Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Ja, zato pa vprašam. Najdejo fotko na netu in orgazmirajo na polomljen paralever. :dry:

Glede na to, koliko jih je bilo prodanih, koliko se jih vozi in ne samo stoji v garaži je tole jako osamljen primer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je bilo že povedano, vsaka stvar lahko zataji ampak na število prodanih motorjev in količino kilometrov ki nekateri delajo z njimi je tole res manjhen procent in nič dramatičnega. Čudno se mi tudi zdi da tole kar naenkrat odtrga :glare: Mogoče tudi res zelo naslina vožnja in močan udarec ali pa preprosto nima občutka da je z motorjem nekaj narobe in se kar veselo vozi in vozi dokler ne odtrga. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo BMW jaši. Kakšen je vaš odgovor na sledečo sliko??

lp

Nažalost to še zdaleč ni edini primer obstaja kar nekaj registriranih in slikovno dokumentiranih ....sigurno poddimenzioniran del ...sicer se pa jih 99% vozi po asfaltu tu pa verjetno ni panike. :grim

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo BMW jaši. Kakšen je vaš odgovor na sledečo sliko??

lp

Tema v kateri si lahko ogledate (na strani 81) komur se ne da pogledati vsega, rezultat česa je polomljeno ohišje kardana. Mislim, da je tudi slika od tam.

Tema je predstavitev tega kaj je in kaj ni sposobna "sveta krava" in pa tudi jezdec izven asfalta.

Toliko o predstavljeni sliki.......

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za zamenjavo "radirk". To sezono sem vozil Conti Trail Attack. Kako je pri vas ? Kakšne uporabljate ?

jaz imam že drugi komplet conti TA gume in mislim da bodo tretji komplet tudi conti TA gume.

Za moj način vožnje več kot primerno (prvi komplet zdržal samo ene 16k km)

(do sedaj imel Bridgstone battlewing (zdržale 20k km) in imel metzeler tourance)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za zamenjavo "radirk". To sezono sem vozil Conti Trail Attack. Kako je pri vas ? Kakšne uporabljate ?

Tourance obe izvedbi navadne in EXP.

ZADOVOLJEN v vseh pogledih.

Cena, oprijem v mokren in suhem, obraba... skratka OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za zamenjavo "radirk". To sezono sem vozil Conti Trail Attack. Kako je pri vas ? Kakšne uporabljate ?

Tudi jaz sem na Conti Trail Attack. Kolk kilomentrov pa si prevozil s parom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zato pa vprašam. Najdejo fotko na netu in orgazmirajo na polomljen paralever. :dry:

Glede na to, koliko jih je bilo prodanih, koliko se jih vozi in ne samo stoji v garaži je tole jako osamljen primer.

Ne mislim ampak vem,da se hudo motiš! Jaz poznam nekaj ljudi v SLO ki se jim je to zgodilo ( šeruga Zvone... .) ,zraven mojega je stal še en ruski v Iranu ,pa v Mongoliji sem dva videl in enega v Sibiriji! In moram povedati da sem videl vsega skupaj kakšnih 15 BMW-jev v Mongoliji. Od tega so bili Alpenrokerji iz Nemčije s 6 komadi tam,ki so pot šele začeli iz UB ter proti Kazahstanu že varili zadke na dveh!. Torej je bil zlomljen vsak peti ( brez Alpenrokerjev ) !!? Čeprav obstaja pač neka razlaga..se pač zgodi...moram dopolniti, da še nikoli nisem slišal ali videl, da bi se kaj podobnega zgodilo KTM-u! Namreč govorim tudi o lomlenju kompletnih zadkov ne samo kardanov da me ne bo kdo napadel da KTM kardana pač nima!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... Torej je bil zlomljen vsak peti ( brez Alpenrokerjev ) !!? Čeprav obstaja pač neka razlaga..se pač zgodi...moram dopolniti, da še nikoli nisem slišal ali videl, da bi se kaj podobnega zgodilo KTM-u! Namreč govorim tudi o lomlenju kompletnih zadkov ne samo kardanov da me ne bo kdo napadel da KTM kardana pač nima!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim ampak vem,da se hudo motiš! Jaz poznam nekaj ljudi v SLO ki se jim je to zgodilo ( šeruga Zvone... .) ,zraven mojega je stal še en ruski v Iranu ,pa v Mongoliji sem dva videl in enega v Sibiriji! In moram povedati da sem videl vsega skupaj kakšnih 15 BMW-jev v Mongoliji. Od tega so bili Alpenrokerji iz Nemčije s 6 komadi tam,ki so pot šele začeli iz UB ter proti Kazahstanu že varili zadke na dveh!. Torej je bil zlomljen vsak peti ( brez Alpenrokerjev ) !!? Čeprav obstaja pač neka razlaga..se pač zgodi...moram dopolniti, da še nikoli nisem slišal ali videl, da bi se kaj podobnega zgodilo KTM-u! Namreč govorim tudi o lomlenju kompletnih zadkov ne samo kardanov da me ne bo kdo napadel da KTM kardana pač nima!

Verjetno se razlepiš kot kanta, če se ti odlomi zadnja nihajka med vožnjo. Nimaš več kaj variti, verjetno si že dovolj zašvasan od padca. :evilgrin:

šerugatovemu zvonetu pa se je zvilo, oziroma se izrabilo vpetje/aksa med agregatom in nihajko. Možakar je pač vozil polno obremenjen moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam, da bo stric po tej objavi za en čas dal mir s KTM-mi in nehal smetit po temi, ker je več kot očitno, da se vse kvari in lomi.

Ne da mi mira, da nebi še jaz malo razjezil "strica" (@bambi61). :whistle:

Vse se kvari, vse se lomi ! ! !

http://www.advrider....ad.php?t=470371

post-18055-0-29418600-1319183450_thumb.jpg

post-18055-0-09833300-1319183500_thumb.jpg

post-18055-0-79805500-1319183512_thumb.jpg

post-18055-0-54609900-1319183530_thumb.jpg

post-18055-0-30422500-1319183583_thumb.jpg

post-18055-0-36767600-1319183604_thumb.jpg

Vsem želim čim manj takšnih in podobnih "dogodivščin" !

Popravljeno . Popravil avtomoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo dunlop probal?

Jest. Roadsmartke. Prej vozu Metzeler. Probal tudi Michelin.

Dunlopke zdrzijo ene 8k km. Malo glede na to da sem z Metzelerkami delal po 15k. Cena je ista vendar jih ne dam vec dol. Težava teh Roadsmartk je pa ta, da ne znaš več počas vozt ker držiiiiiijoooo noro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest. Roadsmartke. Prej vozu Metzeler. Probal tudi Michelin.

Dunlopke zdrzijo ene 8k km. Malo glede na to da sem z Metzelerkami delal po 15k. Cena je ista vendar jih ne dam vec dol. Težava teh Roadsmartk je pa ta, da ne znaš več počas vozt ker držiiiiiijoooo noro.

dunlop roadsmart II sm tut sam vozu..res se je fajn vozit..sam s tem ubiješ en del motorja ker za makedam te gume pač niso..

bolj sem imel v mislih trailmax..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop roadsmart II sm tut sam vozu..res se je fajn vozit..sam s tem ubiješ en del motorja ker za makedam te gume pač niso..

bolj sem imel v mislih trailmax..

lani in letos sem poskušal dobiti te gume (trailmax), pa so jih imeli samo zadnje(ali samo sprednje, se ne spomnim več), tako da sem jih dal "na hladno" pri meni.....bi bilo pa zelo zanimivo videti, če jih je komu uspelo nabaviti obe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani in letos sem poskušal dobiti te gume (trailmax), pa so jih imeli samo zadnje(ali samo sprednje, se ne spomnim več), tako da sem jih dal "na hladno" pri meni.....bi bilo pa zelo zanimivo videti, če jih je komu uspelo nabaviti obe.....

si probal na gume-direkt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop roadsmart II sm tut sam vozu..res se je fajn vozit..sam s tem ubiješ en del motorja ker za makedam te gume pač niso..

bolj sem imel v mislih trailmax..

Se čist strinjam s tabo. Uzival kar nekaj časa na TKC80 in uničeval moped ter fedre. Ga še malo po tleh metal potem se pa pričnejo stroški. hehehe. Potem sem si pa rekel, da je predrag moped sem se začel pa furat po cesti. :BUA: Drgač ga pa ni lepšga z Adventurjem rit po blatu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!