Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Nisem, vulkanizerstvo Mulej je dobavilo in zmontiralo gumo, in še to gospod ki je specijaliziran za moto program, tudi prednje kolo centrira na ročno centrirko... Že kar nekaj časa menjujem tam, in je vedno bilo OK. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dstrav3 pravi:

Nisem, vulkanizerstvo Mulej je dobavilo in zmontiralo gumo, in še to gospod ki je specijaliziran za moto program, tudi prednje kolo centrira na ročno centrirko... Že kar nekaj časa menjujem tam, in je vedno bilo OK. 

Potem nam ostane le še guma,predlagam menjavo.

Predvidevam,da te bodo razumeli in ti opravili menjavo čim prej.

Javi kako si rešil....

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel podobno težavo z pnevmatikami Conti. Sem poklical uvoznika, povedal za težavo in so mi jo zamenjali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil včeraj pri vulkanizerju, in so mi gumo še enkrat scentrirali, dol so pobrali okoli 20g uteži, situacija je sedaj za 90% bolšja, bom naredil še kakšnih 500km, in če ne bo vredu bom zahteval da zadevo uredijo, centrirajo ali zamenjajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale se prodaja že od lanskega avgusta,pa ceno je imel tud že pod 9 jurčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 3. 2017 ob 15:50, builder pravi:

tale nima ABS-a:smoke:

še sploh delajo benfle brez abs?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ukica pravi:

Ja nevem kdo sploh se kup motor za 9k brez abs-a.. 

Zame noben oljnohlajen GS ni vreden več kot 9k€ pa naj bo 2012 letnik ...........modeli prodajajo stare GS za denar ko kupiš novo Afriko Twin ...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Zame noben oljnohlajen GS ni vreden več kot 9k€ pa naj bo 2012 letnik ...........modeli prodajajo stare GS za denar ko kupiš novo Afriko Twin ...............

BMW... sej tudi če gledaš 800..nekateri imajo povsem nerealne cene.

Gledaš pa Japonca.. recimo Z750 se letnik 2008 prodaja tudi za slabe 5 jurje. Jaz sem za novega plačal 6400 € leta 2008.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje, kako se vam zdi da mi morala potekati reklamacije gume, ki trese (Metzeler turance next). Vulkanizer pravi da je garancijski rok 45dni!? Mislim če se bom z to gumo vozil 45dni, bodo rekli da je guma skoraj na polovici življenske dobe, če jo imajo namen zadržat moram tako ali tako novo kupit... Vulkanizer je predlagal da naj kupim novo, staro pa reklamiram, in če se bo izkazalo da trese dobim denar nazaj... Sedaj pa ne vem ali sem jaz malo omejen, ali kdo drug.. Teoretično, kaj pa če bo ta spet tresela, naj kupim spet novo.... Po mojem razmišljanju bi meni moral vulkanizer dobavit novo gumo, z staro pa naj on ureja reklamacijo, in ko se bo ugotovila napaka dobi denar on nazaj, jaz pa se vozim ta čas z gumo ki ne trese...

 

Hvala LP

Popravljeno . Popravil dstrav3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dstrav3 pravi:

Imam vprašanje, kako se vam zdi da mi morala potekati reklamacije gume, ki trese (Metzeler turance next). Vulkanizer pravi da je garancijski rok 45dni!? Mislim če se bom z to gumo vozil 45dni, bodo rekli da je guma skoraj na polovici življenske dobe, če jo imajo namen zadržat moram tako ali tako novo kupit... Vulkanizer je predlagal da naj kupim novo, staro pa reklamiram, in če se bo izkazalo da trese dobim denar nazaj... Sedaj pa ne vem ali sem jaz malo omejen, ali kdo drug.. Teoretično, kaj pa če bo ta spet tresela, naj kupim spet novo.... Po mojem razmišljanju bi meni moral vulkanizer dobavit novo gumo, z staro pa naj on ureja reklamacijo, in ko se bo ugotovila napaka dobi denar on nazaj, jaz pa se vozim ta čas z gumo ki ne trese...

 

Hvala LP

to je to, ko kupujete gume in servisirate motorje pod kozolcem:D, šola za vbodoče:smoke:

on je tisti, ki ti mora blago, ki ga prodaja, zagotovit v stanju, ki je brezhibno, resni vulkanizerji se ne grejo tega, da neb zamenjal oporečne gume:smoke:, motor servisiram sam ali pri majstru, ki ima motor, enako tudi pri vulkanizerju, ki je motorist:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo poskušal skrajšat hod ročice za plin?

...lastno delo iz enega forumaAshampoo_Snap_2017_04.12_14h28m19s_001_.png.7d68706f6d0a684d3cdd376eef5c7238.pngAshampoo_Snap_2017_04.12_14h28m38s_002_.png.6228875337044cd8c50b1344250c3933.pngali nek nov adapter

Ashampoo_Snap_2017_04.12_14h29m28s_003_.png.00ebdcf1c4d28a42207af1d829611adb.png

ker original ročica za plin ima zelo dolg hod. Sem posodil motor enemu, ki drugače vozi japonca in je začel prehitevat avto pa nisem vedel, ali ga bo prehitel ali se bo peljal zraven avtomobila. Na koncu mi reče, saj ne gre nikamor...ja, ker moraš ročico za gas dvakrat okol obrnit, da prideš do konca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 4. 2017 ob 12:43, builder pravi:

to je to, ko kupujete gume in servisirate motorje pod kozolcem:D, šola za vbodoče:smoke:

on je tisti, ki ti mora blago, ki ga prodaja, zagotovit v stanju, ki je brezhibno, resni vulkanizerji se ne grejo tega, da neb zamenjal oporečne gume:smoke:, motor servisiram sam ali pri majstru, ki ima motor, enako tudi pri vulkanizerju, ki je motorist:P

Se pravi ti tudi šraufaš pod kozolcem, glede nato da šraufaš sam. In mulej je daleč od vulkanizerja pod kozolcem! Če ne poznaš raje ne komentiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kawl pravi:

Se pravi ti tudi šraufaš pod kozolcem, glede nato da šraufaš sam. In mulej je daleč od vulkanizerja pod kozolcem! Če ne poznaš raje ne komentiraj.

če se tako obnaša, je kozovčkar:klicaj:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, vandrovec pravi:

Je že kdo poskušal skrajšat hod ročice za plin?

...lastno delo iz enega forumaAshampoo_Snap_2017_04.12_14h28m19s_001_.png.7d68706f6d0a684d3cdd376eef5c7238.pngAshampoo_Snap_2017_04.12_14h28m38s_002_.png.6228875337044cd8c50b1344250c3933.pngali nek nov adapter

Ashampoo_Snap_2017_04.12_14h29m28s_003_.png.00ebdcf1c4d28a42207af1d829611adb.png

ker original ročica za plin ima zelo dolg hod. Sem posodil motor enemu, ki drugače vozi japonca in je začel prehitevat avto pa nisem vedel, ali ga bo prehitel ali se bo peljal zraven avtomobila. Na koncu mi reče, saj ne gre nikamor...ja, ker moraš ročico za gas dvakrat okol obrnit, da prideš do konca :P

Jaz sem imel na mojemu namontirano to varianto od Boxer Designa.... dobro se je obneslo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to zasenčena ali dolga luč, obe? Če ne gre s tistima dvema vijakoma zadaj za žarometom, katera lahko z roko vrtiš, potem odvij dva stranska vijaka in komplet žaromet (plastično ohišje), premakneš tako, da sede v pozicijo spodaj na sredini. Pri tem moraš dvignit vizir, da lahko ta dva vijaka odviješ. Najprej pa žarnico poglej, če sedi prav v ohišju žarometa.

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasenčena, s stranskim vijakom lahko nastavljam levo in desno. Žaromet sedi na sredini. Žarnica OK. Vprašanj je če se ni kaj polomilo ali snelo v nastavitvenem vijaku premik žarometa gor in dol. li kdo kaj pozna težavo?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, sazu said:

Zasenčena, s stranskim vijakom lahko nastavljam levo in desno. Žaromet sedi na sredini. Žarnica OK. Vprašanj je če se ni kaj polomilo ali snelo v nastavitvenem vijaku premik žarometa gor in dol. li kdo kaj pozna težavo?

 

 

Saj vidiš če gre luč gor ali dol ko ga vrtiš, drgač maš ba uničen navoj al pa kaj druzga v okvari tam na mehanizmu. Preveri saj je vsetako simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, vandrovec pravi:

Je to zasenčena ali dolga luč, obe? Če ne gre s tistima dvema vijakoma zadaj za žarometom, katera lahko z roko vrtiš, potem odvij dva stranska vijaka in komplet žaromet (plastično ohišje), premakneš tako, da sede v pozicijo spodaj na sredini. Pri tem moraš dvignit vizir, da lahko ta dva vijaka odviješ. Najprej pa žarnico poglej, če sedi prav v ohišju žarometa.

Kateri vijak vtriš? Tale šest kotni na desni?

63128527540_2_B.jpg.ca59272c0bed632f7811a5d9e6752b0b.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!