Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Danes sem malo pregledal motosvet, pa opazim prenovljenega GS-a s 1250 mašinco ^_^

Pa je kdo opazu bistveno razliko? Men je najbolj padlo v oči, da ima kardan na levi strani :hmm:

Se opravičujem če je že bilo govora o tem :blush:

Vsi novi modeli R-i in K-aji imajo nove kardane(kotne prenose) z leve strani in so ojačani z keramičnimi ležaji,se pa razlikujejo v prenosu po številu zob npr:K 1200 R ima krajši prenos kot K 1200 S ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obuli jih pa letos bomo v Metzeler ali Michelin ali kaj druga :hmm:

Metzeler je zakon :OK:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat za spremembo niso uporabili super sport motorja, ampak.... (pozor pri 1:05 minuti) :kva1:

Popravljeno . Popravil kasti
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat za spremembo niso uporabili super sport motorja, ampak.... (pozor pri 1:05 minuti) :kva1:

Je pa lepo prikazan kako se uporabllja varnostno opremo čas: 1:26. Za posrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obuli jih pa letos bomo v Metzeler ali Michelin ali kaj druga :hmm:

Zdravo,

a še komu na MEtzeler Tourance EXP dela stopnice? Ne pussy strip (al kako se že reče), temveč je zadaj ob straneh na meji med eno "kocko" profila in drugo tudi do 5 mm razlike v višini. Na obeh straneh isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

a še komu na MEtzeler Tourance EXP dela stopnice? Ne pussy strip (al kako se že reče), temveč je zadaj ob straneh na meji med eno "kocko" profila in drugo tudi do 5 mm razlike v višini. Na obeh straneh isto.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

a še komu na MEtzeler Tourance EXP dela stopnice? Ne pussy strip (al kako se že reče), temveč je zadaj ob straneh na meji med eno "kocko" profila in drugo tudi do 5 mm razlike v višini. Na obeh straneh isto.

"Defekten" amortizer (premehek) + premehko nastavljena vzmet ! ! !

Ps: večkrat kontroliraj pritisk v pnevmatikah !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

a še komu na MEtzeler Tourance EXP dela stopnice? Ne pussy strip (al kako se že reče), temveč je zadaj ob straneh na meji med eno "kocko" profila in drugo tudi do 5 mm razlike v višini. Na obeh straneh isto.

kaj je razlika med navadnimi in EXP?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXP je za 90% asfalta in 10% terena

TOURANCE pa je za 80% asfalta in 20% terena

EXP je mehkejša od tourance in je malo boljša v mokrem.

to sem prebral na testu!

jaz osebno vozim EXP in sem zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

a še komu na MEtzeler Tourance EXP dela stopnice? Ne pussy strip (al kako se že reče), temveč je zadaj ob straneh na meji med eno "kocko" profila in drugo tudi do 5 mm razlike v višini. Na obeh straneh isto.

ja, dela stopničke.

pa battle wing tudi, pa conti trail attact tudi :grim

(ampak 5mm pa ne bi smelo bit razlike :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem GS-erjem ;)

Iščem ščitnike za roke od BMW-ja 1150 GS za namontirat na Yamaha TDM 900 / 2007:

71607652330 / SET HAND PROTECTOR

http://www.teileineile.de/en/bmw-motorcycle-equipment/hand-guards/bmw-handcover-for-all-r1150gs-models

Če ima morda kdo za prodat rabljene ali pa pozna koga ki bi jih prodajal, vas prosim če mi sporočite, lahko kr na ZS.

Hvala,

t3hnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Defekten" amortizer (premehek) + premehko nastavljena vzmet ! ! !

Ps: večkrat kontroliraj pritisk v pnevmatikah !

Hvala za namig.

Gume sicer redno kontroliram in se pritisk kaj ne spreminja, tako da to verjetno ni.

Amortizer pa je že malo v letih, tak da bo treba vzmet res malo bolj zategnit. Hvala!

5 mm morda res ni, ampak trentno ne morem do motorja, da bi slikal ali pa vsaj malo bolj natančno pogledal.

LP, M.

Popravljeno . Popravil matjazek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za namig.

Gume sicer redno kontroliram in se pritisk kaj ne spreminja, tako da to verjetno ni.

Amortizer pa je že malo v letih, tak da bo treba vzmet res malo bolj zategnit. Hvala!

5 mm morda res ni, ampak trentno ne morem do motorja, da bi slikal ali pa vsaj malo bolj natančno pogledal.

LP, M.

Nima nikakršne veze z amortizerjem, temveč z načinom vožnje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!