Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Tud jaz sem ga moral menjat lansko leto, pa sem nasel ustrezen exide pri Bartogu, za nekje 50 eurov. sem bil pa presenecen, ko sem starega potegnil ven.  Kaj vse naredijo za zmanjsanje stroskov:))

IMG_0176.JPG

IMG_0177.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 3. 2017 ob 17:52, damjandugi pravi:

Še najbližje kar sem našel je ta,vendar je 12Ah,pa višina je malo kritična.

Mnenje?

https://www.euroton.si/avtodeli/ah12-l-12v-200a-51214-maintenance-free-etx14-bs-150x87x145-exide-motorji-akumulator-12ah-p-9728.aspx

Zdravo.

Jaz imam v R1200R (l.2011) tegale:

http://www.ebay.de/itm/MOTOBATT-Batterie-MBYZ16H-/272470818941?hash=item3f7086c07d:g:nrwAAOSwcUBYQJCd

Dimenzijsko identičen "tvojemu", ima pa kapaciteto 16,5 Ah in zagonski tok 240 A, ki pride prav, ko je treba obrn't propeler :-).

Ja, cena je pač "malo" višja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo spomni koliko je koštal GS 1200 Adventure z vso opremo v letu 2010?

Če se komu kak cenik od takrat valja po podstrešje še bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MariborBMW pravi:

Se kdo spomni koliko je koštal GS 1200 Adventure z vso opremo v letu 2010?

Če se komu kak cenik od takrat valja po podstrešje še bolje...

2012 je bil moj malo manj kot 19k€, 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 1. 2017 ob 7:58, RSa pravi:

KLIK

Ali ima kdo navodila v SLO za alarmno napravo (ADV, 2012 l.) v elektronski, PDF obliki?

Tole je že našel kdo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, u-r-o-s pravi:

Ima kdo podatek koliko se nastavljajo ventili na letniku 2008?

Zdi se mi, da 0,15 mm sesalni in 0,30 mm izpušni. Google najde vse, pa na Youtube imaš filmčke.

Lani sem nastavljal na svojem. Je pa problem, koliko na tesnem potisneš merilni listič vmes. V prvo mi ni uspelo, v drugo pa v nulo. Če se ti ljubi igrati je zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, u-r-o-s pravi:

Tole je že našel kdo?

 

Hvala Uroš, da si obudil, temo, vprašanje, še vedno se išče...

Če obstaja dobra duša, bi bi kdo pripravljen poskenirati, saj niso debela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navodila za uporabo?  Preneseš in natisneš. Sano tegale motorja " =(!!!)= "ne najdem.

....če daš za :beer2: ti jih jaz.

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so se najbrž spraznile baterije v alarm enoti, ker ne dela več, na zzadnje jeseni je bil prisoten napis DWALO, včeraj poizkusil alarm in ne dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, u-r-o-s pravi:

Meni so se najbrž spraznile baterije v alarm enoti, ker ne dela več, na zzadnje jeseni je bil prisoten napis DWALO, včeraj poizkusil alarm in ne dela

baterija se zamenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎3‎.‎2017 ob 8:24, MiNa pravi:

Navodila za uporabo?  Preneseš in natisneš. Sano tegale motorja " =(!!!)= "ne najdem.

....če daš za :beer2: ti jih jaz.

Ehm, v temi BMW R1200 GS do 2103, se išče dobra duša, ki ima navodila za ALARM, v Slovenskem jeziku.

Ali v elektronski obliki, če ne, ali bi bil kdo pripravljen skenirati papirnato verzijo, ali mi jih kdo posodi-pošlje po pošti, da sam skopiram.

Natančneje gre se za GS-A, letnik 2012

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, RSa pravi:

Ehm, v temi BMW R1200 GS do 2103, se išče dobra duša, ki ima navodila za ALARM, v Slovenskem jeziku.

Imaš popolnoma enako napravo kot je na mojem F700 (DWA6 koda:77 53 8 545 003). V primeru, da boš kaj v Celju me pokliči tel imaš v mojem profilu.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem, po prevoženih cca 600 km sem z motorjem zelo zadovoljen. Zanima pa me ali bo kakšen problem če menjam smernike z LED smerniki, (ko sem kupoval motor sem prebral celotno temo in je bilo nekaj govora o tem, in sem imel stran shranjeno, ampak po preureditvi foruma se je zadeva malo sesula in ne najdem več) imam namreč 07 letnik. Mogoče celo kdo prodaja LED smernike?

In pa cevna zaščita če ma morda kdo za prodat.

 

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadne žarnice so 2x21W LED smerniki pa imajo kar nekaj "W" manj in CANBUS javlja napako. Obisk servisa, da ti spremenijo tip smernikov ali nekdo s tole napravico...

Ena od možnosti...

ali kaj takšnega... žal so samo rdeče in bele.

 

pred 1 uro, dulinr pravi:

In pa cevna zaščita če ma morda kdo za prodat.

Bolha, Avonet...

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal/bral....občasno se menjalnik zgubi med prestavi in kao tudi prikaza prestave takrat ni.Naj bi se zgodilo najraje če neodločno prestavljaš oz. ob ostrem zaviranju in pretikanju.Potem pa malo sklopke malo šaltnge in kao vse normalno naprej deluje

Je komu poznano ali je to spet ena unih, ki je zrasla na zeljniku voznikov ne bmw boxer motorjev?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Wakasaki pravi:

Slišal/bral....občasno se menjalnik zgubi med prestavi in kao tudi prikaza prestave takrat ni.Naj bi se zgodilo najraje če neodločno prestavljaš oz. ob ostrem zaviranju in pretikanju.Potem pa malo sklopke malo šaltnge in kao vse normalno naprej deluje

Je komu poznano ali je to spet ena unih, ki je zrasla na zeljniku voznikov ne bmw boxer motorjev?

Lp

.

... ja, včasih se res to zgodi ... :eek:

... samo meni nikakor ne zaradi neodločnega šaltanja ... ampak ... včasih  zaradi ultra prehitre menjave iz ene brzine v drugo ... :dry:

...  in ja ... zna med katerokoli prestavo past v ler ... čeprav se meni zdi da to nemški vrag rajši počne tam nekje v višjih prestavah kot v nižjih ...  in v tistem trenutku tud na displeju ... prikazovalniku prestav nič ne kaže ... niti ne kaže prestave, niti ne zelenega "N" lera ... :eek:

... no ..  pa glede na to, da je to bimer ... menda že mora tko bit ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, pik1 pravi:

.

... ja, včasih se res to zgodi ... :eek:

... samo meni nikakor ne zaradi neodločnega šaltanja ... ampak ... včasih  zaradi ultra prehitre menjave iz ene brzine v drugo ... :dry:

...  in ja ... zna med katerokoli prestavo past v ler ... čeprav se meni zdi da to nemški vrag rajši počne tam nekje v višjih prestavah kot v nižjih ...  in v tistem trenutku tud na displeju ... prikazovalniku prestav nič ne kaže ... niti ne kaže prestave, niti ne zelenega "N" lera ... :eek:

... no ..  pa glede na to, da je to bimer ... menda že mora tko bit ... :kva2:

tako je ja gledena to da je to bimer potem to tako mora biti:cool:.

Meni se je pri kawa z750 občasno zgodilo mislim, da med 4 in 5 prestavo, če sem preveč nežno šaltal-LT tempo.

Pri gsa še nikoli, no pa če si mi bo me vsaj nebo kap:eek::eek:....

Res hvala za odkrit odgovor.

LP, Jst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, pik1 pravi:

.

... ja, včasih se res to zgodi ... :eek:

... samo meni nikakor ne zaradi neodločnega šaltanja ... ampak ... včasih  zaradi ultra prehitre menjave iz ene brzine v drugo ... :dry:

...  in ja ... zna med katerokoli prestavo past v ler ... čeprav se meni zdi da to nemški vrag rajši počne tam nekje v višjih prestavah kot v nižjih ...  in v tistem trenutku tud na displeju ... prikazovalniku prestav nič ne kaže ... niti ne kaže prestave, niti ne zelenega "N" lera ... :eek:

... no ..  pa glede na to, da je to bimer ... menda že mora tko bit ... :kva2:

Ktm ni nič boljši :(

Kawa je šwicarska ura v primerjavi z njim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivec za omenjene težave s prikazom trenutne prestave pri R-u je lahko tale  senzor.

Dogaja se tudi na drugih modelih...

 

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, pik1 pravi:

.

... ja, včasih se res to zgodi ... :eek:

... samo meni nikakor ne zaradi neodločnega šaltanja ... ampak ... včasih  zaradi ultra prehitre menjave iz ene brzine v drugo ... :dry:

...  in ja ... zna med katerokoli prestavo past v ler ... čeprav se meni zdi da to nemški vrag rajši počne tam nekje v višjih prestavah kot v nižjih ...  in v tistem trenutku tud na displeju ... prikazovalniku prestav nič ne kaže ... niti ne kaže prestave, niti ne zelenega "N" lera ... :eek:

... no ..  pa glede na to, da je to bimer ... menda že mora tko bit ... :kva2:

Enako tudi meni. Z mojo zadaj se nikoli to ne zgodi, ob solo podvigih pa včasih ne šaltne (v nižjih prestavah se mi še ni zgodilo). ampak to ni kej pogosta zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!