Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

dj runner čemu huda kri. naš namen je naredit nekaj velikega zato vas vabimo k sodelovanju saj samo skupaj lahko nekaj naredimo.

p.s. pomaga tudi persen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj runner čemu huda kri. naš namen je naredit nekaj velikega zato vas vabimo k sodelovanju saj samo skupaj lahko nekaj naredimo.

p.s. pomaga tudi persen :)

Hmm nekaj velikega praviš. Kolko vem je Vas 5 v klubu, nas pa okrog 20, tako da nevem kako bi Vi nekaj velikega naredili, če bi mi k vam prišli bi mogoče bilo to veliko ali kako, pa ponavadi se prilagajamo večini, ki je za to da se Vi združite s SCM, samo to nikoli ne bo, torej bo Vas ostalo 5 ali koliko Vas je. Sedaj pa bi lahko res prenehali glede klubov :BUA:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj nič ni gotovo vedno začenjo nekaj z totim MTM srat naredite nekaj. se na SCM miting niso prišli vsi poznani ampak pač razvedlo se je pa so prišli tak da vi lahko enako naredite. Pa razlika je med starim SCM in novim v starem sta bla Oki in Roba glavna v tem pa sta samo člana mogoče častna če bosta pridna :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zadaj nam ti govoriš da meeting scm (novi) sploh ne organizira temveč nekdo na netu reče da bi bil meeting in pol se vsi dobijo ob isti uri na dogovorjenem mestu. scm po tem takem nič ne orgnizira, si pa podeljuje priznanja za uspešne meetinge. hvala vsaj za javno priznanje tega. torej dragi kolegi končno ste zvedeli resnico da scm v resnici nič ne dela. očitno bo treba dokazati kakšen mora bit meeting. dragi kolegi vidimo se maja na mtm meetingu :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. dragi kolega roba jaz za razliko od vas ne delam razlik med motoristi tako da o kakem 500+ ni bilo sploh govora.

Dragi prijatl ne mene vec v skuter sceni vmesevat,ker sem se umanil iz nje in nimam vec nic z njo,ne z mitingi ne z klubom :) Tako,da sem out in sem neutralen .)

kolko vem je _Roba_ samo član, ker ga tudi ni bilo na sestanku, ko smo izpovnjevali liste o registraciji kluba.

Lp

Nisem ne clan in nimam nic z klubom,ker sem se umaknil z te scene,ker v njej ni kruha.In me prosim nehajte ze 1x not v to sranje vmesevat. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robtech, dj_runner ni nič napiso, da mi nič ne naredimo in ne organiziramo. Sicer pa če bi bil na mitingu, bi lahko videl kdo je vodil kolono in skrbel za red, samo se očitno nismo zadosti potrudili. Bo naslednjič boljše :) Oprosti _Roba_ samo se mi zdi da je nekdo na sestanku rekel da boš član, če pa neboš pa ok :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj gušite z organizacijo tolko? Nobne miting v MB še ni bil organiziran ker so nas nonstop preganjali sem pa tja te oni te 3 kaj bi zdaj rabi MTM spet nekaj glumite tu pm daj nehajte no meni je več ljudi skutera na1x šraufalo ko je članov vašega wannabe kluba organizirajte miting pa gotovo. aja se ste že ene 3 pa vas je blo hmmmmm 11 al kolko :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj gušite z organizacijo tolko? Nobne miting v MB še ni bil organiziran ker so nas nonstop preganjali sem pa tja te oni te 3 kaj bi zdaj rabi MTM spet nekaj glumite tu pm daj nehajte no meni je več ljudi skutera na1x šraufalo ko je članov vašega wannabe kluba organizirajte miting pa gotovo. aja se ste že ene 3 pa vas je blo hmmmmm 11 al kolko :BUA: :BUA:

Tak se meniš ko da maš R1! lol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem pa to sklepaš? kaj ti pokažem slike ko jih je 6 okoli stalo pa gledalo zakaj iglični ne paše ki je bil pred 30min not :D :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v našem klubu vsaj ni 6 nesposobnežev :)

p.s. brez zamere

Popravljeno . Popravil Robtech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer pa :kva2: če bi bil na mitingu, bi lahko videl kdo je vodil kolono in skrbel za red,...

kaj pa jaz :D hehhe

eh pm pa ne se zaj zarad totega sranja prepirat levo klub sem tja levo desno spet ker je že blo x krat skozi pa nikol nič iz tega.....bzv

res pa je da je če je na mitingu vožnja pa puno skuterov težko nadzirat pa nekaj organizacijo pa to sploh če še morš gleat čez ramo ki je policija pa vse ne tak da to je pač tak jebiga.......

drugače sem pa jaz nevtralen tu glede klubov da nebo zaj ki mene kdo tu jaho da sem za scm al pa mtm ker me zato boli ......... ker je na koncu važno samo da se dobimo pa da je vrei če se ne strinja kdo pa jebiga...

Lp :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem pa to sklepaš? kaj ti pokažem slike ko jih je 6 okoli stalo pa gledalo zakaj iglični ne paše ki je bil pred 30min not :D :kva2: :lol1:

ja valentino rossi si pravi!! pri njemu jih je ziher majn v boxu, ker pri tebi jih more bit več ker maš stroj :kva2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je to že malo :topic: pa nevem zakaj se norčujete eden iz drugega :BUA: Če mislite pisat, pišite o mitingu, če ne pa ni treba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valentino rossi si pravi!! pri njemu jih je ziher majn v boxu, ker pri tebi jih more bit več ker maš stroj :kva2: :worship:

Daj poglej svoj avatar pa to pa pol pravi kdo je valentino rossi wanabe, tak da nebi mi o tem kdo hoče kaj bit pa kdo zna kak vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se niso nesposobni če je iglični prevlki.

PS vaš klub nima 6 članov

dj_runner z tem se glih nebi hvalo ne... :)

aja pa MTM sej ste ql! samo zgleja da vas nena rabi SCM kolko sem razrbal zaj tu vun vi pa še kr vstrajate bzw... tak al tak če bojo rabli pomoč bojo zaprosli kolege z ljutomera ...

mislim meni je tak vseeno smao povem pač svoje mnenje :> B)

drugače pa tak upam da toti 3 dnevni meeting niso le besede!

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zadaj nam ti govoriš da meeting scm (novi) sploh ne organizira temveč nekdo na netu reče da bi bil meeting in pol se vsi dobijo ob isti uri na dogovorjenem mestu. scm po tem takem nič ne orgnizira, si pa podeljuje priznanja za uspešne meetinge. hvala vsaj za javno priznanje tega. torej dragi kolegi končno ste zvedeli resnico da scm v resnici nič ne dela. očitno bo treba dokazati kakšen mora bit meeting. dragi kolegi vidimo se maja na mtm meetingu :) .

Do sedaj je bila praksa taksna....od zdaj bo drugace, pripravlja se nekaj bolsega. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2fast4u se se ne hvalim samo pač povedo sem jim kak je na stvari zdja pa dovolj. MTM če hočete anredite miting mi bomo prišli samo da poznjeje pridete še vi k nam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj!

na motosvetu nisem bil kaki mesec..... pridem gor pa si to malo ogledam pa mi kar postane slabo..... nerazumem vas kaj se sploh greste...huje kod mala deca......namesto da bi se tisti klub ki je po velikosti manjši pridruzil večjemu in s tem tudi močnejšemu in še celo registriranemu in z tem naredil oslugo vsem ostalim skuteristom ki jih veseli druženje in naredili en zelo dober in pa spomina vreden miting !!!

Tudi sam vam lahko pomagam pri organizaciji mitinga saj sem namreč SAM uredil vse papirje in 100% organizacije ter 90% dela na mitingu ki je bil v Ljutomeru od 1. do 3. julija letos! tako da premislite in nehajte z otročarijami ker ste z takimi posti sramota slovenskemu skuterizmu!

Moj namen ni bil koga kritizirat, samo realno sliko vam kažem....upam da bo ostalo brez zamere če pa mi kdo zameri pa pač naj boli me kurac po domače :glare:

Torej še enkrat povdarjam !!!! PRIPRAVLJEN SEM VAM POMAGAT !!! odločte pa se sami

LP!

Karli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj runner ti si tak legenda ko va 999 šraufa tvoj scoot, ker zgleda samo nesposobni, ne zamerit ampak res ker 1 ko zna lahko vse sam naredi! 2fast4u meni je vseeno kdo koga rabi pa kdo ne, meni je za meetinge čisto vseeno ker pač ko je pridem pogledat malo, mtm pa tak večna prestopa na več ko 500ccm! tak da vrjetno nebo več kaj extra v scoot sceni pa še tak ko je roba reko tu ni prihodnosti! robtech bomo vidli kaj boš naredo pomago ti pa bom če boš rabo!!

lp brez zamere

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!