Skoči na vsebino

Skuter Motosvet Meeting!


MotoRossi

Priporočene objave

precej se je že govorilo tem na tabli. zdaj mamo cajt pa bi se lohk malo organizirali ne! ker ta msece je še bolj čas, pol se bo pa žačelo na morje hodit pa te fore ne...

men je vseeno kje se dobimo, če se pelemo v skupini lohk grem jest tut iz cela na morje...brez problema...se rad vozm :)

tko da..bi blo fajn da se nekje dobimo pa mal v živo predstamo svoje mašince, še kak video posnamemo, vse pofotkamo, kako dirko mogoče (če bo v bližini kak rejs proga), itd...

ste za to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja smo zato ja :)

samo kje bi se dobli? mogli bi naj neki kompromis med razdaljo od enega do drugega motoscetovca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da vsi pridete v Ljubljano, da se meni ne bo treba preveč daleč vozit, ker šparam na bencinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu sej LJ alpa MB. Druge itak ni. (upam da nism kirga primorca užalu! :P)

Najboljš bi blo da ne nardi anketa kdo bi bil za mb kdo pa za lj, pol se pa še za plac zmenmo.. pa to..

pa vsak nej kako deklco zram prpele da ne bomo sami deci! :P

pa mislim da tudi nebi bil tak blem če bi se štajerci pelali do lj oz obratno ane? sej ubistvu..100km..to je slaba ura vožnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim da tudi nebi bil tak blem če bi se štajerci pelali do lj oz obratno ane? sej ubistvu..100km..to je slaba ura vožnje ;)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bi te pa rad videl ko boš 100 km v slabi uri prevozil.

Se dobimo na Vačah da bomo v centru.

Pa verjetno vas pridem pogledat.

Drugače pa lahko kakšno obstoječe forumsko izkoristimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim da tudi nebi bil tak blem če bi se štajerci pelali do lj oz obratno ane? sej ubistvu..100km..to je slaba ura vožnje ;)

ja, mogoc s 600+ ccm cestakom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim da tudi nebi bil tak blem če bi se štajerci pelali do lj oz obratno ane? sej ubistvu..100km..to je slaba ura vožnje ;)

ja, mogoc s 600+ ccm cestakom... :D

Izkusnje kazejo da ob LT do LS (v ovinkih) voznji naredis priblizno 50 kilometrov vsako uro, ce vstejes se kake postanke in tko. Govorim o konkretnih motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste po Vačah iskali imate v bližini preverjeno lokacijo na Jančah.

Sicer pa SPIDI: Kdaj je bil ozadnje pošteno forumsko srečanje :unsure: in kdaj bo naslednje :(

Ni več dobre stare organizatorke FS in s tem tudi FS ni več toliko kot jih je bilo prvo leto in drugo leto.

Upam da se bodo kdaj vrnili dobri stari časi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim da tudi nebi bil tak blem če bi se štajerci pelali do lj oz obratno ane? sej ubistvu..100km..to je slaba ura vožnje ;)

ja, mogoc s 600+ ccm cestakom... :D

Izkusnje kazejo da ob LT do LS (v ovinkih) voznji naredis priblizno 50 kilometrov vsako uro, ce vstejes se kake postanke in tko. Govorim o konkretnih motorjih.

Tak nekak ja. Jest jih naredim s skuterjem nekak cca 50-60km na uro pa se vozim skup s prometom (torej ne prihevam, čakam v kolonah pa to..ker se mi ne jebat po sredini, pa sraje iskat..razn če se res mudi..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je še najboljš v lublan. Je nekak v središču. No ja, je pa res da ni veliko primorcev kle gor, khm a je sploh kdo? Glede deklin pa, sej lahko najamemo keko slači punco pa bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo neki vmes

trojane al pa celje :)

Ja, Trojane da se bomo krofov nažrl, pa Cele tut ni tolk delč oz. je, sam je taka kul cesta da se ti ne zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: Sem iz kopra in verjetno nisem edini. Najboljša bi bila vsekakor Ljubljana. (kp-zame B) )

Ni druge kot da naredimo eno anketo, kjer vključimo vse možne lokacije (KP, LJ, MB,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: Sem iz kopra in verjetno nisem edini. Najboljša bi bila vsekakor Ljubljana. (kp-zame B) )

Ni druge kot da naredimo eno anketo, kjer vključimo vse možne lokacije (KP, LJ, MB,...)

KR pa verjetno pod noben pogojem ne pride v poštev..? :rolleyes: :( ;)

no, že tko mate dost problemov samo z Lj pa MB, ne bom še KR vsiljevov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Trojane da se bomo krofov nažrl

ja eni ludi pač radi jemo :D

Ja, jst tut spadam med te ljudi, zato se mi pa ideja dopade. MAtr, da ne bom šel za polcaja, ko rad jem donat-e :huh: ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa, res ne gre samo za lublano pa maribor. Ne moreš pa zdaj pričakovat, da bojo primorci pršli v maribor. Ta je pa še zame huda, pa sem velik norec :D Zato res je najboljš izbira lublana oz. bližnja okolica, ker so motosvetovci iz cele SLO in se mi ne zdi fer do unih, k pa so si želel pridet pa niso mogl ker je relacija ovira. Pa ne miselt, da jst to govorim zato, ker mam lublano pred nosom. Sploh ne, z veseljem grem v katerikoli kraj, pa tut če je mal delij. Tko da, zdej se odločte kaj bo. Jst sem povedu svoje.

Howgh, govoril sem :D B)

ps: če bi bla udeležba velika, bi pa lahko priredil to v večih krajih po SLO, da bi blo bolj pravično+domačini častijo pjačo :P

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste po Vačah iskali imate v bližini preverjeno lokacijo na Jančah.

Sicer pa SPIDI: Kdaj je bil ozadnje pošteno forumsko srečanje  :unsure: in kdaj bo naslednje :(

Ni več dobre stare organizatorke FS in s tem tudi FS ni več toliko kot jih je bilo prvo leto in drugo leto.

Upam da se bodo kdaj vrnili dobri stari časi

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Perla mi te imamo tooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkk rrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaddddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa gremo 1 tednsko kruzanej po sloveniji....Pa sotore pa je to to :D :P :D

ne vem če bi glih v 1 tednu prišl okol slovenije.....problem bi predstavljali tisti, k jim skuter ne gre več kot 50 pol pa bi se jim mogli drugi hitrejši prilagajati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!