Skoči na vsebino

Arai čelade


robberrt

Priporočene objave

  • 8 mesecev pozneje...

Prodam original Arai L-type vizir, temen (Dark Tint) - št. 1242

post-13206-1244127375_thumb.jpg

Nov, zapakiran, neodprt sploh.

Paše na modele na sliki spodaj.

post-13206-1244127348_thumb.jpg

031 560 846, Cena 40€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Arai je zakon - Pintar je pa nadzakon.Res tako posloven in kvaliteten servis je tista pika na i.

ne vem no, bil sem pri njemu, pa ni lih trgovskega kova, saj je tamala skor zaspala ob njihovi razlagi. on je bil z 2 sinovoma, pa niso bli za enga kvalitetnega trgovca skupi :rolleyes:

priporočal mi je trgovca v radomljah, kateri tudi prodaja njegovo opremo. trgovec na mestu, odnesel za skoraj 2k€ opreme vn. pač,sam sem trgovec in cenim veselje do prodaje :evilgrin:

mitja :worship: respect to u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ne vem no, bil sem pri njemu, pa ni lih trgovskega kova, saj je tamala skor zaspala ob njihovi razlagi. on je bil z 2 sinovoma, pa niso bli za enga kvalitetnega trgovca skupi :rolleyes:

priporočal mi je trgovca v radomljah, kateri tudi prodaja njegovo opremo. trgovec na mestu, odnesel za skoraj 2k€ opreme vn. pač,sam sem trgovec in cenim veselje do prodaje :evilgrin:

mitja :worship: respect to u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no, bil sem pri njemu, pa ni lih trgovskega kova, ...

Bil, sprobal, zvedu vse kar je treba, strokoven, pa sem imel res svašta za vprašat in vzel model Condor, retro black, ... za mojega Big 100% Nakeda optimalna izbira, a z eno težavo: precej piha v področje oči (od spodaj navzgor), vetrno zaslonko imam (je bistveno manjša, kot npr. na X-lite), je še kaka rešitev, morda nosnik? Piš se usmerja od jakne navgor med zaslonko in oblogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Arai-u so predstavili novo čelado RX-7 GP, ki nadomešča model Corsair

KLIK

Plastika,plastika,plastika-KDAJ BODO MENJALI SISTEM ZAPIRANJA VIZIRJAAAAAAAAA???? Upam,da kmalu,ker je res ena, ki se uleže ko tata na mamo...:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi zadovljen s svojo Arai Condor, kupljena pri Pintarju :) Stric veliko ve in pove (tudi razne anekdote iz časov dirkanja), tudi pokaže, do zdaj mi sam od sebe še nikoli ni kak prodajalec kazal kako kaj deluje, kako se menja vizir, kako se čisti in kako ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko enkrat kupiš ARAI nimaš več problemov z odločitvijo kera bo nasledna worship.gif

Jaz sem zelo nezadovoljen s svojo Arai, gre čim prej v koš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko enkrat kupiš ARAI nimaš več problemov z odločitvijo kera bo nasledna

Razen, če si taki frajer, da probaš Schuberth R1 ...

Kaj xxxl sploh obstaja ?? :whistle:

Imam XXXL glavo, pa mi pri Araiu paše samo Tour X, ostali modeli ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi zadovljen s svojo Arai Condor, kupljena pri Pintarju :) Stric veliko ve in pove (tudi razne anekdote iz časov dirkanja), tudi pokaže, do zdaj mi sam od sebe še nikoli ni kak prodajalec kazal kako kaj deluje, kako se menja vizir, kako se čisti in kako ne :OK:

Očitno nisi bil pri nekih dobrih prodajalcih ... Pintar (arai) in Kompare (Compaco - Nolan, X-Lite) sta res odlična prodajalca čelad, tudi potrudita se za stranko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zelo nezadovoljen s svojo Arai, gre čim prej v koš.

Če si pa kupil rabljeno,staro preko pošte :krneki:

Sam se sprobal kar velik firm in moje mnenje je,da je Arai najboljši!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastika,plastika,plastika-KDAJ BODO MENJALI SISTEM ZAPIRANJA VIZIRJAAAAAAAAA???? Upam,da kmalu,ker je res ena, ki se uleže ko tata na mamo...:worship:

tudi meni je ljubši sistem, ki ga uporablja shoei, ampak ko naštudiraš

arai-ov sistem je ta preprostejši in hitrejši :)

Popravljeno . Popravil P182
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo. Vendar pa odsvetujem, da se vizir tako sunkovito potegne s čelade in nazaj. Z malo občutka gre prav tako lepo. V kolikor pa ni lepo odpeta, na tale način ziher odlomiš kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pa kupil rabljeno,staro preko pošte :krneki:

Sam se sprobal kar velik firm in moje mnenje je,da je Arai najboljši!

Res je :D

Prilega se mi res super, samo sem mogel notranjost obložiti s peno (drugače mi je glava kar skakala notr, kljub standardni velikosti M). Dobil sem točno to kr sm prčakvou- pocen čelado za 1 sezono, ki je zdej ne bom več uporablou, bo za sopotnike (za sopotnice bo najbrž prevelka).

Aja, hvala za minuse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo. Vendar pa odsvetujem, da se vizir tako sunkovito potegne s čelade in nazaj. Z malo občutka gre prav tako lepo. V kolikor pa ni lepo odpeta, na tale način ziher odlomiš kaj.

Poglej se enkrat filemcek in poslusaj kaj govori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni je ljubši sistem, ki ga uporablja shoei, ampak ko naštudiraš

arai-ov sistem je ta preprostejši in hitrejši :)

Hm,ves zame osebno je to vse preprosto izvedljivo...Niso pa vsi za to pocet.Folku je danes samo neki jasno-ce placa,da mora za ta denar se tudi sama cistit... :whistle::whistle::whistle:

Se strinjam,da je ful dobro narejena in da ko sistem pogruntas,je kot spit kafe.Nimas pojma,kaj vse ljudje naredijo preden zadevo pogruntajo... :headbang::headbang::headbang::headbang: Vcasih sem se skoraj zjokala....

Ziher bi malo olajsali sistem,pol bi sigurno bla brez konkurence!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berm te prejšnje poste in 3/4 postov je neuporabnih....ccc

Razbral sem edino to, da je največja pomanjkljivost Arai čelad v tem, da si ne morte razložit zakaj taka nad-cena???

Meni osebno se zdi največja pomanjkljivost to, da ne moreš čelade sprobat tko kot pri Nolanu; test vožnja, kar pa na žalost velja za večino čelad. :(

Je pa tudi res, da ti more bit všeč, pasat na bučo in cenovno primerna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, verjetno ti malo težje dajo za probat 600+€ vredno čelado, kot pa eno za 300€ ane? sicer pa, če se ti dopade in ti super sede na bučo si že zmagal. kvečjemu lahko kasneje ugotoviš, da je preglasna - si pač kupiš čepke za ušesa in je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, verjetno ti malo težje dajo za probat 600+€ vredno čelado, kot pa eno za 300€ ane? sicer pa, če se ti dopade in ti super sede na bučo si že zmagal. kvečjemu lahko kasneje ugotoviš, da je preglasna - si pač kupiš čepke za ušesa in je.

joj kako bi bili trgovci veseli če bi bili vsi takšne stranke kot ti. kupiš čelado za 600€, zdi se ti OK da je ne moreš probat, če pa ugotoviš da je glasna še kupiš čepke in srečno živiš dalje :worship:

no eni pa smo tečni in ko kupimo čelado za 300-400€ (kaj šele 600) jo hočemo prvo probat, potem težimo prodajalcu da nam še malo blazinice prilagodi in se šele potem zadovoljni odpeljemo brez čepkov.

na srečo sem pri arai že po 15 min na glavi ugotovil da mi očitno oblika ne ustreza (boli glava).

čelade ne kupim več če je ne morem sporobat na mojem motorju in bom verjetno tudi zato ostal pri firmi, ki ti brez težav to omogoči. :whistle:

aja, je kdo videl SHARP teste čelad arai???? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kako bi bili trgovci veseli če bi bili vsi takšne stranke kot ti. kupiš čelado za 600€, zdi se ti OK da je ne moreš probat, če pa ugotoviš da je glasna še kupiš čepke in srečno živiš dalje :worship:

no eni pa smo tečni in ko kupimo čelado za 300-400€ (kaj šele 600) jo hočemo prvo probat, potem težimo prodajalcu da nam še malo blazinice prilagodi in se šele potem zadovoljni odpeljemo brez čepkov.

na srečo sem pri arai že po 15 min na glavi ugotovil da mi očitno oblika ne ustreza (boli glava).

čelade ne kupim več če je ne morem sporobat na mojem motorju in bom verjetno tudi zato ostal pri firmi, ki ti brez težav to omogoči. :whistle:

aja, je kdo videl SHARP teste čelad arai???? :evilgrin:

de3 bi ble testne vožnje dobra stvar se popolnoma strinjam. glede prodajalcev pa. . G. Pintar je zahteval de se čelada pomiri tud z drugimi ličnicami in podlogo. ni blo treba prosit.

@paris2: arai je res drag. jaz si je nemorm prvoščit. Vendar, pred cca 15 leti sem po neki čudni kompenzaciji dobil arai freeway2 jet čelado. še zdej jo imam za po mestu, in notranjost je na nivoju 5 sezon stare Suomy. Arai je najbrž edina firma ki ima 5 razločnih kalupov za 5 številk. nekej mi tud pove dejstvo, da cca 70% rekreativnih dirkačev vozi Arai, in ko jo razbijejo, brez mislt kupijo drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY - za mojo bučo je araika kot ulita, sede ko ata na mamo, pa še udobna je kot kak fotelj :grim . je pa res, da bi blo malo hudo, če bi odštel tolk denarja za čelado, prišel domov, šel na furo in že po par 10km videl, da si ga konkretno usral :headbang: . glasnost še lahko rešiš s čepki, ampak tiščanje pa bolj težko odpraviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@paris2: arai je res drag. jaz si je nemorm prvoščit. Vendar, pred cca 15 leti sem po neki čudni kompenzaciji dobil arai freeway2 jet čelado. še zdej jo imam za po mestu, in notranjost je na nivoju 5 sezon stare Suomy. Arai je najbrž edina firma ki ima 5 razločnih kalupov za 5 številk. nekej mi tud pove dejstvo, da cca 70% rekreativnih dirkačev vozi Arai, in ko jo razbijejo, brez mislt kupijo drugo.

tudi araike lahko dobiš s kar konkretnimi popusti. jaz sem recimo svojo viper gt dobil za slabe 500€, drugače je takrat stala 613€ (20% popusta). v kakšni tuji spletni trgovini znaš naletet na še višje popuste, sploh ob koncu sezone. ob taki ponudbi, je to pa res super kupčija. samo če ti na bučo sede kot je treba jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!