Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Sigurno bo zelo vesel,ker imaš materijal že sam računaj,da bo ura vsaj 100% dražja,ali pa boš moral vsaj 14 dni čakat,da prideš navrsto!!!

Ps:upam,da je ta Jure dovolj pameten,čeprav se v olja bolj tako razume-predvsem na Motul. :whistle:

Tako je, Brumer je najpametnejši, drugi so pa nategatorji in nič ne znajo :worship:

:lol1:

Jure je šravfal mojega Suzukija, ketna pa spet ni neka glomazna stvar za zamenjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ketna pa spet ni neka glomazna stvar za zamenjat...

.... če se ne da odpeti, je lahko hitro velik šraufanja(na nekaterih mopetkih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... če se ne da odpeti, je lahko hitro velik šraufanja(na nekaterih mopetkih)

Vsaka ketna se da odpeti. Pri nekaterih mopedih, kjer ketna gre skozi zadnjo nihajko, drugače sploh ne gre.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne da odpet, kupiš pa zraven še en spojni člen in fleksarco v roko :D Čeprav jaz še vedno raje prakticiram tako, da zmontiram kar celo gor. Z nihajko spet ni toliko dela, da bi bil to kakšen problem :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno bo zelo vesel,ker imaš materijal že sam računaj,da bo ura vsaj 100% dražja,ali pa boš moral vsaj 14 dni čakat,da prideš navrsto!!!

Ps:upam,da je ta Jure dovolj pameten,čeprav se v olja bolj tako razume-predvsem na Motul. :whistle:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak delam v salonu z vozili premium razreda in če pripelješ avto na servis, si lahko olje zraven prineseš.

Vozim VW TDI Pumpe-Duese, za katerega je izrecno navedeno olje ARAL 431(VW Norm 505.01) se mi zdi.

Če bi pripeljal v tem primeru k vam na servis avto v garanciji, s sabo pa prinesel olje ki ustreza zahtevam po SAE specifikaciji, nima pa odtisnjene VW norme, pa se recimo za olje ve, da je enake kakovosti ali višje, ali bi mi v tem primeru potrdili garancijo?

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši in najpametnejši serviser mi je danes poslal pm, da me je dal na ignore !!!

joj joj joj, prosim ne, jaz pa v jok in na drevo :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2:

me kar nekaj boli za njegova mnenja o oljih, ker zaradi predrage šlamparije storjene z njegove strani me na tisti servis pač ne bo več ! so še na dolenjskem fer serviserji kamor se redno vračam in tako bo še naprej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda je prava tema....

jaz sem bil ful zadovoljen s šilerjem v mbji....cel motor je podrobno pregledal,naredo servis,zamenjal par stvari,...pa se ugodn je bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ljubljani je en odličen serviser za yamahe, tudi za druge znamke po dogovoru, jure, o katerem je že bilo govora tukaj, priporočam !

v domžalah je en servis za kawasaki, honda, yamaha, elisa, priporočam !

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem pri g. Verbič Petru za elektriko, pa mi je kar dobro naredil, prvič, čez leto sem šel še drugič pa mi je začel nekaj filozofirat kako naj bi servisiral motor, pri katerih km, pa kdaj naj bi menjal olje in kakšno, pa ketno, čeprav sem rabil samo električarske usluge, no nazadnje sva se malo sporekla, ker si nisem pustil solit preveč, pri ceni pa me je tako močno lopnil, da sem kar malo čukast gledal! Pa samo zato, ker mu nisem pritrjeval, ampak sem mu rekel, da bom te stvari urejal tako kot do sedaj pri mojem servisu in takrat kot priporoča proizvajalec in servis, pa pika, je dobil dolg nos takoj, no jaz pa pri računu, jebiga, tja nič več, ne priporočam ! Seveda je to samo moje mnenje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa slišal, da je stručko in marsikaj zna, vsaj tako sem slišal od znancev iz dolenjske, pa da tudi marsikaj ve !!!

v glavnem okoli strokovnosti ni dvomiti pri njem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem pri g. Verbič Petru za elektriko, pa mi je kar dobro naredil, prvič, čez leto sem šel še drugič pa mi je začel nekaj filozofirat kako naj bi servisiral motor, pri katerih km, pa kdaj naj bi menjal olje in kakšno, pa ketno, čeprav sem rabil samo električarske usluge, no nazadnje sva se malo sporekla, ker si nisem pustil solit preveč, pri ceni pa me je tako močno lopnil, da sem kar malo čukast gledal! Pa samo zato, ker mu nisem pritrjeval, ampak sem mu rekel, da bom te stvari urejal tako kot do sedaj pri mojem servisu in takrat kot priporoča proizvajalec in servis, pa pika, je dobil dolg nos takoj, no jaz pa pri računu, jebiga, tja nič več, ne priporočam ! Seveda je to samo moje mnenje !

Vem,da enemu edinemu servisira motor in NOBENEMU drugemu,on popravlja samo alternatorje in zaganjače za Novomeško regijo,nebom ga hvalil delo se samo hvali,kar pa se cen tiče,lahko povem samo to,da ima delovno uro 25 EU.Pač,če je to nekomu predrago ni nujno,da se poslužuje njegovih vslug.Lepo pa bi bilo,če ga že ogovarjaš,da točno opišeš,kaj ti je delal in koliko si plačal,namreč kolikor je meni znano motorjev sploh ne popravlja in lahko si vesel,da ti je sploh kaj hotel narediti.

Ps:čakam tvoj odgovor!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem,da enemu edinemu servisira motor in NOBENEMU drugemu,on popravlja samo alternatorje in zaganjače za Novomeško regijo,nebom ga hvalil delo se samo hvali,kar pa se cen tiče,lahko povem samo to,da ima delovno uro 25 EU.Pač,če je to nekomu predrago ni nujno,da se poslužuje njegovih vslug.Lepo pa bi bilo,če ga že ogovarjaš,da točno opišeš,kaj ti je delal in koliko si plačal,namreč kolikor je meni znano motorjev sploh ne popravlja in lahko si vesel,da ti je sploh kaj hotel narediti.

Ps:čakam tvoj odgovor!!

se popolnoma strinjam s tabo Brumer....pljuvanje vsevprek pač ni u redu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem,da enemu edinemu servisira motor in NOBENEMU drugemu,on popravlja samo alternatorje in zaganjače za Novomeško regijo,nebom ga hvalil delo se samo hvali,kar pa se cen tiče,lahko povem samo to,da ima delovno uro 25 EU.Pač,če je to nekomu predrago ni nujno,da se poslužuje njegovih vslug.Lepo pa bi bilo,če ga že ogovarjaš,da točno opišeš,kaj ti je delal in koliko si plačal,namreč kolikor je meni znano motorjev sploh ne popravlja in lahko si vesel,da ti je sploh kaj hotel narediti.

Ps:čakam tvoj odgovor!!

Ne vidim , da bi kje v moji objavi napisal , da mi je popravljal motor in mi ga tudi ni , popravljal je alternator od avta in o tem ne bom več kaj povedal razen tega kar sem že in da nisem bil zadovoljen s tem, ker vem da vozi motor je beseda nanesla o servisiranju motorjev , ko sem omenil olje motul kakršnega so takrat v er5 dajali na servisu je takoj začel solit pamet kot , da nimajo pojma o oljih nikjer drugje kot na tistem koncu , na mojo opazko da naj se drži elektrike o ostalem bom pa sam presodil kaj in kam bom peljal motor je dobil dolg nos in tu se zgodba zame konča , nova pa drugje kjer zdaj popravljam vsa svoja vozila , ki po tistem koncu vozijo , če je treba kaj elektrike uredit !

Zanimivo se mi pa zdi , da točno veš za ceno delovne ure , ter kaj popravlja in kaj ne in da samo enemu servisira motor, mogoče sta pa kaj v žlahti ? Kaj pa s tem misliš , da bi lahko bil vesel , če bi mi sploh kaj hotel narediti ? Pa kaj misliš , da je samo en serviser za alternatorje v Novem mestu in regiji ali kaj ?

To je vse in v tej temi se jaz ugašam , klonk !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bil pri NobisPlus in mi je naredil: hitro, zanesljivo in poceni

edini bil pripravljen iz danes-na-jutri sploh vzeti na motor in ga potem naslednji dan končati

pohvalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jest imam s čarmanom dobre izkušnje, zaenkrat same pohavle, le tako naprej

lp

Se pridružujem temu mnenju :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :kva2: :lol: :eek:

Včasih sem poznal enega avtoelektričarja Petra Verbiča iz Domžal , ki je v prostem času vozil Kreidlerja 50 na dirkah. A sta mogoče v sorodu? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!