prinesejo v oštarijo .. pa ne samo to - še okol ga ponujajo .. neim ohrid  2018 .. tablice ? slovenske..  podn od podna .. 

jst pa frend sva spila vsak po ene 20 kratkih domačih .. na račun.. pa povrh sva morala še 1 rundo k je kelnar častil pa 3 od neim-a .. 

aja za žejo in ob hrani je bilo pivo...

pred 3 minutami, KARMEN1 pravi:

Kakšen človek si, če ne maraš Kawasakija ??

jaz imam čist rad kawasakije.. sam ko nimajo meni všečnega motorja ..imeli so ..z1 .. dandanašnji z900 mi pa ne sede..

kakšen človek ? prou boli me kaj si drugi mislijo o meni.. tak sm kot sm .. če komu to ne gre u lajšto - obhod ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

To pa dokaži na sodišču, imaš vso pravico.

Nič ne bom dokazoval, pomembno, da sam vem na kateri strani je resnica.

Načrtovalcem je v interesu le optimizacija ukrepov ne pa njihova ukinitev...vsi veseli načrtujejo omejitve za naprej.

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174795384?s=tv

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj strani nazaj sem komentiral napovedi o razvoju Corona virusa, ki jih je v eter redno daje  prof. dr. fizikalnih znanosti Leon Cizej, z Instituta Jožef Stefan, z vsem spoštovanjem do njega, vseeno zagovarjam verz največjega slo pesnika F.P.  "le čevlje sodi naj kopitar"..........pač pričakoval bi več komentiranja specializiranih strokovnjakov zdravstvene stroke s tega področja.................no danes glej čuda vlada RS ga je predlagala za nadzornika SDH, kot edinega kandidata, pač ni bilo mogoče izbirat...........zdej k gre v penzijo ima čas in pomanjkanje prihodkov

Napaka vlade RS je je bile le v tem, za femme fatale RS ni bila določena prof.dr.Bojana Beović.......

Iz zdravstvenih krogov pa se je izvedelo, kdo je lahko dajal izjave za javnost....... za mastne honorarje......

Vse skupaj mi gre na bruhanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, John2005 said:

Garant ... hahahahaha

Saj to je največja težava današnjice, zaključke delate po tem kar vam paše, kar pa ni vedno res. Ampak če vas to veseli...kar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, BIF pravi:

...rožco poiskat....saj veš...za vsako bolezen rožca raste....

....zakaj komplicirat?

....ena rožca pozdravi vse tegobe....

..pa še doma jo lohka v tegelcu posadiš...   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

Saj to je največja težava današnjice, zaključke delate po tem kar vam paše, kar pa ni vedno res. Ampak če vas to veseli...kar

A dej dej. Prosim lepo. Masko, da 95% ljudi gor iz strahu za svojo rit ali pa iz strahu pred kaznijo. Če pa ti verjameš v svoje pravljice pa tudi prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Nearrain said:

...prvič v zgodovini lahko popolnoma zdravi ljudje z boleznijo, ki je nimajo, okužijo ljudi, ki so bili cepljeni proti tej bolezni...

 

?

 

https://potkaars.nl/blog/2020/11/10/crimes-against-humanity-reiner-fuellmich

Potem pa se čudite, da vas (anti) imajo za manj inteligentne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na vsake toliko vprašam...bom pa še sedaj.... se je življenje od korone kaj spremenilo? ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!