Skoči na vsebino

Skuter Motosvet Meeting!


MotoRossi

Priporočene objave

mam jast zračno sam metkov nimam!!sn že vse okol postrelo!! :P :P :P

Če pa hočete prave puške pa je od mojga sošolca fotr lovc!!Pa mi je enkrat mal pokazal kake puške ma!!

Pokazal mi je šrotarco pa karabinko!!Šrotarca kr fajn rukne k prvič strelaš!!Karabinka pa 3-krat bol!!Pa vreže kot da bi ti piratka pr uhi vsekala!! <_< <_<

Tak da:

NAPAD!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim da tudi nebi bil tak blem če bi se štajerci pelali do lj oz obratno ane? sej ubistvu..100km..to je slaba ura vožnje ;)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bi te pa rad videl ko boš 100 km v slabi uri prevozil.

Se dobimo na Vačah da bomo v centru.

Pa verjetno vas pridem pogledat.

Drugače pa lahko kakšno obstoječe forumsko izkoristimo.

Ja, sej mogoče ma pa 100km/h povprečno hitrost :)

js mam rekord 117 km/h, brez avtoceste. Celje-Sentjur, skoz Store. aja, se to, takrat je mel 34 konjev pa top speed 185 km/h, na tej turi se nisem peljal vec ko 175 km/h. s skuterjem pa... ...yeah, you wish, pa tud ce je 2.0 mashina not... :D

aja, norel sem zato, k me je kulega klicu d je pr men, js sn bil pa v Celju, pa sn cist slucajno kolesarski racunalnik resetiru pred startom... :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki, jaz sem za, da gremo v LJ, ampak to na zacetku avgusta naprimer? 27. pridem z morja namrec:) v sredo ponoci pa grem.

pac, peljemo se do celja, se vstavimo pa gremo na pijaco da si hrbet pa rit odpocijes. pol pa se do trojan al pa do kod pa se en postanek. pa do lj.

samo ce bi sli, bi sli ob kakih 5, 6 vjutro, ko je hladno se, tak da ni problem, da bi kaj se pregrevalo prevec...

pa vsaki ma eno svecko in nekaj orodja poleg! ker kaka svecka je lahko hitro hin pa tak:) sploh ce se te kje dez dobi in mas sportni filter, pol si v dreku:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn se prejšni tedn pelal domu iz haloz (KKS home :D ) v deže, skuter mije tak crkoval, sploh puniga gasa nisn dal pa je crkno, kot zgleda je bla voda v filtri al pa kaj, tak da tudi tisti ki nimajo športnih filltrov niso glih zavarovani pred dežom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ful čudno Pero, da ti je crkoval, ker ti nebi smel. Jas sn do šole mel že take nalive, da bi se lahko z vodnim skuterom pelo po kolesnicah, pa ni nič crknilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki, jaz sem za, da gremo v LJ, ampak to na zacetku avgusta naprimer? 27. pridem z morja namrec:) v sredo ponoci pa grem.

pac, peljemo se do celja, se vstavimo pa gremo na pijaco da si hrbet pa rit odpocijes. pol pa se do trojan al pa do kod pa se en postanek. pa do lj.

samo ce bi sli, bi sli ob kakih 5, 6 vjutro, ko je hladno se, tak da ni problem, da bi kaj se pregrevalo prevec...

pa vsaki ma eno svecko in nekaj orodja poleg! ker kaka svecka je lahko hitro hin pa tak:) sploh ce se te kje dez dobi in mas sportni filter, pol si v dreku:)

Ja jes bi biv kr "za" meeting u lublan. Sicer bi blo bol ket u kranu :P k je blizi ampak ... mislm da bi nekak do lublane prlezu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pridete k nam u lj. bom jes pogledu za kšn kraj. Rabl bi eno zelenico, plac za parkiranje en roštil pa mau muske... pol loh pa gremu komplet na tour de ljubljana in se furamo u koloni ene dve uri!!! Pa zravn loh še kšnga poberemo s skuterem s ceste... ka pravte? Loh bi se zbral na vsem znani točki pol pa poštuderal kam in kako! Ne vem ta točka je pa loh od parkinga pred tivolijem do BTC-ja. Kok hočte!

Aja, pa vidm da vs je velik štajercev in drugih k ste bl malkrat v Lublan, tko da bi blo loh zanimiv!!!

Popravljeno . Popravil firefox f-15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap. mogoce bi se dalo zmenit, da prespi kaksen ali 4je pr meni, ce bi to trajalo do vecera in se ne bi vozli ponoci... za studij moj smo kupli eno stanovanje pa to.

pa, upajte, da ne berejo tega cefurji, se bojo zbrali pred btcjem, pa hotli runnere krast :ph34r: :D

al pa bo prisel kdo s srebrnim runnerom malo pogledat. duf, vsi za njim pa ga ze vec ni :)

saj tu pa tam ma kdo celo evo-ta noter:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce nima one cevke gor pa je samo ona vlka lukna pa mu je tam noter voda skozi prisla :huh:

mam jas toto cev gor

mogoče se mi je to dogajalo ker sn mel sopotnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm itak za lublano, glede mesta zbora je men cist vseen ubistvu, btc sm kr tko btw predlagov, ker zlo slabo poznam lj.. Men je kul, sam tm do 4-6 avgusta mam siht, tak da ce bo konkreten datum, mi prosm poslte en msg na mobo, vsaj en tedn prej da se probam nekak s boss-om zment.

Aja pa predlagam po "zboru" eno generalko skoz fuzine brez ustavlanja seveda, ce slucajn srecamo kksno runnerco 180fxr..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa predlagam po "zboru" eno generalko skoz fuzine brez ustavlanja seveda, ce slucajn srecamo kksno runnerco 180fxr..

lp

to ja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa predlagam po "zboru" eno generalko skoz fuzine brez ustavlanja seveda, ce slucajn srecamo kksno runnerco 180fxr..

lp

Pa ce keri maha da mu vzgojnega damo.....Pa da pove ki je kdo ko ma 180 Runnerco al pa kdo jo je mel pa ga po moznosti obiscemo :D Pa poberemo bek vse kaj ma se hlace pa vseeno ce so z albanije za pucat olje z tal garaze so super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi vidli kr več Runnerc 180 FXR, kot samo eno :) Vsaj jas sem že 2x vido eno rdečo (včasih je mela še kufer gor).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi vidli kr več Runnerc 180 FXR, kot samo eno :) Vsaj jas sem že 2x vido eno rdečo (včasih je mela še kufer gor).

Ja te pa bomo drugo vkradli se ni problema oni so tebi mi pa bomo njim :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi vidli kr več Runnerc 180 FXR, kot samo eno :) Vsaj jas sem že 2x vido eno rdečo (včasih je mela še kufer gor).

Ja te pa bomo drugo vkradli se ni problema oni so tebi mi pa bomo njim :D :lol:

točn tko....če lohk oni kradejo pol lohk tud mi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja, sej tega je tam polno, avte kradejo za 30.000sit. Tolko, da preživijo. Ko jim zmanjka se spet spravijo na kakega nemočnega Audija, Golfa al pa Passata :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!