Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Neki brskam po starih clankih. IJS je na zacetku korone napovedu 80000 zrtev na podlagi tega so tud ventilatorje kupil. Se pa stroka kr mal zmot. Veleinfektolog Trampuž pa najmanj 15000 zrtev. Zgleda da kilometrina in izkušnje omogočajo stroki tako natančne napovedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce, Slovenija nima S od stroke. Vse kar znajo je, da gledajo v katerih državah je največ pizdarije in se ravnajo po tem. V Italiji so se odločili zaprt vse, gremo tudi mi, v Avstriji policijska ura...gremo tudi mi. V pizdi materini cepijo s pedesetim odmerkom....gremo še mi.

 

ps. to so primeri kar tako, ampak bistvo je povedano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Pajk said:

Roko na srce, Slovenija nima S od stroke. Vse kar znajo je, da gledajo v katerih državah je največ pizdarije in se ravnajo po tem. V Italiji so se odločili zaprt vse, gremo tudi mi, v Avstriji policijska ura...gremo tudi mi. V pizdi materini cepijo s pedesetim odmerkom....gremo še mi.

 

ps. to so primeri kar tako, ampak bistvo je povedano. 

To lahko trdi samo nekdo, ki ne vidi dlje od svojega vrta!

Slovenska stroka/znanstveniki so zelo cenjeni in spostovani v tujini, samo doma ne. Isto kot sportniki - razen ko kaj hudega dosezejo pa imamo razlog za pitje/nazdravljanje!

 

Ce se vrnem na temo cepiva in korone. Ja projekcije so narejene glede na trenutne podatke ki jih imas. Excel in papir vse preneseta, kako bo pa v reali je pa malo drugace. In v teh projekcijah je ogromno spremenljivk. Npr kaksen odnos bodo imrli ljudje, oziroma kaksni packi bodo in koliko se bodo drzali “ukrepov”.

Za policijsko uro in zaprtje drzave je pa treba krivit vlado, saj mnogokrat ni sledila priporocilom stroke!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, ukica said:

To lahko trdi samo nekdo, ki ne vidi dlje od svojega vrta!

Slovenska stroka/znanstveniki so zelo cenjeni in spostovani v tujini, samo doma ne. Isto kot sportniki - razen ko kaj hudega dosezejo pa imamo razlog za pitje/nazdravljanje!

 

Za policijsko uro in zaprtje drzave je pa treba krivit vlado, saj mnogokrat ni sledila priporocilom stroke!

Slovenski zdravniki, kot posamezniki so cenjeni v svetu. Naša stroka pa je daleč od tega. Saj niti en svetovno znan doktor ni pripadnik te "stroke", katera nam vsak dan servira nebuloze na TV.

Ko je vlada zaprla državo, se "stroka" ni kaj preveč bunila. Tisti posamezniki pa, ki so se, pa so zdaj v maršu skupaj z vlado. Dokaz, da denar vlada pameti in ne pamet denarju.

In nimam vrta, živim v stanovanju?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Pajk said:

Slovenski zdravniki, kot posamezniki so cenjeni v svetu. Naša stroka pa je daleč od tega. Saj niti en svetovno znan doktor ni pripadnik te "stroke", katera nam vsak dan servira nebuloze na TV.

Ko je vlada zaprla državo, se "stroka" ni kaj preveč bunila. Tisti posamezniki pa, ki so se, pa so zdaj v maršu skupaj z vlado. Dokaz, da denar vlada pameti in ne pamet denarju.

In nimam vrta, živim v stanovanju?

 

Fafangel, Strukelj.. pa jih vsi pljuvate. Seveda se je bunila, ampak so jih tok casa menjavali da so nasli nekoga ki se z njimi strinja. 
 

Saj vidis po stevilkah cepljenih.. pol/pol. K pr siptarju sladoled :) 

Ker danes facebook/google ve vec kot strokovnjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 9. 2021 ob 15:43, DAMI34 pravi:

»S tretjim oziroma poživitvenim odmerkom se lahko cepijo tudi vsi ostali, če tako želijo, čeprav zaenkrat ni dokazov o potrebi po tretjem odmerku pri drugih skupinah,« so navedli v posvetovalni skupini. Za tretji odmerek priporočajo uporabo cepiv mRNA in to, da presledek med osnovnim cepljenjem in tretjim odmerkom znaša vsaj šest mesecev.

izračunali so po izraelu da če se tretjič cepijo pred potekom 6 mesecev po drugem pikcu  bi delovalo in nebi imeli dovolj visokih številk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ukica pravi:

Fafangel, Strukelj.. pa jih vsi pljuvate. Seveda se je bunila, ampak so jih tok casa menjavali da so nasli nekoga ki se z njimi strinja. 
 

 

Torej, tisti del ki kima in se strinja je najslabši del stroke (kimavci, stolčkarji)..koliko kdo nosi moralne odgovornosti, da povzdigne glas al pa pošlje vse nekam, pa neb vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli anticepilci so pa res ratal agresiuci ... vdirajo v stavbe, zažigajo, hodjo po travi .. skratka ... nekaj iščejo ... sigurno bodo našli ... ne sam v Sloveniji .. tudi v drugih državah širom sveta ...

mene ne motjo, da bi pa zraven zagorel moj motor ali avto ... bi se pa kakšn krvau useku :mad: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

 

mene ne motjo, da bi pa zraven zagorel moj motor ali avto ... bi se pa kakšn krvau useku :mad: 

okužu bi ga..pa nej se jebe pol.....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Pajk said:

Slovenski zdravniki, kot posamezniki so cenjeni v svetu. Naša stroka pa je daleč od tega. Saj niti en svetovno znan doktor ni pripadnik te "stroke", katera nam vsak dan servira nebuloze na TV.

Ko je vlada zaprla državo, se "stroka" ni kaj preveč bunila. Tisti posamezniki pa, ki so se, pa so zdaj v maršu skupaj z vlado. Dokaz, da denar vlada pameti in ne pamet denarju.

In nimam vrta, živim v stanovanju?

 

https://www.24ur.com/novice/znanost-in-tehnologija/slovenski-raziskovalci-razvili-novo-celicno-zdravilo-za-raka-prostate.html
 

Ampak ne ga uzet, sigurno facebook guruji vejo vec! Ali pa vsi “dr” ki jim to ni specializacija

:) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, vandrovec pravi:

Zakaj nas Hrvati vedno nadmodrujejo  B)

https://fb.watch/7Uie7tlDy7/

v bistvu sem že na vrhu strani isto prilepil

pred 9 minutami, ukica pravi:

https://www.24ur.com/novice/znanost-in-tehnologija/slovenski-raziskovalci-razvili-novo-celicno-zdravilo-za-raka-prostate.html
 

Ampak ne ga uzet, sigurno facebook guruji vejo vec! Ali pa vsi “dr” ki jim to ni specializacija

:) 

lah se smeješ, ampak ko uradna medicina nima odgovora, gredo ljudje k zdravilcem, namreč poskusili bodo vse, od zdravilnih kamnov, do polaganja rok na obolelo mesto. Tisti, ki gredo prej, pa zajebejo...ko je kriza boš tut gate dal z riti, sam da pomaga (oziroma če upaš da pomaga). In pri naši bajti se zagovarja uradna medicina, da ne bo dvomov.

Vzel boš, kar ti bodo določili in kadar ti bodo določili. Trenutno ima korona prednost pred vsem. Programi se krčijo in se lahko samo jebeš, kdaj boš na vrsti za kaj drugega(žal preverjeno na skoraj lastni koži) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

se mi zdi, da ni isto? 

maš prav..pa Hrvaški predsednik tut ma prav, in jajca..

Veste, kaj mi je všeč?

Terminologija. tretji odmerek cepiva ni samo tretji po vrsti. Je nekaj več, je "poživitveni". Ko jest to preberem mam občutek, kot da bom dobil "eliksir mladosti" :P

Preberte si besedo, zaprite oči za kako sekundo...zdej pa ponavljajte..POŽIVITVENI, POŽIVITVENI..ITD

No, kaki so občutki? Moški (50+) postanejo prav mal trdi (sej veste kje), v mislih že preganjajo druge bejbe vsepopovsod, mišice po celmu telesu, elastičnost taka da bi kozolce prevračal.. Ženske (ne bom napisal 50+), koža se zategne, sexapil ponori, vsi obračajo oči za vami....

Bemti, kje dobim poživitvenaga, čimprej, pliiiisssss

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, DAMI34 said:

maš prav..pa Hrvaški predsednik tut ma prav, in jajca..

Veste, kaj mi je všeč?

Terminologija. tretji odmerek cepiva ni samo tretji po vrsti. Je nekaj več, je "poživitveni". Ko jest to preberem mam občutek, kot da bom dobil "eliksir mladosti" :P

Preberte si besedo, zaprite oči za kako sekundo...zdej pa ponavljajte..POŽIVITVENI, POŽIVITVENI..ITD

No, kaki so občutki? Moški (50+) postanejo prav mal trdi (sej veste kje), v mislih že preganjajo druge bejbe vsepopovsod, mišice po celmu telesu, elastičnost taka da bi kozolce prevračal.. Ženske (ne bom napisal 50+), koža se zategne, sexapil ponori, vsi obračajo oči za vami....

Bemti, kje dobim poživitvenaga, čimprej, pliiiisssss

 

 

 

Nekaj takega za "poživitveni"!

272803c7168133b3970afaeeb0619e6b--sexy-bikini-bikini-babes.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ukica said:

https://www.24ur.com/novice/znanost-in-tehnologija/slovenski-raziskovalci-razvili-novo-celicno-zdravilo-za-raka-prostate.html
 

Ampak ne ga uzet, sigurno facebook guruji vejo vec! Ali pa vsi “dr” ki jim to ni specializacija

:) 

Ne razumeš point. Oni niso slovenska STROKA, katera se pojavlja na televiziji vsak dan. Oni ne pišejo teh ukrepov. Slovenska "STROKA" ni Z od teh zdravnikov. Razumeš? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!