Skoči na vsebino

Skuter Motosvet Meeting!


MotoRossi

Priporočene objave

Vi z Lj se skup poiscite pa dobite pa mi z MB se skup dobimo :) Pol pa ko bomo meli miting pa bomo mi z Mb vas v Lj poklicali al pa obratno kolk vas je kaj pa to da se malo pomenimo :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa grejo vsi iz maribora pa vsi iz ljubljane v dveh skupinah, z eno cruise hitrostjo 60 km/h pa smo v malo vec ko uri tam, če pa ma keri blokade pa ga bo oni ko ma najbol navitega zahaklo na oni kabl za avte vlečt pa ga vleko 60 na uro :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi2 sva ready :D

ZDEJ SE PA JAVTE ŠE OSTALI.

za Celje:

bi blo lahko tm ja :P

sam bi mogl pol res vsi iz lj jt tja v skupini. Vi iz mb pa tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tut zraven iz LJ, sicer s 125ko ampak zweitakter je zweitakter tko da se bom kr sam povabu.

Pa tut do Celja al pa Maribora bi se dalo pridt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi se v Celju dobli? Ker iz Lj pa Mb je do celja cca 60km. No, samo predlog :)

Jaz sn takoj za da gremo v Celje pa se tam vsi dobimo :) :) Pa ostali bojo tudi za vsaj upam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi se v Celju dobli? Ker iz Lj pa Mb je do celja cca 60km. No, samo predlog :)

Jaz sn takoj za da gremo v Celje pa se tam vsi dobimo :) :) Pa ostali bojo tudi za vsaj upam :)

jas sn tudi za, samo nevem kdaj bo cajt :)

pa še kluč morm nekak drugi dobit

med tednom delam, samo zaj sn vjutro

za v soboto pa bom probo fotra nakurblat da bi šla v italijo :D

sn jim že reko, da treba hitro iti, da nebom to septembra hodo zaradi šole pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut kakšna 125 bo prov pršla. Boš na čelu kolone :D :D :D

Ja itak to je najbolj! Da gremo pol vsi skupi pol pol recmo v cele al pa kamorkol, da nebi vsak posebi nekam šetu :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe istočasno sva odgovorila :D

jst sm na un prejšnji post, ne na tvoj.

S tem da se dobimo sem pa mislu samo nas,ki smo iz lj. Vi se boste pa itq u mb dobil,ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepo da ste se vse zmenil. Jest sem tut kandidat pa če bo sreča jih še ene par zrihtam za zraven B) ;)

Da bi bil grilzz na čelu? a-a, bo skoz uhaju, boljš je, če je na začetku pač tisti k mu gre najmanj da lahko pol uravnava hitrost, ne pa da se mu drugi oddaljujejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi bil grilzz na čelu? a-a, bo skoz uhaju, boljš je, če je na začetku pač tisti k mu gre najmanj da lahko pol uravnava hitrost, ne pa da se mu drugi oddaljujejo :)

točno tako! :)

slabše je treba spoštovat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako. Pa dejte prpelat folk k ma še blokade not da nebom glih jest na čelu kolone :P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mi pa smo meli danes sestanek na bencinski pumpi v pesnici pred cestninsko postajo po mojem obracunu z gospodom policistom na bencinski postaji v melju :) In smo se dogovorli da bo miting za mariborcane in okolicane v nedeljo 10.8-ga zbor pa bo pri tus centru na pobrezju ob 17.00 uri :) :) Tak da to je to ker se je pac organizator grega pred 20min rasipo ko kanta pa skutera skup zlamo in ga zdaj denis protner oskrbuje z prvo pomocjo sn dobo jaz to cast da vam povem kdaj bo miting :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte mal, a zdej mariborčani bojo mel miting a v ljubljani pa ne bo nič? Dejte mi mal razjasnit tole :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak.. Vidli smo da se cela Slovenija tak al tak ne more na enkrat zbrat. Te smo pač rekli da bomo Maribor posebej pa Ljubljana pa še kdo posebej meli. Dalje pa se bomo drugič zmenli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak.. Vidli smo da se cela Slovenija tak al tak ne more na enkrat zbrat. Te smo pač rekli da bomo Maribor posebej pa Ljubljana pa še kdo posebej meli. Dalje pa se bomo drugič zmenli...

Tako je se ves kak je blo vsaki je nekaj jamro pregreva se,predalec je......Pa smo rekli bomo pa pa

mariborcani za sebe meli miting ce drugi niso za akcijo in zaj smo se zmenli in to je to :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to sm že pogruntu, sam a bo zdej kej v lj al ne? Ja kdaj se bomo menil, če se pa skos to neki prelaga pa tko. OK, nim je ratal se zmant sam kaj pa mi k ne mormo v maribor? Sumljivo mi je to <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!