Skoči na vsebino

Skuter Motosvet Meeting!


MotoRossi

Priporočene objave

Predlagam da se spet vrne stara kazen za tatove. Uno roko, s katero je kradu, odsekat. Pol bi pa vidu kolk bi še kradel. Pomoje bi se vsi preselil v tujino :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da se spet vrne stara kazen za tatove. Uno roko, s katero je kradu, odsekat. Pol bi pa vidu kolk bi še kradel. Pomoje bi se vsi preselil v tujino :angry:

Točno to, al pa tak ko sem napisal pod "splošno" -> "ukradeni motorji 2003"......na goli otok, pa naj nekaj delajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko, pa nej pocrkajo tm, gnide čefurske :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da se spet vrne stara kazen za tatove. Uno roko, s katero je kradu, odsekat. Pol bi pa vidu kolk bi še kradel. Pomoje bi se vsi preselil v tujino :angry:

Hudic crni bi lahko bil brez obeh rok pa bi avto spizdo :) Na goli otok pa okol vse ogn vzgat tak da ce bi keri htel spizdit bi se vzgal :D :lol: :D :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam tko neumesen zanima kak je lahk tomozuki 16.julija '03 v njegovi objavi citiral objavo manjaka iz 17.julija '03 :blink: :blink: :huh: :huh: . A ma mogoče kakšen časovni stroj a sam mal forumu trga? :D :D Pa še to kak je lahk na forumu ura 01:44 če je pr men doma na vseh urah ura (ena je radarsko vodena) 2:33 :huh: :huh: ?

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FBI pa SOVA to spreminjata ker so varko naredli :D Ker so zasledili da hocemo cigane&Co iz drzave nagnat pa kaj bi vse z njimi delali in od prve objave ko je bla objavlena oz.so bli cigani&Co omenjeni so nam za petami :D :) :D :) Hehehehe...

Al pa se cudezi na forumu dogajajo :blink: :blink: :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče so pa pršl čefurji pa so unmu k rihta forum uro ukradl :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bli pa res glupi da niso opazil da on pozna številke do 100 in mednje ne spada :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam tko neumesen zanima kak je lahk tomozuki 16.julija '03 v njegovi objavi citiral objavo manjaka iz 17.julija '03  :blink:  :blink: :huh:  :huh: . A ma mogoče kakšen časovni stroj a sam mal forumu trga? :D  :D Pa še to kak je lahk na forumu ura 01:44 če je pr men doma na vseh urah ura (ena je radarsko vodena) 2:33 :huh:  :huh: ?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kaj imaš v tej uri kako tehnologijo raketnih izstrelkov? :D Kam ti pa uro vodi? :D

Lepo si me nasmejal. :D

Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vam že takrat reko: "I`ll be back!".......oziroma bolj švarcenegersko: "Ajl bi bak!" :D To je časovni stroj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imaš v tej uri kako tehnologijo raketnih izstrelkov? :D Kam ti pa uro vodi? :D

Ok no priznam ta je bla mal bolna sam nisem se mogu spomnt kak bi to napisu. A veste una ura k ma en oddajnik gor narisan pa je pol čist natančna. Men se zdi da se nastavlja po radijskih valovih a kako?? :huh: :huh: Jest pa tehnologia!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radijski valovi iz berlina, se mi zdi..?? :)

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako tako v berilnu je odajnik za te ure

In sem jih pred leti gledal v Metalki v vitrini pa tudi dve nista enako kazali :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako tako v berilnu je odajnik za te ure

In sem jih pred leti gledal v Metalki v vitrini pa tudi dve nista enako kazali :blink:

moderna tehnologija dela čudežeee..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pa v to temo dal sam eno vprašanje ker je blo že govora da se skuteristi nebi upal daleč vozit <_<

kdo je dav na znak Dubrovnik nalepko skuter klub izola?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi upal uni z zračno hlajenimi. Jst osebno sem včasih delu tut čez 200 km na dan pa ni blo problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPIDI za 1. maj ni veliko manjkalo da bi prišel z ~7 let starim in preko 100kkm zračno hlajenim skuteterjem do dubrovnika(okvara elektrike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj. opet isto. cisto ste zabluzli z nekimi cefurji pa neke, a da bi se pa zmenli za en datum pa plac to pa ne! jebemo. jaz pa komaj cakam, da grem v lj malo s skuterom:) pa sekiro pod zicom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To res usi, skor usi ;) preveč komplicirate, pove se datum in konc. Zdele se pač pride v LJ pol pa km drugm!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kje v btc-ju se dobimo k itak vsi vejo kje je kolosej.

pa proti koncu avgusta k bodo vsi skuteristi že doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!