Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Se čist strinjam s tabo. Uzival kar nekaj časa na TKC80 in uničeval moped ter fedre. Ga še malo po tleh metal potem se pa pričnejo stroški. hehehe. Potem sem si pa rekel, da je predrag moped sem se začel pa furat po cesti. :BUA: Drgač ga pa ni lepšga z Adventurjem rit po blatu :kva2:

...z Adventurjem rit po blatu :hmm: daj no daj...

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si probal na gume-direkt?

jap, probal.....najprej da jih imajo, potem pa da jim fali sprednja guma (ali zadnja, se ne spomnem več....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem na Conti Trail Attack. Kolk kilomentrov pa si prevozil s parom?

15.000. Imam še 3 mm na sredini in 4 ob strani. Zdaj gredo v pokoj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se jaz spominjam, ima Rally 2 za vodotesnost goretex podlogo in sama ni vodotesna. Vse ostalo napisano pa sigurno štima. Čeprav je draga, je vredna vsakega €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to..jutr grem kak kilometer narest..mi iz hepi..

Najprej čestitke,

p.s.

glede na pisanje po forumu sem mislu da imama zelo različna mnenja, ampak glede na izbiro motorja pa vidim da gledama v isto smer :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej čestitke,

p.s.

glede na pisanje po forumu sem mislu da imama zelo različna mnenja, ampak glede na izbiro motorja pa vidim da gledama v isto smer :OK:

jest sam z enim učem gledam v tisto smer.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu dons prvih par kilometrov..fajn je..itak..

potovalni čurnalnik me opozarjal na poledico..včasih se nisem v takem vozu..

zadevca kr potegne pa čeprav še 100 konjev nima..se mi zdi da nč manj ko ta nov..

edin v nižjih obratih mal bl trese..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tule napisal ! Imam dva alternatorja Bosch en nov drugi obnovljen za BMW-eje R-1100 in R-1150.Več informacij na PM ali na GSM je v avtarju !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si sprobal tole? in zakaj prodajaš?

Imam tudi sam namonitirano in se super obnese - predvsem se pozna pri nižjih obratih: tresenja je občutno manj; nekako mehkeje pospeši.

Prodajam pa zato, ker sem naročil 2 kosa - še za kolega, ki je pa preden je artikel pršel prodal motor!? :dry:

Sedaj se mi pa že kakšne pol leta "valja" doma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za pridobitev... no ja, mal si me vseeno "šokiral"... pa čeprav gre za gotovo najboljšo maxi enduro na trgu...

Sem te nekako imel bolj za naka vrste "individualista"... ali bolje rečeno osebnost ki želi malo izstopati iz "črede".. Upam da boš vedno v Dolomitih ali na GGlocknerju sedel na "tapravega"...

Res, srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi z njimi naredil še 5.000km, če jih še nisi stran vrgel jih jaz vzamem... :kva2:

Zmejeno. Ceno se določa v bližnji gostilni po centlih profila :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tudi sam namonitirano in se super obnese - predvsem se pozna pri nižjih obratih: tresenja je občutno manj; nekako mehkeje pospeši.

Prodajam pa zato, ker sem naročil 2 kosa - še za kolega, ki je pa preden je artikel pršel prodal motor!? :dry:

Sedaj se mi pa že kakšne pol leta "valja" doma...

to velja samo za 2008 naprej? kaj pa 2007?

Čestitam za pridobitev... no ja, mal si me vseeno "šokiral"... pa čeprav gre za gotovo najboljšo maxi enduro na trgu...

Sem te nekako imel bolj za naka vrste "individualista"... ali bolje rečeno osebnost ki želi malo izstopati iz "črede".. Upam da boš vedno v Dolomitih ali na GGlocknerju sedel na "tapravega"...

Res, srečno vožnjo!

sej je morini še vedno doma..a se ne morem individualno vozit? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to velja samo za 2008 naprej? kaj pa 2007?

Ne vem točno ali paše ali ne, vem samo to da ko sem naročal, sem moral navesti letnik motorja in to ali je s katalizatorjem ali brez.

So očitno že neke razlike v elementih, ki jih uporabi v "gadgetu".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene bi zanimalo mnenje nekoga, ki je to preizkusil ...

sem nekaj podobnega namonitral na GS letnik 2010.

Po enem letu sem dal dol - razlike nisem občutil nobene.

Lahko posodim, če bi rad sprobal ali je kakšna razlika ali ne.

kot sem lahko zasledil na ADV forumu, naj bi se tole poznalo pri GS-ih starejših

letnikov, tam nekje do 2008 (mogoče do 2009).

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!