Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

prejšni teden smo se vrnili s korzike. kogar zanima, je vec na naši strani: www.motoklub-viharniki.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

POI točke za Korziko... sam sem vnesel nekaj popravkov v zbirko, ki sem jo sicer dobil na drugem slovenskem forumu, avtor uporabnik @Snecer.

Korzika_2008_ENG.zip

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POI točke za Korziko... sam sem vnesel nekaj popravkov v zbirko, ki sem jo sicer dobil na drugem slovenskem forumu, avtor uporabnik @Snecer.

čuj probaj še malo bolj skomplicirat odpiranje onega Korzika .zip, si pa res pravi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je "jetman"...probaj kakšen drug file...gpx...sliš se dobar, ampak noben program ga ne odpre ! :hmm:

Daj v pdf, word, txt...

Me zanima, ker je Korzika ena od mojih želja z motorjem ! :rolleyes:

LP

David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se kurčita, če pojma nimata. :wacko:

Zazipana je .gpx datoteka s POI točkami za GPS. Če želiš pogledat točke, jih odpreš v Mapsourcu ob ustrezni kartografiji za Korziko (katerikoli od novejših CityNavigator Europe), na GPS napravo pa jih naložiš s POI Loaderjem. In voila, navigacija te bo vodila do mnogih kampov, plaž, ogledov itd.

In v kakšen formatu bi zdaj vidva rada dobila POI točke, da bi jih lahko naložila na GPS :? V wordu, ali kaj :slap:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POI točke za Korziko... sam sem vnesel nekaj popravkov v zbirko, ki sem jo sicer dobil na drugem slovenskem forumu, avtor uporabnik @Snecer.

Pa kaj se kurčita, če pojma nimata. :wacko:

....

In v kakšen formatu bi zdaj vidva rada dobila POI točke, da bi jih lahko naložila na GPS :? V wordu, ali kaj :slap:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Najbrž sta pričakovala potopis, ne pa POI točk :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...sorry ! Pač usi še ne uporabljamo GPS-jev.

Priznam, da sem površno prebral in nisem videl da si napisal "POI točke"...glih vedu bi kaj je to !? :unsure:

LP :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...sorry ! Pač usi še ne uporabljamo GPS-jev.

Priznam, da sem površno prebral in nisem videl da si napisal "POI točke"...glih vedu bi kaj je to !? :unsure:

LP :whistle:

Mah ni panike... Arriba me je razkuril, ne ti. Če bi Arriba lepo vprašal, tako kot ti, da zadeve ne moreš odpreti, bi tudi jaz popolnoma mirno razložil zadevo.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmejneno !

Če bom rabu kakšno informacijo, okol Korzike..... Nisva daleč narazen (sploh pa kaj je daleč, na motorju) pa se dobiva na kakem pirčku!

Ok?

Drugač je pa GPS tud pri men v planu...nekje do sezone . :krneki:

LP

David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, tole mi bo prav prišlo upam da nekje okoli junija.

Kako je pa s prenočišči? Baje da je kampov velik, apartma je pa že kar problem najdet.

Sigurno bom imel s sabo šotor, ampak kako noč pa prav paše prespat na pravi postelji. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najti apartma zna biti problem samo v špici sezone, torej od prvega avgusta. Junija ni težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvoposteljna soba v hotelu je letos julija stala okrog 60 € na noč. Midva sva sicer vse noči prespala po kampih. Od 10 € do 25 € za dva+šotor+motor na noč.

Če se voziš po jadranski obali imaš na vsakih nekaj metrov table z napisi "apartma". Na Korziki ne vem, če se videl kakšnega. Jih pa tudi nisem iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo lani plačevali 27-31 eur na osebo za motel/hotel (v motelu ni zajtrka) v Portu,Il Roussu in Bastii. Najprej pa smo v Ajjaciu najeli bungalov za 3 dni (prišlo je cca 15 eur na osebo na noč, bilo naj je 7, vključena posteljnina). Ni šans, da bi šotor tovoril sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša varijanta, po mojem mnenju, so bungalovi. Kampov je kar nekaj, Korzika pa je tako majhna, da lahko z enega ali dveh kampov obdelaš cel otok. Drugače pa je tudi hišic, oz. apartmajev ogromno. Treba je le malo po netu prebrskat :naughty: Če pa kdo rabi še kak info, pa lahko vpraša. 2x sem bil že gor in jo kar dobro spoznal. Za prvo silo pa - držite se notranjosti in severne ter zahodne obale, če hočete spoznavati lepote otoka. Vzhodna obala je dosadna, sploh tista cesta tik ob obali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Jaz sigurno, samo še ne vem čisto točno kdaj.

Verjetno v začetku junija.

Mi štartamo 25.05.2009! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja. Jaz sem se peljal v kontra smeri iz Cort proti Portu. Vožnja tisti dan je bila meni najlepša. :worship:

Da vam še jaz malo naredim lušte... relacija Corte - Porto v slikah >>

post-6014-1234123099_thumb.jpg

post-6014-1234123337_thumb.jpg

post-6014-1234123346_thumb.jpg

post-6014-1234123352_thumb.jpg

post-6014-1234123358_thumb.jpg

post-6014-1234123364_thumb.jpg

post-6014-1234123377_thumb.jpg

post-6014-1234123384_thumb.jpg

post-6014-1234123390_thumb.jpg

post-6014-1234123402_thumb.jpg

post-6014-1234123409_thumb.jpg

post-6014-1234123415_thumb.jpg

post-6014-1234123423_thumb.jpg

post-6014-1234123435_thumb.jpg

post-6014-1234123443_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo letos z familijo šibam na Korziko... žal z avtom. :headbang:

Zanima pa me glede nato, da so Francozi koliko si kaj lahko pomagaš tam z kakim tujim jezikom.. Francozi ne slovijo kot kaki poligloti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!