Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Torej nevem zakaj se MTM obremenjuje s SCOOTER Mitingom v Mariboru, saj imajo same motorje in so motoristi :) Blade pa je čist lepo povedal in vsi iz SCM smo pravli, da bi bilo najbolj razumno majnši klub k večjemu priključit. Samo to je očitno zgodovina saj MTM je moto klub in ne scooter klub tak da je bilo vso prepiranje odveč. Torej SCM organizira skuter mitinge, MTM pa ima moto zbore ali srečanja prek :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SCM idite svojo pot ce vam nebo kaj kalpalo se obrnite na Krlija in njegove,ker na njih se edino lahko zaneses pa ves,da ti bojo pomagali kolko le lahko :OK: :OK:

MTM ne mesajte dreka spet,ker vedno zacnete sranje,lapate potem pa spet magicno zginete nekam.Ce mislite sranje delat ga delajte med samo ne pa med ostalimi.Ker vidite kaj pride z tega ven?Sama kregarija in nic pametnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova namembnost imena mtm!

E to vidiš, tržna niša :OK: Zagotovo klub z največjo perspektivo po številčnosti članstva ... pač bolj spranega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dehači ste ? hmz... se lahko pridruzim klubu ? :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

lol joke... :P

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa ce rabite kaj povejte...vam dobavim :)

ps...menimo se o kg ne:)

Kaj te ti meni postaš ? kaj si bolan al kaj si.. :angry2:

Pa ne se prevec hvalit z dobavo.. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te ti meni postaš ? kaj si bolan al kaj si.. :angry2:

Pa ne se prevec hvalit z dobavo.. :blink:

Pa da nebi ki povedo da ti jaz gojim, kaj si nor :slap: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bzw...raje se zmenimo za dober meeting ko da se skoz nekaj kregamo...ni to glupost?

Nekaj da bo na nacionalnem nivoju dobro izpadlo..."v slogi je moc" pravijo

Popravljeno . Popravil Lenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bzw...raje se zmenimo za dober meeting ko da se skoz nekaj kregamo...ni to glupost?

Nekaj da bo na nacionalnem nivoju dobro izpadlo..."v slogi je moc" pravijo

Drag Race tekmovanja z nagradami bojo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa ce rabite kaj povejte...vam dobavim :)

ps...menimo se o kg ne:)

Ti v kg mi v t

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji dve strani sta tak :topic: da kar hudo :) Pomoje bi bilo bolše rečt kako o mitingu ne pa o travi al kaj mate to :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simon ma to je zajebancija. saj pa ste neki kao reg club te pa org neke pametnega, pa da vidimo ne! :)

Smo Klub registriran 6.7.2005. Glede organizacije pa se bomo potrudli, a ne :) Naj prej treba zagotovit financno plat, dovoljenja in prostor. Te stvari menda nebi smele povzročati resnejsih tezav. Tako, da nebo vec takih meetingov kakor so bili do sendaj, pa ne da je bla organizacija slaba, temvec vse je blo ilegalno, pa vedno neki problemi s policijo. Na naslednjem meetingu se bomo probali izognit takim nevsecnostim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drag Race tekmovanja z nagradami bojo?

Bojo ja nagrade pa bojo zaribani kiti, uničeni bati (jaz 2 prispevam) stari valčki itd.. simbolične nagrade, Pa zdaj naj bi SCM mel vpis 9.12 menzdi Lenc ve to boljše vam bo on povedo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojo ja nagrade pa bojo zaribani kiti, uničeni bati (jaz 2 prispevam) stari valčki itd.. simbolične nagrade, Pa zdaj naj bi SCM mel vpis 9.12 menzdi Lenc ve to boljše vam bo on povedo :OK:

Tako, vpis novih clanov v klub bo 9.12.2005 na sedezu kluba v Novorogoški ulici 15, v Miklavžu na Dravskem polju ob 17:00. Vec info na pm ali tel.: 040708743.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojo ja nagrade pa bojo zaribani kiti, uničeni bati (jaz 2 prispevam) stari valčki itd.. simbolične nagrade, Pa zdaj naj bi SCM mel vpis 9.12 menzdi Lenc ve to boljše vam bo on povedo :OK:

boma pokale delala iz batov pa valčkov? :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!